Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2016ABIK Romerike 2016Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P8 Marikollen 30. mai 2016

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni STENHAMMER

PRIVAT

1:11:05

+0:00

18:13

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Thales BIL

1:10:31

+0:00

24:18

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

51:48

+0:00

17:51

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:05:53

+0:00

22:43

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:09:03

+3:10

23:48

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

52:10

+0:00

10:38

2.

Joachim Reitan

FFI BIL

2:32:44

+1:40:34

31:10

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

53:54

+0:00

11:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

1:00:03

+6:09

12:15

3.

Trond Brevik

Fossum IF

1:12:04

+18:10

14:42

4.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:12:58

+19:04

14:53

5.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:14:42

+20:48

15:14

6.

Håkon Halvorsen

Statnett

1:33:49

+39:55

19:08

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

46:21

+0:00

11:53

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

57:55

+11:34

14:51

3.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:07:41

+21:20

17:21

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:02:10

+0:00

15:56

2.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:15:26

+13:16

19:20

3.

Steinar heid

Statiol BIL

1:26:58

+24:48

22:17

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

30:46

+0:00

10:36

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

41:21

+10:35

14:15

3.

Reidar Kierulf

RKP

55:03

+24:17

18:58

4.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

57:29

+26:43

19:49

5.

Per Nermo

COWI BIL

1:01:15

+30:29

21:07

6.

Fridulv Sagberg

FBI

1:08:19

+37:33

23:33

7.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:10:40

+39:54

24:22

8.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

1:30:13

+59:27

31:06

DSQ

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

50:36

115 87 105 141 132 65 110

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal O-lag

39:54

+0:00

13:45

2.

Trond Wettergreen

Andvord

44:34

+4:40

15:22

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

46:37

+6:43

16:04

4.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

48:59

+9:05

16:53

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

52:58

+13:04

18:15

6.

Per Haugen

NEDERMAN

59:15

+19:21

20:25

7.

Roar Gudding

Vet BIL

59:38

+19:44

20:33

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:02:36

+22:42

21:35

9.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:04:43

+24:49

22:18

10.

Arne Reistad

Thales BIL

1:20:15

+40:21

27:40

11.

Tom Ibsen

OUS

1:27:11

+47:17

30:03

DSQ

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

7:20

115 87 105 141 132 65 110

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

49:52

+0:00

17:11

2.

Annar Brustad

FOBIL

52:27

+2:35

18:05

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:00:12

+10:20

20:45

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:02:21

+12:29

21:30

5.

Per Meiland

Lommedalen IL

1:05:10

+15:18

22:28

6.

Arne Øfsthus

Fugro

1:21:22

+31:30

28:03

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

34:43

87 105 141 132 65 110

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aage Mella

Østmarka OK

1:17:25

+0:00

26:41

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:24:50

+7:25

29:15

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:46:01

+28:36

36:33

Klasse: H-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Aasen

DYNEA

34:39

+0:00

12:50

2.

Tor Simonsen

OK ØST

1:04:45

+30:06

23:58

DSQ

Stian LILLEGÅRD

LIllomarka

32:22

48 140 141

Klasse: D-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rosa Rudberg

PRIVAT

38:18

+0:00

14:11

2.

Viviane Jodalen

FFI

44:14

+5:56

16:22

3.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

56:38

+18:20

20:58

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Brenden

Østmarka OK

48:00

+0:00

16:33

2.

Jostein Rønsen

Fossum IF

1:06:38

+18:38

22:58

3.

Elise Katrin Berg

Østmarka OK

1:30:09

+42:09

31:05

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Næss

Oppsal IF

51:29

+0:00

13:12

2.

Atgeir Takle

Nydalens Skiklub

1:05:19

+13:50

16:44

DSQ

Jarle Nilsen

SIemens

1:15:55

47 108 110

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Næss

Østmarka OK

1:15:58

+0:00

15:30

2.

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:24:09

+8:11

17:10

3.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:48:39

+32:41

22:10

4.

Ellen Skjold Kvåle

Samlaget

2:32:52

+1:16:54

31:11


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 desember 2016, 12:38:49

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

66

Antall startet:

66