Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2016ABIK Romerike 2016Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R12/OBIK P26 13. september 2016

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:07:44

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Gjermo

Østmarka OK

42:38

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:00:41

+18:03

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:00:34

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

52:11

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:12:37

+20:26

Arrang

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:00:29

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:02:05

+1:36

DSQ

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:00:27

112

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

51:36

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:08:39

+17:03

Klasse: H17-34(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksander Urnes Johnson

FFI BIL

1:21:26

+0:00

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Lunde Jensen

FFI BIL

52:55

+0:00

2.

Lasse Nederhoed

TeddyTV

58:22

+5:27

3.

Atle Pedersen

Reload

1:01:48

+8:53

4.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:22:51

+29:56

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

41:51

+0:00

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Nordin

Brekke og Strand

39:56

+0:00

2.

Tore Sagvolden

Øsmarka OK

44:17

+4:21

3.

Per Slungaad

Kværner

46:36

+6:40

4.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

47:25

+7:29

5.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

55:03

+15:07

6.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

55:22

+15:26

7.

Øystein Kildahl

AHS

56:39

+16:43

8.

Helge Stenerud

IFS BIL

57:25

+17:29

9.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:01:07

+21:11

10.

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten Oslo

1:10:49

+30:53

11.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:12:03

+32:07

Arrang

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KOLL

36:35

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

42:43

+6:08

3.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

43:13

+6:38

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

46:05

+9:30

5.

Knut Anders Løken

FOssum IF

48:00

+11:25

6.

Richard Blom

FBI

52:31

+15:56

7.

Tov Arne Bondal

NOtodden o-lag

1:04:01

+27:26

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

52:13

+0:00

2.

Rune Hultgreen

Oppsal Orientering

58:26

+6:13

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:08:56

+16:43

4.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:10:01

+17:48

5.

Magne Osmundsen

NILU

1:11:36

+19:23

6.

Steinar heid

Statiol BIL

1:23:46

+31:33

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

33:44

+0:00

2.

Reidar Kierulf

RKP

45:35

+11:51

3.

Per Nermo

COWI BIL

49:25

+15:41

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

57:11

+23:27

Arrang

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

46:35

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

47:51

+1:16

3.

Ivar Strømstad

Raumar

48:11

+1:36

4.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

49:28

+2:53

5.

Roar Gudding

Vet BIL

49:55

+3:20

6.

Einar Skåre

Brevpost

51:18

+4:43

7.

Per Haugen

NEDERMAN

53:42

+7:07

Arrang

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

47:34

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

49:21

+1:47

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

57:48

+10:14

4.

Arne Øfsthus

Fugro

58:12

+10:38

5.

Annar Brustad

FOBIL

58:43

+11:09

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:05:07

+17:33

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:34:33

+46:59

DSQ

Sigfred Fagervik

Thales BIL

42:32

104

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

57:35

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:05:58

+8:23

3.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:16:14

+18:39

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:17:08

+19:33

5.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:25:38

+28:03

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

2:27:03

+1:29:28

DSQ

Per Gjermo

Asker Skiklubb

2:06:05

112 113 114

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Grandum

FFI BIL

49:33

+0:00

DSQ

Alfred Fidje

PRIVAT

1:30:08

104 105 115

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Glendrange

ÅRVOLL IL

1:10:31

+0:00

2.

Alain Ferber

FBI

1:22:15

+11:44

3.

Jarle Nilsen

SIMENS

1:43:04

+32:33


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 desember 2016, 12:40:14

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

76

Antall startet:

76