Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2015ABIK Romerike 2015Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R10/OBIK P26 - Tæruddalen 15. september 2015

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

PROMIS BIL

58:54

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

53:28

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

53:36

+0:08

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:12:12

+18:44

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:07:39

+0:00

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Vonen

Lillomarka

1:12:46

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Aleksander Urnes Johnson

FFI BIL

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

53:35

+0:00

2.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

1:00:08

+6:33

3.

Atle Pedersen

Reload

1:14:30

+20:55

Arrang

Helge Weydahl

FFI

Arrang

Magnus Haakestad

FFI

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

58:20

+0:00

2.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

59:24

+1:04

3.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:02:00

+3:40

4.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:02:57

+4:37

Arrang

Carl Erik Wasberg

FFI

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

43:32

+0:00

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

44:58

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

48:51

+3:53

3.

Per Nermo

COWI BIL

52:13

+7:15

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

53:13

+8:15

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

57:46

+12:48

6.

Reidar Kierulf

RKP

58:07

+13:09

DSQ

Steinar Heid

STatoil

4:19

106 113 114 115 118 119 122 249

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

30:15

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nittedal

37:02

+6:47

3.

Juul Sverre Stener

OPIL

42:17

+12:02

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

52:23

+22:08

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

47:52

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

52:35

+4:43

3.

Kjell Gorm Røkke

Reinertsen

54:11

+6:19

249

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

54:44

+6:52

249

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

26:11

118 119 122 249

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

47:33

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

57:59

+10:26

3.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:30:42

+43:09

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

57:28

119

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

52:30

+0:00

2.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:24:43

+32:13

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

1:04:52

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

1:00:25

+0:00

2.

Jarle Nilsen

Siemens

1:35:56

+35:31

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Nakken

Universitetet i Oslo BIL

48:42

+0:00

2.

Nicolai Norstrand

Havfonnd

1:15:43

+27:01

DSQ

Kjetil Østvold

Gjensidige

15:41

108 109 112 114 104 118 119 122 249

Arrang

Tomas Lunde Jensen

FFI BIL

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Skaar

Nittedal

57:27

+0:00

2.

Stig Pedersen

Flo Kjeller BIL

1:58:41

+1:01:14


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2015, 13:01:21

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

49

Antall startet:

49