Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2017ABIK Romerike 2017Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R9/OBIK P18 - Isdammen 10. august 2017

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI

1:00:29

+0:00

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Sauar

KOLL

1:22:27

+0:00

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Horntvedt

Larvik OK

46:54

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

51:39

+4:45

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brita Sauar

Statoil Oslo Bil

49:48

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

43:00

+0:00

2.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

46:53

+3:53

3.

Anne Danielsen

Nydalens SK

48:33

+5:33

4.

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:10:30

+27:30

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

45:20

+0:00

2.

Mari Birkeland Leholdt

Maris Interiørhjelp & Systue

50:18

+4:58

3.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:30:06

+44:46

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdahl

COOP

44:35

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

52:24

+7:49

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:00:53

+0:00

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:43:19

+42:26

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:05:19

+0:00

2.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:06:26

+1:07

3.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:32:03

+26:44

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Holter

Larvik OK

50:26

+0:00

2.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

52:37

+2:11

3.

Øystein Bjerga

1:00:13

+9:47

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

46:02

+0:00

2.

LARS Karelius Noer

NRK

47:01

+0:59

3.

Atle Pedersen

Reload

56:17

+10:15

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Eastwood

LILLOMARKA

59:06

+0:00

2.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:03:09

+4:03

3.

Trond Møretrø

KOlbotn & Skimt OL

1:11:33

+12:27

4.

Erik Sauar

KOLL IL

1:24:06

+25:00

DSQ

Torstein Schelle

Armada

1:32:12

109 113 108

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

38:05

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

41:43

+3:38

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

46:20

+8:15

4.

Arne Torgersen

Bækkelagets Spkl.

48:54

+10:49

5.

Gunnar Rustad

FFI BIL

53:09

+15:04

6.

Øystein Kildahl

AHS

56:12

+18:07

7.

Ivar Refsland

UIO

59:53

+21:48

8.

Odd Arne Lian

Veidekke

1:01:41

+23:36

9.

Frode Johansen

Statoil Oslo BIL

1:06:21

+28:16

10.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:12:28

+34:23

11.

Uno Hanslien

Bilpost

1:13:02

+34:57

12.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:13:07

+35:02

13.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:28:40

+50:35

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

32:34

+0:00

2.

Eivind Hoff

TYRVING

33:12

+0:38

3.

Tore Sannes

Geodata AS

36:51

+4:17

4.

Kjell Markset

KolL

37:27

+4:53

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

38:19

+5:45

6.

Knut Anders Løken

FOssum IF

41:16

+8:42

7.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

41:49

+9:15

8.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

48:58

+16:24

9.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

49:52

+17:18

10.

Paal W Hanssen

BDO

52:53

+20:19

11.

Donald Skantze

IL Tyrving

1:14:41

+42:07

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Øvergaard 

iStone

41:30

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

45:49

+4:19

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

46:17

+4:47

4.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

52:57

+11:27

5.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

55:39

+14:09

6.

Stig Hultgreen Karlsen

Abilsø Elektrisk

57:21

+15:51

7.

Roar Bjordal

OPSAL

59:50

+18:20

8.

Rune Hultgreen

GeoFORM

1:02:16

+20:46

9.

Bjørn Rossow

Thales

1:11:31

+30:01

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

28:04

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

34:44

+6:40

3.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

41:29

+13:25

4.

Per Nermo

COWI BIL

42:03

+13:59

5.

Mogens Monsen

PRIVAT

43:12

+15:08

6.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:07:53

+39:49

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

31:45

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

39:57

+8:12

3.

Fridulv Sagberg

FBI

45:22

+13:37

4.

Per Haugen

NEDERMAN

45:30

+13:45

5.

Roar Gudding

Vet BIL

46:48

+15:03

6.

Trond Wettergreen

Andvord

47:56

+16:11

7.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

56:00

+24:15

8.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:13:59

+42:14

9.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

1:17:23

+45:38

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

35:36

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

42:51

+7:15

3.

Sturle Hånes

GeoFORM

48:47

+13:11

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

48:55

+13:19

5.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

51:01

+15:25

6.

Eyvind Aas

GEOFORM

52:03

+16:27

7.

Odd Klettli

BSK

52:49

+17:13

8.

Terje Throndsen

Nittedal

55:21

+19:45

9.

Arne Øfsthus

Fugro

1:05:52

+30:16

10.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:06:19

+30:43

11.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:15:32

+39:56

12.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:17:27

+41:51

13.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:23:18

+47:42

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

51:45

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

55:46

+4:01

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

58:36

+6:51

4.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

1:16:41

+24:56

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Lian

PRIVAT

17:43

+0:00

2.

Tove Eriksen

PRIVAT

30:06

+12:23

3.

Kristin Mortensen

KOLL IL

54:45

+37:02

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

38:44

+0:00

2.

Bernt Iversen

Veidirektoratet

48:41

+9:57

3.

Hedda Giæver

DNB

53:48

+15:04

4.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:00:07

+21:23

5.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

1:02:49

+24:05

DSQ

Sissel Plejdrup

Oppsal IF

1:26:29

102 105 106 107 108

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Husberg

Cardo BIL

44:32

+0:00

2.

Christian Fossen

Cardo BIL

56:17

+11:45

3.

Erik Paulsen

Cardo BIL

59:07

+14:35

4.

Geir Trøan

TELENOR

1:01:30

+16:58

5.

Jarle Nilsen

SIemens

1:09:42

+25:10

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

50:16

+0:00

DSQ

Knut Onsager

GEOFORM

1:05:48

109


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 november 2017, 17:54:31

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

111

Antall startet:

111