Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2016OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen nr 1 16 19. mai 2016

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Elisabeth Rygh

HEMING Orientering

19:27

+0:00

2.

Liv Kulle Andreassen

Nydalens SK

20:17

+0:50

3.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

24:05

+4:38

4.

Victoria Løvenskiold

HEMING Orientering

24:06

+4:39

5.

Helena Halvorsen

HEMING Orientering

32:20

+12:53

6.

Caroline Conradi

PRIVAT

32:22

+12:55

7.

Helle Boldingh Debernard

KjELSÅS

33:22

+13:55

8.

Inka Boldingh Debernard

KjELSÅS

33:31

+14:04

9.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

34:19

+14:52

DSQ

Ina Rasch-Halvorsen

HEMING Orientering

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

23:08

+0:00

2.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

27:17

+4:09

3.

Josefine Lydersen

Nydalens Skiklub

31:48

+8:40

4.

Guro Linnebo

HEMING Orientering

32:13

+9:05

4.

Karen Skauge

HEMING Orientering

32:13

+9:05

6.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

35:41

+12:33

7.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

37:44

+14:36

8.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

43:03

+19:55

9.

Anne Østvold

HEMING Orientering

1:02:39

+39:31

10.

Marte Skirbekk

HEMING Orientering

1:02:46

+39:38

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

43:27

+0:00

2.

Live Østvold

HEMING Orientering

44:41

+1:14

3.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

44:47

+1:20

4.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

48:42

+5:15

5.

Ella Berstad

HEMING Orientering

1:02:03

+18:36

6.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

2:06:45

+1:23:18

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Bryne

HEMING Orientering

59:42

+0:00

Klasse: D17-34 A (Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

41:56

+0:00

2.

Karen Bjerregård

NYDALEN

43:41

+1:45

3.

Johanna Erikson

Nydalens SK

55:44

+13:48

4.

Vilde Brabrand Urfjell

Imås

58:37

+16:41

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

51:44

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

47:47

+0:00

2.

Birgitte Blindheim

OUS

49:41

+1:54

3.

Marit Sivertsen

KJELSÅS

1:00:23

+12:36

4.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

1:02:57

+15:10

5.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

1:05:26

+17:39

Arrangør

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Dale Selvig

NYDALEN

45:44

+0:00

2.

Venche Bjerkreim

Fossum IF

49:34

+3:50

3.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

49:42

+3:58

4.

Anne Dahl

Nydalen

51:15

+5:31

5.

Trude Fixdal

Koll IL

53:30

+7:46

6.

Marie Arneberg

KjELSÅS

59:39

+13:55

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

34:42

+0:00

2.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:11:19

+36:37

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

45:13

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

45:25

+0:12

3.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:11:23

+26:10

4.

Eilen Arctander Vik

Koll IL

1:13:25

+28:12

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

44:40

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

52:13

+7:33

3.

Marit Vågsnes

OUS

56:12

+11:32

4.

Toril Riddervold

HEMING

58:07

+13:27

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:10:35

+25:55

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:02:17

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:04:59

+2:42

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

45:42

+0:00

DSQ

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

46:27

38

DSQ

Hjørdis Egner

HEMING Orientering

1:46:16

31

Arrangør

Anne-Britt Nilsen

HIO

Klasse: D80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Fixdal

HEMING Orientering

1:50:07

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

19:54

+0:00

2.

Andreas Aspelund

IL Koll

29:00

+9:06

3.

Jens -Kristian Larsen

KjELSÅS

37:37

+17:43

DSQ

Filip Halvorsen

Nydalens SK

1:52:20

100

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Aalde

Nydalens Skiklub

19:00

+0:00

2.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

28:22

+9:22

3.

Magnus Tandberg Øhrn

Koll IL

29:32

+10:32

4.

Sondre Tandberg Øhren

Nydalens SK

31:04

+12:04

5.

Peter Norheim

Fossum IF

52:27

+33:27

DSQ

Martin Størmer Antonsen

Nydalens SK

30:55

50

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

31:01

+0:00

2.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

32:43

+1:42

3.

Henrik Reusch

HEMING orientering

33:08

+2:07

4.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

35:15

+4:14

Klasse: H17-34 A (MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Line

OSI Orientering

49:46

+0:00

2.

Hallvard Koren

OK Moss

50:27

+0:41

3.

Mikael Olausson

OSI Orientering

58:16

+8:30

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

37:35

+0:00

2.

Erling Sommerfeldt

TUron metsænkævijæt

37:51

+0:16

3.

Christian Vogelsang

NIVA

38:43

+1:08

4.

Lars Karelius Noer

NRK

43:10

+5:35

5.

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

44:34

+6:59

6.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

44:42

+7:07

7.

Knut Aalde

Sweco

45:26

+7:51

8.

Peder Natvig

NORGES BANK

46:16

+8:41

9.

Trygve Nilsen

Shell KlubbenBIL

46:21

+8:46

10.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

48:20

+10:45

11.

Audun Bjerknes

UiO

51:54

+14:19

12.

Lasse Nederhoed

TeddyTV

54:07

+16:32

13.

Atle Pedersen

Reload

54:38

+17:03

14.

Per Martin Rørvik

FBI

56:25

+18:50

15.

Fredrik Larsen

INdre Østfold

58:03

+20:28

16.

Marius Burmo

Privat

58:58

+21:23

17.

Daniel Fløtre

Kongsberg OL

1:02:23

+24:48

18.

Adam Millberg

Dsv

1:11:02

+33:27

19.

Arne Klaveness

AkeR SOLUTIONS

1:13:15

+35:40

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

43:45

+0:00

2.

Olav Eide

SKBO

44:27

+0:42

3.

Terje Urfjell

IL Imås

48:49

+5:04

4.

Ottar Wiklund

Nydalens Skiklub

49:23

+5:38

5.

Jomaas Christian

Fossum IF

58:12

+14:27

6.

Jon Solsrud

Nydalens Skiklub

1:00:34

+16:49

7.

Anders Flågen

Heming

1:07:15

+23:30

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

HEMING Orientering

45:38

+0:00

2.

Jon Iver Bakken

NYDALEN

46:26

+0:48

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

49:49

+4:11

4.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

51:39

+6:01

5.

Tom Slungaard

PRIVAT

55:57

+10:19

6.

Tore Sivertsen

KjELSÅS

1:02:30

+16:52

7.

Trond Westgaard

FoRSkningsrådet

1:03:32

+17:54

8.

Lars Krüger

Gabler

1:04:52

+19:14

9.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:05:47

+20:09

10.

Eivind Selvig

Nydalens SK

1:07:46

+22:08

11.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:10:54

+25:16

12.

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten Oslo

1:11:39

+26:01

DSQ

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

56:43

42

DSQ

Arnt Haugmo

HEMING Orientering

1:16:12

37 43 44 40 39 92 46 47 49

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KOLL

39:34

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

40:51

+1:17

3.

Per Schanche

Asker SK

45:40

+6:06

4.

Richard Blom

FBI

50:43

+11:09

5.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

51:49

+12:15

6.

Tov Arne Bondal

NOtodden o-lag

54:15

+14:41

7.

Ingar Storfjell

Aftenposten

1:14:09

+34:35

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Kartverket

37:10

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

39:46

+2:36

3.

Tord Perdersen

HEMING Orientering

41:34

+4:24

4.

Magne Vollen

OSI

42:31

+5:21

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

46:39

+9:29

6.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

49:08

+11:58

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

53:04

+15:54

8.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

54:16

+17:06

9.

Torgny Hasås

Vestre Aker

1:15:48

+38:38

DSQ

Bjørn Grinde

Folkehelsa

36:17

44

DSQ

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:06:31

44 92 50 42

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

28:52

+0:00

2.

Fridulv Sagberg

FBI

37:29

+8:37

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:20

+12:28

4.

Reidar Kierulf

RKP

41:36

+12:44

5.

Per Nermo

COWI BIL

44:05

+15:13

6.

Tom Edvardsen

Koll IL

47:35

+18:43

7.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

50:21

+21:29

8.

Johan Storsveen

OPIL

55:32

+26:40

DSQ

Knut G Karlsen

Omega AS

37:14

42

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

34:19

+0:00

2.

Arild Blyverket

Nydalens Skiklub

35:19

+1:00

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

39:22

+5:03

4.

Einar Hem

LILLOMARKA

40:24

+6:05

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

41:49

+7:30

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:18

+7:59

7.

Ivar Strømstad

Raumar

43:05

+8:46

8.

Kjell Røkke

Reinertsen BIL

43:45

+9:26

9.

Roar Gudding

Vet BIL

43:58

+9:39

10.

Tore Holtskog

ElKEM

44:19

+10:00

11.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

44:51

+10:32

12.

Arne Reistad

Thales BIL

46:07

+11:48

13.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

51:21

+17:02

14.

Hans Petter Jensen

Bygdø il

51:22

+17:03

15.

Per Haugen

NEDERMAN

53:46

+19:27

16.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:02:02

+27:43

17.

Tom Ibsen

OUS

1:07:34

+33:15

18.

Dag Hauge Jensen

Gjensidige

1:15:41

+41:22

DSQ

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

52:21

31 91 36 46 49 50 38

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

41:50

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

46:50

+5:00

3.

Jon C. Fougner

Fugro

47:05

+5:15

4.

Annar Brustad

FOBIL

48:35

+6:45

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

49:59

+8:09

6.

Arne Øfsthus

Fugro

51:46

+9:56

7.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

51:48

+9:58

8.

Eyvind Aas

GEOFORM

54:54

+13:04

9.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

59:20

+17:30

10.

Per Meiland

DNB NOR

1:10:36

+28:46

11.

Sven Erik Rognes

UiO

1:27:54

+46:04

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal

11:12

91 34 45 37 36 46 49 50 38 42

DSQ

Kåre Knudsen

GeoForm

57:34

42

Arrangør

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

47:05

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

58:14

+11:09

3.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:01:38

+14:33

4.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:07:07

+20:02

5.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:09:20

+22:15

6.

Aage Mella

Østmarka OK

1:25:28

+38:23

7.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:27:15

+40:10

DSQ

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:31:48

36 46 49 50

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kristian Thjøme

PRIVAT

19:21

+0:00

2.

Maja Wang

Nydalens SK

31:05

+11:44

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lehre

HEMING Orientering

29:38

+0:00

2.

Ingrid Skaarer

GE Healthcare

37:57

+8:19

DSQ

Hanne Marte Østvold

HEMING Orientering

101 50 102 33 93 35 47 49 38 42 100

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helle Lorentzen

Nydalen SK

40:14

+0:00

2.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

40:45

+0:31

3.

Per Ongstad

PRIVAT

41:56

+1:42

4.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

42:30

+2:16

5.

Bjørn Lydersen

Nydalens Skiklub

43:56

+3:42

6.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

46:03

+5:49

7.

Mari Sjøberg

Røa

49:08

+8:54

8.

Inger Msrie Saga

Folkehelsa

50:58

+10:44

9.

Anne Sverdrup Tygeson

PRIVAT

52:10

+11:56

10.

Christin Vangen

OSI Orientering

1:08:50

+28:36

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Akselson

Nydalens SK

30:53

+0:00

2.

Øyvind Utne Larsen

Skanska aktiv

36:14

+5:21

3.

Marlene Jebsen

HEMING Orientering

37:47

+6:54

4.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

37:59

+7:06

5.

Johan Jebsen

HEMING Orientering

38:25

+7:32

6.

Uno Hanslien

Bilpost

44:22

+13:29

7.

Frida Solsrud

Nydalens Skiklub

48:41

+17:48

8.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:00:37

+29:44

9.

Ida Kristine Parnemo

OSI Orientering

1:08:27

+37:34

DSQ

Ingrid Haugmo

HEMING Orientering

29:54

34 45 37 36 46 49 50 38 42

DSQ

Kari Schjølberg

Nydalens Skiklub

51:59

42

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

35:04

+0:00

2.

Lars Halvorsen

PRIVAT

35:10

+0:06

3.

Kimme Arnesen

HEMING Orientering

35:54

+0:50

4.

Atgeir Takle

GLT

39:44

+4:40

5.

Maren Korby

Nydalens SK

43:10

+8:06

6.

Tor Trøan

Hadeland

44:01

+8:57

7.

Lars Benestad

Grane

47:58

+12:54

8.

Randveig Ass Hansen

PRIVAT

49:41

+14:37

9.

Lars Eirik Eggen

Nydalens Skiklub

51:01

+15:57

10.

Karl Georg Øhrn

PRIVAT

52:34

+17:30

11.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

54:02

+18:58

12.

Paula Berstad

HEMING Orientering

57:33

+22:29

13.

Ivar Skauge

HEMING Orientering

1:00:29

+25:25

DSQ

Torstein Schjelle

PRIVAT

44:42

39 44 92 42

DSQ

Geir Andreas Neset

PRIVAT

46:31

42

DSQ

Andre Rø

GEOFORM

48:40

42

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

51:15

+0:00

2.

Knut Bårtveit

PRIVAT

53:46

+2:31

3.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

53:55

+2:40

4.

Berit Sofie Wiklund

NYDALEN

55:38

+4:23

5.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

57:26

+6:11

6.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:00:53

+9:38

7.

Arnfinn Løvli

KJELSÅS

1:26:22

+35:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2016, 08:04:20

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

236

Antall startet:

236