Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2017OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 6 17 7. september 2017

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Caroline Slungaard

HEMING Orientering

34:46

+0:00

2.

Ingrid Vik Ugland

KjELSÅS

38:28

+3:42

3.

Vilma Hungnes Korperud

KjELSÅS

38:30

+3:44

4.

Alma Holten

Nydalens Skiklub

51:10

+16:24

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tia Aakervik Møgedal

Nydalens SK

32:04

+0:00

2.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

38:49

+6:45

DSQ

Anna Elisabeth Rygh

HEMING Orientering

33:02

60

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Saugestad

Nydalens SK

29:53

+0:00

2.

Karen Skauge

HEMING Orientering

34:04

+4:11

3.

ELLA Berstad

HEMING Orientering

39:51

+9:58

Klasse: D15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

54:00

+0:00

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Bakken

Nydalens SK

49:24

+0:00

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

46:35

+0:00

2.

Marie Holten

Nydalens Skiklub

53:27

+6:52

3.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

58:35

+12:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

44:01

+0:00

2.

Anne Danielsen

Nydalens SK

51:58

+7:57

3.

Trude Fixdal

Koll IL

52:54

+8:53

4.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN SK

1:00:30

+16:29

5.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:02:55

+18:54

6.

Trine Marit Rustad Råen

Kongsberg OL

1:04:27

+20:26

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

42:13

+0:00

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

Nydalens SK

44:15

+0:00

2.

Eva Reistad

Thales BIL

53:31

+9:16

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS

42:27

+0:00

2.

Eilen Arctander Vik

Koll IL

57:13

+14:46

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

40:48

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

48:01

+7:13

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

57:58

+17:10

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:03:06

+22:18

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

54:21

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

59:27

+5:06

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

27:37

+0:00

2.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

58:47

+31:10

Klasse: H17-34A(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SIGVE Botnen

Bø O-lag

47:02

+0:00

2.

Erik Stordal

Asker SK

1:00:07

+13:05

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Even Rygh

HEMING Orientering

42:09

+0:00

2.

Lars Karelius Noer

NRK

43:39

+1:30

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kimme Arnesen

HEMING Orientering

43:42

+0:00

2.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

45:32

+1:50

3.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

57:25

+13:43

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

40:59

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

41:22

+0:23

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

42:53

+1:54

4.

Guttorm Egge

OSI Orientering

48:52

+7:53

5.

Tom Slungaard

HEMING Orientering

50:59

+10:00

6.

Ivar Refsland

UIO

54:05

+13:06

7.

Helge Stenerud

IFS BIL

55:33

+14:34

8.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:03:55

+22:56

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Helland

LØRENSKOG KOMM

36:42

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

44:08

+7:26

3.

Martin Granly

Siemens

44:51

+8:09

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

45:18

+8:36

5.

Per Kaarby

Overtoppen

47:31

+10:49

6.

Kjell Markset

IL Koll

48:41

+11:59

7.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

50:55

+14:13

8.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

51:59

+15:17

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

43:03

+0:00

2.

Tormod Øvergaard 

Istone

48:38

+5:35

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

50:41

+7:38

4.

Stig Hultgreen Karlsen

Kårvåg IL

58:49

+15:46

5.

Tov Arne Bondal

NOtodden o-lag

1:00:46

+17:43

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

30:27

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

36:25

+5:58

3.

Per Magnus

FHI

37:04

+6:37

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

37:28

+7:01

5.

Per Nermo

COWI BIL

39:22

+8:55

6.

Tom Edvardsen

Koll IL

41:39

+11:12

7.

Mogens Monsen

PRIVAT

41:53

+11:26

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

36:19

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

37:21

+1:02

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

37:50

+1:31

4.

Einar Skåre

Brevpost

38:12

+1:53

5.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

39:16

+2:57

6.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

39:30

+3:11

7.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

41:21

+5:02

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:50

+6:31

9.

Roar Gudding

Vet BIL

44:56

+8:37

10.

Knut Tore Solheim

FUGRO

49:20

+13:01

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

41:30

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

41:41

+0:11

3.

Annar Brustad

FOBIL

42:28

+0:58

4.

Jon C. Fougner

Fugro

45:45

+4:15

5.

Arne Øfsthus

Fugro

49:25

+7:55

6.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

51:36

+10:06

7.

Arne Reistad

Thales BIL

53:44

+12:14

8.

Eyvind Aas

GEOFORM

54:52

+13:22

9.

Knut Hangeraas

GeoForm

58:07

+16:37

10.

Bjørn Gunnerød

Asker SKiklubb

58:34

+17:04

11.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo BIL

1:02:02

+20:32

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

46:55

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

55:48

+8:53

3.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

58:46

+11:51

4.

Dagfinn Føllesdal

OSI

58:58

+12:03

5.

Aage Mella

Østmarka OK

1:09:01

+22:06

6.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:57:00

+1:10:05

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

2:11:03

80 81 51

Klasse: NÅ(ÅPEN)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Myhrer

RIngnes

23:02

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Bugge

STami

41:18

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Storm Kleiva

Nydalens SK

28:59

+0:00

2.

Gyda Kleiva

Nydalens SK

32:01

+3:02

3.

Alexander Rødsten

HEMING Orientering

39:29

+10:30

4.

Sabine Bønig

OLv Uslar

48:21

+19:22

DSQ

SIGVald Marholm

UiO

51:44

94 55 84 85 93

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

30:39

+0:00

2.

Harald Aulie

Koll IL

36:11

+5:32

3.

Per Ongstad

PRIVAT

41:24

+10:45

4.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

41:42

+11:03

5.

Dag Langseth

Ringnes

42:26

+11:47

6.

Kaare Gunnar Nybø

Ringnes

46:00

+15:21

7.

Maren Edvardsen

Koll IL

46:54

+16:15

8.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

59:58

+29:19

9.

Tomas Torp

RIngnes

1:26:54

+56:15

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

39:07

+0:00

2.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

44:46

+5:39

3.

Stefan Bønig

OLv Uslar

48:50

+9:43

4.

Frode Bakkehøy

Østmarka OK

49:47

+10:40

5.

Dagrun Melkild

HEMING/NJÅRD

49:49

+10:42

6.

Jarle Nilsen

Siemens

1:01:26

+22:19

7.

Per Fosser

Indre Østfold

1:04:34

+25:27

8.

CHRISTIAN FOSSEN

CARDO BIL

1:14:09

+35:02

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

50:51

+0:00

2.

Marie Hauerslev

OSI Orientering

52:00

+1:09

3.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

55:34

+4:43


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2017, 08:18:18

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

124

Antall startet:

124