Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2017OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 5 17 31. august 2017

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alma Holten

Nydalens Skiklub

22:02

+0:00

2.

Caroline Slungaard

HEMING Orientering

34:19

+12:17

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

31:05

+0:00

2.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

34:02

+2:57

3.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

38:01

+6:56

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Saugestad

Nydalens SK

31:19

+0:00

2.

Karen Skauge

HEMING Orientering

43:15

+11:56

Klasse: D15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Blindheim

LILLOMARKA

50:41

+0:00

2.

Oda Maria Colquhoun

LILLOMARKA

54:58

+4:17

Klasse: D17-34A(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

2.

Maria Rørvik Haver

LILLOMARKA

54:58

+0:00

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Nes

NYDALEN

38:10

+0:00

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Marie Damsgaard

HIsøy OK

47:44

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

57:42

+9:58

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Bergan

Nydalens SK

59:04

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

38:57

+0:00

2.

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

51:39

+12:42

3.

Gisela Sundelin

PRIVAT

55:32

+16:35

4.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN SK

55:39

+16:42

5.

Trine Marit Rustad Råen

Kongsberg OL

1:03:34

+24:37

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

31:59

+0:00

2.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

40:17

+8:18

3.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:08:21

+36:22

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

Nydalens SK

39:55

+0:00

2.

Eva Reistad

Thales BIL

50:21

+10:26

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:13:21

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

35:58

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

48:43

+12:45

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

55:46

+19:48

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:13:53

+0:00

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

1:20:02

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

26:14

+0:00

2.

Fredrik Borchsenius

HEMING Orientering

39:10

+12:56

3.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

57:58

+31:44

Klasse: H17-34A(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SIgve Botnen

Bø O-lag

44:29

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

44:32

+0:00

2.

Elias Skjolden Sørensen

LILLOMARKA

46:12

+1:40

3.

Mikael Olausson

OSI Orientering

47:14

+2:42

4.

Jens Johan Brekke

LILLOMARKA

50:27

+5:55

5.

Eirik Høst Fossgaard

LILLOMARKA

1:00:05

+15:33

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

Nydalens SK

39:35

+0:00

2.

Lars Karelius Noer

NRK

43:21

+3:46

3.

Ola Nakken

AHUS BIL

50:54

+11:19

4.

Atle Pedersen

Reload

1:05:44

+26:09

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bårtveit

Bø O-lag

43:11

+0:00

2.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:01:13

+18:02

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

40:54

+0:00

2.

Nils Petter Fremming

HEMING Orientering

43:11

+2:17

3.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

43:20

+2:26

4.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

44:18

+3:24

5.

Morten Heir

Fossum IF

45:49

+4:55

6.

Ottar Wiklund

Nydalens SK

49:31

+8:37

7.

Tom Slungaard

HEMING Orientering

52:14

+11:20

8.

Lars Baklid

Konnerud

52:58

+12:04

9.

Helge Stenerud

IFS BIL

53:38

+12:44

10.

Arne Torgersen

Forsvarsdepartementet

56:54

+16:00

11.

Nils Bergan

Nydalens SK

59:57

+19:03

12.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:04:07

+23:13

13.

Hallvard Føllesdal

OSI Orientering

1:17:42

+36:48

14.

Uno Hanslien

BILPOST

1:18:41

+37:47

DSQ

Guttorm Egge

OSI Orientering

46:32

174

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Helland

LØRENSKOG KOMM

31:26

+0:00

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

39:03

+7:37

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

40:34

+9:08

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

42:18

+10:52

5.

Per Kaarby

Overtoppen

46:41

+15:15

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

34:09

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

39:33

+5:24

3.

Tormod Øvergaard 

Istone

39:53

+5:44

4.

Gunnar Halden

Nydalens Skiklub

43:47

+9:38

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

45:42

+11:33

6.

Stig Hultgreen Karlsen

Kårvåg IL

48:04

+13:55

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

54:24

+20:15

8.

Rune Hultgreen

GEOFORM

1:00:37

+26:28

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

24:34

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

30:02

+5:28

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

31:02

+6:28

4.

Reidar Kierulf

RKP

34:33

+9:59

5.

Per Nermo

COWI BIL

36:28

+11:54

6.

Mogens Monsen

PRIVAT

37:04

+12:30

7.

Tom Edvardsen

Koll IL

43:12

+18:38

8.

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

49:04

+24:30

9.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

55:27

+30:53

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

28:06

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

33:05

+4:59

3.

Lars-Evan Pettersson

NVE

33:23

+5:17

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

34:49

+6:43

4.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

34:49

+6:43

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

35:30

+7:24

7.

Arild Blyverket

Nydalens SK

35:31

+7:25

8.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

36:40

+8:34

9.

Torstein Østen

Maestro

40:16

+12:10

10.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

40:18

+12:12

11.

Roar Gudding

Vet BIL

41:59

+13:53

12.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

55:55

+27:49

13.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

59:02

+30:56

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

30:33

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:47

+7:14

3.

Annar Brustad

FOBIL

38:28

+7:55

4.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

38:55

+8:22

5.

Jon C. Fougner

Fugro

40:17

+9:44

6.

Arne Reistad

Thales BIL

43:13

+12:40

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

43:28

+12:55

8.

Arne Øfsthus

Fugro

45:59

+15:26

9.

Terje Throndsen

Nittedal

46:54

+16:21

10.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

51:24

+20:51

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

59:07

+28:34

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

42:17

+0:00

2.

Dagfinn Føllesdal

OSI

49:00

+6:43

3.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

49:17

+7:00

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

50:02

+7:45

5.

Ronald Inglingstad

Oppsal Orientering

50:57

+8:40

6.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:01:59

+19:42

7.

Aage Mella

Østmarka OK

1:07:01

+24:44

Klasse: NÅ(ÅPEN)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Asak-Jensen

PRIVAT

46:07

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

38:33

+0:00

2.

Tor E Henriksen

LILLOMARKA

1:07:39

+29:06

3.

Mari Anne Henriksen

LILLOMARKA

1:08:13

+29:40

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Rødsten

HEMING Orientering

38:33

+0:00

2.

Lene Colquhoun

LILLOMARKA

44:21

+5:48

3.

Vorin Botten

OSI Orientering

48:02

+9:29

4.

SIlje Marie Lundquist

OSI Orientering

1:48:33

+1:10:00

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

36:16

+0:00

2.

Kristin Husby

PRIVAT

41:19

+5:03

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

34:05

+0:00

2.

Lars Husberg

Cardo BIL

42:33

+8:28

3.

Nils Henrik Jendal

STatnett BIL

42:47

+8:42

4.

Runa Skyttersæter

HEMING Orientering

42:51

+8:46

132 136 144 145 137 138 147

5.

Erik Sauar

Koll IL

44:07

+10:02

6.

Jon Ivar Juvik

LILLOMARKA

45:28

+11:23

7.

Netta Bar-Nathan

LILLOMARKA

46:38

+12:33

8.

Erik Paulsen

Cardo BIL

1:02:01

+27:56

9.

Lars Audun Vold

LILLOMARKA

1:04:33

+30:28

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens SK

47:59

+0:00

2.

Hallvard Fjær

LILLOMARKA

48:35

+0:36

3.

Marie Hauerslev

OSI Orientering

50:32

+2:33

4.

Stig Heir

Asker SK

51:23

+3:24

5.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

54:13

+6:14

6.

Mathias Pedersen Vold

LILLOMARKA

56:32

+8:33

7.

Johan Carlsson

Trollhättens SOK

59:53

+11:54

DSQ

Assaf Bar-Nathan

LILLOMARKA

54:49

170 143 142 150 200


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2017, 08:21:25

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

140

Antall startet:

140