Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017Nordmarkskarusellen 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 4 17 24. august 2017

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alma Holten

Nydalens Skiklub

18:08

+0:00

249

2.

Caroline Slungaard

HEMING Orientering

42:28

+24:20

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Elisabeth Rygh

HEMING Orientering

42:25

+0:00

2.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

42:30

+0:05

3.

Hannah Braadlie

HEMING Orientering

53:02

+10:37

4.

Anne Østvold

HEMING Orientering

56:45

+14:20

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Berstad

HEMING Orientering

39:26

+0:00

2.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

43:15

+3:49

3.

Tiril Steine Eriksen

HEMING Orientering

1:39:36

+1:00:10

Klasse: D15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

51:21

+0:00

DSQ

Idunn Cecilie Rolvsen

HEMING Orientering

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Bakken

Nydalens SK

53:08

+0:00

2.

Emilie Westin

Porsgrunn

56:48

+3:40

3.

Eline Bryne

HEMING Orientering

1:24:33

+31:25

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

48:26

+0:00

2.

Marie Holten

Nydalens Skiklub

52:23

+3:57

3.

Anne Marie Bleken

Bækkelagets Spkl.

56:34

+8:08

4.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:01:09

+12:43

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

48:14

+0:00

2.

Kjersti Hov

Fossum IF

49:58

+1:44

3.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:16:11

+27:57

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

37:53

+0:00

2.

Runa Skyttersæter

HEMING Orientering

44:10

+6:17

3.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:07:00

+29:07

4.

Magnhild Mølnvik

Fossum IF

1:10:40

+32:47

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

Nydalens SK

47:59

+0:00

2.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

56:46

+8:47

3.

Eva Reistad

Thales BIL

1:33:53

+45:54

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:14:00

+0:00

DSQ

Nora Ursin

Bærum komune

53:00

54 76 41 249

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:04:14

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:38:31

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Rygh

IL Koll

19:52

+0:00

2.

Fabian Svendsen

HEMING Orientering

27:11

+7:19

3.

Hans Wilhelm Thommesen

HEMING Orientering

27:16

+7:24

4.

Frithjof Braadlie

HEMING Orientering

31:56

+12:04

5.

SIgurd Melleby

HEMING Orientering

36:07

+16:15

6.

Christian Borchsenius

HEMING Orientering

48:48

+28:56

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Salvesen Lunde

IL Koll

26:46

+0:00

2.

Einar Østvold

HEMING Orientering

56:44

+29:58

3.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

1:06:30

+39:44

DSQ

Martin Christoffer Borg

IL Koll

37:32

88 54

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

38:22

+0:00

2.

Birk F. Sætnan

Fossum IF

47:39

+9:17

3.

Fredrik Borchsenius

HEMING Orientering

1:24:40

+46:18

4.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

1:37:49

+59:27

Klasse: H15-16(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

1:13:29

47 50

DSQ

Kåre Peter Gjessing

HEMING Orientering

1:27:30

47

Klasse: H17-34A(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Johan Svedberg

HEMING Orientering

43:06

50

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Fremstad

Bækkelagets Spkl.

37:25

+0:00

2.

Erik Sagvolden

Nydalens SK

39:06

+1:41

3.

Petter Astrup Arnesen

HEMING Orientering

42:20

+4:55

4.

Espen Jakobsen

TYRVING

42:37

+5:12

5.

Olav Ekrheim

Bækkelagets Spkl.

49:48

+12:23

6.

Mikael Olausson

OSI Orientering

52:47

+15:22

7.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

54:20

+16:55

8.

Sølve Nordahl Rolfsen

Heming orientering

1:39:22

+1:01:57

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Even Rygh

HEMING Orientering

41:12

+0:00

2.

Finn Rygh

IL Koll

41:35

+0:23

3.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

44:05

+2:53

4.

Trygve Nilsen

Shell BIL

47:25

+6:13

5.

Per Martin Rørvik

FBI

53:46

+12:34

6.

Michel Dähnn

Nydalens SK /

57:52

+16:40

7.

Atle Pedersen

Reload

58:49

+17:37

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

1:02:20

+0:00

2.

Christian Reusch

HEMING Orientering

1:05:06

+2:46

DSQ

Ketil Risvoll

Telenor BIL

58:12

42

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

46:43

+0:00

2.

Nils Petter Fremming

HEMING Orientering

47:20

+0:37

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

48:39

+1:56

4.

Guttorm Egge

OSI Orientering

49:31

+2:48

5.

Håkon Jendal

Fossum IF

53:43

+7:00

6.

Tom Slungaard

HEMING Orientering

55:08

+8:25

7.

Arild Andresen

Fossum IF

55:52

+9:09

8.

Helge Stenerud

IFS BIL

1:06:10

+19:27

9.

Uno Hanslien

BILPOST

1:21:33

+34:50

10.

Ola Gjessing

HEMING Orientering

1:35:24

+48:41

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

Koll IL

36:59

+0:00

2.

Eivind Hoff

TYRVING

39:41

+2:42

3.

Knut Anders Løken

Fossum IF

43:45

+6:46

4.

Kjell Markset

IL Koll

43:59

+7:00

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

45:47

+8:48

6.

Egil Wikstrand Iversen

HEMING

49:49

+12:50

7.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

52:10

+15:11

8.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

56:16

+19:17

9.

Knud Bjørne-Larsen

Riksteatret

1:07:42

+30:43

DSQ

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

29:13

50 51 54 41 249

DSQ

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

33:35

47 50 51 54 41 249

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

41:04

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

44:54

+3:50

3.

Einar Jensen

Kartverket

47:30

+6:26

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

54:08

+13:04

5.

Alf Pettersen

TYRVING

55:15

+14:11

6.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:01:33

+20:29

7.

Rune Hultgreen

GEOFORM

1:05:51

+24:47

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

27:00

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

33:20

+6:20

Innsendt korrigert klubb

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

37:04

+10:04

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

40:52

+13:52

5.

Per Nermo

COWI BIL

42:32

+15:32

6.

Per Magnus

FHI

44:42

+17:42

7.

Reidar Kierulf

RKP

47:45

+20:45

8.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:24:21

+57:21

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

41:33

+0:00

2.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

44:01

+2:28

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

45:02

+3:29

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

50:53

+9:20

5.

Jon Fanavoll

1946

1:24:27

+42:54

DSQ

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

49:18

76 41

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

43:20

+0:00

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

45:01

+1:41

3.

Sturle Hånes

GeoFORM

47:09

+3:49

4.

Jon C. Fougner

Fugro

48:56

+5:36

5.

Arne Øfsthus

Fugro

1:30:00

+46:40

6.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:32:41

+49:21

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

41:45

77 45 49 53 50 54 76 41

DSQ

Arne Reistad

Thales BIL

53:04

41

DSQ

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:03:03

53 50 54 76 41 249

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:19:07

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

2:51:17

+1:32:10

Klasse: NÅ(ÅPEN)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Melleby

HEMING Orientering

36:07

+0:00

2.

Line Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

59:42

+23:35

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SIgvald Marholm

UiO

41:31

+0:00

2.

Merete Bugge

STami

1:42:36

+1:01:05

DSQ

Marianne Reusch

HEMING Orientering

43:07

82

DSQ

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

1:09:15

54 76 41

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Melleby

HEMING Orientering

52:27

+0:00

2.

Peter Nylund

Haugerud IF

54:55

+2:28

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Thorstensen

Kamp Vestheim

38:53

+0:00

2.

Frida Næss Ulseth

Nydalens Skiklub

48:07

+9:14

3.

Live Østvold

HEMING Orientering

49:28

+10:35

4.

Sivert Kverme

Fossum IF

55:38

+16:45

5.

Cecilie Kvarme

Fossum IF

55:47

+16:54

6.

Marit Jendal

Fossum IF

1:01:58

+23:05

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Mella

Yara praxair

49:46

+0:00

2.

Wenche Bjerkrheim

Fossum IF

56:38

+6:52

3.

Harald Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

1:04:31

+14:45

4.

Helene Jendal

Fossum IF

1:05:32

+15:46

5.

Erik Sauar

Koll IL

1:08:40

+18:54

DSQ

Håkon Børli

Silicon Labs

56:01

47 50

DSQ

Nils Henrik Jendal

Sweco

1:00:51

55

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Reusch

HEMING Orientering

43:02

+0:00

2.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

51:56

+8:54

3.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

56:53

+13:51

4.

Brita Sauar

Koll IL

1:05:30

+22:28

5.

Alain Ferber

FBI

1:33:27

+50:25

DSQ

Erlend Børli

Fossum IF

1:15:35

49 51 54 41


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 august 2017, 09:42:34

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

147

Antall startet:

147