Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2017OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 1 17 18. mai 2017

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Marie Solbakken

KjELSÅS

48:52

+0:00

2.

Emily Louise Woie

KjELSÅS

48:53

+0:01

DSQ

Sofie Hanset

Nydalens SK

47:13

107 112 113 115 100 83

DSQ

Mia Helena Halvorsen

Nydalens SK

47:38

107 112 113 115 100 83

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pauline Myklebust

IL Koll

27:55

+0:00

2.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

31:25

+3:30

3.

Anna Elisabeth Rygh

HEMING Orientering

59:44

+31:49

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

40:47

+0:00

2.

Marie Saugestad

Nydalens SK

46:13

+5:26

3.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

46:16

+5:29

DSQ

Karen Skauge

HEMING Orientering

1:06:22

31

Klasse: D17-34A(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

46:04

+0:00

2.

Ingrid Urseth

Vingelen

1:23:21

+37:17

DSQ

Elena Grande

Nydalens SK

1:04:14

79

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Tronbøl

Fet O-Lag

49:13

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

53:24

+4:11

DSQ

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

11:43

102 121 123 124 159 79 109 152 151 83

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

1:01:39

+0:00

2.

Gyda Kleiva

Nydalens SK

1:10:34

+8:55

3.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

1:17:49

+16:10

4.

Solveig Bergan

Nydalens SK

1:23:18

+21:39

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

42:50

+0:00

2.

Kjersti Hov

Fossum IF

47:03

+4:13

3.

Anne Danielsen

Nydalens SK

1:03:31

+20:41

4.

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:15:34

+32:44

5.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:17:16

+34:26

DSQ

Torunn Drage Roti

Fossum IF

47:43

79

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnhild Mølnvik

Fossum IF

49:26

+0:00

2.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

54:12

+4:46

3.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

55:33

+6:07

4.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:27:16

+37:50

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

Nydalens SK

36:47

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

44:27

+7:40

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum komm.

46:16

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:01:50

+15:34

3.

Marit Vågsnes

OUS

1:02:05

+15:49

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

44:22

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

59:47

+15:25

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:11:05

+26:43

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:38:34

+54:12

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:01:58

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

1:08:26

+6:28

DSQ

Anne-Britt Nilsen

KjELSÅS

1:18:02

109 152 151

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bendik Kjærnli-Aubert

IL Koll

20:53

+0:00

2.

Teodor Nysæter Mikkelsen

IL Koll

23:08

+2:15

3.

Karl Rygh

IL Koll

23:21

+2:28

4.

Sander Bjurstrøm Ekland

IL Koll

24:33

+3:40

4.

Jonas Hicken

IL Koll

24:33

+3:40

4.

Jørund Tolleshaug Skaugen

IL Koll

24:33

+3:40

7.

Shameel Saher

IL Koll

25:53

+5:00

8.

Ronja Fredvik Evjans

IL Koll

28:14

+7:21

8.

Eivind Jensen Jahr

IL Koll

28:14

+7:21

10.

Andreas Aspelund

Nydalens SK

30:47

+9:54

11.

Nils Ursin

IL Koll

30:48

+9:55

12.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

34:33

+13:40

13.

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

34:53

+14:00

14.

Filip Halvorsen

Nydalens SK

37:20

+16:27

15.

SIgurd Løwhagen

IL Koll

40:42

+19:49

15.

Amund Medhus

IL Koll

40:42

+19:49

17.

Iver Formo

LYN Ski

40:52

+19:59

18.

Christian Borchsenius

HEMING Orientering

45:53

+25:00

19.

Odin Gammeli-Messel

IL Koll

1:31:20

+1:10:27

DSQ

Rolf Lium

IL Koll

29:22

112 113 115 100 83

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

24:52

+0:00

2.

Tobias Lium

IL Koll

1:03:30

+38:38

DSQ

Kjetil Aspelund

IL Koll

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

30:50

+0:00

2.

Christian Løvenskiold

HEMING Orientering

55:27

+24:37

3.

Fredrik Borchsenius

HEMING Orientering

1:16:59

+46:09

4.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

1:36:56

+1:06:06

DSQ

Fridtjof Reusch

HEMING Orientering

55:27

77 107 81

Klasse: H15-16(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

27:33

+0:00

102 121 123 124 159

2.

Kåre Peter Gjessing

HEMING Orientering

1:17:31

+49:58

102 121 123 124 159

Klasse: H17-34A(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Palmqvist Aslaksen

IFK Lidingö

37:27

+0:00

2.

Alan Cherry

Nydalens SK

41:00

+3:33

3.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

44:09

+6:42

4.

Mikael Olausson

OSI Orientering

46:43

+9:16

5.

Atle Fossestøl

PRIVAT

53:07

+15:40

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Holter

Larvik OK

51:15

+0:00

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

1:03:07

+11:52

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

35:51

+0:00

2.

Jørgen Tegdan

Trollelg

38:51

+3:00

3.

Skage Grønneberg

HEMING Orientering

42:42

+6:51

4.

Knut Sandven

IL Koll

44:33

+8:42

5.

Finn Rygh

IL Koll

45:27

+9:36

6.

Erlend Gjestrud

Notodden o-lag

47:14

+11:23

7.

Abjørn Byggland

Høydalsmo IL

47:30

+11:39

8.

Lars Karelius Noer

NRK

47:57

+12:06

9.

Atle Pedersen

Reload

54:38

+18:47

DSQ

Trygve Nilsen

Shell BIL

46:15

159 79 106 109 152 151

DSQ

Karl Even Rygh

HEMING Orientering

54:07

106 109 152 151

DSQ

Karl Georg Øhrn

IL Koll

1:19:00

79

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

49:27

+0:00

2.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

49:45

+0:18

3.

Eskil Åsmul

Software Innovation

54:44

+5:17

4.

Ståle Heitmann

Fossum IF

57:12

+7:45

5.

Espen Messel

IL Koll

1:01:35

+12:08

6.

Lars Grande

FBI

1:10:18

+20:51

7.

Erik Sauar

Ullevål IL

1:36:21

+46:54

DSQ

Lasse Nederhoed

TeddyTV

56:22

109 152 151 83

DSQ

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:04:13

79

DSQ

Bjørn Arne Sørslett

Bøler skole

1:14:08

34 101 102 124 123 122 121 105 159 79 106 109 15...

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

41:33

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

46:15

+4:42

3.

Guttorm Egge

OSI Orientering

50:00

+8:27

4.

Ottar Wiklund

Nydalens SK

51:44

+10:11

5.

Pål Therkelsen

Privat

59:15

+17:42

6.

Arne Torgersen

Forsvarsdepartementet

59:53

+18:20

7.

Tom Slungaard

Team Ambita

1:00:15

+18:42

8.

Ivar Refsland

UIO

1:01:59

+20:26

9.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:04:00

+22:27

10.

Terje Næss

Atkims

1:07:14

+25:41

11.

Lasse Arnesen

HEMING Orientering

1:09:24

+27:51

12.

Uno Hanslien

BILPOST

1:14:42

+33:09

13.

Nils Ihlen

Holte consulting

1:14:58

+33:25

14.

Ola Gjessing

HEMING Orientering

1:26:41

+45:08

15.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:28:07

+46:34

DSQ

Odd Arve Lien

Fossum IF

47:25

159

DSQ

Nils Bergan

Nydalens SK

57:56

79

DSQ

Jarle Roti

Fossum IF

1:04:36

106 152 151

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

TYRVING

35:36

+0:00

2.

Kjell Markset

IL Koll

39:58

+4:22

3.

Martin Granly

Siemens

42:47

+7:11

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

42:47

+7:11

5.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

44:53

+9:17

6.

Jan Olsen Nytveit

KjELSÅS

45:39

+10:03

7.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

49:21

+13:45

8.

Knut-Anders Løken

Fossum IF

50:08

+14:32

DSQ

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:22

32 34 101 102 121 123 124 159 79 109 152 151 8...

DSQ

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

25:41

102 121 123 124 79 109 152 151 83

DSQ

Andreas Erichsen

Erichsen&Horgen

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

39:42

+0:00

2.

Kjetil Berge

Vestre Aker

44:37

+4:55

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

49:59

+10:17

4.

Endre Hallan

Norconsult BIL

55:32

+15:50

5.

Tormod Øvergaard 

Istone

55:39

+15:57

6.

Einar Jensen

Kartverket

56:59

+17:17

7.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

57:28

+17:46

8.

Richard Blom

FBI

1:01:53

+22:11

9.

Jon Fredriksen

FOBIL

1:08:05

+28:23

10.

Stig Hultgreen Karlsen

Kårvåg IL

1:11:45

+32:03

DSQ

Knut M Olsen

Stortinget IL

1:16:51

102 121 123 124 159 79 109 152 151

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

27:54

+0:00

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

38:36

+10:42

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

41:14

+13:20

4.

Reidar Kierulf

RKP

41:58

+14:04

5.

Per Magnus

FHI

44:08

+16:14

6.

Mogens Monsen

PRIVAT

48:50

+20:56

7.

Per Nermo

COWI BIL

52:18

+24:24

8.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:16:41

+48:47

DSQ

Egil Huseth

Kamp Vestheim

39:27

79

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Stene

Asker SK

33:46

+0:00

2.

Kjell Røkke

Reinertsen BIL

38:14

+4:28

3.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

39:55

+6:09

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

41:51

+8:05

5.

Arild Blyverket

Nydalens SK

41:55

+8:09

6.

Fridulv Sagberg

FBI

42:44

+8:58

7.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

44:01

+10:15

8.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

44:43

+10:57

9.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

46:07

+12:21

10.

Lars-Evan Pettersson

NVE

48:01

+14:15

11.

Roar Gudding

Vet BIL

48:32

+14:46

12.

Johan Storsveen

OPIL

49:11

+15:25

13.

Per Aagaard

HEMING Orientering

57:43

+23:57

14.

Jon Fanavoll

1946

1:02:49

+29:03

15.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:07:43

+33:57

16.

Torstein Østen

MAESTRO

1:14:31

+40:45

83

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

38:22

+0:00

34

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

44:27

+6:05

3.

Jon C. Fougner

Fugro

47:37

+9:15

4.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

48:58

+10:36

5.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

52:58

+14:36

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

57:57

+19:35

Dette løpet er ikke kommet med på rankinglisten.

7.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:03:26

+25:04

8.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:04:46

+26:24

9.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:05:40

+27:18

10.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

1:07:31

+29:09

11.

Annar Brustad

FOBIL

1:13:45

+35:23

12.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:17:15

+38:53

13.

Leif Bråten

HEMING Orientering

1:29:21

+50:59

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Østmarka OK

1:04:10

+0:00

2.

Ronald Inglingstad

OPpsal IF

1:05:45

+1:35

3.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

1:09:31

+5:21

4.

Tor Drage

Aker Solutions

1:17:11

+13:01

5.

Kjell H Eriksen

Norges Bank

1:25:25

+21:15

6.

Per Gjermo

Asker SK

1:26:34

+22:24

7.

Aage Mella

Østmarka OK

1:31:20

+27:10

DSQ

Per Meiland

DNB

35:37

31 32 33 34 101 79 106 109 152 151

Klasse: NÅ(ÅPEN)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

35:47

+0:00

2.

Samuel Lindseth

Nydalens SK

48:47

+13:00

3.

Sverre Gjerdingen

Nydalens SK

49:04

+13:17

4.

Sondre Ulsaker

KjELSÅS

1:13:17

+37:30

5.

Elen Krohn Gjessing

HEMING Orientering

1:18:43

+42:56

6.

Line Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

1:19:57

+44:10

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SIri Spjelkavik

Meteorologen

50:55

+0:00

2.

Eva Fixdal

HEMING Orientering

1:39:28

+48:33

83

3.

Cindy Madelene Svendsen

OSI Orientering

2:03:13

+1:12:18

DSQ

Marit Hartvedt

PRIVAT

1:44:23

79

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexandra Devik

OSI Orientering

41:55

+0:00

2.

Erik Gierscky

Nydalens SK

43:42

+1:47

3.

Maiken Korsager

Asker SK

44:59

+3:04

4.

Storm Kleiva

Fossum IF

50:53

+8:58

5.

Astri Janson

OSI Orientering

1:06:13

+24:18

6.

Lotta Myhre

IL Koll

1:23:30

+41:35

83

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

51:46

+0:00

DSQ

Hedda Giæver

DNB

1:53:13

79 106 109 152 151

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

37:09

+0:00

2.

Harald Iwe

IL Geoform

37:24

+0:15

3.

Brynjar Fredeheim

EBY

37:50

+0:41

4.

Lars Benestad

Grane

43:35

+6:26

5.

Jarle Gullaksen

Kværner

51:24

+14:15

6.

Tor Trøan

Hadeland

53:32

+16:23

7.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune

58:56

+21:47

8.

Rune Egeland

PRIVAT

1:02:43

+25:34

9.

Peter Nylund

Haugerud IF

1:23:10

+46:01

10.

Jarle Nilsen

Siemens

1:41:32

+1:04:23

DSQ

SIdsel Nørstebø

TYRVING

47:48

79

DSQ

Bente Landmark

Fossum IF

53:56

79

DSQ

Wenche Bjerkrheim

Fossum IF

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens SK

48:58

+0:00

2.

Ferdinand Fremming

HEMING/NJÅRD

51:24

+2:26

DSQ

Per Slungaard

TYRVING

44:30

79


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 august 2017, 07:51:39

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

222

Antall startet:

222