Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2016OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen nr 3 16 2. juni 2016

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Rygh

Nydalens Skiklub

20:36

+0:00

2.

Anna Elisabeth Rygh

HEMING Orientering

21:42

+1:06

3.

Victoria Løvenskiold

HEMING Orientering

35:14

+14:38

4.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

35:19

+14:43

Brutt

SIgne Fluge Ulleberg

HEMING Orientering

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

15:24

+0:00

2.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

19:28

+4:04

3.

Josefine Lydersen

Nydalens Skiklub

22:32

+7:08

4.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

23:01

+7:37

5.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

25:29

+10:05

6.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

30:58

+15:34

7.

Marte Skirbekk

HEMING Orientering

33:36

+18:12

8.

Anne Østvold

HEMING Orientering

49:48

+34:24

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marlene Jebsen

HEMING Orientering

45:24

+0:00

2.

Live Østvold

HEMING Orientering

54:00

+8:36

3.

Ella Berstad

HEMING Orientering

54:09

+8:45

4.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

56:11

+10:47

5.

Hanna Andersen

HEMING Orientering

57:09

+11:45

6.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

1:36:55

+51:31

DSQ

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

1:10:57

112 144 135

Brutt

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Bryne

HEMING Orientering

1:10:56

+0:00

Klasse: D17-34A(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

53:23

+0:00

Klasse: D17-34(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Wenseth Kuren

Nydalen SK

57:25

+0:00

DSQ

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

57:46

148 147 115 175

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

1:10:39

+0:00

2.

Susannah Malm

STATNETT

1:11:53

+1:14

3.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

1:19:47

+9:08

DSQ

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

1:16:45

114 147 115

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Dale Selvig

NYDALEN

50:16

+0:00

2.

Trude Fixdal

Koll IL

56:18

+6:02

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

36:57

+0:00

2.

Ellen Turter

NYDALEN

43:28

+6:31

3.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

48:34

+11:37

4.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

52:39

+15:42

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

44:27

+0:00

2.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

50:41

+6:14

3.

Eilen Arctander Vik

Koll IL

1:05:01

+20:34

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

46:26

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

47:36

+1:10

3.

Marit Vågsnes

OUS

49:19

+2:53

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:00:22

+13:56

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

46:05

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

59:26

+13:21

Klasse: D80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Fixdal

HEMING Orientering

1:31:01

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Skodvin

HEMING Orientering

21:55

+0:00

2.

Samuel Lindseth

Nydalens SK

27:10

+5:15

3.

Trygve Grønstad

HEMING Orientering

38:38

+16:43

4.

Ludvig Kristiansen

HEMING Orientering

39:24

+17:29

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Aalde

Nydalens Skiklub

15:25

+0:00

2.

Fridtjof Reusch

HEMING Orientering

28:31

+13:06

3.

Christian Løvenskiold

HEMING Orientering

28:33

+13:08

4.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

30:22

+14:57

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Reusch

HEMING Orientering

33:25

+0:00

2.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

34:57

+1:32

3.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

35:57

+2:32

4.

Nicolai Sølvberg

Fossum IF

1:09:53

+36:28

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Jonas Haugmo

HEMING Orientering

56:00

148 114 147 115

DSQ

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

1:52:06

114 147 115

Klasse: H17-34(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Niklas Normann

HEMING Orientering

46:04

+0:00

2.

Vegard Line

OSI Orientering

52:51

+6:47

3.

Knut Gjertsen

AkeR SOLUTIONS

55:37

+9:33

DSQ

Magnus Dahl

Varden Entrepenør

54:03

109 102 154 121

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Sommerfeldt

Turon Metsænkævijæt

42:37

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

42:53

+0:16

3.

Knut Aalde

Sweco

47:06

+4:29

4.

Charles Halaas

Aibel

49:30

+6:53

5.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

50:19

+7:42

6.

Knut Bårtveit

Bø O-lag

58:29

+15:52

124

7.

Atle Pedersen

Reload

1:03:32

+20:55

8.

Marius Burmo

Privat

1:09:44

+27:07

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

45:28

+0:00

2.

Jomaas Christian

Fossum IF

52:25

+6:57

124

3.

Hallvard Koren

OK Moss

54:53

+9:25

4.

Harald Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

1:10:29

+25:01

5.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:10:47

+25:19

6.

Mats Carlin

FBI

1:26:13

+40:45

DSQ

Ronny Harsvik

AkeR SOLUTIONS

1:02:38

109 102 154 121 152 148 114 147 115

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

43:12

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

49:55

+6:43

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

53:32

+10:20

4.

Espen Holm

Standard Norge

58:42

+15:30

5.

Øysten Wiggen

LIndorff

58:48

+15:36

6.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

58:57

+15:45

7.

Tom Slungaard

Team Ambita

59:46

+16:34

8.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:05:21

+22:09

9.

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:10:53

+27:41

10.

Uno Hanslien

Bilpost

1:25:35

+42:23

11.

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

1:31:47

+48:35

DSQ

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

5:57

139 141 118 119 106 132 116 149 109 102 154 121 15...

DSQ

Øystein Østermann

HEMING Orientering

37:46

109 102

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SIndre Langaas

Nydalen SK

39:05

+0:00

2.

Audun Bråten

HSI

42:08

+3:03

3.

Kjell Markset

KOLL

42:10

+3:05

4.

Jan Olsen Nytveit

KjELSÅS

43:41

+4:36

5.

Bjørn Solhjem

Hægland & Svanberg

44:39

+5:34

6.

Martin Granly

Siemens

46:55

+7:50

7.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

48:41

+9:36

8.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

50:41

+11:36

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

51:13

+12:08

10.

Knut Anders Løken

Fossum IF

53:02

+13:57

11.

Knud Bjørne-Larsen

Riksteatret

54:26

+15:21

12.

Tor Eigil Hodne

STatnett

1:10:22

+31:17

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

39:48

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

42:49

+3:01

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

52:48

+13:00

4.

Alf Pettersen

TYRVING

52:59

+13:11

5.

Magne Vollen

OSI

53:46

+13:58

6.

Olav Nipen

TYRVING

1:00:26

+20:38

7.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:01:43

+21:55

8.

Per Magnus

FHI

1:03:00

+23:12

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

27:03

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

28:01

+0:58

3.

Per Nermo

COWI BIL

38:54

+11:51

4.

Reidar Kierulf

RKP

41:25

+14:22

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

41:32

+14:29

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

43:53

+16:50

7.

Fridulv Sagberg

FBI

44:07

+17:04

8.

Knut G Karlsen

Omega AS

47:34

+20:31

9.

Tom Edvardsen

Koll IL

57:03

+30:00

10.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

59:15

+32:12

11.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:10:02

+42:59

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

37:06

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

38:45

+1:39

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

39:03

+1:57

4.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

40:24

+3:18

5.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

40:46

+3:40

6.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

42:59

+5:53

7.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

44:51

+7:45

8.

Roar Gudding

Vet BIL

45:55

+8:49

9.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:38

+13:32

10.

Karl A Langerød

Louisenberg BIL

53:27

+16:21

11.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:09:30

+32:24

12.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:21:01

+43:55

DSQ

Arild Blyverket

Nydalens Skiklub

45:17

116 149 152 114 115

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

40:28

+0:00

2.

Jon C. Fougner

Fugro

46:19

+5:51

3.

Sturle Hånes

GeoFORM

51:17

+10:49

4.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

52:44

+12:16

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

55:09

+14:41

6.

Annar Brustad

FOBIL

55:13

+14:45

7.

Per Meiland

DNB NOR

59:26

+18:58

8.

Arne Øfsthus

Fugro

1:02:00

+21:32

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:17:51

+37:23

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

53:37

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:10:24

+16:47

3.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:21:02

+27:25

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:50:35

+56:58

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

20:59

116 149 152 114 115 175

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegard

LILLOMARKA OL

21:05

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Aulie

Koll IL

20:35

+0:00

2.

Terje Throndsen

Nittedal

46:37

+26:02

DSQ

Karine Ulleberg

HEMING Orientering

18:30

144

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

52:49

+0:00

2.

Bjørn Lydersen

Nydalens Skiklub

55:28

+2:39

3.

Kristoffer Lehre

HEMING Orientering

1:36:13

+43:24

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Akselson

Nydalens SK

33:39

+0:00

2.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

43:24

+9:45

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

45:57

+12:18

4.

Axel Boix

OSI Orientering

47:12

+13:33

5.

Mali Tronshaug

Aker Solutions

47:59

+14:20

DSQ

Ludwig Probst

Oslostudentenes IK

35:12

146

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

39:43

+0:00

2.

Emma Green

Nydalens SK

46:02

+6:19

3.

Adam Millberg

Dsv

1:03:36

+23:53

4.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

1:11:48

+32:05

DSQ

Atgeir Takle

GLT

52:33

114 147

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Olausson

OSI Orientering

48:05

+0:00

2.

Elina Itkonen

OSI Orientering

55:50

+7:45

3.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

58:36

+10:31

4.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:08:12

+20:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2016, 14:25:43

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

172

Antall startet:

172