Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport

Diplomutskrift

Brikkesys.no

Årungen rundt 28. august 2016

Klasse: AR G/J 0-6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gabriel Radovanovic Aagdal

Ingen

Vis diplom

Hennie Aschehoug

Ingen

Vis diplom

Anna Bauge

Ingen

Vis diplom

Mathias Borge Thoresen

Liverpool FC

Vis diplom

Astri Bredal-Knutsen

Ås IL

Vis diplom

Ida Sofie Buran

Ingen

Vis diplom

Isak Dyrdal Gulbjørnrud

Ingen

Vis diplom

Magnus Eikemo

Ås IL

Vis diplom

Marlene Ekstrøm

Ingen

Vis diplom

Johannes Gaustad

Ingen

Vis diplom

Martin Klaren Nielsen

Ås IL

Vis diplom

Jakob Wenstad Kokkvold

Ingen

Vis diplom

Sigmund Johannes Kvamme

Ingen

Vis diplom

Signe Bruun Lyshaug

Ingen

Vis diplom

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

Vis diplom

Silje Paulsbo

Oppegård IL

Vis diplom

Harald Richter

Ingen

Vis diplom

Leah Rosenfeld

Ingen

Vis diplom

Elias Sørby Steine

Ingen

Vis diplom

Mia Amalie Sørby Testad

Ingen

Vis diplom

Theo Adolfsen Valland

Ingen

Vis diplom

Elias Østerås

Ingen

Vis diplom

Sondre Østerås

Ingen

Vis diplom

Max Berle

Ås IL

Vis diplom

Kasper Berle

Ås IL

Vis diplom

Nora Jargel

Team Jargel

Vis diplom

Emilie Otterstad

Ingen

Vis diplom

Teodor Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

Vis diplom

Jørgen Nessa Brean

Ingen

Vis diplom

Audhild Skjønsberg Norheim

Ingen

Vis diplom

Ida Røhr Lilleheier

Ingen

Vis diplom

Andreas Horgen Holt

Ingen

Vis diplom

Per Lilleheier Røhr

Ingen

Vis diplom

Erica Bardo-Kristiansen

Ingen

Vis diplom

Henrik Nessa

Brean

Vis diplom

Ida Rosenberg

Ingen

Vis diplom

Emil Tengheden Løken

Ås IL

Vis diplom

Ludvig Berge-Tukh

Ås IL

Vis diplom

Julian Berge-Tukh

Ingen

Vis diplom

Prithuirat Shelar

Ingen

Vis diplom

Kornelia Otterstad

Ingen

Vis diplom

Iselin Kalenius-Molund

Ingen

Vis diplom

Nathaniel F Waksvik

Ingen

Vis diplom

Erle Helgesen Etnestad

Ingen

Vis diplom

Marie Hjelmstad

Bækkelagets SK

Vis diplom

Viktoria Westereng

Ås IL

Vis diplom

Hennie Fossheim Solberg

Team Solberg

Vis diplom

Eva Le Poas

Ingen

Vis diplom

Sigurd Solberg

Sandnes

Vis diplom

Lilly Marie

Holten

Vis diplom

Lehen Olavsen

Ås IL

Vis diplom

Lars Myklevoll

Ingen

Vis diplom

Lucas Lindstad Ryan

Ingen

Vis diplom

Alva Linnea

Mjelde-Kurås

Vis diplom

Iver Storvoll

Ingen

Vis diplom

Mathias Paulobo

Ås IL

Vis diplom

Vilde Storvoll

Ingen

Vis diplom

Emil Storvoll

Ingen

Vis diplom

DNS

Jonas Rannstad Haugen

Ingen

DNS

Mathias Rannstad Haugen

Ingen

DNS

Runar Skagemo

Ås IL

Klasse: SR J7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Radovanovic Aagdal

Ingen

6:58

6:06

Vis diplom

Mathilde Aschehoug

Ingen

5:31

4:50

Vis diplom

Oline Bauge

Ingen

6:59

6:07

Vis diplom

Ulla Buran

Ingen

5:25

4:45

Vis diplom

Marta Girum

Ingen

7:02

6:10

Vis diplom

Astrid Helene Kvamme

Ingen

5:03

4:25

Vis diplom

Anja Rosenfeld

Ingen

5:28

4:47

Vis diplom

Mia Berle

Ås IL

5:26

4:45

Vis diplom

Vera Menwissen

Ås IL

5:31

4:50

Vis diplom

Klasse: SR G7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sander Tengheden Løken

Ås IL

4:31

3:57

Vis diplom

Jostein Skagemo

Ås IL

5:36

4:54

Vis diplom

Amund Skagemo

Ås IL

5:24

4:44

Vis diplom

Tobias Steffenrem

Ås IL

5:33

4:52

Vis diplom

Oliver Steffenrem

Ås IL

5:37

4:55

Vis diplom

Noah Skraastad Wold

Drøbak-Frogn IL

5:05

4:27

Vis diplom

Sigve Holten

Ås IL

5:37

4:55

Vis diplom

DNS

Thomas Stabu

Ingen

DNS

Sander Kalenius-Molund

Ingen

Klasse: SR J8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Liv Anette Koch

Ingen

4:54

4:17

Vis diplom

Emilie Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

5:01

4:24

Vis diplom

Pauline Bardo-Kristiansen

Ingen

5:42

5:00

Vis diplom

Klasse: SR G8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Olve Herstad Elvenes

Ingen

4:29

3:55

Vis diplom

Vegard Gaustad

Ås IL

6:16

5:29

Vis diplom

Oscar Dyrdal Gulbjørnrud

Ås IL

4:41

4:06

Vis diplom

Odin Hymer

Ås IL

4:22

3:49

Vis diplom

Mathias Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

4:59

4:22

Vis diplom

Even Isak Slettene

Drøbak-Frogn IL

5:05

4:27

Vis diplom

Alexander Grini

Drøbak-Frogn IL

4:38

4:03

Vis diplom

Kristoffer Nessa Brean

Ingen

4:13

3:41

Vis diplom

Sigurd Skjønsberg Norheim

Ingen

5:00

4:23

Vis diplom

Luka Le Poas

Ås IL

5:00

4:23

Vis diplom

Håkon Bergseng

Ingen

4:30

3:56

Vis diplom

Tyr Kraugerud

Ingen

5:38

4:56

Vis diplom

DNS

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

DNS

Jacob Schytz

Ås IL

Klasse: SR J9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johanne Radovanovic Aagdal

Ingen

5:08

4:30

Vis diplom

Anna Reisæter Overvoll

Ås IL

4:47

4:11

Vis diplom

Maren Lilleheier

Ingen

5:08

4:30

Vis diplom

Tuva Mjelde-Kurås

Ingen

5:06

4:28

Vis diplom

Klasse: SR G9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Nordviken

Bøler IF

4:09

3:38

Vis diplom

Markus Nordviken

Bøler IF

4:25

3:52

Vis diplom

Martin Horgen Holst

Ingen

5:04

4:26

Vis diplom

Kaja Westerberg

Ås IL

4:43

4:08

Vis diplom

Klasse: SR J10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingvild Herstad Elvenes

Ingen

5:25

4:45

Vis diplom

Juliane Ebba Nordraak

Drøbak-Frogn IL

5:04

4:26

Vis diplom

Mari Schytz

Ås IL

4:59

4:22

Vis diplom

Astrid Skjevdal

Ås IL

4:34

4:00

Vis diplom

Maja Schmidt

Drøbak-Frogn IL

4:17

3:45

Vis diplom

Ingrid Holten

Ingen

4:26

3:53

Vis diplom

Amalie Ur

Ås IL

4:32

3:58

Vis diplom

Linnea Ur

Ås IL

4:31

3:57

Vis diplom

Klasse: SR G10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eskil Alvheim

Vestby IL

4:53

4:17

Vis diplom

Jakob August Koch

Ingen

4:18

3:46

Vis diplom

Birk Lilleheier

Ås IL

4:28

3:55

Vis diplom

Andreas Kure

Ås IL

4:23

3:50

Vis diplom

DNS

Håkon Heir

Ås IL

DNS

Nicolay Klein Johansen

Ingen

Klasse: CR J11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

9:55

+0:00

3:58

Vis diplom

2.

Ellinor FossheimSolberg

Team Solberg

9:57

+0:02

3:58

Vis diplom

3.

Linnea Holten

Drøbak-Frogn IL

11:09

+1:14

4:27

Vis diplom

4.

Mille Conradi

Ingen

13:18

+3:23

5:19

Vis diplom

5.

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

+0:0-55

0:00

Vis diplom

Klasse: CR G11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Luc Menwissen

Ås IL

9:37

+0:00

3:50

Vis diplom

2.

Erlend Tveite

Ås IL

9:46

+0:09

3:54

Vis diplom

3.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

9:54

+0:17

3:57

Vis diplom

4.

Eirik Alvheim

Vestby IL

11:59

+2:22

4:47

Vis diplom

Klasse: CR J13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Sofie Holten

Ås IL

12:01

+0:00

4:48

Vis diplom

2.

Nora Conradi

Ingen

+0:0-1

0:00

Vis diplom

Klasse: CR G13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Wirching

Follo Drømmelag

26:24

+0:00

10:33

Vis diplom

Klasse: NR J11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julia Skraastad Wold

Drøbak-Frogn IL

28:26

+0:00

4:59

Vis diplom

2.

Carina Schytz

Ås IL

40:21

+11:55

7:04

Vis diplom

Klasse: NR G11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Le Fjeld

IL Tyrving

24:48

+0:00

4:21

Vis diplom

2.

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

25:54

+1:06

4:32

Vis diplom

3.

Ludvig Bolin Lund

SkiLøperne

34:53

+10:05

6:07

Vis diplom

DNS

Frode Hymer

Ås IL

Klasse: NR J13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

26:10

+0:00

4:35

Vis diplom

2.

Sigrun Raastad

Rustad IL

26:28

+0:18

4:38

Vis diplom

3.

Liv Elin Kvarme

Ås IL

30:00

+3:50

5:15

Vis diplom

4.

Emma Johanne Koch

Ingen

34:08

+7:58

5:59

Vis diplom

5.

Ingrid Linea Engøy

Ingen

34:08

+7:58

5:59

Vis diplom

6.

Ulrikke Wæraas Jantzen

Ingen

34:39

+8:29

6:04

Vis diplom

7.

Elise Eldorhagen

Ingen

36:12

+10:02

6:21

Vis diplom

8.

Selime Dey

Ingen

38:36

+12:26

6:46

Vis diplom

Klasse: NR G13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Nybø Lind

Ås IL håndball

25:47

+0:00

4:31

Vis diplom

2.

Ole Håkon Sundet

Ås IL

28:41

+2:54

5:01

Vis diplom

3.

Jacob Bolin Lund

SkiLøperne

34:52

+9:05

6:07

Vis diplom

4.

Sebastian R. Tolun

Ingen

45:54

+20:07

8:03

Vis diplom

5.

Arne Herman

Skaubygda Idrettslag

47:40

+21:53

8:21

Vis diplom

Klasse: NR J15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sevda Dey

Ingen

33:49

+0:00

5:55

Vis diplom

Klasse: NR G15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL

22:24

+0:00

3:55

Vis diplom

Klasse: NR K21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Hammer Iversen

Ingen

29:35

+0:00

5:11

Vis diplom

Klasse: NR K35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Laila Bredal-Knutsen

Ås IL

28:43

+0:00

5:02

Vis diplom

2.

Anette Dey

Ingen

32:40

+3:57

5:43

Vis diplom

3.

Katarina Klaren

Ås IL

32:43

+4:00

5:44

Vis diplom

Klasse: NR M21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Østerås

Ås-løpere

21:58

+0:00

3:51

Vis diplom

2.

Jon Petter Helgesen-Etnestad

Ingen

32:01

+10:03

5:37

Vis diplom

Klasse: NR M35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Skraastad

Drøbak-Frogn IL

28:32

+0:00

5:00

Vis diplom

2.

Olav Reinertsen

Fossum IF

28:43

+0:11

5:02

Vis diplom

3.

Øyvind Fjeld

Ingen

34:22

+5:50

6:01

Vis diplom

4.

Harald Schytz

Ås IL

40:21

+11:49

7:04

Vis diplom

Klasse: NR M50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Knapp Haraldsen

Ås IL

28:50

+0:00

5:03

Vis diplom

Klasse: J13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Lilleheier

Ås IL

53:40

+0:00

5:05

Vis diplom

Klasse: G13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Rosenfeld

Ås IL

52:03

+0:00

4:56

Vis diplom

2.

Simen Hauglum Slettene

Drøbak-Frogn IL

53:01

+0:58

5:01

Vis diplom

DNS

Jonas M. Hoelstad

Ingen

Klasse: G15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Jørgen M. Hoelstad

Ingen

Klasse: K21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Dietrichson Pharo

Bøler IF

37:38

+0:00

3:34

Vis diplom

2.

Marit Haslie

Tjalve

41:22

+3:44

3:55

Vis diplom

3.

Astrid Brathaug Sørset

Team Oslo Sportslager

41:56

+4:18

3:58

Vis diplom

4.

Julie Dahl Benum

Boston Consulting Group

45:42

+8:04

4:19

Vis diplom

5.

Anna Tallerud

Ingen

52:18

+14:40

4:57

Vis diplom

6.

Marianne Svenning

Ingen

56:29

+18:51

5:21

Vis diplom

7.

Helle Skjervold

Ingen

1:00:11

+22:33

5:42

Vis diplom

8.

Kristine Sterner

Follo Drømmelag

1:00:26

+22:48

5:43

Vis diplom

9.

Embla Uleberg

Asker Fleridrettslag

1:00:32

+22:54

5:44

Vis diplom

10.

Kaja Tellefsen Wivestad

Ingen

1:00:48

+23:10

5:45

Vis diplom

DNS

Anne Johanne Lind

Nydalens Skiklub

Klasse: K35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jessica Gunnarsson

Sportsklubben Vidar

39:24

+0:00

3:44

Vis diplom

2.

Berit Herstad

Bækkelagets SK

46:18

+6:54

4:23

Vis diplom

3.

Ingunn Lien Gundersen

Det Norske Blåseensemble

49:34

+10:10

4:41

Vis diplom

4.

Anne Lie

Ingen

50:35

+11:11

4:47

Vis diplom

5.

Linn Camilla Moksnes

Ingen

50:51

+11:27

4:49

Vis diplom

6.

Siri Koch-Larsen

Ingen

57:50

+18:26

5:28

Vis diplom

7.

Janne Lundvall

Drøbak-Frogn IL

58:09

+18:45

5:30

Vis diplom

8.

Reidun Lilleholt Kraugerud

Ingen

59:14

+19:50

5:36

Vis diplom

Klasse: K50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Bolin

SkiLøperne

49:00

+0:00

4:38

Vis diplom

2.

Mona Johannessen

Ingen

54:05

+5:05

5:07

Vis diplom

3.

Anne Kettunen

Ingen

55:37

+6:37

5:16

Vis diplom

4.

Tove Dammen

Ingen

1:07:34

+18:34

6:24

Vis diplom

Klasse: M17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Husdal

Drøbak-Frogn IL

37:26

+0:00

3:32

Vis diplom

2.

Henrik Eijsink

Nydalens Skiklub

38:13

+0:47

3:37

Vis diplom

Klasse: M21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Lurås Hammer

Lørenskog FIL

33:06

+0:00

3:08

Vis diplom

2.

Andreas Myhre Sjurseth

Sportsklubben Vidar

33:33

+0:27

3:10

Vis diplom

3.

Mads Johansen

IK Tjalve

35:48

+2:42

3:23

Vis diplom

4.

Bendik Sierra

Team BEK

40:58

+7:52

3:52

Vis diplom

5.

Tord Reinaas

Team Machine

42:11

+9:05

3:59

Vis diplom

6.

Carl Magnus Engelstad

Ingen

42:17

+9:11

4:00

Vis diplom

7.

Marcel Rosenberg

Skjetten Triatlon

45:04

+11:58

4:16

Vis diplom

8.

Sverre Galby

Team Machine

45:13

+12:07

4:17

Vis diplom

9.

André Kristiansen

Superbow

46:38

+13:32

4:25

Vis diplom

10.

Håkon Ersland

Team Machine

47:55

+14:49

4:32

Vis diplom

11.

Sindre Løvgaard

Ingen

49:26

+16:20

4:41

Vis diplom

12.

Christopher Conradi

Ingen

53:24

+20:18

5:03

Vis diplom

13.

Dennis Venøy

Spis havregrøten din!

56:42

+23:36

5:22

Vis diplom

14.

Kjetil Samnøy

Ingen

1:04:23

+31:17

6:06

Vis diplom

15.

Thomas Holmesland

Asker Fleridrettslag

1:07:39

+34:33

6:24

Vis diplom

16.

Kenneth Johannessen

Follo Drømmelag

1:10:20

+37:14

6:40

Vis diplom

Klasse: M35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Solberg

Team Solberg

34:15

+0:00

3:14

Vis diplom

2.

Knut Nordviken

Sportsklubben Vidar

36:35

+2:20

3:28

Vis diplom

3.

Frank Robert Blindheim

Ormsund Roklubb

39:11

+4:56

3:42

Vis diplom

4.

Johs Hjelmstad

Bækkelagets SK

39:27

+5:12

3:44

Vis diplom

5.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

40:55

+6:40

3:52

Vis diplom

6.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås IL

41:03

+6:48

3:53

Vis diplom

7.

Håkon Borge

Ås IL

41:43

+7:28

3:57

Vis diplom

8.

Kristian Hovde Liland

SkiLøperne

42:35

+8:20

4:02

Vis diplom

9.

Thomas Kvamme

GP Triathlon

43:14

+8:59

4:05

Vis diplom

10.

Dagfinn Mo

Moss CK

43:24

+9:09

4:06

Vis diplom

11.

Øyvind Langsrud

Ås IL

43:32

+9:17

4:07

Vis diplom

12.

Atle Andersen

Drøbak-Frogn IL

43:38

+9:23

4:08

Vis diplom

13.

Anders Glette

Ås IL

44:02

+9:47

4:10

Vis diplom

14.

Espen Molund

Ingen

44:08

+9:53

4:10

Vis diplom

15.

Kenneth Aschehoug

JIL Oslo

44:30

+10:15

4:13

Vis diplom

16.

Henrik Gundersen

Ingen

46:25

+12:10

4:23

Vis diplom

17.

Gjermund Krogstad

Ingen

46:44

+12:29

4:25

Vis diplom

18.

Jon-Vidar Gaustad

Ingen

46:52

+12:37

4:26

Vis diplom

19.

Hans Petter Overvoll

Team Drøbak Multisport

47:01

+12:46

4:27

Vis diplom

20.

Fredrik Berle

Ås IL

47:13

+12:58

4:28

Vis diplom

21.

Janko Radovanovic

Ingen

47:42

+13:27

4:31

Vis diplom

22.

Kenneth Antonsen

SK Rye

48:20

+14:05

4:34

Vis diplom

23.

Emil Schmidt

Drøbak-Frogn IL

48:44

+14:29

4:37

Vis diplom

24.

Tormod Seljegard

Skimt

50:16

+16:01

4:45

Vis diplom

25.

Leif Inge Skagemo

Ås IL

50:20

+16:05

4:46

Vis diplom

26.

Geir Andresen

Team HolAnd

50:48

+16:33

4:48

Vis diplom

27.

Christian Lilleheier Aarset

Ingen

51:17

+17:02

4:51

Vis diplom

28.

Lars Rosenfeld

Ås IL

52:12

+17:57

4:56

Vis diplom

29.

Steinar Steffenrem

Danskerud Allidrett

53:41

+19:26

5:05

Vis diplom

30.

Marcus Richter

Ingen

55:35

+21:20

5:16

Vis diplom

31.

Espen Jakobsen

Ingen

58:25

+24:10

5:32

Vis diplom

32.

Jan Peter Koch

Ingen

1:03:04

+28:49

5:58

Vis diplom

33.

Henning Sandersen

Ingen

1:06:58

+32:43

6:20

Vis diplom

Klasse: M50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Sørlund

Team Sportsmanden

39:58

+0:00

3:47

Vis diplom

2.

Hans-Jørgen Lund

SkiLøperne

44:52

+4:54

4:15

Vis diplom

3.

Nils Karbø

Ås IL

45:57

+5:59

4:21

Vis diplom

4.

Jørn Raastad

Rustad IL

48:09

+8:11

4:33

Vis diplom

5.

Vidar Sandnæs

Drøbak-Frogn IL

49:48

+9:50

4:43

Vis diplom

6.

Michael Baker

Moss CK

53:59

+14:01

5:07

Vis diplom

7.

Per Wollbraaten

Drøbak-Frogn IL

54:36

+14:38

5:10

Vis diplom

8.

Trond Johannessen

Ingen

55:59

+16:01

5:18

Vis diplom

9.

Torbjørn Sandmæl

Posten

1:06:01

+26:03

6:15

Vis diplom

Klasse: M60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Skjervold

Ingen

1:04:42

+0:00

6:07

Vis diplom

Klasse: TRIM (Uten tid)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linda Klein

Ingen

Vis diplom

Ingeborg Frank

Ingen

Vis diplom

Kristin Halle

Skaubygda Idrettslag

Vis diplom

Vegard Holmefjord

Ingen

Vis diplom

Helene Myhrer

Ingen

Vis diplom

Monica Sandmæl Olsen

Ingen

Vis diplom

Line Strømsvåg

Ingen

Vis diplom

Marianne Svenning

Ingen

Vis diplom

Jeanette Syversen

Ingen

Vis diplom

Arne Johan Svendby

Ås ungdomsskole

Vis diplom

Kåre Olsen

Team Olsen

Vis diplom

Solfrid Huseby

Team Olsen

Vis diplom

Fredrik Wangen

Lillestrøm SK

Vis diplom

Hanne Steffenrem

Ingen

Vis diplom

Cecilie Tolun

Ingen

Vis diplom

Jarle Andre Johansen

Ingen

Vis diplom

Baard Meldal-Johansen

Ingen

Vis diplom

Bård Solberg

Ingen

Vis diplom

Mari Solberg

Ingen

Vis diplom

Synnøve Solberg

Ingen

Vis diplom

DNS

Maria Støle

Ingen


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 august 2016, 20:13:37

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

272

Antall startet:

258