Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2016OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 4 16 18. august 2016

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Kinck Rannem

Fossum IF

24:29

+0:00

2.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

24:48

+0:19

3.

SIgne Fluge Ulleberg

HEMING Orientering

25:58

+1:29

4.

Mari Hellebust

Vestre Aker

32:29

+8:00

5.

Celine Amlie Brenna

HEMING Orientering

53:39

+29:10

DSQ

Maren Nodenes Fimland

Vestre Aker

30:17

128

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

34:29

+0:00

2.

Karen Skauge

HEMING Orientering

44:27

+9:58

3.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

50:47

+16:18

4.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

50:52

+16:23

5.

Hannah Øen

HEMING Orientering

1:01:07

+26:38

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ella Berstad

HEMING Orientering

1:00:34

51

Klasse: D17-34 (Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

49:36

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britta Fismen

Fossum IF

49:33

+0:00

2.

Guro Harstad

HEMING Orientering

57:23

+7:50

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

50:16

+0:00

2.

Susannah Malm

STATNETT

1:25:02

+34:46

3.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:35:10

+44:54

4.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

1:35:38

+45:22

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

49:37

+0:00

2.

Alix Young Vik

Nydalens Skiklub

55:17

+5:40

3.

Kjersti Hov

Fossum IF

57:16

+7:39

4.

Nina Elise Jørgensen

Promis

1:01:00

+11:23

5.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:10:47

+21:10

6.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:39:07

+49:30

DSQ

Anne Danielsen

Nydalens SK /

53:24

118

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

46:18

+0:00

2.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

51:30

+5:12

3.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:02:18

+16:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

47:06

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Haugli

HEMING Orientering

59:45

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:13:16

+13:31

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

STabæk If

51:19

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:10:11

+18:52

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:17:02

+25:43

DSQ

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:17:56

118

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:00:34

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:05:05

+4:31

DSQ

Anne-Britt Nilsen

HIO

50:37

91 137 131 54 55

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Aarvik

HEMING Orientering

20:41

+0:00

2.

Oline Kristiansen

HEMING Orientering

39:29

+18:48

3.

Martin Amlie Brenna

HEMING Orientering

51:01

+30:20

DSQ

Ludvig Kristiansen

HEMING Orientering

38:50

94

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

41:34

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

30:23

+0:00

2.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

36:08

+5:45

DSQ

Henrik Reusch

HEMING Orientering

28:57

92

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

HEMING Orientering

37:35

+0:00

Klasse: H17-34 (MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Harlem Fosser

HEMING Orientering

36:01

+0:00

2.

Mads Nordbrøden

Halden

42:21

+6:20

3.

Mikael Olausson

OSI Orientering

44:41

+8:40

4.

Magnus Svingheim

Raumar OL

45:59

+9:58

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

Nydalens SK

39:28

+0:00

2.

Erling Sommerfeldt

Turon Metsænkævijæt

40:40

+1:12

3.

Christian Vogelsang

NIVA

42:06

+2:38

4.

Magne Omestad

SYkehuspartner

43:07

+3:39

5.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

45:17

+5:49

6.

Erik Paulsrud

PRodecon

46:27

+6:59

7.

Skage Grønneberg

HEMING Orientering

51:49

+12:21

8.

Finn Gjerull Rygh

PRIVAT

53:47

+14:19

9.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

54:37

+15:09

10.

Audun Bjerknes

UiO

56:56

+17:28

11.

Lasse Nederhoed

TeddyTV

59:58

+20:30

12.

Erlend Gjestrud

NOtodden o-lag

1:00:20

+20:52

13.

Halvor Aurmo

HEMING Orientering

1:02:46

+23:18

14.

Marius Burmo

Privat

1:14:07

+34:39

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Brenna

DnB

50:51

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

50:53

+0:02

3.

Lars Grande

FBI

1:01:40

+10:49

4.

Paul Solheim

PRIVAT

1:02:14

+11:23

5.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:04:08

+13:17

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

50:33

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

51:46

+1:13

3.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

55:44

+5:11

4.

Odd Arve Lien

Fossum IF

57:47

+7:14

5.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

58:11

+7:38

6.

Jarle Roti

Fossum IF

58:54

+8:21

7.

Marius Eriksen

Handelshøyskolen BI

59:08

+8:35

8.

Helge Stenerud

IFS BIL

1:04:53

+14:20

9.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:06:19

+15:46

10.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:20:33

+30:00

DSQ

Pål Therkelsen

Privat

1:01:46

118

DSQ

Guttorm Egge

OSI Orientering

1:04:54

54

DSQ

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten Oslo

1:17:38

128

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

43:39

+0:00

2.

Kjell Markset

KOLL

44:07

+0:28

3.

Martin Granly

Siemens

46:12

+2:33

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

48:39

+5:00

5.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

48:42

+5:03

6.

Bjørn Solhjem

Hægland og Svanberg

48:49

+5:10

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

50:43

+7:04

8.

Jan Olsen Nytveit

KjELSÅS

52:47

+9:08

9.

Jeppe Hansson

FOSSUM

59:49

+16:10

10.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:01:27

+17:48

11.

Richard Blom

FBI

1:04:47

+21:08

DSQ

Truls Angell

LILLOMARKA

1:10:48

133 54 55 45 52 48 118 92 94

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

54:28

+0:00

2.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

56:36

+2:08

3.

Mathias Martinsen

Heming Orientering

56:48

+2:20

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

57:57

+3:29

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

59:31

+5:03

6.

Per Magnus

FHI

1:01:50

+7:22

7.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:09:10

+14:42

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

31:34

+0:00

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

45:32

+13:58

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

46:12

+14:38

4.

Reidar Kierulf

RKP

46:51

+15:17

5.

Fridulv Sagberg

FBI

54:18

+22:44

6.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:11:35

+40:01

DSQ

Per Nermo

COWI BIL

45:32

118 249

DSQ

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

53:50

128

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:18:30

43 49 91 137 131 54 55 45 52

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

44:36

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar

50:21

+5:45

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

52:24

+7:48

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

56:59

+12:23

5.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

58:05

+13:29

6.

Roar Gudding

Vet BIL

1:01:51

+17:15

DSQ

Knut Møgedal

Aker Solutions

49:10

118

DSQ

Tom Ibsen

OUS

1:11:01

118

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

54:39

+0:00

2.

Jon C. Fougner

Fugro

1:00:02

+5:23

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:01:35

+6:56

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:05:04

+10:25

5.

Arne Øfsthus

Fugro

1:08:59

+14:20

6.

Leif Bråten

HEMING Orientering

1:14:59

+20:20

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:31:55

+37:16

DSQ

Bjørn Egner

HEMING Orientering

50:35

128

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

1:04:23

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:08:39

+4:16

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:10:32

+6:09

118

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:11:08

118

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:48:11

118

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

17:15

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Lyng Olsen

PRIVAT

33:27

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Borg

Koll IL

48:54

+0:00

2.

Eyvind Fredriksen

STerrata

53:46

+4:52

3.

Per Ongstad

PRIVAT

1:04:05

+15:11

4.

Per Fosser

Indre Østfold

1:05:46

+16:52

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom E Henriksen

RIngerike o-lag

46:49

+0:00

2.

August Syrdal Øen

HEMING Orientering

47:21

+0:32

3.

Uno Hanslien

Bilpost

48:00

+1:11

4.

Ivar Skauge

HEMING Orientering

52:40

+5:51

5.

Paula Berstad

HEMING Orientering

56:14

+9:25

6.

Live Østvold

HEMING Orientering

56:52

+10:03

7.

Maria Ahlman

Kværner/Team Aker

1:00:57

+14:08

8.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:17:28

+30:39

DSQ

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

58:36

118

DSQ

Roger Østvold

HEMING Orientering

59:43

49

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

58:08

+0:00

2.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

58:14

+0:06

3.

Torstein Schjelle

PRIVAT

1:11:18

+13:10

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

55:02

+0:00

2.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:03:26

+8:24

3.

Håkon Børli

Silicon Labs

1:11:18

+16:16

4.

Alain Ferber

FBI

1:18:36

+23:34

5.

Erlend Børli

Fossum IF

1:27:59

+32:57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2016, 08:03:13

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

157

Antall startet:

157