Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P15 Ekerud 15. juni 2017

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:04:01

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marita hernandez

OL Totentroll

1:03:58

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:04:47

+0:49

3.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:15:47

+11:49

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

54:02

+0:00

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

58:00

+3:58

3.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:33:04

+39:02

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

1:10:03

+0:00

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:29:48

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

UnNi Drage 

Aker Solutions

52:38

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:03:26

+10:48

DSQ

Anne-Britt Nilsen

HIOA

52:51

60 64 166 47 49

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Opedal

Betonmast

1:01:50

+0:00

2.

Grunde varting

Halden SK

1:07:08

+5:18

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik gjein

Fossum IF

55:55

+0:00

2.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:03:46

+7:51

DSQ

Tommy Dignes

HP

1:16:22

38

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

58:14

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

1:00:35

+2:21

3.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:09:54

+11:40

4.

Frode Johansen

Statoil Oslo Bil

1:11:49

+13:35

5.

Uno Hanslien

Bilpost

1:46:02

+47:48

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

44:34

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

53:18

+8:44

3.

Roar Buøen

Fossum

54:44

+10:10

4.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

55:06

+10:32

5.

Claus Fritzner

KoNGSBERG

1:12:05

+27:31

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

40:52

+0:00

2.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

44:40

+3:48

3.

Are Eriksen

OSI

51:28

+10:36

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

51:59

+11:07

5.

Jon Fredriksen

FOBIL

52:53

+12:01

6.

Tormod Øvergaard 

iStone

55:01

+14:09

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

56:25

+15:33

8.

Tore Ringerike

DNB

1:01:03

+20:11

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

33:39

+0:00

2.

Reidar Kierulf

RKP

39:16

+5:37

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:37

+7:58

4.

Mogens Monsen

PRIVAT

43:50

+10:11

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

45:13

+11:34

DSQ

Knut G Karlsen

Omega AS

45:10

69 40 166

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal

36:58

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

40:53

+3:55

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

41:28

+4:30

4.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

43:02

+6:04

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

43:51

+6:53

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

49:24

+12:26

7.

Fridulv Sagberg

FBI

55:18

+18:20

8.

Per Haugen

NEDERMAN

55:23

+18:25

9.

Knut Møgedal

Aker Solutions

55:25

+18:27

10.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:08:37

+31:39

11.

Torstein østen

Maestro

1:11:03

+34:05

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

42:58

+0:00

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

45:52

+2:54

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

52:36

+9:38

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

54:10

+11:12

5.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

55:55

+12:57

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

56:28

+13:30

7.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:03:19

+20:21

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:04:37

+21:39

9.

Arne Øfsthus

Fugro

1:05:24

+22:26

10.

Arne Reistad

Thales BIL

1:07:34

+24:36

11.

Leif Bråten

Heming Orientering

1:53:50

+1:10:52

DSQ

Hans Randen

PRIVAT

1:38

69 60 62 64 40 166 47 49 41 38

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

59:42

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:03:32

+3:50

3.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:17:21

+17:39

4.

Aage Mella

Østmarka OK

1:22:32

+22:50

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

48:13

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

55:04

+6:51

3.

Hedda Giæver

DNB

1:21:42

+33:29

69 40 166

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Mella

Praxair

56:38

+0:00

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lien johnsen

Powel BIL

57:04

+0:00

2.

Anders Liaøy

Caverion

1:08:34

+11:30

3.

Torbjørn Vadder

ABB bil

1:12:18

+15:14


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 august 2017, 07:50:04

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

75

Antall startet:

75