Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2016OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 5 16 25. august 2016

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Elisabeth Rygh

HEMING Orientering

23:31

+0:00

2.

Josefine Rygh

Nydalens Skiklub

25:55

+2:24

3.

Alma Holten

Nydalens Skiklub

26:09

+2:38

4.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

40:32

+17:01

5.

Inka Boldingh Debernard

KjELSÅS

55:15

+31:44

6.

Helle Boldingh Debernard

KjELSÅS

55:35

+32:04

7.

Ingrid Weider Egner

HEMING Orientering

59:20

+35:49

8.

Katinka Moody

Nydalens SK

1:02:55

+39:24

46

9.

Victoria Løvenskiold

HEMING Orientering

1:04:24

+40:53

9.

Hannah Braadlie

HEMING Orientering

1:04:24

+40:53

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

34:00

+0:00

2.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

50:05

+16:05

3.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

52:14

+18:14

4.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

52:15

+18:15

5.

SIgne Fluge Ulleberg

HEMING Orientering

1:08:20

+34:20

DSQ

Vivian Zwick

HEMING Orientering

55:51

46

DSQ

Anna Myrvold

HEMING Orientering

55:54

46

DSQ

Josefine Lydersen

Nydalens Skiklub

1:19:17

42 46 100

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

33:50

+0:00

2.

Hanna Andersen

HEMING Orientering

34:32

+0:42

3.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

40:28

+6:38

4.

Malene Jebsen

HEMING Orientering

40:37

+6:47

5.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

43:38

+9:48

6.

Live Østvold

HEMING Orientering

52:46

+18:56

7.

Ella Berstad

HEMING Orientering

52:50

+19:00

Brutt

Idunn Cecilie Rolvsen

HEMING Orientering

Klasse: D17-34 A (Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

40:05

+0:00

2.

Marianne Bakken

Nydalens SK

42:59

+2:54

3.

Marie Holten

Nydalens Skiklub

43:45

+3:40

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

50:41

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

42:42

+0:00

2.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

48:44

+6:02

3.

Susannah Malm

STATNETT

58:07

+15:25

4.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:05:59

+23:17

5.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

1:15:26

+32:44

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Dale Selvig

NYDALEN

47:01

+0:00

2.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:13:12

+26:11

DSQ

Trine Marit Rustad Råen

Kongsberg OL

1:05:06

137

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

41:21

+0:00

2.

Ellen Turter

NYDALEN

46:08

+4:47

DSQ

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

3:39

135 131 128 125 120 44 45 46 100

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

40:58

+0:00

2.

Eilen Arctander Vik

Koll IL

1:24:58

+44:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS

41:57

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

50:41

+8:44

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

STabæk If

44:57

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:00:06

+15:09

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:04:38

+19:41

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

47:04

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:00:29

+13:25

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Grønstad

HEMING Orientering

35:06

+0:00

2.

Ludvig Kristiansen

HEMING Orientering

35:10

+0:04

3.

Sondre Hafskjold

Nydalens Skiklub

1:02:11

+27:05

46

4.

Eskild Hafskjold

Nydalens SK

1:04:59

+29:53

5.

Frithjof Braadlie

HEMING Orientering

1:05:13

+30:07

DSQ

Andreas Aspelund

Nydalen SK

1:04:48

100

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Løvenskiold

HEMING Orientering

53:20

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

25:52

+0:00

2.

Henrik Reusch

HEMING Orientering

32:39

+6:47

3.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

34:51

+8:59

DSQ

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

46:51

136 131

Klasse: H17-34 A (MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming Orientering

34:33

+0:00

2.

Aapo Aaltio

Kuopion Suunnistajat

38:11

+3:38

3.

Martin Hoset

Nydalens Skiklub

39:05

+4:32

4.

SImen Bjøringsøy

Nydalens Skiklub

49:09

+14:36

5.

Ove haugvaldstad

OSI Orientering

58:17

+23:44

Klasse: H17-34 (MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Olausson

OSI Orientering

57:09

+0:00

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Svedberg

HEMING Orientering

37:13

+0:00

2.

Karl Even Rygh

HEMING Orientering

39:45

+2:32

3.

Erling Sommerfeldt

Turon Metsænkævijæt

41:52

+4:39

4.

Christian Vogelsang

NIVA

42:41

+5:28

5.

Knut Aalde

Sweco

43:54

+6:41

6.

Audun Bjerknes

UiO

44:27

+7:14

7.

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

45:37

+8:24

8.

Finn Gjerull Rygh

Nydalens SK

46:50

+9:37

9.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

47:43

+10:30

10.

Erlend Gjestrud

NOtodden o-lag

51:59

+14:46

11.

Lars Onstad

OSI Orientering

1:03:09

+25:56

12.

Atle Pedersen

Reload

1:05:19

+28:06

13.

Marius Burmo

Privat

1:12:27

+35:14

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Brenna

DnB

39:42

+0:00

2.

Johan Jebsen

HEMING Orientering

52:35

+12:53

3.

Anders Flågen

Heming Orientering

57:20

+17:38

DSQ

Christian Reusch

HEMING Orientering

47:48

125

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

45:47

+0:00

118: Disket pga ikke stemplet på Post 118, men d...

2.

Rolv Anders Systad

LyN

47:22

+1:35

3.

Jon Iver Bakken

NYDALEN

52:29

+6:42

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

52:42

+6:55

5.

Ottar Wiklund

Nydalens Skiklub

52:45

+6:58

6.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

52:56

+7:09

7.

Guttorm Egge

OSI Orientering

53:49

+8:02

8.

Nils Petter Fremming

1962

56:22

+10:35

9.

Gunnar Rustad

FFI BIL

58:43

+12:56

10.

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

58:44

+12:57

11.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

59:03

+13:16

12.

Helge Stenerud

IFS BIL

1:01:35

+15:48

13.

Terje Næss

Atkims

1:04:08

+18:21

14.

Bo Engdahl

BS-akustikk

1:06:09

+20:22

15.

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

1:07:16

+21:29

16.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

NGI

1:10:15

+24:28

17.

Uno Hanslien

Bilpost

1:24:09

+38:22

DSQ

Lars Nordin

Brekke og Strand

43:39

120

DSQ

Tore Kalhovd

AkeRs Solution

1:17:52

121 120 44 45

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KOLL

33:58

+0:00

2.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka O-lag

36:51

+2:53

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

38:27

+4:29

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

42:19

+8:21

5.

Hans Henrik Fremming

HEMING Orientering

1:00:10

+26:12

6.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

1:29:58

+56:00

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

45:08

+0:00

2.

Mathias Martinsen

Heming Orientering

1:02:42

+17:34

3.

Arnfinn Løvli

KJELSÅS

1:25:35

+40:27

DSQ

Bjørn Grinde

Folkehelsa

36:59

131

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

30:54

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

35:37

+4:43

3.

Tom Edvardsen

Koll IL

38:10

+7:16

4.

Per Nermo

COWI BIL

39:12

+8:18

5.

Knut G Karlsen

Omega AS

39:24

+8:30

6.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

43:27

+12:33

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Gudding

Vet BIL

39:47

+0:00

2.

Einar Hem

LILLOMARKA

40:16

+0:29

3.

Ivar Strømstad

Raumar

42:24

+2:37

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

42:39

+2:52

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

43:15

+3:28

6.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

45:42

+5:55

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

46:28

+6:41

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

57:14

+17:27

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

39:23

+0:00

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

39:49

+0:26

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

45:47

+6:24

4.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

48:28

+9:05

5.

Svein F Kvalheim

Oppegård

49:34

+10:11

6.

Knut Hangeraas

GeoForm

55:33

+16:10

7.

Sven Erik Rognes

UiO

1:01:01

+21:38

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:06:43

+27:20

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Raumar OL

46:54

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

47:00

+0:06

3.

Ole Sannes

Lillomarka OL

55:20

+8:26

4.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

1:03:25

+16:31

5.

Magne Grande

FBI

1:08:48

+21:54

6.

Aage Mella

Østmarka OK

1:14:47

+27:53

7.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:29:13

+42:19

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Aalde

Nydalens Skiklub

31:36

+0:00

2.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

38:56

+7:20

3.

Roger Østvold

HEMING Orientering

50:18

+18:42

4.

Eyvind Fredriksen

STerrata

52:42

+21:06

5.

Sindre Fritzner

Nittedal

1:00:16

+28:40

6.

Claus Fritznir

Nittedal

1:00:34

+28:58

DSQ

Bjørn Lydersen

Nydalens Skiklub

1:01:51

125 118 42 44 46

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helena akselson

Nydalen SK

31:41

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

42:51

+11:10

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

43:01

+11:20

DSQ

Jorun Nymo

Nydalens SK

48:10

100

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

40:22

+0:00

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

43:00

+2:38

3.

Kasper Ulseth

Nydalens SK

49:57

+9:35

4.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

59:15

+18:53

DSQ

Per Johansson

FHI

38:55

125

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

38:42

+0:00

2.

Inge Lindset

Nydalens Skiklub

41:18

+2:36

3.

Ola Nakken

AHUS BIL

55:20

+16:38

4.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

56:09

+17:27

5.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

57:12

+18:30

6.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

59:10

+20:28

7.

SImen Fritzner

Nittedal

1:16:07

+37:25

DSQ

Gard Lindseth

Nydalen SK

25:16

125 135 139 121 120 44 45 46

DSQ

Selma Tonjer

Nydalens Skiklub

1:17:10

121


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2016, 08:02:30

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

168

Antall startet:

168