Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2015ABIK Romerike 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P16 Sandbekkhallen 11. august 2015

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Johansen

Ullersmo

1:06:01

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:16:36

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Arntzen

Raumar

1:44:46

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:16:44

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

50:50

+0:00

Brutt

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:20:12

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:22:36

+2:24

3.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

2:00:08

+39:56

DSQ

Unni Drage 

Aker Solutions

1:06:20

141

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

1:23:20

+0:00

2.

Øystein Bjerga

PRIVAT

1:50:08

+26:48

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

51:57

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:07:05

+15:08

3.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:33:53

+41:56

4.

Helge Weydahl

FFI

1:37:02

+45:05

5.

Frode Lillevold

FFI

1:41:15

+49:18

6.

Hans Olav Hygen

METrologen

1:45:56

+53:59

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E. Helland

LØRENSKOG KOMM

49:35

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

52:12

+2:37

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

57:46

+8:11

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:01:52

+12:17

5.

Øystein Kildahl

AHS

1:07:03

+17:28

6.

Per Morten Lefdal

Heming

1:13:11

+23:36

7.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:22:28

+32:53

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

44:44

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

49:17

+4:33

3.

Per Kaarby

Overtoppen

56:42

+11:58

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

59:20

+14:36

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:02:58

+18:14

6.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:05:26

+20:42

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:06:25

+21:41

8.

Richard Blom

FBI

1:41:26

+56:42

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

52:00

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

58:11

+6:11

3.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:14:45

+22:45

4.

Per Nermo

COWI BIL

1:17:37

+25:37

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:18:52

+26:52

6.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:33:16

+41:16

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:36:27

+44:27

8.

Reidar Kierulf

RKP

1:42:47

+50:47

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

35:54

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

50:36

+14:42

3.

Trond Wettergreen

Andvord

55:17

+19:23

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

57:11

+21:17

5.

Per Haugen

NEDERMAN

1:07:46

+31:52

6.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

1:08:28

+32:34

7.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

1:11:11

+35:17

8.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:14:09

+38:15

9.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

1:14:49

+38:55

10.

Einar Skåre

Brevpost

1:20:07

+44:13

Arrang

Bjørn Grenager

Thales BIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

56:06

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:02:42

+6:36

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:08:06

+12:00

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:08:35

+12:29

5.

Hans Randen

KRAFT FOOD

1:29:32

+33:26

6.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:32:18

+36:12

7.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:36:11

+40:05

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

47:17

94 144 105 249

Arrang

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein F Kvalheim

Oppegård

56:35

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:11:31

+14:56

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:13:12

+16:37

4.

Arne Øfsthus

Fugro

1:17:26

+20:51

5.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:21:07

+24:32

6.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:26:46

+30:11

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:31:01

+34:26

Arrang

Sigfrid Fagervik

Thales

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:08:57

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:11:37

+2:40

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:23:13

+14:16

4.

Aage Mella

Østmarka OK

1:25:07

+16:10

5.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:25:10

+16:13

6.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:31:52

+22:55

7.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:37:56

+28:59

8.

Helge Kvaase

HIAK

2:06:36

+57:39

9.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

2:34:55

+1:25:58

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Evensen Solhjell

Son

55:56

+0:00

137 138 139 151 152

2.

Tor Simonsen

Privat

1:19:02

+23:06

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Hobøl

SKBIL

56:24

+0:00

2.

Claus Fritzner

KoNGSBERG

1:16:48

+20:24

3.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

1:42:55

+46:31

DSQ

Hilde Walgermo

PRIVAT

26:07

79 80 141 81 85 94 144 105 249

Brutt

Kristin Hygen

PRIVAT

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

1:04:50

+0:00

2.

Ranveig Aas Hansen

Bøler skole

1:11:01

+6:11

3.

John Brenden

FLO Kjeller

1:15:42

+10:52

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Granly

SIemens

1:01:30

+0:00

2.

Lise Horntvedt

Core Energy

1:47:27

+45:57

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tarjei Blåsås

Block Watne AS

1:42:05

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2015, 12:57:33

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

91

Antall startet:

91