Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P27/ABIK R14 12. september 2017

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B Eithun

Nittedal kommune BIL

52:03

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

50:57

+0:00

2.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:10:21

+19:24

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

37:06

+0:00

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

35:51

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

49:16

+0:00

2.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:16:02

+26:46

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

39:48

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

57:13

+17:25

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Weydahl

FFI BIL

47:45

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik Gjein

FOssum IF

48:57

+0:00

DSQ

Erik Sauar

KOLL IL

1:12:14

106 107 108 106

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

45:58

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

46:31

+0:33

3.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

51:03

+5:05

4.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

NGI

1:00:30

+14:32

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

47:53

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

50:57

+3:04

3.

Eirik Tandrevold

Røsholmen

55:41

+7:48

4.

Paal W Hanssen

BDO

1:02:00

+14:07

DSQ

Øystein Kihldahl

AHS

16:28

110 111 102 103 104 105 106 100 249

DSQ

Kjell Markset

IL Koll

45:09

100 249

DSQ

Per Kaarby

Overtoppen

57:33

104 105 106

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

1:04:52

+0:00

2.

Roar Bjordal

OPSAL

1:07:51

+2:59

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

20:56

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

26:18

+5:22

3.

Reidar Kierulf

RKP

29:31

+8:35

4.

Mogens Monsen

PRIVAT

30:40

+9:44

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

31:03

+10:07

6.

Per Nermo

COWI BIL

31:17

+10:21

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

27:36

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

27:37

+0:01

3.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

28:21

+0:45

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

28:44

+1:08

5.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

29:14

+1:38

6.

Roar Gudding

Vet BIL

32:28

+4:52

7.

Knut Møgedal

Aker Solutions

37:36

+10:00

8.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

43:14

+15:38

DSQ

Knut Tore Solheim

FUGRO

35:52

108

DSQ

Torstein Østen

Maestro

51:13

108 249

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

31:16

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

33:15

+1:59

3.

Jon C. Fougner

Fugro

33:21

+2:05

4.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

34:43

+3:27

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

34:45

+3:29

6.

Arne Øfsthus

Fugro

44:00

+12:44

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

34:19

+0:00

2.

Aage Mella

Østmarka OK

48:00

+13:41

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Mella

Praxair

52:57

+0:00

2.

Bente Landmark

Fossum IF

57:26

+4:29

3.

Jarle Nilsen

SIemens

1:33:40

+40:43


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 september 2017, 07:38:42

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

52

Antall startet:

52