Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Romerike ranking 2010OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK P2/OBIK P5 Skjettenkollen 6. mai 2010

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

45:10

+0:00

2.

Sunniva Nilsen

Ullevål sykehus

1:03:57

+18:47

3.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:20:23

+35:13

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

47:48

+0:00

2.

Wenche Aas

NILU

1:28:15

+40:27

DSQ

Gerd Berit Rekved

Aker S

51:01

39

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

40:53

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

44:28

+0:00

32 41

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:27:33

+43:05

3.

Kjersti Viker

DNB NOR

1:39:49

+55:21

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

48:06

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune

42:58

+0:00

2.

Vera Sjølie

NORGES BANK

52:36

+9:38

3.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

59:47

+16:49

4.

Liv Simonsen

Privat

1:20:21

+37:23

5.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

1:21:42

+38:44

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

45:17

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

46:10

+0:53

3.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

53:16

+7:59

4.

Inger Døhlen

Romerike Politi

57:51

+12:34

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

2:28:41

+1:43:24

DSQ

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

46:12

40 41 43

DSQ

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

1:42:20

40 41 43

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

44:40

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

48:11

+3:31

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

50:41

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

51:04

+0:23

3.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

53:15

+2:34

4.

Svein Nygård

NORGES BANK

54:28

+3:47

5.

Gunnar Rustad

FFI

1:01:13

+10:32

6.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:05:58

+15:17

7.

Petter Taugbøl

FBI

1:06:21

+15:40

8.

Martin Veastad

Thales

1:08:50

+18:09

9.

Jan Erik Aalberg

Bækelagets SP

1:10:11

+19:30

10.

Trond Henry Skjønsfjell

Vernepliktsverket

1:11:15

+20:34

11.

Frode Lillevold

FFI

1:13:23

+22:42

12.

Magne Knudsen

PRIVAT

1:17:17

+26:36

13.

Svein Kummen

MuLTICONSULT BIL

1:26:45

+36:04

DSQ

Olav Eide

SKBO

56:47

42 31

DSQ

Carl Erik Wasberg

FFI

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

NORDEA

43:22

+0:00

2.

Odd Einar Lian

Østmarka OK

54:53

+11:31

3.

Terje Næss

Terramar

59:18

+15:56

4.

Trond Westgaard

REC

1:04:02

+20:40

5.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:07:59

+24:37

6.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:30:29

+47:07

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:45

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

45:09

+1:24

3.

Halvard Fjær

48:04

+4:19

4.

John Hansen

AB PIL

48:22

+4:37

5.

Einar Jensen

Statens kartverk

50:49

+7:04

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

52:22

+8:37

7.

Tormod Øvergaard

Intero

53:20

+9:35

8.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

53:41

+9:56

9.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

1:03:03

+19:18

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:23:39

+39:54

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo

35:31

+0:00

2.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

37:29

+1:58

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

44:12

+8:41

4.

Per Nermo

COWI BIL

49:09

+13:38

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

51:32

+16:01

6.

Per Magnus

FHI

51:45

+16:14

7.

Reidar Kierulf

RKP

52:06

+16:35

8.

Erik Aasen

Dynea

59:27

+23:56

9.

Bjørn Rossow

Thales

59:37

+24:06

10.

Kjell Liset

Thales

1:00:07

+24:36

11.

Helge Stenseth

Thales

1:07:10

+31:39

DSQ

Hallvard Fjær

IFE

48:04

31 35 39 40 43

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Hobøl

AFK

36:59

+0:00

2.

John Thomas Petersen

NORDEA

37:28

+0:29

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

38:01

+1:02

4.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

38:25

+1:26

5.

Einar Skåre

Brevpost

40:56

+3:57

6.

Juul Sverre Stener

OPIL

42:41

+5:42

7.

Knut Tore Solheim

FUGRO

45:06

+8:07

8.

Hasse Bergstrøm

Ski vgs bil

48:27

+11:28

9.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

48:45

+11:46

10.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

48:54

+11:55

11.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

52:00

+15:01

12.

Tor Lea

UMB

53:02

+16:03

13.

Ivar Strømstad

Raumar

54:09

+17:10

14.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

54:50

+17:51

15.

Per Haugen

NEDERMAN

1:08:05

+31:06

16.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:16:14

+39:15

17.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:30:25

+53:26

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

AHUS BIL

34:25

+0:00

2.

Sverre Farstadvoll

PETEC

38:50

+4:25

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

41:27

+7:02

4.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

43:17

+8:52

5.

Tom Ibsen

UBIL

44:12

+9:47

6.

Bjørn Grenager

Thales

45:40

+11:15

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

46:01

+11:36

8.

Roar Gudding

VETBIL

47:44

+13:19

9.

Eyvind Aas

GEoForm

48:05

+13:40

10.

Per Erik Sørensen

NORDEA

48:22

+13:57

11.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

48:45

+14:20

12.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

49:18

+14:53

13.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

55:10

+20:45

14.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

56:03

+21:38

15.

Hans Petter Jensen

Privat

56:14

+21:49

16.

Torstein Østen

MAESTRO

56:58

+22:33

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annar Brustad

FOBIL

32:43

+0:00

2.

Arne Jordal

SAS

34:58

+2:15

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

39:43

+7:00

4.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

39:54

+7:11

5.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

49:57

+17:14

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

51:01

+18:18

7.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

54:06

+21:23

8.

Harald Birkeland

OUS

54:39

+21:56

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:02:38

+29:55

10.

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

1:02:40

+29:57

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

36:41

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

41:08

+4:27

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

48:54

+12:13

4.

Hans Larsen

Privat

53:32

+16:51

5.

Helge Kvaase

HiAk

54:45

+18:04

6.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

55:28

+18:47

7.

Einar Hoff

Norconsult

56:03

+19:22

8.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:01:24

+24:43

9.

Erling Bakken

Asker SK

1:01:42

+25:01

10.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:04:41

+28:00

11.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:17:35

+40:54

DSQ

Svein Forthun

HIO

1:07:44

41 43

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

54:24

+0:00

2.

Helge Monsrud

PRIVAT

55:02

+0:38

3.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:05:35

+11:11

DSQ

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:04:18

41 43

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rønning

40:36

+0:00

2.

Jan Ilseth

Gazellen AS

59:32

+18:56

3.

Tor Simonsen

PRIVAT

1:20:23

+39:47

Arrang

Magne Osmundsen

NILU

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Sørlie

AimIT AS

51:51

+0:00

2.

Torstein Schjelle

Aimit AS

52:21

+0:30

3.

Nils Løw

Aimit AS

53:21

+1:30

4.

Trond Ramberg

NRK

1:09:52

+18:01

5.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:26:12

+34:21

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnaud Sanchis

UNIVERSITETET OSLO

1:16:10

+0:00

DSQ

Harald Sødermann

1:16:16

34 41 42 32

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hoff

Tyrving

52:27

+0:00

2.

Terje Martinsen

Lørenskog kommune

1:38:11

+45:44

33 36 38 39 34 41 42 32

Klasse: Ukjent

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brikkenr. 79518

Ukjent

55:15

+0:00

2.

Brikkenr. 85558

Ukjent

1:26:12

+30:57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 oktober 2010, 19:22:46

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

142

Antall startet:

142