Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017ABIK Romerike 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P17 Spenningsby 22. juni 2017

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:31:17

+0:00

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eva Helen Reistad

Thales BIL

5:10

70 34 50 42 41 32 93 133 37

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:30:04

+0:00

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

2:42:23

+1:12:19

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

UnNi Drage 

Aker Solutions

1:45:26

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:52:09

+6:43

Klasse: D-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

NIttedal

49:31

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Atle Pedersen

Reload

1:12:29

48 93 60 41 46

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Dignes

HP

1:49:12

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:32:31

+0:00

2.

Uno Hanslien

Bilpost

2:06:05

+33:34

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KolL

52:52

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:02:03

+9:11

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:10:38

+17:46

DSQ

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

38:04

41 48 47 133 36 37 100

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

51:12

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

1:12:17

+21:05

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:15:09

+23:57

4.

Tore Ringerike

DNB

1:17:24

+26:12

5.

Bjørn Rossow

Thales

2:02:04

+1:10:52

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

47:51

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:12:54

+25:03

3.

Per Magnus

FHI

1:13:49

+25:58

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:19:28

+31:37

DSQ

Per Nermo

COWI BIL

1:22:31

70

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridulv Sagberg

FBI

1:03:49

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:16:44

+12:55

3.

Einar Skåre

Brevpost

1:17:33

+13:44

4.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

1:26:04

+22:15

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:28:54

+25:05

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

1:22:28

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

1:24:53

+2:25

3.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

1:28:42

+6:14

4.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:36:02

+13:34

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:36:03

+13:35

6.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:37:07

+14:39

7.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:38:21

+15:53

8.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:39:20

+16:52

9.

Arne Øfsthus

Fugro

2:04:27

+41:59

10.

Knut Hangerås

GEOFORM

2:13:30

+51:02

11.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

2:23:33

+1:01:05

DSQ

Leif Bråten

Heming Orientering

1:43:08

93 133

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:47:30

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:52:19

+4:49

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Arne Kongsnes

Romerikes blad

1:37:05

93

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bredalen

Nittedal

51:49

+0:00

2.

Øyvind Glendrange

NIttedal Orientering

53:11

+1:22

3.

Per Iver Nordset

Nittedal

1:00:32

+8:43

4.

Øystein Kildahl

AHS

1:01:28

+9:39

5.

Lars Bredalen

Nittedal

1:06:40

+14:51

6.

Lars Ringerike

DNB

1:18:25

+26:36

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alain Ferber

FBI

2:31:00

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 november 2017, 17:53:07

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

52

Antall startet:

52