Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2016Nordmarkskarusellen 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 6 16 1. september 2016

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Rygh

Nydalens Skiklub

20:45

+0:00

13:50

2.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

29:21

+8:36

19:34

3.

Inka Boldingh Debernard

KjELSÅS

48:19

+27:34

32:12

4.

Helle Boldingh Debernard

KjELSÅS

1:00:57

+40:12

40:38

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

27:00

+0:00

10:48

2.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

34:02

+7:02

13:36

3.

Josefine Lydersen

Nydalens Skiklub

36:14

+9:14

14:29

4.

Inga Wiklund

Nydalens Skiklub

40:12

+13:12

16:04

5.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

44:41

+17:41

17:52

6.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

56:26

+29:26

22:34

7.

Martea Haaland Tjore

Nydalens Skiklub

58:24

+31:24

23:21

8.

Alva Tjore

Nydalens Skiklub

1:33:17

+1:06:17

37:18

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

34:52

+0:00

12:01

2.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

49:42

+14:50

17:08

3.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

1:03:45

+28:53

21:58

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

43:08

+0:00

11:21

2.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

48:23

+5:15

12:43

3.

Eline Bryne

HEMING Orientering

1:20:24

+37:16

21:09

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Maria Vister

Oslostudentenes IK

54:25

+0:00

14:19

2.

Johanna Eriksson

Nydalens Skiklub

56:05

+1:40

14:45

3.

Toril Nes

Nydalens Skiklub

1:08:56

+14:31

18:08

4.

Frida Aamot

Nydalens Skiklub

1:10:15

+15:50

18:29

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

49:53

+0:00

13:07

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susannah Malm

Statnett

1:00:59

+0:00

16:02

2.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

1:06:45

+5:46

17:33

3.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:15:17

+14:18

19:48

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Dahl

Nydalens Skiklub

1:07:29

+0:00

17:45

DSQ

Gisela Sundelin

Privat

1:24:35

143

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

Nydalens SK

26:45

+0:00

10:17

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

41:32

+0:00

15:58

2.

Karen Marie Kaarby

Nydalens Skiklub

49:37

+8:05

19:05

3.

Eilen Vik

IL Koll

59:59

+18:27

23:04

4.

Eva Reistad

Thales BIL

1:00:51

+19:19

23:24

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

39:09

+0:00

15:03

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

40:48

+1:39

15:41

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

43:22

+4:13

16:40

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

47:37

+8:28

18:18

5.

Liv Haugli

HEMING Orientering

1:09:27

+30:18

26:42

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

37:10

+0:00

14:17

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

56:22

+19:12

21:40

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

41:47

+0:00

16:04

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

41:51

+0:04

16:05

Klasse: H1012(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fritjof Braadli

HEMING Orientering

40:49

+0:00

27:12

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Skodvin

HEMING Orientering

59:59

+0:00

23:59

2.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

1:17:22

+17:23

30:56

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

25:41

+0:00

8:51

2.

Henrik Reusch

HEMING orientering

31:08

+5:27

10:44

3.

Rolf Berg

Nydalens SK

41:48

+16:07

14:24

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

33:54

+0:00

8:55

2.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

42:30

+8:36

11:11

3.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

46:23

+12:29

12:12

4.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

50:35

+16:41

13:18

DSQ

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

1:25:40

148 144 143

Klasse: H17-34(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Saunes

Nydalens Skiklub

44:02

+0:00

9:22

2.

Mikael Olausson

Oslostudentenes IK

1:03:16

+19:14

13:27

3.

Morten Tangen

Måren OK

1:04:56

+20:54

13:48

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Sommerfeldt

Turon Metsænkævijæt

42:45

+0:00

9:05

2.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

44:53

+2:08

9:32

3.

Lars Karelius Noer

NRK

45:46

+3:01

9:44

4.

Audun Bjerknes

UiO

47:11

+4:26

10:02

5.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

47:27

+4:42

10:05

6.

Erlend Gjestrud

Notodden

50:09

+7:24

10:40

7.

Ola Nakken

Universitetet i Oslo BIL

50:49

+8:04

10:48

8.

Ivar Seierstad

IL GeoForm

51:23

+8:38

10:55

9.

Knut Bårveit

Bø-OL

54:57

+12:12

11:41

10.

Egil Reidar Osnes

Privat

1:07:27

+24:42

14:21

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

46:44

+0:00

9:56

2.

Christian Reusch

HEMING Orientering

1:03:26

+16:42

13:29

3.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:05:28

+18:44

13:55

4.

Anders Skaug

AIBEL

1:14:05

+27:21

15:45

5.

Petter Andersen

Nydalens Skiklub

1:14:57

+28:13

15:56

6.

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

1:20:53

+34:09

17:12

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

46:29

+0:00

9:53

2.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

46:47

+0:18

9:57

3.

Bjørn Solbergseter

Bilpost

48:28

+1:59

10:18

4.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

49:02

+2:33

10:25

5.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

49:25

+2:56

10:30

6.

Øystein Kildal

Østmarka OK

51:51

+5:22

11:01

7.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

54:30

+8:01

11:35

8.

Ottar Wiklund

Nydalens Skiklub

58:51

+12:22

12:31

9.

Harald Iwe

IL Geoform

59:17

+12:48

12:36

10.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:00:45

+14:16

12:55

11.

Helge stenerud

Ifs bil

1:03:47

+17:18

13:34

12.

Kjetil Sverdrup Tygeson

NGI

1:09:02

+22:33

14:41

13.

Håkon Gjentoft

Oslo Kommune

1:10:53

+24:24

15:04

DSQ

Øystein Østermann

HEMING Orientering

34:15

174 143 142 150 200

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

IL Koll

38:42

+0:00

10:11

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

39:00

+0:18

10:15

3.

Jan Olsen Nytveit

KjELSÅS

40:47

+2:05

10:43

4.

Endre Hallan

Lillomarka OL

43:12

+4:30

11:22

5.

Rune Teigland

Østmarka OK

44:13

+5:31

11:38

6.

Richard Blom

FBI

49:30

+10:48

13:01

7.

Truls Angell

Lillomarka OL

49:34

+10:52

13:02

8.

Hans Henrik Flemming

Heming Orientering

54:48

+16:06

14:25

9.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

1:11:07

+32:25

18:42

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

38:21

+0:00

10:05

2.

Jon Kaarby

Nydalens Skiklub

40:55

+2:34

10:46

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

45:38

+7:17

12:00

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

47:57

+9:36

12:37

5.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

48:31

+10:10

12:46

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

50:53

+12:32

13:23

7.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

51:58

+13:37

13:40

8.

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:08:49

+30:28

18:06

9.

Rune Hultgreen

Oppsal Orientering

1:09:12

+30:51

18:12

10.

Arnfinn Løvi

KjELSÅS

1:35:01

+56:40

25:00

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridulv Sagberg

FBI

29:38

+0:00

11:23

2.

Per Nermo

COWI BIL

31:53

+2:15

12:15

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

32:33

+2:55

12:31

Innsendt korrigert navn

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

32:45

+3:07

12:35

5.

Reidar Kierulf

RKP

34:24

+4:46

13:13

6.

Tom Edvardsen

IL Koll

38:06

+8:28

14:39

7.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

49:47

+20:09

19:08

8.

Bernt Tollefsen

GEOFORM

53:42

+24:04

20:39

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

32:18

+0:00

12:25

2.

Ivar Strømstad

Raumar

32:26

+0:08

12:28

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

32:34

+0:16

12:31

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

32:39

+0:21

12:33

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

35:02

+2:44

13:28

6.

Einar Hem

Lillomarka OL

35:04

+2:46

13:29

7.

Einar Skåre

Brevpost/Nittedal

36:02

+3:44

13:51

8.

Roar Gudding

Vet BIL

36:34

+4:16

14:03

9.

Torstein Østen

Maestro

37:27

+5:09

14:24

10.

Per Haugen

Lillomarka OL

37:38

+5:20

14:28

11.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

38:07

+5:49

14:39

12.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

38:50

+6:32

14:56

13.

Tormod Hegdahl

Heming Orientering

43:07

+10:49

16:35

14.

Arne Reistad

Thales BIL

47:50

+15:32

18:23

15.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

48:54

+16:36

18:48

16.

Tom Ibsen

OUS

50:01

+17:43

19:14

17.

Sigurd Haugerud

IL Geoform

54:00

+21:42

20:46

18.

Dag Hauge Jensen

Gjensidige

59:27

+27:09

22:51

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

36:02

+0:00

13:51

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

36:05

+0:03

13:52

3.

Annar Brustad

Fobil

38:03

+2:01

14:38

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

39:33

+3:31

15:12

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

40:54

+4:52

15:43

6.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

43:54

+7:52

16:53

7.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

44:35

+8:33

17:08

8.

Knut Hangeraas

IL Geoform

47:25

+11:23

18:14

9.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

48:13

+12:11

18:32

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

48:40

+12:38

18:43

11.

Leif Bråten

HEMING Orientering

51:18

+15:16

19:43

12.

Terje Christiansen

Alcatel-Lucent

1:00:38

+24:36

23:19

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

37:17

+0:00

14:20

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

43:28

+6:11

16:43

3.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

44:12

+6:55

17:00

4.

Kjell Teigland

Østmarka OK

49:27

+12:10

19:01

5.

Kjell Eriksen

Norges Bank

52:23

+15:06

20:08

6.

Tor E Henriksen

Lillomarka OL

1:12:50

+35:33

28:00

Klasse: ÅN(N-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Axelsen

Nydalens Skiklub

30:52

+0:00

20:34

2.

Nyland Aspelund

Nydalens Skiklub

46:36

+15:44

31:04

3.

Maja Wang

Lillomarka OL

48:14

+17:22

32:09

Klasse: ÅB(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

34:47

+0:00

11:59

2.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

47:44

+12:57

16:27

3.

Siri Tørresen

PRIVAT

49:01

+14:14

16:54

4.

Gunhild Fjermestad

PRIVAT

49:02

+14:15

16:54

5.

Roger Østvold

HEMING Orientering

50:27

+15:40

17:23

6.

Ingrid Skaarer

GE Healthcare

1:02:23

+27:36

21:30

7.

Katinka Evensen

PRIVAT

1:05:34

+30:47

22:36

8.

Bjørn Lydersen

Nydalens Skiklub

1:18:25

+43:38

27:02

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Edvardsen

IL Koll

34:00

+0:00

13:04

132 134 136 137 142 150 200

2.

Live Østvold

HEMING Orientering

37:57

+3:57

14:35

3.

Johan Theisen

Kolbotn og Skimt OL

1:02:32

+28:32

24:03

4.

Maren Edvardsen

IL Koll

1:12:31

+38:31

27:53

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

42:18

+0:00

11:07

2.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

42:21

+0:03

11:08

3.

Roar Sigurdsønn

Ringnes

44:33

+2:15

11:43

4.

Dag Langseth

Ringnes

53:40

+11:22

14:07

5.

Torstein Schjelle

Armada

59:32

+17:14

15:40

6.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

1:03:37

+21:19

16:44

7.

Uno Hanslien

BILpost

1:15:13

+32:55

19:47

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

52:46

+0:00

11:13

2.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:02:19

+9:33

13:15

3.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

1:03:19

+10:33

13:28

4.

Ivar Skauge

HEMING Orientering

1:25:11

+32:25

18:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2016, 10:44:27

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

175

Antall startet:

175