Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2016OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen nr 2 16 26. mai 2016

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

15:03

+0:00

2.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

20:34

+5:31

3.

Anna Elisabeth Rygh

HEMING Orientering

21:45

+6:42

4.

Alma Holten

Nydalens Skiklub

25:35

+10:32

5.

Victoria Løvenskiold

HEMING Orientering

27:33

+12:30

6.

Josefine Rygh

Nydalens Skiklub

27:53

+12:50

7.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

31:15

+16:12

8.

Celia Schmidt-Cisternas

Koll IL

31:58

+16:55

9.

SIgne Fluge Ulleberg

HEMING Orientering

33:25

+18:22

10.

Marte Skirbekk

HEMING Orientering

34:03

+19:00

11.

Helena Halvorsen

Nydalen SK

35:10

+20:07

12.

Anne Østvold

HEMING Orientering

37:25

+22:22

13.

Ingrid Weider Egner

HEMING Orientering

57:11

+42:08

14.

Inka Boldingh Debernard

KjELSÅS

1:03:28

+48:25

15.

Helle Boldingh Debernard

KjELSÅS

1:03:39

+48:36

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

31:16

+0:00

2.

Penelope Lea

Nydalens Skiklub

35:17

+4:01

3.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

49:31

+18:15

4.

Vetle Norling

Nydalen SK

49:48

+18:32

5.

Pauline Myklebust

Koll IL

56:03

+24:47

6.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

1:00:40

+29:24

7.

Josefine Lydersen

Nydalens Skiklub

1:02:49

+31:33

8.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

1:21:59

+50:43

DSQ

Johanne Terland Gundersen

HEMING Orientering

1:04:22

104 122

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

39:39

+0:00

2.

Marlene Jebsen

HEMING Orientering

51:17

+11:38

3.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

54:24

+14:45

4.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

57:17

+17:38

5.

Frida Solsrud

Nydalens Skiklub

57:24

+17:45

DSQ

Oda Sørlie

Nydalens Skiklub

22:42

121 32 75 33 104 77 122 78 100 111

DSQ

Live Østvold

HEMING Orientering

1:08:17

33

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Bryne

HEMING Orientering

1:21:41

+0:00

Klasse: D17-34A(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

46:53

+0:00

2.

Marie Holten

Nydalens Skiklub

49:07

+2:14

3.

Elina Itkonen

OSI Orientering

52:18

+5:25

4.

Johanna Erikson

Nydalens SK

52:28

+5:35

5.

SIrkku Juntunen

OSI Orientering

1:03:14

+16:21

6.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

1:03:47

+16:54

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sommerfeldt

OSLO Legevakt

51:53

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

58:04

+6:11

DSQ

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

36:51

102 101 105 122 78 100 111

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Blindheim

OUS

1:08:40

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:27:02

+18:22

3.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

1:27:27

+18:47

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

43:32

+0:00

2.

Anne Danielsen

Nydalens SK /

1:06:10

+22:38

3.

Wenche Bjerkrheim

Fossum IF

1:16:29

+32:57

4.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:37:00

+53:28

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

56:46

+0:00

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:19:42

+22:56

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

42:36

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

44:01

+1:25

3.

Toril Eine

Fossum IF

53:25

+10:49

4.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

59:00

+16:24

5.

Eilen Arctander Vik

Koll IL

1:03:47

+21:11

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

43:44

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

45:44

+2:00

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:01:52

+18:08

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

52:01

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:01:33

+9:32

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

55:46

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

56:38

+0:52

Klasse: D80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Fixdal

HEMING Orientering

1:48:43

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Christopher Borg

Koll IL

21:08

+0:00

2.

Trygve Grønstad

HEMING Orientering

28:07

+6:59

3.

Ludvig Kristiansen

HEMING Orientering

29:12

+8:04

4.

ANdreas Aspelund

Nydalen SK

32:31

+11:23

5.

Jonas Johansen

Koll IL

35:27

+14:19

6.

Otto Ulltveit-Moe

KOLL IL

46:17

+25:09

7.

Einar Østvold

HEMING Orientering

46:20

+25:12

DSQ

Johan Skodvin

HEMING Orientering

37:18

75

DSQ

Jørgen Reush

HEMING Orientering

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Aalde

Nydalens Skiklub

34:50

+0:00

2.

Johannes Salvesen Lunde

IL Koll

40:19

+5:29

3.

Peter Norheim

Fossum IF

41:20

+6:30

4.

Eirik Skofteland

Koll IL

44:04

+9:14

5.

Trond Heløe

HEMING Orientering

44:57

+10:07

6.

Tobias Lium

Koll IL

55:42

+20:52

7.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

1:17:55

+43:05

DSQ

Magnus Tandberg Øhrn

Koll IL

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Reusch

HEMING Orientering

26:50

+0:00

2.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

34:22

+7:32

3.

Jonas Aarseth

Nydalens Skiklub

59:35

+32:45

Klasse: H17-34A(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elling Asplin

Koll IL

53:01

+0:00

2.

Vegard Line

OSI Orientering

57:07

+4:06

3.

Lars Danielsen Holen

Markane IL

1:20:22

+27:21

Klasse: H17-34(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Gjertsen

AkeR SOLUTIONS

55:20

+0:00

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

36:16

+0:00

2.

Erling Sommerfeldt

TUron metsænkævijæt

39:25

+3:09

3.

Finn Rygh

Nydalens SK /

40:56

+4:40

4.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

41:48

+5:32

5.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

42:31

+6:15

6.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

42:55

+6:39

7.

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

45:22

+9:06

8.

Lars Karelius Noer

NRK

45:30

+9:14

9.

Peder Natvig

NORGES BANK

45:35

+9:19

10.

Trygve Nilsen

Shell KlubbenBIL

45:59

+9:43

11.

Andreas Medalen

PRIVAT

50:12

+13:56

12.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

50:19

+14:03

13.

Stian Overskeid

INdre Østfold

54:52

+18:36

14.

Per Martin Rørvik

FBI

56:32

+20:16

15.

Knut Bårtveit

Bø O-lag

58:01

+21:45

16.

Halvor Aurmo

HEMING Orientering

58:37

+22:21

17.

Michel Dähnn

Nydalens SK /

1:00:51

+24:35

18.

Atle Pedersen

Reload

1:06:59

+30:43

19.

Marius Burmo

Privat

1:07:32

+31:16

20.

Terje Sekkelsted

AkeR SOLUTIONS

1:39:42

+1:03:26

DSQ

Johan Svedberg

HEMING Orientering

11:31

102 103 104 105 122 123 121 124 159 100 111

DSQ

Karl Even Rygh

HEMING Orientering

32:01

122 123 121 124 159 100 111

DSQ

Knut Aalde

Sweco

49:10

103 104

DSQ

Fredrik Larsen

INdre Østfold

59:48

103

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Arnesen

HEMING Orientering

1:01:32

+0:00

2.

Anders Flågen

Heming

1:04:02

+2:30

3.

Christian Reusch

HEMING Orientering

1:10:02

+8:30

4.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:19:46

+18:14

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

42:10

+0:00

2.

Johan Lunde

Koll IL

44:03

+1:53

3.

Lars Nordin

Brekke og Strand

44:32

+2:22

4.

Nils Petter Fremming

HEMING Orientering

44:35

+2:25

5.

Guttorm Egge

OSI Orientering

49:39

+7:29

6.

Tore Kjølseth

Lundin

50:24

+8:14

7.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

53:46

+11:36

8.

Pål Therkelsen

Privat

55:11

+13:01

9.

Lars Krüger

Gabler

55:33

+13:23

10.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:00:14

+18:04

11.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:07:47

+25:37

12.

Uno Hanslien

Bilpost

1:08:31

+26:21

13.

Tore Sivertsen

KjELSÅS

1:15:55

+33:45

14.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

NGI

1:22:05

+39:55

15.

Jo Ulltveit-Moe

Koll IL

1:27:34

+45:24

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

35:45

+0:00

2.

Bjørn Solhjem

Hægland & Svanberg

39:51

+4:06

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

43:34

+7:49

4.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

44:04

+8:19

5.

Jan Olsen Nytveit

KjELSÅS

45:49

+10:04

6.

Lasse Natvig

NTNU BI

46:26

+10:41

7.

Per Kaarby

Overtoppen

48:17

+12:32

8.

Per Schanche

Asker SK

49:49

+14:04

9.

Tormod Øvergaard 

Istone

50:48

+15:03

10.

Jeppe Hansson

FOSSUM

51:33

+15:48

11.

Truls Angell

LILLOMARKA

53:12

+17:27

12.

Richard Blom

FBI

53:54

+18:09

13.

Knut Anders Løken

Fossum IF

54:14

+18:29

14.

Hans Henrik Fremming

HEMING Orientering

55:21

+19:36

15.

Knut Onsager

GEOFORM

55:55

+20:10

16.

Finn Gange

Privat

1:11:56

+36:11

17.

Tov Arne Bondal

NOtodden o-lag

1:17:52

+42:07

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

40:03

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

43:45

+3:42

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

46:11

+6:08

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

49:04

+9:01

5.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:01:43

+21:40

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:03:17

+23:14

7.

Per Magnus

FHI

1:08:57

+28:54

8.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:10:55

+30:52

9.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:16:38

+36:35

10.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:16:55

+36:52

DSQ

Morten Mall

Akwagroup

25:37

103 102 101 105 122 78 100 111

DSQ

Mathias Martinsen

Heming Orientering

52:08

104

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

27:14

+0:00

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

32:59

+5:45

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

38:14

+11:00

4.

Reidar Kierulf

RKP

39:35

+12:21

5.

Knut G Karlsen

Omega AS

41:02

+13:48

6.

Fridulv Sagberg

FBI

41:18

+14:04

7.

Per Nermo

COWI BIL

42:12

+14:58

8.

Tom Edvardsen

Koll IL

49:41

+22:27

100

9.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

56:52

+29:38

10.

Bernt Tollefsen

GEOFORM

1:01:13

+33:59

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

32:28

+0:00

2.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

35:58

+3:30

3.

Ivar Strømstad

Raumar

39:55

+7:27

4.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

41:45

+9:17

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

43:09

+10:41

6.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

43:14

+10:46

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

43:42

+11:14

8.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

44:13

+11:45

9.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

48:02

+15:34

10.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

48:12

+15:44

111

11.

Arild Blyverket

Nydalens Skiklub

52:28

+20:00

12.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:25:09

+52:41

111

DSQ

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

17:47

102 105 122 78 100 111

DSQ

Dag Hauge Jensen

Gjensidige

26:51

102 105 122 78 100 111

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

40:58

+0:00

2.

Kåre Knudsen

GeoForm

45:19

+4:21

3.

Jon C. Fougner

Fugro

51:29

+10:31

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

59:50

+18:52

5.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:10:46

+29:48

6.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:14:35

+33:37

DSQ

Per Meiland

DNB NOR

52:12

104 103 102 105 122

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

1:05:04

104

DSQ

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:34:05

103 102 105 122 78 100

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

53:43

+0:00

2.

Magne Grande

FBI

1:05:08

+11:25

3.

Aage Mella

Østmarka OK

1:10:10

+16:27

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:16:33

+22:50

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:20:47

+27:04

6.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:23:17

+29:34

7.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

2:18:56

+1:25:13

DSQ

Kjell Teigland

Østmarka OK

33:23

103 102 105 122 78 100 111

DSQ

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:08:14

78

DSQ

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:29:07

105 122 78 111

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karine Ulleberg

HEMING Orientering

32:45

+0:00

2.

Wenting

OSI Orientering

1:24:21

+51:36

DSQ

Ingrid Haugmo

HEMING Orientering

1:13:50

32 122

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

40:57

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

41:40

+0:43

3.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

46:13

+5:16

4.

Roger Østvold

HEMING Orientering

47:55

+6:58

5.

Christin Vangen

OSI Orientering

59:24

+18:27

6.

Bjørn Lydersen

Nydalens Skiklub

1:03:51

+22:54

7.

Vorin Botn

OSI Orientering

1:12:37

+31:40

DSQ

Ingrid Skaarer

GE Healthcare

1:05:26

121

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kimme Arnesen

HEMING Orientering

25:56

+0:00

2.

Helene Akselson

Nydalens SK

29:25

+3:29

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

42:52

+16:56

4.

Marte Edvardsen

Aquateam

43:10

+17:14

5.

Ida Presterud

Koll IL

44:27

+18:31

6.

Kristin Brevik Formo

Koll IL

52:37

+26:41

7.

Hanne Marte Østvold

HEMING Orientering

53:37

+27:41

8.

Knut Langmark

Koll IL

1:04:32

+38:36

DSQ

Siri Spjelkavik

Meteorologen

54:03

102 105 122

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

47:02

+0:00

2.

Lars Benestad

Grane

48:10

+1:08

3.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

58:37

+11:35

4.

Christian Holst

PRIVAT

1:07:03

+20:01

5.

Lars Eirik Eggen

Nydalens Skiklub

1:08:09

+21:07

6.

Ranveig Aas-Hanssen

Bøler skole

1:08:32

+21:30

7.

Jarle Nilsen

Siemens

1:10:03

+23:01

8.

Per Aagaard

HEMING Orientering

1:22:12

+35:10

9.

Knut Hauge

Ready

1:22:46

+35:44

10.

Andreas Gudmundset

VIKing Fotballklubb

1:24:42

+37:40

11.

Dag Rune Vellene

NVE

1:42:37

+55:35

DSQ

Erlend Gjestrud

NOtodden o-lag

39:38

100

DSQ

Marte Vik Edvardsen

Koll IL

1:19:31

103 102 101 105 122

DSQ

Anders Drage

VIKing fotballklubb

1:32:44

102 101 105 122 78 100

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

HEMING Orientering

49:07

+0:00

2.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

53:52

+4:45

3.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

55:07

+6:00

4.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

57:46

+8:39

5.

Espen SOmmer Værland

PRIVAT

1:48:09

+59:02

6.

Vilde Brabrand Urfjell

Imås

1:48:20

+59:13

DSQ

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

56:03

102 103 104 105


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 september 2016, 18:50:00

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

243

Antall startet:

243