Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2017OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 2 17 1. juni 2017

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hannah Braadlie

HEMING Orientering

26:20

+0:00

2.

Emily Louise Woie

KjELSÅS

33:35

+7:15

3.

Caroline Slungaard

HEMING Orientering

54:11

+27:51

4.

Trygve Myrhvold

Fossum IF

56:30

+30:10

5.

Juni Hagli Nordheim

Nydalens SK

57:58

+31:38

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

28:16

+0:00

2.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

28:19

+0:03

3.

Tia Aakervik Møgedal

Nydalens SK

32:54

+4:38

4.

Penelope Lea

Nydalens Skiklub

33:04

+4:48

5.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

41:56

+13:40

6.

Anna Elisabeth Rygh

HEMING Orientering

54:18

+26:02

7.

Alma Holten

Nydalens Skiklub

54:20

+26:04

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Saugestad

Nydalens SK

34:29

+0:00

2.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

34:54

+0:25

3.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

38:38

+4:09

4.

Tiril Steine Eriksen

HEMING Orientering

1:15:03

+40:34

Klasse: D15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

49:38

+0:00

2.

Hanna Andersen

HEMING Orientering

1:00:39

+11:01

3.

Malene Jebsen

HEMING Orientering

1:07:38

+18:00

4.

Live Østvold

HEMING Orientering

1:15:15

+25:37

Klasse: D17-34A(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

44:30

+0:00

2.

Marianne Bakken

Nydalens SK

50:31

+6:01

3.

Kari Lien Johnsen

MULTICONSULT BIL

53:46

+9:16

4.

Karen Bjerregård

NYDALEN SK

1:00:13

+15:43

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anja Husebye

UiO

44:18

+0:00

2.

Marie Holten

Nydalens Skiklub

45:38

+1:20

3.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

47:39

+3:21

4.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

55:09

+10:51

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Bergan

Nydalens SK

1:21:28

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

40:43

+0:00

2.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

44:09

+3:26

3.

Trude Fixdal

Koll IL

49:39

+8:56

4.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN SK

1:05:50

+25:07

5.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:16:10

+35:27

6.

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:22:15

+41:32

7.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:23:44

+43:01

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

51:34

+0:00

2.

Grete berntesen

PRIVAT

1:20:04

+28:30

3.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:27:47

+36:13

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

Nydalens SK

39:51

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

45:32

+5:41

3.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

52:07

+12:16

DSQ

Helle Andresen

DEn Norske Touristforeningen

1:26:31

132

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS

48:52

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum komune

53:31

+4:39

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

55:05

+6:13

Overføres til H65-69

4.

Eilen Arctander Vik

Koll IL

1:14:40

+25:48

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:21:09

+32:17

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

52:42

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

56:34

+3:52

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:23:58

+31:16

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

53:56

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

58:22

+4:26

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Lea Kabbe

Nydalens Skiklub

24:44

+0:00

2.

Frithjof Braadlie

HEMING Orientering

25:31

+0:47

3.

Thorbjørn Myhrvold

Fossum IF

56:25

+31:41

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

32:36

+0:00

DSQ

Christopher Lehre

HEMING Orientering

1:02:43

129 136 125 123 121 118

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

2:59:33

+0:00

Klasse: H17-34A(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rangnar Tonjer

Nydalens SK

37:53

+0:00

2.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

41:16

+3:23

3.

Daniel Fløtre

Kongsberg OL

47:15

+9:22

4.

Mikael Olausson

OSI Orientering

49:44

+11:51

5.

Eirik Ramtvedt

OSI Orientering

1:16:02

+38:09

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

1:04:01

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

37:27

+0:00

2.

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

50:08

+12:41

3.

Hallvard Koren

OK Moss

52:31

+15:04

4.

Atle Pedersen

Reload

55:29

+18:02

5.

Morten Rannem

Fossum IF

59:55

+22:28

6.

Knut Ivar Vestli

Fjellet IL

1:00:46

+23:19

DSQ

Knut Sandven

IL Koll

28:14

77 139 113 82 137 136 75 74 114 103 108

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peder Natvig

NORGES BANK

46:12

+0:00

2.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

48:26

+2:14

3.

Knut Landstad

Nydalens SK

49:29

+3:17

4.

Lars Grande

FBI

52:55

+6:43

5.

Øystein Amundrud

STavanger Orienteringsklubb

1:00:00

+13:48

6.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:18:17

+32:05

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

41:37

+0:00

2.

Nils Petter Fremming

HEMING Orientering

42:46

+1:09

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:27

+1:50

4.

Jon Iver Bakken

NYDALEN SK

43:52

+2:15

5.

Morten Heir

Fossum IF

44:55

+3:18

6.

Guttorm Egge

OSI Orientering

46:30

+4:53

7.

Svein Nygård

NORGES BANK

46:46

+5:09

8.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

48:16

+6:39

9.

Tom Slungaard

HEMING Orientering

53:51

+12:14

10.

Arne Torgersen

Forsvarsdepartementet

53:52

+12:15

11.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

55:01

+13:24

12.

Tore Myhrvold

Fossum IF

1:00:14

+18:37

13.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:00:54

+19:17

14.

Ivar Refsland

UIO

1:04:54

+23:17

15.

Frode Johansen

Statoil Oslo BIL

1:07:39

+26:02

16.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:11:40

+30:03

17.

Nils Ihlen

Holdte

1:15:49

+34:12

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SIndre Langaas

Nydalen SK

34:17

+0:00

2.

Kjell Markset

IL Koll

38:10

+3:53

3.

Roar Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

38:32

+4:15

4.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

43:14

+8:57

5.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

43:49

+9:32

6.

Pål Therkelsen

Privat

45:39

+11:22

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

49:11

+14:54

8.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

49:16

+14:59

9.

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten Oslo

49:25

+15:08

10.

Egil Rundberget

Nydalens Skiklub

50:42

+16:25

11.

Jan Olsen Nytveit

KjELSÅS

52:03

+17:46

12.

Knut Anders Løken

Fossum IF

52:22

+18:05

13.

Hans Henrik Fremming

HEMING Orientering

55:34

+21:17

14.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

57:04

+22:47

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

35:35

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

44:04

+8:29

3.

Mathias Martinsen

Heming Orientering

45:31

+9:56

4.

Tormod Øvergaard 

Istone

49:20

+13:45

5.

Jon Fredriksen

Hauketor

51:27

+15:52

6.

Richard Blom

FBI

52:59

+17:24

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

53:33

+17:58

8.

Per Schanche

Asker SK

54:28

+18:53

9.

Olsen Knut .M

LILLOMARKA

1:02:48

+27:13

10.

Tom Andreassen

DNB

1:03:39

+28:04

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

28:11

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

29:23

+1:12

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

41:00

+12:49

4.

Per Magnus

FHI

42:15

+14:04

5.

Tore Ringerike

DNB

42:52

+14:41

6.

Reidar Kierulf

RKP

43:48

+15:37

7.

Per Nermo

COWI BIL

44:52

+16:41

8.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

46:30

+18:19

9.

Mogens Monsen

PRIVAT

47:31

+19:20

10.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

48:30

+20:19

11.

Peer Stiansen

Nydalens Skiklub

50:42

+22:31

12.

Tom Edvardsen

Koll IL

50:59

+22:48

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

41:04

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

43:14

+2:10

3.

Roar Gudding

Vet BIL

43:21

+2:17

4.

Kjell Røkke

Reinertsen BIL

43:55

+2:51

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

45:08

+4:04

6.

Fridulv Sagberg

FBI

46:24

+5:20

7.

Arild Blyverket

Nydalens SK

48:57

+7:53

8.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

51:19

+10:15

9.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

53:16

+12:12

10.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

1:00:03

+18:59

11.

Torstein Østen

Maestro

1:05:59

+24:55

DSQ

Kaare Solhjell

Privat

18:50

113 82 137 136 75 74 114 103 108

DSQ

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

27:39

75 74 114 103 108

DSQ

Tom Ibsen

OUS

1:21:43

103

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

40:52

+0:00

2.

Einar Hem

LILLOMARKA

42:16

+1:24

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

43:53

+3:01

4.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

48:43

+7:51

5.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

54:43

+13:51

6.

Jon C. Fougner

Fugro

55:24

+14:32

7.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

56:55

+16:03

8.

Terje Throndsen

Nittedal

1:03:09

+22:17

9.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:08:51

+27:59

10.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:14:20

+33:28

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:16:21

+35:29

12.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:24:47

+43:55

13.

Leif Bråten

HEMING Orientering

2:08:52

+1:28:00

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

58:01

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

1:07:02

+9:01

3.

Kjell Teigland

Østmarka OK

1:11:40

+13:39

4.

Ronald Inglingstad

OPpsal IF

1:12:07

+14:06

5.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

1:21:24

+23:23

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:22:59

+24:58

7.

Per Gjermo

Asker SK

1:39:28

+41:27

DSQ

Per Meiland

DNB

1:33:46

132 113 82

Klasse: NÅ(ÅPEN)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Gangeskar Olafson

KjELSÅS

40:05

+0:00

2.

Ingrid Vik Ugland

KjELSÅS

40:06

+0:01

3.

Wenche Melleby

HEMING Orientering

44:47

+4:42

4.

Jørgen Solheim

HEMING Orientering

58:10

+18:05

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Mans

Nydalens Skiklub

36:47

+0:00

2.

Marit Hartvedt

LILLOMARKA

1:06:26

+29:39

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Aulie

Koll IL

37:20

+0:00

2.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

39:13

+1:53

3.

Storm Kleiva

Nydalens SK

44:38

+7:18

4.

Erik Gierscky

Nydalens SK

46:34

+9:14

5.

Marte Edvardsen

Aquateam

49:30

+12:10

6.

Astri Janson

OSI Orientering

52:33

+15:13

7.

Mari Tingelholm

OSI Orientering

1:01:39

+24:19

8.

Vorin Botn

OSI Orientering

1:02:17

+24:57

9.

Christin Vangen

OSI Orientering

1:02:27

+25:07

DSQ

Eivind Melleby

HEMING Orientering

45:26

128 133 113 135 134 124 114 103

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gyda Kleiva

Nydalens SK

42:57

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

46:21

+3:24

3.

Jonas Aarseth

Nydalens Skiklub

46:29

+3:32

4.

Marte Edvardsen

Koll IL

52:36

+9:39

4.

Marte Edvardsen

Koll IL

52:36

+9:39

6.

Hedda Giæver

DNB

56:25

+13:28

7.

Maia Zimmerman

OSI Orientering

56:29

+13:32

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

36:52

+0:00

2.

Paul Solheim

PRIVAT

46:43

+9:51

3.

SIgurd Helle Oppedal

Betomest

47:47

+10:55

4.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune

49:14

+12:22

5.

Morten Wettergren

Fossum IF

50:19

+13:27

6.

Torstein Schjelle

PRIVAT

55:02

+18:10

7.

Ranveig Aas-Hanssen

PRIVAT

1:00:41

+23:49

8.

Peter Nylund

Haugerud IF

1:03:42

+26:50

9.

Hallvard Føllesdal

OSI Orientering

1:19:20

+42:28

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

35:53

+0:00

2.

Malin Sørensen

Nydalens SK

44:21

+8:28

3.

Henrik Reusch

HEMING Orientering

46:26

+10:33

4.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

54:58

+19:05

5.

Christian Reusch

HEMING Orientering

59:39

+23:46

6.

Ferdinand Fremming

HEMING/NJÅRD

1:02:56

+27:03

7.

Alain Ferber

FBI

1:23:15

+47:22


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2017, 08:22:38

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

205

Antall startet:

205