Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2017ABIK Romerike 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P7/ABIK R3 16. mai 2017

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hedda Giæve

DNB

1:28:04

109 106 249

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B Eithun

Nittedal Bedriftslag

51:24

+0:00

12:51

106

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:03:48

+12:24

15:57

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

Koll, IL

1:07:26

+0:00

16:51

106

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:50:28

+0:00

38:05

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Thales BIL

1:35:46

+0:00

33:01

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:52:03

+0:00

38:38

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

53:59

+0:00

18:36

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:17:38

+23:39

26:46

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:03:26

+0:00

21:52

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSLO Kommune BIL

43:15

+0:00

8:39

2.

Bjørn Skjævestad

Altavida

55:12

+11:57

11:02

3.

Eskil Åsmul

Software Innovation BIL

59:15

+16:00

11:51

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

46:21

+0:00

9:16

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

48:42

+2:21

9:44

3.

Carl Erik Wasberg

FFI

54:37

+8:16

10:55

4.

Gunnar Rustad

FFI BIL

54:49

+8:28

10:57

106

5.

Øystein Kildahl

AHS

57:26

+11:05

11:29

6.

Tommy Dignes

Hewlett Packard

1:08:20

+21:59

13:40

7.

Bjørne Syversten

PRIVAT

1:16:14

+29:53

15:14

8.

Nils Ihlen

Holte Consulting

1:19:16

+32:55

15:51

9.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:20:48

+34:27

16:09

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Helland

Lørenskog kommune

37:48

+0:00

9:27

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

46:02

+8:14

11:30

3.

Ove Martinsen

Hauketo IF

46:09

+8:21

11:32

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

48:13

+10:25

12:03

5.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

49:07

+11:19

12:16

106

6.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

50:16

+12:28

12:34

106

7.

Paal W Hanssen

BDO

57:21

+19:33

14:20

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Blom

FBI

56:25

+0:00

14:06

106

2.

Stig Hultgreen Karlsen

Abilsø Elektrisk

1:09:43

+13:18

17:25

106

DSQ

Tormod Øvergaard 

Istone

18:35

104 105 107 108 109 106 249

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

34:05

+0:00

11:45

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

46:12

+12:07

15:55

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

50:10

+16:05

17:17

4.

Per Nermo

Cowi BIL

53:30

+19:25

18:26

5.

Reidar Kierulf

RKP

55:57

+21:52

19:17

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal

43:15

+0:00

14:54

2.

Helge Revhaug

Ringerike OL

45:06

+1:51

15:33

3.

Einar Skåre

Brevpost

51:46

+8:31

17:51

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

52:32

+9:17

18:06

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

55:38

+12:23

19:11

6.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

55:59

+12:44

19:18

7.

Lars-Evan Pettersson

NVE

57:05

+13:50

19:41

8.

Roar Gudding

Vet BIL

1:06:40

+23:25

22:59

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

50:37

+0:00

17:27

2.

Einar Hem

Lillomarka O-lag

1:00:05

+9:28

20:43

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:02:13

+11:36

21:27

4.

Sigfred Fagervik

Thales

1:03:01

+12:24

21:43

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:03:42

+13:05

21:57

6.

Hans Randen

KRAFT FOOD

1:09:38

+19:01

24:00

7.

Arne Reistad

Thales BIL

1:12:01

+21:24

24:50

8.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:23:07

+32:30

28:39

9.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:23:09

+32:32

28:40

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:45:08

+54:31

36:15

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:20:33

+0:00

27:46

2.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

1:23:23

+2:50

28:45

3.

Aage Mella

Østmarka OK

1:48:02

+27:29

37:15

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nilsen

SIemens

1:18:56

+0:00

27:13

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Uno Hanslien

Bilpost

58:45

+0:00

14:41

2.

Torbjørn Vadder

ABB bil

1:09:21

+10:36

17:20

3.

Sigurd Helle Opedal

Betonmast

1:10:43

+11:58

17:40

4.

Anders Liaøy

Caverion

1:11:01

+12:16

17:45

DSQ

Kari Lien Johnsen

MULTIkonsult

1:14:46

105


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 november 2017, 17:47:06

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

64

Antall startet:

64