Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Poengløp 31. mai 2017

Klasse: A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Feyling Haare

Rambøll BIL

54:03

+0:00

9:02

2.

Jan M. Andersen

Rambøll BIL

1:13:46

+19:43

12:20

3.

Erik Spangberg

Eltek BIL

1:15:02

+20:59

12:32

DSQ

Martin Østberg

Rambøll BIL

52:00

108

Klasse: H16-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Arve Kirknes

Rambøll BIL

57:58

+0:00

12:34

2.

Gjøran Nicolai Flaatten

Rambøll BIL

1:00:02

+2:04

13:01

3.

Dag Erik Syvertsen

Health Tech

1:08:19

+10:21

14:49

4.

Jostein Haugholt

Eltek BIL

1:11:20

+13:22

15:28

DNS

Mikael Frogum

Eltek BIL

DNS

Kjetil Hagen

Eltek BIL

Klasse: D16-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Bergli

Freefun BIL

55:28

+0:00

13:25

2.

Marit Engseth

Kommunen

1:04:42

+9:14

15:39

3.

Ida Hilden Eriksen

Vestre Viken

1:05:06

+9:38

15:45

4.

Ingun Austad Langberg

Freefun BIL

1:07:42

+12:14

16:23

125

5.

Ingun Jaren Horvli

Vestre Viken

1:11:19

+15:51

17:16

DSQ

Aud Ellen Brevik

Lærerne

45:46

92 118 121

Klasse: H50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Førlie

Rambøll BIL

45:47

+0:00

11:05

2.

Ragnar Langberg

Rambøll BIL

52:35

+6:48

12:43

3.

Reidar Stenseng

Lærerne

53:02

+7:15

12:50

4.

Tom Gretteberg

Kommunen

54:23

+8:36

13:10

5.

Håkon Hafnor

Eltek BIL

57:55

+12:08

14:01

6.

Lars Falck-Pedersen

JERN

58:59

+13:12

14:16

7.

Tom Wirkola

Glitre Energi

59:24

+13:37

14:22

8.

Arild Trolsrud

JERN

1:00:12

+14:25

14:34

9.

Rune Johansen

JERN

1:27:43

+41:56

21:14

DSQ

Rune Sørensen

Lærerne

46:03

92 118 121 107 108 102 101 131 115 123 125

DSQ

Inge Solberg

Rambøll BIL

58:07

131 115 123 125 130 100

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Eriksen

Glitre Energi

42:29

+0:00

12:31

2.

Vidar Avdal

Glitre Energi

43:43

+1:14

12:53

3.

Svein Ackenhausen

Glitre Energi

49:20

+6:51

14:33

4.

Petter F. Johannessen

Kongsberg Maritim

53:10

+10:41

15:41

5.

Øyvind Langberg

Freefun BIL

1:01:29

+19:00

18:08

6.

Glenn Sundling

Kommunen

1:03:41

+21:12

18:47

7.

Knut Estensen

Glitre Energi

1:12:10

+29:41

21:17

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Lunde

Asplan Viak BIL

52:39

+0:00

15:31

2.

Jon Halden

Rambøll BIL

54:07

+1:28

15:57

3.

Hans Lyder Haare

Vestre Viken

57:09

+4:30

16:51

4.

Jan R. Mikkelsen

Røyskattlia

1:00:41

+8:02

17:54

5.

Øystein Andersen

Vestre Viken

1:05:33

+12:54

19:20

6.

Steinar Stueflotten

Draka

1:10:34

+17:55

20:48

131

DNS

S. Jørgen Aslaksen

Kommunen

Klasse: Mellomtrim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Bergli

Freefun BIL

1:14:43

+0:00

22:02

2.

Elin Hviding Rolakvam

Rambøll BIL

1:16:47

+2:04

22:38

DNS

Kristin Thoresen

Eltek BIL

Klasse: D50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Solberg

Røyskattlia

40:45

+0:00

13:19

2.

Kristin Sørensen

Lærerne

43:40

+2:55

14:16

3.

Eli Tufte Hanssen

Freefun BIL

43:54

+3:09

14:20

4.

Kjersti Sommerstad Juveli

Kommunen

50:00

+9:15

16:20

5.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

1:03:24

+22:39

20:43

6.

Åse Voldsbekk

Glitre Energi

1:06:22

+25:37

21:41

7.

Hanne Sofie Avdal

Glitre Energi

1:16:21

+35:36

24:57

DSQ

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

1:09:22

116

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Fossum Olsen

Kommunen

49:53

+0:00

16:18

2.

Marianne Spanli

Lierbygda o-lag

52:14

+2:21

17:04

3.

Vigdis Andersen

Vestre Viken

1:03:42

+13:49

20:49

4.

Aud Kjemperud

Glitre Energi

1:09:32

+19:39

22:43

5.

Anne Mette Kaasgaard

Vestre Viken

1:22:53

+33:00

27:05

6.

Grethe Wanvik Johansen

Lærerne

1:24:30

+34:37

27:36

Klasse: D65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Feyling Haare

Vestre Viken

46:00

+0:00

15:01

2.

Torill N. Mikkelsen

Lærerne

52:05

+6:05

17:01

3.

Grethe Lill Ryeng

Kommunen

1:07:34

+21:34

22:04

4.

Berit Grosvold

Glitre Energi

1:26:49

+40:49

28:22

DNS

Tove Møller

Røyskattlia

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Eriksen

Kommunen

42:39

+0:00

13:56

2.

Henning Gaarder

Lærerne

42:56

+0:17

14:01

3.

Reidar Moe

Kommunen

49:11

+6:32

16:04

4.

Arild Moen

Kommunen

50:21

+7:42

16:27

5.

Knut Maudal

Røyskattlia

51:45

+9:06

16:54

6.

Rolf Magnus Justad

Idrettens hus

1:02:45

+20:06

20:30

DNS

Rolf Berling

Lærerne

Klasse: H75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Klokkerud

Lærerne

44:30

+0:00

14:32

2.

Elling Frøvoll

Lærerne

49:47

+5:17

16:16

3.

Steinar Ruud

Kommunen

1:11:23

+26:53

23:19

4.

Ole Henry Kristiansen

Statoil

1:21:02

+36:32

26:28

5.

Terje Selvig

Kommunen

1:29:48

+45:18

29:20

Klasse: D75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Frøvoll

Lærerne

1:05:36

+0:00

22:05

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Høimyr

Lærerne

52:49

+0:00

17:47

2.

Einar Larsen

Freefun BIL

1:14:49

+22:00

25:11

3.

Odd Gunbjørnsen

Kommunen

1:16:47

+23:58

25:51

Klasse: Kort-trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Birgit Halvorsen

Vestre Viken

43:10

+0:00

14:32

2.

Kristin H Steen

KULL

1:11:25

+28:15

24:02

DNS

Alf Sigmund Larsen

Kommunen

DNS

Gunnar Danielsen

Eltek BIL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 mai 2017, 19:20:17

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

83

Antall startet:

75