Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017ABIK Romerike 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P6 11. mai 2017

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B Eithun

Nittedal kommune BIL

40:52

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

50:33

+0:00

2.

Torunn Drage Roti

FOssum IF

52:31

+1:58

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:16:28

+0:00

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Thales BIL

1:33:33

+0:00

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

48:07

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:13:06

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:07:46

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Reload

1:01:30

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

44:00

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

51:32

+7:32

3.

Gunnar Rustad

FFI BIL

53:19

+9:19

4.

Bjørne Syversten

PRIVAT

1:03:38

+19:38

5.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:07:05

+23:05

6.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:08:24

+24:24

7.

Uno Hanslien

Bilpost

1:22:12

+38:12

DSQ

Vidar Elvekrok

Eiker OL

43:15

159 161 168 175 141 132 100 249

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

42:29

+0:00

2.

Claus Fritzner

KoNGSBERG

50:38

+8:09

3.

Per Kaarby

Overtoppen

1:01:07

+18:38

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Open iT

36:32

+0:00

2.

Tom Pettersen

KPP/Runners

41:38

+5:06

3.

Richard Blom

FBI

45:08

+8:36

4.

Hasse Bergstrøm

BHB Consult

54:45

+18:13

5.

Jon Fredriksen

FOBIL

58:17

+21:45

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

58:26

+21:54

7.

Stig Hultgreen Karlsen

Abilsø Elektrisk

1:01:46

+25:14

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

30:58

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

40:01

+9:03

3.

Per Magnus

FHI

42:48

+11:50

4.

Knut G Karlsen

Omega AS

44:59

+14:01

5.

Reidar Kierulf

RKP

50:50

+19:52

DSQ

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

44:58

140 141 171 143 174 107 166 169 170 109 132

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal

37:46

+0:00

2.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

40:45

+2:59

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

42:03

+4:17

4.

Einar Skåre

Brevpost

43:36

+5:50

5.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

43:40

+5:54

Innsendt korrigert klubb

6.

Lars-Evan Pettersson

NVE

44:31

+6:45

7.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

45:14

+7:28

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

49:54

+12:08

9.

Roar Gudding

Vet BIL

1:00:08

+22:22

10.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:06:20

+28:34

DSQ

Per Haugen

NEDERMAN

15:03

140 141 171 143 174 107 166 169 170 109 132

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka

41:56

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

47:11

+5:15

3.

Arne Reistad

Thales BIL

49:23

+7:27

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

54:17

+12:21

5.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

55:25

+13:29

6.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

58:37

+16:41

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

59:01

+17:05

8.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

59:10

+17:14

9.

Sigfred Fagervik

Thales

1:09:28

+27:32

10.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:11:03

+29:07

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:20:35

+38:39

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

55:13

+0:00

2.

Per Meiland

DNB

59:51

+4:38

3.

Aage Mella

Østmarka OK

1:21:44

+26:31

4.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:38:28

+43:15

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian LILLEGÅRD

LIllomarka

28:21

+0:00

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Richard Harvey

SIEMENS

1:07:01

171 143 174 107 166 169 170 109

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nilsen

SIemens

1:04:32

+0:00

DSQ

Peter Nylund

Haugerud IF

1:29:40

147 165 107 166 169 170 109 132


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 november 2017, 17:44:32

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

63

Antall startet:

63