Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2015ABIK Romerike 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK KM P20 Nittedal 25. august 2015

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

SARA

NIttedal

26:35

78

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:42:51

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Elle Melbye

Elle BIL

1:25:15

160

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kjersti Tho

Stabæk IF

50:05

160

DSQ

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:17:48

160

DSQ

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:49:37

141 132

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:11:48

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:15:35

+3:47

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:19:27

+7:39

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:48:03

+36:15

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Nergård

Nittedal

1:23:54

+0:00

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

EIRK nERGÅRD

NITTEDAL

43:14

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage

Nittedal

23:57

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik Mikkelsen

Alta O-lag

1:59:13

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

1:06:20

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:19:38

+13:18

3.

Hallvard Koren

OK Moss

1:20:20

+14:00

4.

Kjetil Ask

NIttedal

1:43:12

+36:52

5.

Atle Pedersen

Reload

1:44:15

+37:55

DSQ

PER IVAR NORDSETH

NITTEDAL

1:31:14

160

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Helland

Lørenskog kommune

57:43

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

1:01:24

+3:41

3.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:26:47

+29:04

4.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:42:33

+44:50

Arrang

Martin Veastad

Thales BIL

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

49:32

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

51:47

+2:15

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:01:39

+12:07

DSQ

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

55:40

171

DSQ

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

55:41

151

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

49:13

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

57:21

+8:08

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:06:08

+16:55

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:10:43

+21:30

5.

Per Nermo

COWI BIL

1:11:08

+21:55

6.

Reidar Kierulf

RKP

1:27:48

+38:35

7.

Bjørn Rossow

Thales

1:29:45

+40:32

DSQ

Jon Fredriksen

FOBIL

1:04:40

151

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:04:57

151

DSQ

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:33:16

151

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

39:45

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

48:44

+8:59

3.

John Thomas Petersen

NIttedal O-lag

53:19

+13:34

4.

Helge Revhaug

PRIVAT

1:00:48

+21:03

5.

Juul Sverre Stener

OPIL

1:03:31

+23:46

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:09:18

+29:33

7.

Einar Skåre

Brevpost

1:12:40

+32:55

8.

Trond Wettergreen

Andvord

1:13:09

+33:24

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka

58:58

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:04:26

+5:28

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:09:04

+10:06

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:13:32

+14:34

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:20:38

+21:40

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:34:36

+35:38

Arrang

Knut Erik Østengen

Thales BIL

Arrang

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:07:22

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:17:51

+10:29

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:21:30

+14:08

4.

Arne Øfsthus

Fugro

1:39:36

+32:14

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:11:24

+0:00

2.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:16:27

+5:03

3.

Aage Mella

Østmarka OK

1:32:59

+21:35

4.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:44:19

+32:55

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:52:37

160 249

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iselin

NIttedal

27:01

+0:00

2.

Amalie

NIttedal

27:03

+0:02

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola

NIttedal

24:02

+0:00

2.

Åsmund

NIttedal

35:15

+11:13

3.

Henriette og Tuva

NIttedal

36:00

+11:58

4.

Fanny

NITTedal

54:06

+30:04

5.

Emilie

NIttedal

54:21

+30:19

6.

Hedvig

NIttedal

54:26

+30:24

7.

AMANDA

NITTedal

54:34

+30:32

DSQ

Leo

NIttedal

1:02:32

152 153

DSQ

AuGUST

NIttedal

1:03:14

152 153

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:02:42

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Øyvind Glendrange

ÅRVOLL IL

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Skaar

Nittedal

1:01:07

+0:00

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Herman Brunborg

NIttedal

1:14:15

76 135 137 138 141 139 132 159 160 143 249

Klasse: BK(B-kort)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel

NIttedal

22:58

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2015, 12:58:53

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81