Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2015ABIK Romerike 2015Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R7/OBIK P15 - Gjelleråsen 23. juni 2015

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Dorothea Schulze

NILU

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:09:14

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Stabbetorp

Folkehelseinstituttet

1:26:14

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

50:00

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

47:01

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

57:24

+0:00

2.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:10:32

+13:08

3.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:30:31

+33:07

4.

Kirsti M. Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:31:48

+34:24

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

53:35

+0:00

2.

Elisabeth Eriksen

Folkehelseinstituttet

59:28

+5:53

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:01:44

+8:09

4.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:09:25

+15:50

5.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:09:39

+16:04

6.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:11:37

+18:02

7.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:36:32

+42:57

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:00:21

+0:00

2.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:18:18

+17:57

3.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:22:19

+21:58

4.

Frode Lillevold

FFI

1:30:01

+29:40

5.

Atle Pedersen

Reload

1:34:40

+34:19

6.

Tor Erik Olsen

Teddy TV

1:43:18

+42:57

7.

Marius Burmo

PRIVAT

1:51:41

+51:20

Brutt

Steinar Bell

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

59:47

+0:00

2.

Arnt Ove Takvam

Fearnsport

59:56

+0:09

3.

Pär Johansson

Folkehelseinstituttet

1:08:40

+8:53

4.

Uno Hanslien

Bilpost

1:11:17

+11:30

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

45:43

+0:00

2.

Knut E. Helland

Lørenskog Kommune BIL

45:59

+0:16

3.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

54:14

+8:31

4.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

54:19

+8:36

5.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

57:00

+11:17

6.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

59:35

+13:52

7.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:09:11

+23:28

Arrang

Øyvind Grandum

FFI BIL

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

39:45

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

42:57

+3:12

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

49:09

+9:24

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

58:52

+19:07

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

43:44

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

52:43

+8:59

3.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

58:13

+14:29

4.

Reidar Kierulf

RKP

1:00:44

+17:00

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:04:47

+21:03

6.

Petter Næss

Oppsal IF

1:05:08

+21:24

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:08:47

+25:03

8.

Per Magnus

FHI

1:11:21

+27:37

9.

Jon Fredriksen

FOBIL

1:14:25

+30:41

DSQ

Tom Edvardsen

Koll IL

36:50

116 111 113 114 115 112 249

Brutt

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

Arrang

Magne Osmundsen

NILU

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

29:48

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

39:59

+10:11

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

46:48

+17:00

4.

Trond Wettergreen

Andvord

47:57

+18:09

5.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

50:14

+20:26

6.

Per Haugen

NEDERMAN

53:56

+24:08

7.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

1:05:42

+35:54

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

40:12

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

41:15

+1:03

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

41:48

+1:36

4.

Kjell Gorm Røkke

Reinertsen

42:50

+2:38

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

45:00

+4:48

6.

Hans Randen

PRIVAT

55:26

+15:14

7.

Terje Eriksen

PRIVAT

58:35

+18:23

249

8.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:06:18

+26:06

9.

Tom Ibsen

OUS

1:09:15

+29:03

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

42:25

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

46:53

+4:28

3.

Sigfred Fagervik

Thales

48:14

+5:49

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

49:03

+6:38

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

52:24

+9:59

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:01:12

+18:47

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:02:43

+20:18

8.

Sturle Hånes

GeoFORM

1:05:35

+23:10

9.

Tor Henriksen

ÅRVOLL IL

1:32:32

+50:07

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

55:17

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:04:04

+8:47

3.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:11:07

+15:50

4.

Aage Mella

Østmarka OK

1:17:56

+22:39

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:37:14

+41:57

DSQ

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:30

117 101 102 111 103 113 105 104 118 114 115 112

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Kverme

Fossum IF

1:08:08

+0:00

2.

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:10:08

+2:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Edvardsen

Koll IL

50:55

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

55:29

+4:34

3.

Odd Marius Aakervik

PRIVAT

1:02:04

+11:09

4.

Eilen Vik

Aquateam

1:04:52

+13:57

5.

Jenny Byvald

PRIVAT

1:19:51

+28:56

6.

Bent Vale

NORGES BANK

1:46:00

+55:05

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

1:02:00

+0:00

2.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:02:49

+0:49

3.

John Brænden

FLO Kjeller BIL

1:13:53

+11:53

4.

Sivert Kverme

Fossum IF

1:16:19

+14:19

5.

Jarle Nilsen

Siemens

1:46:27

+44:27

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

Nydalens Skiklub

56:48

+0:00

2.

Erik Rosenvold

EBY

1:11:29

+14:41

DSQ

Kristian Barstad

ÅRVOLL IL

1:08:55

104 115 112 249

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

1:16:34

+0:00

2.

Per Olsen

Statoil Oslo BIL

1:21:15

+4:41

3.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune

1:38:19

+21:45

4.

Stig Pedersen

Flo Kjeller BIL

1:41:32

+24:58


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 juni 2015, 09:04:31

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

103

Antall startet:

103