Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2016ABIK Romerike 2016Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P12 Sandbekken 14. juni 2016

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni STENHAMMER

PRIVAT

59:11

+0:00

15:34

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:12:55

+13:44

19:11

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

55:59

+0:00

18:39

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdal

Coop

42:46

+0:00

14:15

DSQ

Eva Reistad

Thales BIL

1:05:34

249

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:12:26

+0:00

24:08

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:36:40

+24:14

32:13

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:06:13

+0:00

22:04

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:30:03

+23:50

30:01

3.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:40:02

+33:49

33:20

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

58:51

+0:00

19:37

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:17:46

+18:55

25:55

Klasse: H17-34(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Knut Gjertsen

Aker Solutions

1:11:41

249

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

39:01

+0:00

7:57

2.

Morten Moe

AHUS BIL

51:16

+12:15

10:27

3.

Atle Pedersen

Reload

1:12:44

+33:43

14:50

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

43:46

+0:00

8:55

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

42:07

+0:00

8:35

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:41

+1:34

8:54

3.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

54:14

+12:07

11:04

4.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

59:37

+17:30

12:10

5.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:02:05

+19:58

12:40

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

42:00

+0:00

11:03

2.

Tormod Øvergaard 

Istone

50:47

+8:47

13:21

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

46:48

+0:00

12:18

2.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:06:39

+19:51

17:32

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:09:44

+22:56

18:21

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:11:56

+25:08

18:55

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

34:06

+0:00

11:22

2.

Fridulv Sagberg

FBI

36:52

+2:46

12:17

3.

Per Nermo

COWI BIL

39:47

+5:41

13:15

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

40:35

+6:29

13:31

5.

Juul Sverre Stener

OPIL

43:36

+9:30

14:32

6.

Reidar Kierulf

RKP

44:16

+10:10

14:45

7.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:05:24

+31:18

21:48

8.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

1:39:52

+1:05:46

33:17

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal O-lag

36:55

+0:00

12:18

2.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

37:54

+0:59

12:38

107 41 77 78

3.

Einar Skåre

Brevpost

39:02

+2:07

13:00

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

40:30

+3:35

13:30

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

41:55

+5:00

13:58

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:47

+5:52

14:15

7.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

42:48

+5:53

14:16

8.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

43:15

+6:20

14:25

9.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

47:09

+10:14

15:43

10.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

51:11

+14:16

17:03

11.

Per Haugen

NEDERMAN

54:13

+17:18

18:04

12.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

56:30

+19:35

18:50

13.

Arne Reistad

Thales BIL

1:02:41

+25:46

20:53

14.

Roar Gudding

Vet BIL

1:03:31

+26:36

21:10

15.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

1:37:37

+1:00:42

32:32

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

47:48

+0:00

15:56

2.

Sigfrid Fagervik

Thales

50:50

+3:02

16:56

3.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

50:51

+3:03

16:57

4.

Arne Øfsthus

Fugro

52:46

+4:58

17:35

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

56:37

+8:49

18:52

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

56:41

+8:53

18:53

7.

Annar Brustad

FOBIL

58:27

+10:39

19:29

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:07:04

+19:16

22:21

DSQ

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:20:58

140 65 81 80 100

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:00:21

+0:00

20:07

2.

Aage Mella

Østmarka OK

1:04:33

+4:12

21:31

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:09:45

+9:24

23:15

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:46:10

+45:49

35:23

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joachim Reitan

FFI BIL

1:37:18

+0:00

28:37

Klasse: H-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

38:22

+0:00

14:45

78 79 65 77 72

Klasse: D-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Viviane Jodalen

FFI

42:49

+0:00

16:28

2.

ROSA Rudberg

PRIVAT

50:27

+7:38

19:24

3.

Helene Fjellstad

KLUBBLØS

50:38

+7:49

19:28

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Aasen

DYNEA

58:01

+0:00

19:20

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Brenden

Østmarka OK

57:43

+0:00

15:11

2.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:02:08

+4:25

16:21

3.

Jarle Nilsen

SIemens

1:23:48

+26:05

22:03

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Terje Martynsen

LørenSKOG KOMM

1:53:37

48 41 65 78 79 77 80 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 oktober 2016, 11:31:24

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

74

Antall startet:

74