Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport

Diplomutskrift

Brikkesys.no

Årungen rundt 28. august 2016

Klasse: AR G/J 0-6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gabriel Radovanovic Aagdal

Ingen

Hennie Aschehoug

Ingen

Anna Bauge

Ingen

Mathias Borge Thoresen

Liverpool FC

Astri Bredal-Knutsen

Ås IL

Ida Sofie Buran

Ingen

Isak Dyrdal Gulbjørnrud

Ingen

Magnus Eikemo

Ås IL

Marlene Ekstrøm

Ingen

Johannes Gaustad

Ingen

Martin Klaren Nielsen

Ås IL

Jakob Wenstad Kokkvold

Ingen

Sigmund Johannes Kvamme

Ingen

Signe Bruun Lyshaug

Ingen

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

Silje Paulsbo

Oppegård IL

Harald Richter

Ingen

Leah Rosenfeld

Ingen

Elias Sørby Steine

Ingen

Mia Amalie Sørby Testad

Ingen

Theo Adolfsen Valland

Ingen

Elias Østerås

Ingen

Sondre Østerås

Ingen

Max Berle

Ås IL

Kasper Berle

Ås IL

Nora Jargel

Team Jargel

Emilie Otterstad

Ingen

Teodor Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

Jørgen Nessa Brean

Ingen

Audhild Skjønsberg Norheim

Ingen

Ida Røhr Lilleheier

Ingen

Andreas Horgen Holt

Ingen

Per Lilleheier Røhr

Ingen

Erica Bardo-Kristiansen

Ingen

Henrik Nessa

Brean

Ida Rosenberg

Ingen

Emil Tengheden Løken

Ås IL

Ludvig Berge-Tukh

Ås IL

Julian Berge-Tukh

Ingen

Prithuirat Shelar

Ingen

Kornelia Otterstad

Ingen

Iselin Kalenius-Molund

Ingen

Nathaniel F Waksvik

Ingen

Erle Helgesen Etnestad

Ingen

Marie Hjelmstad

Bækkelagets SK

Viktoria Westereng

Ås IL

Hennie Fossheim Solberg

Team Solberg

Eva Le Poas

Ingen

Sigurd Solberg

Sandnes

Lilly Marie

Holten

Lehen Olavsen

Ås IL

Lars Myklevoll

Ingen

Lucas Lindstad Ryan

Ingen

Alva Linnea

Mjelde-Kurås

Iver Storvoll

Ingen

Mathias Paulobo

Ås IL

Vilde Storvoll

Ingen

Emil Storvoll

Ingen

DNS

Jonas Rannstad Haugen

Ingen

DNS

Mathias Rannstad Haugen

Ingen

DNS

Runar Skagemo

Ås IL

Klasse: SR J7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Radovanovic Aagdal

Ingen

6:58

6:06

Mathilde Aschehoug

Ingen

5:31

4:50

Oline Bauge

Ingen

6:59

6:07

Ulla Buran

Ingen

5:25

4:45

Marta Girum

Ingen

7:02

6:10

Astrid Helene Kvamme

Ingen

5:03

4:25

Anja Rosenfeld

Ingen

5:28

4:47

Mia Berle

Ås IL

5:26

4:45

Vera Menwissen

Ås IL

5:31

4:50

Klasse: SR G7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sander Tengheden Løken

Ås IL

4:31

3:57

Jostein Skagemo

Ås IL

5:36

4:54

Amund Skagemo

Ås IL

5:24

4:44

Tobias Steffenrem

Ås IL

5:33

4:52

Oliver Steffenrem

Ås IL

5:37

4:55

Noah Skraastad Wold

Drøbak-Frogn IL

5:05

4:27

Sigve Holten

Ås IL

5:37

4:55

DNS

Thomas Stabu

Ingen

DNS

Sander Kalenius-Molund

Ingen

Klasse: SR J8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Liv Anette Koch

Ingen

4:54

4:17

Emilie Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

5:01

4:24

Pauline Bardo-Kristiansen

Ingen

5:42

5:00

Klasse: SR G8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Olve Herstad Elvenes

Ingen

4:29

3:55

Vegard Gaustad

Ås IL

6:16

5:29

Oscar Dyrdal Gulbjørnrud

Ås IL

4:41

4:06

Odin Hymer

Ås IL

4:22

3:49

Mathias Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

4:59

4:22

Even Isak Slettene

Drøbak-Frogn IL

5:05

4:27

Alexander Grini

Drøbak-Frogn IL

4:38

4:03

Kristoffer Nessa Brean

Ingen

4:13

3:41

Sigurd Skjønsberg Norheim

Ingen

5:00

4:23

Luka Le Poas

Ås IL

5:00

4:23

Håkon Bergseng

Ingen

4:30

3:56

Tyr Kraugerud

Ingen

5:38

4:56

DNS

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

DNS

Jacob Schytz

Ås IL

Klasse: SR J9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johanne Radovanovic Aagdal

Ingen

5:08

4:30

Anna Reisæter Overvoll

Ås IL

4:47

4:11

Maren Lilleheier

Ingen

5:08

4:30

Tuva Mjelde-Kurås

Ingen

5:06

4:28

Klasse: SR G9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Nordviken

Bøler IF

4:09

3:38

Markus Nordviken

Bøler IF

4:25

3:52

Martin Horgen Holst

Ingen

5:04

4:26

Kaja Westerberg

Ås IL

4:43

4:08

Klasse: SR J10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingvild Herstad Elvenes

Ingen

5:25

4:45

Juliane Ebba Nordraak

Drøbak-Frogn IL

5:04

4:26

Mari Schytz

Ås IL

4:59

4:22

Astrid Skjevdal

Ås IL

4:34

4:00

Maja Schmidt

Drøbak-Frogn IL

4:17

3:45

Ingrid Holten

Ingen

4:26

3:53

Amalie Ur

Ås IL

4:32

3:58

Linnea Ur

Ås IL

4:31

3:57

Klasse: SR G10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eskil Alvheim

Vestby IL

4:53

4:17

Jakob August Koch

Ingen

4:18

3:46

Birk Lilleheier

Ås IL

4:28

3:55

Andreas Kure

Ås IL

4:23

3:50

DNS

Håkon Heir

Ås IL

DNS

Nicolay Klein Johansen

Ingen

Klasse: CR J11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

9:55

+0:00

3:58

2.

Ellinor FossheimSolberg

Team Solberg

9:57

+0:02

3:58

3.

Linnea Holten

Drøbak-Frogn IL

11:09

+1:14

4:27

4.

Mille Conradi

Ingen

13:18

+3:23

5:19

5.

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

+0:0-55

0:00

Klasse: CR G11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Luc Menwissen

Ås IL

9:37

+0:00

3:50

2.

Erlend Tveite

Ås IL

9:46

+0:09

3:54

3.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

9:54

+0:17

3:57

4.

Eirik Alvheim

Vestby IL

11:59

+2:22

4:47

Klasse: CR J13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Sofie Holten

Ås IL

12:01

+0:00

4:48

2.

Nora Conradi

Ingen

+0:0-1

0:00

Klasse: CR G13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Wirching

Follo Drømmelag

26:24

+0:00

10:33

Klasse: NR J11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julia Skraastad Wold

Drøbak-Frogn IL

28:26

+0:00

4:59

2.

Carina Schytz

Ås IL

40:21

+11:55

7:04

Klasse: NR G11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Le Fjeld

IL Tyrving

24:48

+0:00

4:21

2.

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

25:54

+1:06

4:32

3.

Ludvig Bolin Lund

SkiLøperne

34:53

+10:05

6:07

DNS

Frode Hymer

Ås IL

Klasse: NR J13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

26:10

+0:00

4:35

2.

Sigrun Raastad

Rustad IL

26:28

+0:18

4:38

3.

Liv Elin Kvarme

Ås IL

30:00

+3:50

5:15

4.

Emma Johanne Koch

Ingen

34:08

+7:58

5:59

5.

Ingrid Linea Engøy

Ingen

34:08

+7:58

5:59

6.

Ulrikke Wæraas Jantzen

Ingen

34:39

+8:29

6:04

7.

Elise Eldorhagen

Ingen

36:12

+10:02

6:21

8.

Selime Dey

Ingen

38:36

+12:26

6:46

Klasse: NR G13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Nybø Lind

Ås IL håndball

25:47

+0:00

4:31

2.

Ole Håkon Sundet

Ås IL

28:41

+2:54

5:01

3.

Jacob Bolin Lund

SkiLøperne

34:52

+9:05

6:07

4.

Sebastian R. Tolun

Ingen

45:54

+20:07

8:03

5.

Arne Herman

Skaubygda Idrettslag

47:40

+21:53

8:21

Klasse: NR J15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sevda Dey

Ingen

33:49

+0:00

5:55

Klasse: NR G15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL

22:24

+0:00

3:55

Klasse: NR K21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Hammer Iversen

Ingen

29:35

+0:00

5:11

Klasse: NR K35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Laila Bredal-Knutsen

Ås IL

28:43

+0:00

5:02

2.

Anette Dey

Ingen

32:40

+3:57

5:43

3.

Katarina Klaren

Ås IL

32:43

+4:00

5:44

Klasse: NR M21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Østerås

Ås-løpere

21:58

+0:00

3:51

2.

Jon Petter Helgesen-Etnestad

Ingen

32:01

+10:03

5:37

Klasse: NR M35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Skraastad

Drøbak-Frogn IL

28:32

+0:00

5:00

2.

Olav Reinertsen

Fossum IF

28:43

+0:11

5:02

3.

Øyvind Fjeld

Ingen

34:22

+5:50

6:01

4.

Harald Schytz

Ås IL

40:21

+11:49

7:04

Klasse: NR M50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Knapp Haraldsen

Ås IL

28:50

+0:00

5:03

Klasse: J13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Lilleheier

Ås IL

53:40

+0:00

5:05

Klasse: G13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Rosenfeld

Ås IL

52:03

+0:00

4:56

2.

Simen Hauglum Slettene

Drøbak-Frogn IL

53:01

+0:58

5:01

DNS

Jonas M. Hoelstad

Ingen

Klasse: G15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Jørgen M. Hoelstad

Ingen

Klasse: K21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Dietrichson Pharo

Bøler IF

37:38

+0:00

3:34

2.

Marit Haslie

Tjalve

41:22

+3:44

3:55

3.

Astrid Brathaug Sørset

Team Oslo Sportslager

41:56

+4:18

3:58

4.

Julie Dahl Benum

Boston Consulting Group

45:42

+8:04

4:19

5.

Anna Tallerud

Ingen

52:18

+14:40

4:57

6.

Marianne Svenning

Ingen

56:29

+18:51

5:21

7.

Helle Skjervold

Ingen

1:00:11

+22:33

5:42

8.

Kristine Sterner

Follo Drømmelag

1:00:26

+22:48

5:43

9.

Embla Uleberg

Asker Fleridrettslag

1:00:32

+22:54

5:44

10.

Kaja Tellefsen Wivestad

Ingen

1:00:48

+23:10

5:45

DNS

Anne Johanne Lind

Nydalens Skiklub

Klasse: K35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jessica Gunnarsson

Sportsklubben Vidar

39:24

+0:00

3:44

2.

Berit Herstad

Bækkelagets SK

46:18

+6:54

4:23

3.

Ingunn Lien Gundersen

Det Norske Blåseensemble

49:34

+10:10

4:41

4.

Anne Lie

Ingen

50:35

+11:11

4:47

5.

Linn Camilla Moksnes

Ingen

50:51

+11:27

4:49

6.

Siri Koch-Larsen

Ingen

57:50

+18:26

5:28

7.

Janne Lundvall

Drøbak-Frogn IL

58:09

+18:45

5:30

8.

Reidun Lilleholt Kraugerud

Ingen

59:14

+19:50

5:36

Klasse: K50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Bolin

SkiLøperne

49:00

+0:00

4:38

2.

Mona Johannessen

Ingen

54:05

+5:05

5:07

3.

Anne Kettunen

Ingen

55:37

+6:37

5:16

4.

Tove Dammen

Ingen

1:07:34

+18:34

6:24

Klasse: M17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Husdal

Drøbak-Frogn IL

37:26

+0:00

3:32

2.

Henrik Eijsink

Nydalens Skiklub

38:13

+0:47

3:37

Klasse: M21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Lurås Hammer

Lørenskog FIL

33:06

+0:00

3:08

2.

Andreas Myhre Sjurseth

Sportsklubben Vidar

33:33

+0:27

3:10

3.

Mads Johansen

IK Tjalve

35:48

+2:42

3:23

4.

Bendik Sierra

Team BEK

40:58

+7:52

3:52

5.

Tord Reinaas

Team Machine

42:11

+9:05

3:59

6.

Carl Magnus Engelstad

Ingen

42:17

+9:11

4:00

7.

Marcel Rosenberg

Skjetten Triatlon

45:04

+11:58

4:16

8.

Sverre Galby

Team Machine

45:13

+12:07

4:17

9.

André Kristiansen

Superbow

46:38

+13:32

4:25

10.

Håkon Ersland

Team Machine

47:55

+14:49

4:32

11.

Sindre Løvgaard

Ingen

49:26

+16:20

4:41

12.

Christopher Conradi

Ingen

53:24

+20:18

5:03

13.

Dennis Venøy

Spis havregrøten din!

56:42

+23:36

5:22

14.

Kjetil Samnøy

Ingen

1:04:23

+31:17

6:06

15.

Thomas Holmesland

Asker Fleridrettslag

1:07:39

+34:33

6:24

16.

Kenneth Johannessen

Follo Drømmelag

1:10:20

+37:14

6:40

Klasse: M35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Solberg

Team Solberg

34:15

+0:00

3:14

2.

Knut Nordviken

Sportsklubben Vidar

36:35

+2:20

3:28

3.

Frank Robert Blindheim

Ormsund Roklubb

39:11

+4:56

3:42

4.

Johs Hjelmstad

Bækkelagets SK

39:27

+5:12

3:44

5.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

40:55

+6:40

3:52

6.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås IL

41:03

+6:48

3:53

7.

Håkon Borge

Ås IL

41:43

+7:28

3:57

8.

Kristian Hovde Liland

SkiLøperne

42:35

+8:20

4:02

9.

Thomas Kvamme

GP Triathlon

43:14

+8:59

4:05

10.

Dagfinn Mo

Moss CK

43:24

+9:09

4:06

11.

Øyvind Langsrud

Ås IL

43:32

+9:17

4:07

12.

Atle Andersen

Drøbak-Frogn IL

43:38

+9:23

4:08

13.

Anders Glette

Ås IL

44:02

+9:47

4:10

14.

Espen Molund

Ingen

44:08

+9:53

4:10

15.

Kenneth Aschehoug

JIL Oslo

44:30

+10:15

4:13

16.

Henrik Gundersen

Ingen

46:25

+12:10

4:23

17.

Gjermund Krogstad

Ingen

46:44

+12:29

4:25

18.

Jon-Vidar Gaustad

Ingen

46:52

+12:37

4:26

19.

Hans Petter Overvoll

Team Drøbak Multisport

47:01

+12:46

4:27

20.

Fredrik Berle

Ås IL

47:13

+12:58

4:28

21.

Janko Radovanovic

Ingen

47:42

+13:27

4:31

22.

Kenneth Antonsen

SK Rye

48:20

+14:05

4:34

23.

Emil Schmidt

Drøbak-Frogn IL

48:44

+14:29

4:37

24.

Tormod Seljegard

Skimt

50:16

+16:01

4:45

25.

Leif Inge Skagemo

Ås IL

50:20

+16:05

4:46

26.

Geir Andresen

Team HolAnd

50:48

+16:33

4:48

27.

Christian Lilleheier Aarset

Ingen

51:17

+17:02

4:51

28.

Lars Rosenfeld

Ås IL

52:12

+17:57

4:56

29.

Steinar Steffenrem

Danskerud Allidrett

53:41

+19:26

5:05

30.

Marcus Richter

Ingen

55:35

+21:20

5:16

31.

Espen Jakobsen

Ingen

58:25

+24:10

5:32

32.

Jan Peter Koch

Ingen

1:03:04

+28:49

5:58

33.

Henning Sandersen

Ingen

1:06:58

+32:43

6:20

Klasse: M50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Sørlund

Team Sportsmanden

39:58

+0:00

3:47

2.

Hans-Jørgen Lund

SkiLøperne

44:52

+4:54

4:15

3.

Nils Karbø

Ås IL

45:57

+5:59

4:21

4.

Jørn Raastad

Rustad IL

48:09

+8:11

4:33

5.

Vidar Sandnæs

Drøbak-Frogn IL

49:48

+9:50

4:43

6.

Michael Baker

Moss CK

53:59

+14:01

5:07

7.

Per Wollbraaten

Drøbak-Frogn IL

54:36

+14:38

5:10

8.

Trond Johannessen

Ingen

55:59

+16:01

5:18

9.

Torbjørn Sandmæl

Posten

1:06:01

+26:03

6:15

Klasse: M60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Skjervold

Ingen

1:04:42

+0:00

6:07

Klasse: TRIM (Uten tid)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linda Klein

Ingen

Ingeborg Frank

Ingen

Kristin Halle

Skaubygda Idrettslag

Vegard Holmefjord

Ingen

Helene Myhrer

Ingen

Monica Sandmæl Olsen

Ingen

Line Strømsvåg

Ingen

Marianne Svenning

Ingen

Jeanette Syversen

Ingen

Arne Johan Svendby

Ås ungdomsskole

Kåre Olsen

Team Olsen

Solfrid Huseby

Team Olsen

Fredrik Wangen

Lillestrøm SK

Hanne Steffenrem

Ingen

Cecilie Tolun

Ingen

Jarle Andre Johansen

Ingen

Baard Meldal-Johansen

Ingen

Bård Solberg

Ingen

Mari Solberg

Ingen

Synnøve Solberg

Ingen

DNS

Maria Støle

Ingen


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 august 2016, 20:13:37

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

272

Antall startet:

258