Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2016ABIK Romerike 2016Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R8/OBIK P18 16. august 2016

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

57:33

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:16:00

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hansen

Østmarka OK

48:33

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

52:38

+4:05

3.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

1:27:29

+38:56

DSQ

Maria Torgersen

PRivat

1:18:40

112

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:19:53

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

51:53

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

54:03

+2:10

3.

Eva Reistad

Thales BIL

1:13:13

+21:20

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

55:45

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

57:08

+1:23

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:00:52

+5:07

4.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:30:33

+34:48

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

54:09

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:05:46

+11:37

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:09:10

+15:01

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:09:24

+15:15

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:00:30

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:01:11

+0:41

3.

Anne Britt Nilsen

HIOA

1:20:16

+19:46

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Karelius Noer

NRK

47:18

+0:00

2.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

52:05

+4:47

3.

Johannes Skaar

Nittedal

1:01:32

+14:14

4.

Lasse Nederhoed

TeddyTV

1:07:08

+19:50

5.

Adam Millberg

Dsv

1:07:24

+20:06

6.

Marius Burmo

PRIVAT

1:09:06

+21:48

7.

Andreas Barstad

FFI BIL

1:24:53

+37:35

Arrang

Helge Weydahl

FFI

Arrang

Carl Erik Wasberg

FFI

Arrang

Frode Lillevold

FFI

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

47:20

+0:00

2.

Jon Sletvold

Patentstyret

57:33

+10:13

3.

Torstein Schelle

Armada

1:31:59

+44:39

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

48:11

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

48:14

+0:03

3.

Per Slungaard

TYRVING

50:41

+2:30

4.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

51:23

+3:12

5.

Rolf Anders Systad

Lyn

53:21

+5:10

6.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

55:04

+6:53

7.

Lars Krüger

Gabler Wassum

55:30

+7:19

8.

Øystein Kildahl

AHS

57:43

+9:32

9.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

59:41

+11:30

10.

Gunnar Rustad

FFI BIL

59:44

+11:33

11.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:06:54

+18:43

12.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:08:24

+20:13

13.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:09:07

+20:56

14.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd IL

1:12:02

+23:51

15.

Roger Birkeland

TeLENOR

1:14:30

+26:19

16.

Helge Stenerud

IFS BIL

1:14:57

+26:46

17.

Trond Westgaard

Forskningsrådet

1:16:46

+28:35

18.

Uno Hanslien

Bilpost

1:28:19

+40:08

DSQ

Martin Finstad

Bodø og Omegn

1:06:02

113

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

34:43

+0:00

2.

Martin Granly

Siemens

39:13

+4:30

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

44:30

+9:47

4.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

46:51

+12:08

5.

Tormod Øvergaard 

Istone

47:33

+12:50

6.

Jan Olsen Nytveit

BVA/Kjelsås

47:55

+13:12

7.

Gunnar Halden

Nydalens Skiklub

48:03

+13:20

8.

Richard Blom

FBI

49:03

+14:20

9.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

56:14

+21:31

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:03:27

+28:44

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fredriksen

FOBIL

44:27

+0:00

2.

Tom Pettersen

KPP/Runners

46:31

+2:04

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

52:45

+8:18

4.

John Thomas Petersen

NIttedal

52:46

+8:19

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

59:37

+15:10

6.

Hallvard Bjørgum

Veritas BIL

1:05:30

+21:03

7.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:07:27

+23:00

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:16:01

110 112

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

31:35

+0:00

2.

Per Nermo

COWI BIL

43:31

+11:56

3.

Reidar Kierulf

RKP

43:57

+12:22

4.

Knut G Karlsen

Omega AS

46:33

+14:58

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

48:40

+17:05

6.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

50:55

+19:20

7.

Fridulv Sagberg

FBI

56:28

+24:53

8.

Bernt Tollefsen

GEOFORM

1:09:05

+37:30

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

40:56

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

41:26

+0:30

3.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

45:47

+4:51

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

46:20

+5:24

5.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

51:20

+10:24

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

52:56

+12:00

7.

Einar Hem

Lillomarka O-lag

56:44

+15:48

8.

Per Haugen

NEDERMAN

57:22

+16:26

9.

Arne Reistad

Thales BIL

1:02:04

+21:08

10.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:04:14

+23:18

11.

Roar Gudding

Vet BIL

1:12:37

+31:41

12.

Tom Ibsen

OUS

1:22:16

+41:20

13.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

1:56:06

+1:15:10

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

54:53

+0:00

2.

Sturle Hånes

GeoFORM

58:39

+3:46

3.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

59:38

+4:45

4.

Tor Henriksen

ÅRVOLL IL

1:04:32

+9:39

106

5.

Hans Randen

PRIVAT

1:07:11

+12:18

6.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:22:27

+27:34

7.

Arne Øfsthus

Fugro

1:28:49

+33:56

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:41:27

+46:34

DSQ

Sigfred Fagervik

Thales BIL

44:36

121

DSQ

Terje Throndsen

NIttedal Oljalyn

52:56

118 121 123 125

DSQ

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:31:00

106

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

49:35

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

58:55

+9:20

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

59:20

+9:45

4.

Hans Larsen

Raumar

1:05:06

+15:31

5.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:14:35

+25:00

6.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:15:32

+25:57

7.

Aage Mella

Østmarka OK

1:17:20

+27:45

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:21:44

+32:09

9.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:32:33

+42:58

10.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

2:35:54

+1:46:19

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:52:54

112

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Søberg Henriksen

Rudsbygd IL

44:03

+0:00

2.

Nicolai Granly

LILLOMARKA

51:10

+7:07

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:03:18

+19:15

4.

Torhild Jørgensen

FORSVARSBYGG

1:25:39

+41:36

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

1:07:43

+0:00

2.

Morgan Gilbertsson

Aker SOLUTIONS

1:27:30

+19:47

3.

Arne Michelsen

Lillomarka

1:29:24

+21:41

4.

Anil Dardagan

PRIVAT

1:36:23

+28:40

DSQ

Odd Kletteli

BSK

3:26

110 111 115 114 112 108 106 102 125 249

Klasse: TRIM D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Slungaard

Tyrving, IL

1:22:06

+0:00

DSQ

Anne Sverdrup Tygeson

PRIVAT

Klasse: TRIM H

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

40:01

+0:00

2.

Tor Simonsen

OK ØST

1:49:48

+1:09:47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 desember 2016, 12:39:25

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

127

Antall startet:

127