Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2017OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 3 17 8. juni 2017

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Caroline Slungaard

HEMING Orientering

52:42

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Saugestad

Nydalens SK

34:04

+0:00

2.

Tiril Steine Eriksen

HEMING Orientering

53:26

+19:22

Klasse: D15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

40:31

108

Klasse: D17-34A(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Næsset

Sarpsborg O-lag

42:49

+0:00

2.

Kari Lien Johnsen

MULTICONSULT BIL

48:24

+5:35

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

49:21

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

58:50

+9:29

3.

Ida Kristine Parnemo

OSI Orientering

1:22:41

+33:20

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

1:04:23

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

Koll IL

51:42

+0:00

2.

Anne Danielsen

Nydalens SK

53:28

+1:46

3.

Marianne Njåstein

TYRVING

53:33

+1:51

4.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:02:59

+11:17

5.

Margrete Engzelius

Asker SK

1:04:19

+12:37

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

41:41

+0:00

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:01:26

+19:45

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

Nydalens SK

47:38

+0:00

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS

52:47

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:06:41

+13:54

3.

Eilen Arctander Vik

Koll IL

1:08:27

+15:40

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:18:36

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

57:51

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

1:08:43

+10:52

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Vallberg

HEMING Orientering

42:11

+0:00

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Rygh

IL Koll

32:59

+0:00

Klasse: H15-16(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Blom Hagen

Fossum IF

42:35

+0:00

2.

Sondre Zahl Hagen & Marius Bakke

Fossum IF

54:45

+12:10

Klasse: H17-34A(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

51:55

+0:00

2.

Vegard Line

OSI Orientering

58:56

+7:01

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

1:02:09

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

47:29

+0:00

2.

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

55:53

+8:24

3.

Anders Bråten

AXPO Nordic

1:05:08

+17:39

4.

Per Martin Rørvik

FBI

1:05:54

+18:25

4.

Hallvard Koren

OK Moss

1:05:54

+18:25

6.

Amund Beitnes

OK 77

1:07:49

+20:20

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:02:13

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

49:50

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

55:30

+5:40

3.

Guttorm Egge

OSI Orientering

55:35

+5:45

4.

Nils Petter Fremming

HEMING Orientering

58:33

+8:43

5.

Jon Fixdal

Koll IL

1:05:30

+15:40

6.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:08:58

+19:08

7.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

NGI

1:15:22

+25:32

8.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:15:56

+26:06

9.

Frode Johansen

Statoil Oslo BIL

1:18:31

+28:41

10.

Uno Hanslien

BILPOST

1:31:21

+41:31

DSQ

Ivar Refsland

UIO

1:03:26

114

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

TYRVING

35:17

+0:00

2.

Kjell Markset

IL Koll

39:19

+4:02

175

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

42:15

+6:58

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

43:54

+8:37

5.

Knut Anders Løken

Fossum IF

48:42

+13:25

6.

Knud Bjørne-Larsen

Riksteatret

50:30

+15:13

7.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

51:25

+16:08

8.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

57:42

+22:25

9.

Hans Henrik Fremming

HEMING Orientering

1:02:05

+26:48

DSQ

Rune Halke

Vestre Aker

1:10:39

113 175

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

38:19

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

48:16

+9:57

3.

Tormod Øvergaard 

Istone

51:02

+12:43

4.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

53:36

+15:17

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Kårvåg IL

54:19

+16:00

6.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

54:36

+16:17

7.

Øyvind Gylver

Asker SK

59:39

+21:20

DSQ

Mathias Martinsen

Heming Orientering

40:49

114

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

29:44

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

46:32

+16:48

3.

Per Nermo

COWI BIL

46:35

+16:51

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

55:46

+26:02

5.

Hallvard Bjørgum

Veritas

56:27

+26:43

6.

Tom Edvardsen

Koll IL

1:00:26

+30:42

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:00:29

+30:45

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

37:56

+0:00

2.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

39:10

+1:14

3.

Lars-Evan Pettersson

NVE

43:23

+5:27

4.

Einar Skåre

Brevpost

44:41

+6:45

Brevpost er klubben ikke 1946

5.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

46:18

+8:22

6.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

46:32

+8:36

7.

Kjell Røkke

Reinertsen BIL

49:42

+11:46

8.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

56:06

+18:10

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

56:30

+18:34

10.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

57:57

+20:01

11.

Geir Hasse Hofsæth

DNB

58:42

+20:46

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

26:47

101 114 115 110 113 175

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

Fugro

51:51

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

55:32

+3:41

3.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:01:30

+9:39

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:03:29

+11:38

5.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

1:05:46

+13:55

6.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:08:51

+17:00

7.

Arne Reistad

Thales BIL

1:10:18

+18:27

8.

Leif Bråten

HEMING Orientering

1:18:52

+27:01

9.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:22:18

+30:27

10.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:26:01

+34:10

11.

Arne Øfsthus

Fugro

1:38:44

+46:53

DSQ

Erling Tidemann

Lommedalens IL

13:29

101 114 115 110 113 175

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

1:09:57

+0:00

2.

Per Meiland

DNB

1:17:11

+7:14

3.

Ronald Inglingstad

OPpsal IF

1:23:03

+13:06

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

53:37

115 110 113 175

Klasse: NÅ(ÅPEN)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

31:11

+0:00

2.

Jørgen Solheim

HEMING Orientering

1:03:30

+32:19

3.

Bjørn Ingvar

1:32:56

+1:01:45

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Aulie

Koll IL

33:58

+0:00

2.

SIndre Fritzner

Nittedal

37:33

+3:35

3.

Alexander Rødsten

HEMING Orientering

40:24

+6:26

4.

Cecilie Kvarme

Fossum IF

1:01:05

+27:07

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

35:20

+0:00

2.

Per Kaarby

Overtoppen

36:59

+1:39

3.

Claus Fritznir

Nittedal

46:11

+10:51

4.

Helene Jendal

Fossum IF

50:18

+14:58

5.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

55:03

+19:43

6.

Maren Edvardsen

Koll IL

58:48

+23:28

7.

Marte Edvardsen

Koll IL

58:51

+23:31

8.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:07:55

+32:35

DSQ

Kristin Falk

Fossum IF

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Lindseth

TYRVING

35:42

+0:00

2.

Eirik Ramtvedt

OSI Orientering

40:45

+5:03

3.

Paul Solheim

PRIVAT

43:08

+7:26

4.

Geir Andreas Neset

PRIVAT

48:04

+12:22

5.

Lars Benestad

Grane

49:46

+14:04

6.

Magnus Grøneng

PRIVAT

49:55

+14:13

7.

SIgurd Helle Oppedal

Betomest

50:14

+14:32

8.

Håkon Jendal

Fossum IF

51:46

+16:04

9.

Ranveig Aas-Hanssen

Bøler skole

52:19

+16:37

10.

Oda Scheele

Nydalens Skiklub

53:25

+17:43

11.

Dagrun Melkild

HEMING/NJÅRD

54:56

+19:14

12.

Stein H. Hagen

Fossum IF

57:48

+22:06

13.

Simen Fritzner

Nittedal

1:08:23

+32:41

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

55:37

+0:00

2.

Erik Holter

Ferder seilforening

1:01:25

+5:48

3.

Henrik Reusch

HEMING Orientering

1:02:24

+6:47

4.

Lise Horntvedt

Larvik OK

1:27:49

+32:12

DSQ

Bent Kverme

Fossum IF

52:54

117 109 108

DSQ

Rune Scheele

Nydalens SK / Oppsal Orientering

54:02

109 114 101


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2017, 08:22:20

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

137

Antall startet:

137