Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017ABIK Romerike 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P20 Østmarksetra 17. august 2017

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Heggøy

Rambøl

54:12

+0:00

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

53:11

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

56:38

+0:00

2.

Elin Sjønnesen

NiTTEDAL

1:24:49

+28:11

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Aina Grymyr

PRIVAT

1:10:27

94 84 88 176 249

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

49:04

+0:00

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:10:21

+0:00

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:10:40

+0:19

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:11:55

+1:34

4.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

1:31:20

+20:59

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

53:32

+0:00

2.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:06:34

+13:02

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:17:40

+0:00

Klasse: H15-16(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Katla

Fossum IF

51:14

+0:00

2.

Erlend Børli

Fossum IF

1:05:10

+13:56

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

53:58

+0:00

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

1:04:47

+10:49

3.

Vegard Arnesen

Flytoget

1:46:02

+52:04

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

SKD BIL

36:57

+0:00

2.

Karl Rygh

HEMING

43:47

+6:50

3.

Morten Wettergren

Fossum IF

48:27

+11:30

4.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:12:37

+35:40

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

42:30

+0:00

2.

Odd Arne Lian

Veidekke

45:16

+2:46

3.

Håkon Jendal

Fossum IF

50:40

+8:10

4.

Tore Myrvold

Fossum IF

51:19

+8:49

5.

Bjørne Syversten

PRIVAT

54:49

+12:19

6.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:00:45

+18:15

7.

Uno Hanslien

Bilpost

1:06:52

+24:22

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

35:52

+0:00

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

42:59

+7:07

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

43:40

+7:48

4.

Øystein Kildahl

AHS

44:58

+9:06

5.

Andreas Erichsen

Nydalens Skiklub

45:18

+9:26

6.

Tor Lahlum

A-2 Norge

47:14

+11:22

7.

Paal W Hanssen

BDO

49:22

+13:30

8.

Per Kaarby

Overtoppen

50:02

+14:10

9.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

52:04

+16:12

10.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

53:12

+17:20

11.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

55:58

+20:06

12.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

56:19

+20:27

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

36:12

+0:00

2.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

40:29

+4:17

3.

Are Eriksen

OSI

42:25

+6:13

4.

Gunnar Halden

DSB

48:59

+12:47

5.

Tormod Øvergaard 

iStone

49:19

+13:07

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:00:25

+24:13

7.

Stig Hultgreen Karlsen

Abilsø Elektrisk

1:06:33

+30:21

8.

Jon Fredriksen

FOBIL

1:06:55

+30:43

DSQ

Rune Hultgreen

RAVN

1:07:39

135

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

29:23

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

43:46

+14:23

3.

Per Nermo

COWI BIL

50:35

+21:12

4.

Hallvard Bjørgum

Veritas

55:26

+26:03

5.

Per Magnus

FHI

58:44

+29:21

DSQ

Mogens Monsen

PRIVAT

51:34

83 139 141 142 143 151 94 84 88 176 249

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

40:45

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

47:02

+6:17

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:59

+10:14

4.

Arne Michelsen

Lillomarka O-lag

51:54

+11:09

5.

Torstein Østen

Maestro

52:49

+12:04

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:00:43

+19:58

7.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:13:31

+32:46

8.

Kaare Solhjell

Privat

1:14:32

+33:47

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:12:24

151 94

Arrang

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Klettli

BSK

45:21

+0:00

2.

Bjørn Myhr

Bækkelagets Spkl.

51:44

+6:23

3.

Eyvind Aas

GEOFORM

53:22

+8:01

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

53:53

+8:32

5.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:00:07

+14:46

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:00:28

+15:07

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:20:15

+34:54

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:20:17

+34:56

9.

Arne Øfsthus

Fugro

1:23:46

+38:25

10.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

1:35:52

+50:31

11.

Knut Hangerås

GEOFORM

1:48:23

+1:03:02

DSQ

Terje Christiansen

Thales BIL

1:02:37

142 143 151 94 84 88 176 249

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:06:15

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:22:00

+15:45

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Elisabeth Rygh

Heming Orientering

36:32

+0:00

2.

Martin Aasen Wrigth

PRIVAT

1:06:46

+30:14

DSQ

Øivind Trøhaugen

Thales BIL

24:26

96 97 152 153 159 249

DSQ

Anne Kristine Amble

COWI BIL

46:30

153 159 249

DSQ

Lina Mariusen

Oppsal Orientering

1:02:18

152 153 159 249

DSQ

Kristin Mortensen

KOlL

1:14:56

172 96 97 159

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnhild Krogh

Oppsal orientering

36:09

+0:00

2.

Ida Marie Flågen

Heming orienteringm

38:25

+2:16

3.

Hedvig Andersen

PRIVAT

39:23

+3:14

4.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

51:38

+15:29

5.

Claus Fritzner

KoNGSBERG

52:37

+16:28

6.

Filip Engebretsen

PRIVAT

57:11

+21:02

7.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

59:55

+23:46

8.

Stephan Brown

NRK

1:08:03

+31:54

9.

Silje Simonsen

NORCONSULT

1:11:50

+35:41

DSQ

Kaia Solland

Statnett BIL

36:45

151 94 84 88 176 249

DSQ

Mari Westeng

Statnett BIL

1:15:07

84 88 176 249

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Einar Traan

SIggerud IL

43:19

+0:00

2.

Jarle Gullaksen

Kværner

49:59

+6:40

3.

Ranveig Aas Hanssen

PRIVAT

55:44

+12:25

4.

Håkon Børli

FOssum IF

56:04

+12:45

5.

Geir Andreas Neset

Bøler skole

57:03

+13:44

6.

Christian Fossen

Cardo BIL

58:20

+15:01

7.

Thomas Lunde Jensen

FFI BIL

1:00:36

+17:17

8.

Helene Jendal

Fossum IF

1:01:45

+18:26

9.

Torstein Schelle

Armada

1:12:35

+29:16

DSQ

Bjørn Arne Sørslett

Bøler skole

49:52

137 83 139 141 142 143 91 144 84 88 176

DSQ

Frank Olsen

Nordisk Energikontroll

1:07:20

91 144 84 88 176 249

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Krogh

Oppsal orientering

54:06

+0:00

2.

Alain Ferber

FBI

1:41:20

+47:14


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 november 2017, 17:55:45

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

110

Antall startet:

110