Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport

Diplomutskrift

Brikkesys.no

Årungen rundt 28. august 2016

Klasse: AR G/J 0-6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gabriel Radovanovic Aagdal

Ingen

korriger

Hennie Aschehoug

Ingen

korriger

Anna Bauge

Ingen

korriger

Mathias Borge Thoresen

Liverpool FC

korriger

Astri Bredal-Knutsen

Ås IL

korriger

Ida Sofie Buran

Ingen

korriger

Isak Dyrdal Gulbjørnrud

Ingen

korriger

Magnus Eikemo

Ås IL

korriger

Marlene Ekstrøm

Ingen

korriger

Johannes Gaustad

Ingen

korriger

Martin Klaren Nielsen

Ås IL

korriger

Jakob Wenstad Kokkvold

Ingen

korriger

Sigmund Johannes Kvamme

Ingen

korriger

Signe Bruun Lyshaug

Ingen

korriger

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

korriger

Silje Paulsbo

Oppegård IL

korriger

Harald Richter

Ingen

korriger

Leah Rosenfeld

Ingen

korriger

Elias Sørby Steine

Ingen

korriger

Mia Amalie Sørby Testad

Ingen

korriger

Theo Adolfsen Valland

Ingen

korriger

Elias Østerås

Ingen

korriger

Sondre Østerås

Ingen

korriger

Max Berle

Ås IL

korriger

Kasper Berle

Ås IL

korriger

Nora Jargel

Team Jargel

korriger

Emilie Otterstad

Ingen

korriger

Teodor Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

korriger

Jørgen Nessa Brean

Ingen

korriger

Audhild Skjønsberg Norheim

Ingen

korriger

Ida Røhr Lilleheier

Ingen

korriger

Andreas Horgen Holt

Ingen

korriger

Per Lilleheier Røhr

Ingen

korriger

Erica Bardo-Kristiansen

Ingen

korriger

Henrik Nessa

Brean

korriger

Ida Rosenberg

Ingen

korriger

Emil Tengheden Løken

Ås IL

korriger

Ludvig Berge-Tukh

Ås IL

korriger

Julian Berge-Tukh

Ingen

korriger

Prithuirat Shelar

Ingen

korriger

Kornelia Otterstad

Ingen

korriger

Iselin Kalenius-Molund

Ingen

korriger

Nathaniel F Waksvik

Ingen

korriger

Erle Helgesen Etnestad

Ingen

korriger

Marie Hjelmstad

Bækkelagets SK

korriger

Viktoria Westereng

Ås IL

korriger

Hennie Fossheim Solberg

Team Solberg

korriger

Eva Le Poas

Ingen

korriger

Sigurd Solberg

Sandnes

korriger

Lilly Marie

Holten

korriger

Lehen Olavsen

Ås IL

korriger

Lars Myklevoll

Ingen

korriger

Lucas Lindstad Ryan

Ingen

korriger

Alva Linnea

Mjelde-Kurås

korriger

Iver Storvoll

Ingen

korriger

Mathias Paulobo

Ås IL

korriger

Vilde Storvoll

Ingen

korriger

Emil Storvoll

Ingen

korriger

DNS

Jonas Rannstad Haugen

Ingen

korriger

DNS

Mathias Rannstad Haugen

Ingen

korriger

DNS

Runar Skagemo

Ås IL

korriger

Klasse: SR J7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Radovanovic Aagdal

Ingen

6:58

6:06

korriger

Mathilde Aschehoug

Ingen

5:31

4:50

korriger

Oline Bauge

Ingen

6:59

6:07

korriger

Ulla Buran

Ingen

5:25

4:45

korriger

Marta Girum

Ingen

7:02

6:10

korriger

Astrid Helene Kvamme

Ingen

5:03

4:25

korriger

Anja Rosenfeld

Ingen

5:28

4:47

korriger

Mia Berle

Ås IL

5:26

4:45

korriger

Vera Menwissen

Ås IL

5:31

4:50

korriger

Klasse: SR G7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sander Tengheden Løken

Ås IL

4:31

3:57

korriger

Jostein Skagemo

Ås IL

5:36

4:54

korriger

Amund Skagemo

Ås IL

5:24

4:44

korriger

Tobias Steffenrem

Ås IL

5:33

4:52

korriger

Oliver Steffenrem

Ås IL

5:37

4:55

korriger

Noah Skraastad Wold

Drøbak-Frogn IL

5:05

4:27

korriger

Sigve Holten

Ås IL

5:37

4:55

korriger

DNS

Thomas Stabu

Ingen

korriger

DNS

Sander Kalenius-Molund

Ingen

korriger

Klasse: SR J8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Liv Anette Koch

Ingen

4:54

4:17

korriger

Emilie Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

5:01

4:24

korriger

Pauline Bardo-Kristiansen

Ingen

5:42

5:00

korriger

Klasse: SR G8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Olve Herstad Elvenes

Ingen

4:29

3:55

korriger

Vegard Gaustad

Ås IL

6:16

5:29

korriger

Oscar Dyrdal Gulbjørnrud

Ås IL

4:41

4:06

korriger

Odin Hymer

Ås IL

4:22

3:49

korriger

Mathias Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

4:59

4:22

korriger

Even Isak Slettene

Drøbak-Frogn IL

5:05

4:27

korriger

Alexander Grini

Drøbak-Frogn IL

4:38

4:03

korriger

Kristoffer Nessa Brean

Ingen

4:13

3:41

korriger

Sigurd Skjønsberg Norheim

Ingen

5:00

4:23

korriger

Luka Le Poas

Ås IL

5:00

4:23

korriger

Håkon Bergseng

Ingen

4:30

3:56

korriger

Tyr Kraugerud

Ingen

5:38

4:56

korriger

DNS

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

korriger

DNS

Jacob Schytz

Ås IL

korriger

Klasse: SR J9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johanne Radovanovic Aagdal

Ingen

5:08

4:30

korriger

Anna Reisæter Overvoll

Ås IL

4:47

4:11

korriger

Maren Lilleheier

Ingen

5:08

4:30

korriger

Tuva Mjelde-Kurås

Ingen

5:06

4:28

korriger

Klasse: SR G9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Nordviken

Bøler IF

4:09

3:38

korriger

Markus Nordviken

Bøler IF

4:25

3:52

korriger

Martin Horgen Holst

Ingen

5:04

4:26

korriger

Kaja Westerberg

Ås IL

4:43

4:08

korriger

Klasse: SR J10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingvild Herstad Elvenes

Ingen

5:25

4:45

korriger

Juliane Ebba Nordraak

Drøbak-Frogn IL

5:04

4:26

korriger

Mari Schytz

Ås IL

4:59

4:22

korriger

Astrid Skjevdal

Ås IL

4:34

4:00

korriger

Maja Schmidt

Drøbak-Frogn IL

4:17

3:45

korriger

Ingrid Holten

Ingen

4:26

3:53

korriger

Amalie Ur

Ås IL

4:32

3:58

korriger

Linnea Ur

Ås IL

4:31

3:57

korriger

Klasse: SR G10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eskil Alvheim

Vestby IL

4:53

4:17

korriger

Jakob August Koch

Ingen

4:18

3:46

korriger

Birk Lilleheier

Ås IL

4:28

3:55

korriger

Andreas Kure

Ås IL

4:23

3:50

korriger

DNS

Håkon Heir

Ås IL

korriger

DNS

Nicolay Klein Johansen

Ingen

korriger

Klasse: CR J11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

9:55

+0:00

3:58

korriger

2.

Ellinor FossheimSolberg

Team Solberg

9:57

+0:02

3:58

korriger

3.

Linnea Holten

Drøbak-Frogn IL

11:09

+1:14

4:27

korriger

4.

Mille Conradi

Ingen

13:18

+3:23

5:19

korriger

5.

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

+0:0-55

0:00

korriger

Klasse: CR G11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Luc Menwissen

Ås IL

9:37

+0:00

3:50

korriger

2.

Erlend Tveite

Ås IL

9:46

+0:09

3:54

korriger

3.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

9:54

+0:17

3:57

korriger

4.

Eirik Alvheim

Vestby IL

11:59

+2:22

4:47

korriger

Klasse: CR J13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Sofie Holten

Ås IL

12:01

+0:00

4:48

korriger

2.

Nora Conradi

Ingen

+0:0-1

0:00

korriger

Klasse: CR G13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Wirching

Follo Drømmelag

26:24

+0:00

10:33

korriger

Klasse: NR J11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julia Skraastad Wold

Drøbak-Frogn IL

28:26

+0:00

4:59

korriger

2.

Carina Schytz

Ås IL

40:21

+11:55

7:04

korriger

Klasse: NR G11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Le Fjeld

IL Tyrving

24:48

+0:00

4:21

korriger

2.

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

25:54

+1:06

4:32

korriger

3.

Ludvig Bolin Lund

SkiLøperne

34:53

+10:05

6:07

korriger

DNS

Frode Hymer

Ås IL

korriger

Klasse: NR J13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

26:10

+0:00

4:35

korriger

2.

Sigrun Raastad

Rustad IL

26:28

+0:18

4:38

korriger

3.

Liv Elin Kvarme

Ås IL

30:00

+3:50

5:15

korriger

4.

Emma Johanne Koch

Ingen

34:08

+7:58

5:59

korriger

5.

Ingrid Linea Engøy

Ingen

34:08

+7:58

5:59

korriger

6.

Ulrikke Wæraas Jantzen

Ingen

34:39

+8:29

6:04

korriger

7.

Elise Eldorhagen

Ingen

36:12

+10:02

6:21

korriger

8.

Selime Dey

Ingen

38:36

+12:26

6:46

korriger

Klasse: NR G13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Nybø Lind

Ås IL håndball

25:47

+0:00

4:31

korriger

2.

Ole Håkon Sundet

Ås IL

28:41

+2:54

5:01

korriger

3.

Jacob Bolin Lund

SkiLøperne

34:52

+9:05

6:07

korriger

4.

Sebastian R. Tolun

Ingen

45:54

+20:07

8:03

korriger

5.

Arne Herman

Skaubygda Idrettslag

47:40

+21:53

8:21

korriger

Klasse: NR J15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sevda Dey

Ingen

33:49

+0:00

5:55

korriger

Klasse: NR G15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL

22:24

+0:00

3:55

korriger

Klasse: NR K21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Hammer Iversen

Ingen

29:35

+0:00

5:11

korriger

Klasse: NR K35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Laila Bredal-Knutsen

Ås IL

28:43

+0:00

5:02

korriger

2.

Anette Dey

Ingen

32:40

+3:57

5:43

korriger

3.

Katarina Klaren

Ås IL

32:43

+4:00

5:44

korriger

Klasse: NR M21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Østerås

Ås-løpere

21:58

+0:00

3:51

korriger

2.

Jon Petter Helgesen-Etnestad

Ingen

32:01

+10:03

5:37

korriger

Klasse: NR M35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Skraastad

Drøbak-Frogn IL

28:32

+0:00

5:00

korriger

2.

Olav Reinertsen

Fossum IF

28:43

+0:11

5:02

korriger

3.

Øyvind Fjeld

Ingen

34:22

+5:50

6:01

korriger

4.

Harald Schytz

Ås IL

40:21

+11:49

7:04

korriger

Klasse: NR M50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Knapp Haraldsen

Ås IL

28:50

+0:00

5:03

korriger

Klasse: J13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Lilleheier

Ås IL

53:40

+0:00

5:05

korriger

Klasse: G13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Rosenfeld

Ås IL

52:03

+0:00

4:56

korriger

2.

Simen Hauglum Slettene

Drøbak-Frogn IL

53:01

+0:58

5:01

korriger

DNS

Jonas M. Hoelstad

Ingen

korriger

Klasse: G15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Jørgen M. Hoelstad

Ingen

korriger

Klasse: K21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Dietrichson Pharo

Bøler IF

37:38

+0:00

3:34

korriger

2.

Marit Haslie

Tjalve

41:22

+3:44

3:55

korriger

3.

Astrid Brathaug Sørset

Team Oslo Sportslager

41:56

+4:18

3:58

korriger

4.

Julie Dahl Benum

Boston Consulting Group

45:42

+8:04

4:19

korriger

5.

Anna Tallerud

Ingen

52:18

+14:40

4:57

korriger

6.

Marianne Svenning

Ingen

56:29

+18:51

5:21

korriger

7.

Helle Skjervold

Ingen

1:00:11

+22:33

5:42

korriger

8.

Kristine Sterner

Follo Drømmelag

1:00:26

+22:48

5:43

korriger

9.

Embla Uleberg

Asker Fleridrettslag

1:00:32

+22:54

5:44

korriger

10.

Kaja Tellefsen Wivestad

Ingen

1:00:48

+23:10

5:45

korriger

DNS

Anne Johanne Lind

Nydalens Skiklub

korriger

Klasse: K35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jessica Gunnarsson

Sportsklubben Vidar

39:24

+0:00

3:44

korriger

2.

Berit Herstad

Bækkelagets SK

46:18

+6:54

4:23

korriger

3.

Ingunn Lien Gundersen

Det Norske Blåseensemble

49:34

+10:10

4:41

korriger

4.

Anne Lie

Ingen

50:35

+11:11

4:47

korriger

5.

Linn Camilla Moksnes

Ingen

50:51

+11:27

4:49

korriger

6.

Siri Koch-Larsen

Ingen

57:50

+18:26

5:28

korriger

7.

Janne Lundvall

Drøbak-Frogn IL

58:09

+18:45

5:30

korriger

8.

Reidun Lilleholt Kraugerud

Ingen

59:14

+19:50

5:36

korriger

Klasse: K50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Bolin

SkiLøperne

49:00

+0:00

4:38

korriger

2.

Mona Johannessen

Ingen

54:05

+5:05

5:07

korriger

3.

Anne Kettunen

Ingen

55:37

+6:37

5:16

korriger

4.

Tove Dammen

Ingen

1:07:34

+18:34

6:24

korriger

Klasse: M17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Husdal

Drøbak-Frogn IL

37:26

+0:00

3:32

korriger

2.

Henrik Eijsink

Nydalens Skiklub

38:13

+0:47

3:37

korriger

Klasse: M21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Lurås Hammer

Lørenskog FIL

33:06

+0:00

3:08

korriger

2.

Andreas Myhre Sjurseth

Sportsklubben Vidar

33:33

+0:27

3:10

korriger

3.

Mads Johansen

IK Tjalve

35:48

+2:42

3:23

korriger

4.

Bendik Sierra

Team BEK

40:58

+7:52

3:52

korriger

5.

Tord Reinaas

Team Machine

42:11

+9:05

3:59

korriger

6.

Carl Magnus Engelstad

Ingen

42:17

+9:11

4:00

korriger

7.

Marcel Rosenberg

Skjetten Triatlon

45:04

+11:58

4:16

korriger

8.

Sverre Galby

Team Machine

45:13

+12:07

4:17

korriger

9.

André Kristiansen

Superbow

46:38

+13:32

4:25

korriger

10.

Håkon Ersland

Team Machine

47:55

+14:49

4:32

korriger

11.

Sindre Løvgaard

Ingen

49:26

+16:20

4:41

korriger

12.

Christopher Conradi

Ingen

53:24

+20:18

5:03

korriger

13.

Dennis Venøy

Spis havregrøten din!

56:42

+23:36

5:22

korriger

14.

Kjetil Samnøy

Ingen

1:04:23

+31:17

6:06

korriger

15.

Thomas Holmesland

Asker Fleridrettslag

1:07:39

+34:33

6:24

korriger

16.

Kenneth Johannessen

Follo Drømmelag

1:10:20

+37:14

6:40

korriger

Klasse: M35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Solberg

Team Solberg

34:15

+0:00

3:14

korriger

2.

Knut Nordviken

Sportsklubben Vidar

36:35

+2:20

3:28

korriger

3.

Frank Robert Blindheim

Ormsund Roklubb

39:11

+4:56

3:42

korriger

4.

Johs Hjelmstad

Bækkelagets SK

39:27

+5:12

3:44

korriger

5.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

40:55

+6:40

3:52

korriger

6.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås IL

41:03

+6:48

3:53

korriger

7.

Håkon Borge

Ås IL

41:43

+7:28

3:57

korriger

8.

Kristian Hovde Liland

SkiLøperne

42:35

+8:20

4:02

korriger

9.

Thomas Kvamme

GP Triathlon

43:14

+8:59

4:05

korriger

10.

Dagfinn Mo

Moss CK

43:24

+9:09

4:06

korriger

11.

Øyvind Langsrud

Ås IL

43:32

+9:17

4:07

korriger

12.

Atle Andersen

Drøbak-Frogn IL

43:38

+9:23

4:08

korriger

13.

Anders Glette

Ås IL

44:02

+9:47

4:10

korriger

14.

Espen Molund

Ingen

44:08

+9:53

4:10

korriger

15.

Kenneth Aschehoug

JIL Oslo

44:30

+10:15

4:13

korriger

16.

Henrik Gundersen

Ingen

46:25

+12:10

4:23

korriger

17.

Gjermund Krogstad

Ingen

46:44

+12:29

4:25

korriger

18.

Jon-Vidar Gaustad

Ingen

46:52

+12:37

4:26

korriger

19.

Hans Petter Overvoll

Team Drøbak Multisport

47:01

+12:46

4:27

korriger

20.

Fredrik Berle

Ås IL

47:13

+12:58

4:28

korriger

21.

Janko Radovanovic

Ingen

47:42

+13:27

4:31

korriger

22.

Kenneth Antonsen

SK Rye

48:20

+14:05

4:34

korriger

23.

Emil Schmidt

Drøbak-Frogn IL

48:44

+14:29

4:37

korriger

24.

Tormod Seljegard

Skimt

50:16

+16:01

4:45

korriger

25.

Leif Inge Skagemo

Ås IL

50:20

+16:05

4:46

korriger

26.

Geir Andresen

Team HolAnd

50:48

+16:33

4:48

korriger

27.

Christian Lilleheier Aarset

Ingen

51:17

+17:02

4:51

korriger

28.

Lars Rosenfeld

Ås IL

52:12

+17:57

4:56

korriger

29.

Steinar Steffenrem

Danskerud Allidrett

53:41

+19:26

5:05

korriger

30.

Marcus Richter

Ingen

55:35

+21:20

5:16

korriger

31.

Espen Jakobsen

Ingen

58:25

+24:10

5:32

korriger

32.

Jan Peter Koch

Ingen

1:03:04

+28:49

5:58

korriger

33.

Henning Sandersen

Ingen

1:06:58

+32:43

6:20

korriger

Klasse: M50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Sørlund

Team Sportsmanden

39:58

+0:00

3:47

korriger

2.

Hans-Jørgen Lund

SkiLøperne

44:52

+4:54

4:15

korriger

3.

Nils Karbø

Ås IL

45:57

+5:59

4:21

korriger

4.

Jørn Raastad

Rustad IL

48:09

+8:11

4:33

korriger

5.

Vidar Sandnæs

Drøbak-Frogn IL

49:48

+9:50

4:43

korriger

6.

Michael Baker

Moss CK

53:59

+14:01

5:07

korriger

7.

Per Wollbraaten

Drøbak-Frogn IL

54:36

+14:38

5:10

korriger

8.

Trond Johannessen

Ingen

55:59

+16:01

5:18

korriger

9.

Torbjørn Sandmæl

Posten

1:06:01

+26:03

6:15

korriger

Klasse: M60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Skjervold

Ingen

1:04:42

+0:00

6:07

korriger

Klasse: TRIM (Uten tid)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linda Klein

Ingen

korriger

Ingeborg Frank

Ingen

korriger

Kristin Halle

Skaubygda Idrettslag

korriger

Vegard Holmefjord

Ingen

korriger

Helene Myhrer

Ingen

korriger

Monica Sandmæl Olsen

Ingen

korriger

Line Strømsvåg

Ingen

korriger

Marianne Svenning

Ingen

korriger

Jeanette Syversen

Ingen

korriger

Arne Johan Svendby

Ås ungdomsskole

korriger

Kåre Olsen

Team Olsen

korriger

Solfrid Huseby

Team Olsen

korriger

Fredrik Wangen

Lillestrøm SK

korriger

Hanne Steffenrem

Ingen

korriger

Cecilie Tolun

Ingen

korriger

Jarle Andre Johansen

Ingen

korriger

Baard Meldal-Johansen

Ingen

korriger

Bård Solberg

Ingen

korriger

Mari Solberg

Ingen

korriger

Synnøve Solberg

Ingen

korriger

DNS

Maria Støle

Ingen

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 august 2016, 20:13:37

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

272

Antall startet:

258