Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport

Diplomutskrift

Brikkesys.no

Årungen rundt 24. september 2017

Klasse: ÅR J 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Lilleheier

Ås IL

52:03

+0:00

4:57

korriger

Klasse: ÅR K 21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ingrid Eltorn

Privat

korriger

DNS

Eldbjørg Moxnes

Oslostudentenes IK

korriger

Klasse: ÅR K 35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Kristine Høstmælingen

Privat

43:40

+0:00

4:09

korriger

2.

Margrethe Førre Nardocci

Skiløperne

45:23

+1:43

4:19

korriger

3.

Rubi Størset

Nittedal Triathlonklubb

47:59

+4:19

4:34

korriger

4.

Berit Herstad

Privat

53:21

+9:41

5:04

korriger

5.

Anne Kallum

Driv Idrettslag - Friidrett

1:00:32

+16:52

5:45

korriger

6.

Andrea Johnson-Sekkelsten

Privat

1:03:34

+19:54

6:03

korriger

DNS

Tone Pedersen

Privat

korriger

Klasse: ÅR K 50-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Knoph

Ås IL

54:43

+0:00

5:12

korriger

2.

Kjersti Gram Andersen

Privat

57:57

+3:14

5:31

korriger

DNS

Marianne Engen

Akershus krets

korriger

DNS

Tone Ferderley

Privat

korriger

Klasse: ÅR G 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karsten Ladstein

Sportsmanden

46:27

+0:00

4:25

korriger

Brutt

Daniel Rosenfeld

Ås IL

korriger

Klasse: ÅR G 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

39:27

+0:00

3:45

korriger

Klasse: ÅR M 17-20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Dybdahl

Privat

39:03

+0:00

3:43

korriger

2.

Thorbjørn Onsaker

Privat

44:01

+4:58

4:11

korriger

Klasse: ÅR M 21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Gjessing

Privat

38:03

+0:00

3:37

korriger

2.

Magnus Spanthus

Privat

40:33

+2:30

3:51

korriger

3.

Eirik Helmen

NMBUI 4 LIFE YO

45:23

+7:20

4:19

korriger

4.

Ole Løseth Elvetun

Privat

46:10

+8:07

4:23

korriger

5.

Joshua Larabee

Ås IL

50:32

+12:29

4:48

korriger

6.

Paul Brown

The One

50:51

+12:48

4:50

korriger

7.

Cato Solheim

Privat

53:53

+15:50

5:07

korriger

8.

Øyvind Kvæstad

Team Grønvold

1:01:32

+23:29

5:51

korriger

DNS

Christopher Conradi

Spis havregrøten din

korriger

DNS

Dennis Venøy

Spis havregrøten din

korriger

Klasse: ÅR M 35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Sandvik

Ås IL

39:13

+0:00

3:44

korriger

2.

Johs Hjelmstad

Bækkelagets SK

39:26

+0:13

3:45

korriger

3.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

39:36

+0:23

3:46

korriger

4.

Henrik Gundersen

Tieto BIL

41:03

+1:50

3:54

korriger

5.

Kashif Mir

SkiLøperne

42:36

+3:23

4:03

korriger

6.

Håvard Eikemo

Ås IL/Follo SK

42:47

+3:34

4:04

korriger

7.

Kenneth Aschehoug

Åsløpere

43:04

+3:51

4:06

korriger

8.

Anders Glette

Ås IL

43:21

+4:08

4:07

korriger

9.

Øyvind Langsrud

Ås IL

44:29

+5:16

4:14

korriger

10.

Odd-Egil Fredriksen

Isfjorden IL

44:38

+5:25

4:15

korriger

11.

Till Halbach

Ås IL

44:50

+5:37

4:16

korriger

12.

Terje Størset

Nittedal Triathlonklubb

44:55

+5:42

4:16

korriger

13.

Per Midthaugen

Privat

45:08

+5:55

4:17

korriger

14.

Sylwester Wiatr

Privat

45:16

+6:03

4:18

korriger

15.

Leif Inge Skagemo

Privat

45:32

+6:19

4:20

korriger

16.

Kenneth Antonsen

Rye Sp.Kl.

46:50

+7:37

4:27

korriger

17.

Jon-Vidar Gaustad

Privat

47:17

+8:04

4:30

korriger

18.

Espen Stenersrød

Oslo International School

48:40

+9:27

4:38

korriger

19.

Solve Sæbø

Privat

49:09

+9:56

4:40

korriger

20.

Ingar Årvik

Privat

49:20

+10:07

4:41

korriger

21.

Robert Banfi

Ås IL

49:54

+10:41

4:45

korriger

22.

Erlend Værdal

Drøbak-Frogn IL

50:18

+11:05

4:47

korriger

23.

Bjørn Erik Walle

Follo SK

53:38

+14:25

5:06

korriger

24.

Espen Jakobsen

Privat

56:04

+16:51

5:20

korriger

25.

Jon Petter Helgesen-Etnestad

Privat

59:34

+20:21

5:40

korriger

26.

Egil Bremnes

Kråkstad IL

59:59

+20:46

5:42

korriger

27.

Lorenzo Nardocci

Privat

1:03:23

+24:10

6:02

korriger

DNS

Kristian Hovde Liland

SkiLøperne

korriger

DNS

Hans Petter Overvoll

Team Drøbak Multisport

korriger

Klasse: ÅR M 50-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein-Erik Bakke

SK Rye

40:58

+0:00

3:54

korriger

2.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

43:27

+2:29

4:08

korriger

3.

Terje Spanthus

Privat

44:35

+3:37

4:14

korriger

4.

Tormod Seljegard

Skimt

51:29

+10:31

4:54

korriger

5.

Trym Bergtatt

Driv Idrettslag - Friidrett

59:39

+18:41

5:40

korriger

Klasse: ÅR M 60-69 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ketil Stølen

SINTEF

58:29

+0:00

5:34

korriger

DNS

Finn Kirkemo

Privat

korriger

Klasse: NR J 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

24:19

+0:00

4:25

korriger

2.

Linnea Holten

Drøbak-Frogn IL

26:25

+2:06

4:48

korriger

3.

Mathilde Leegaard

Privat

36:42

+12:23

6:40

korriger

DNS

Hanna Oulie

Drøbak-Frogn IL

korriger

Klasse: NR J 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

26:09

+0:00

4:45

korriger

DNS

Emilie Agathe Besseberg

Drøbak-Frogn IL

korriger

Klasse: NR K 21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Andreassen Moe

Team Moe

25:23

+0:00

4:36

korriger

2.

Mia Høiseth

Akershus krets

30:55

+5:32

5:37

korriger

3.

Silje Nes

Ås IL

31:52

+6:29

5:47

korriger

Klasse: NR K 35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruby So

Sportsmanden

28:52

+0:00

5:14

korriger

2.

Marianne J Myrbraaten

Skimilajoggerne

29:08

+0:16

5:17

korriger

3.

Mervi Bremnes

Kråkstad IL

30:13

+1:21

5:29

korriger

4.

Else-Marit Gaustad

Privat

30:58

+2:06

5:37

korriger

5.

Ingunn Berget

Ås IL

31:03

+2:11

5:38

korriger

Klasse: NR G 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Hymer

Ås IL

20:56

+0:00

3:48

korriger

2.

Håkon Heir

Ås IL

21:14

+0:18

3:51

korriger

3.

Henrik C. Besseberg

Drøbak-Frogn IL

21:16

+0:20

3:52

korriger

4.

Bruno Førre Nardocci

Privat

36:28

+15:32

6:37

korriger

Klasse: NR G 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

31:49

+0:00

5:47

korriger

Klasse: NR G 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Aarstad

Ås IL

20:41

+0:00

3:45

korriger

Klasse: NR M 17-20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marcus Nordstrand

Ås IL

20:33

+0:00

3:44

korriger

Klasse: NR M 21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Fiane Pedersen

Team Fiane

19:25

+0:00

3:31

korriger

2.

Guttorm Mathismoen

Nesbyen IL

24:03

+4:38

4:22

korriger

3.

Marius Honnemyr

Iveland IL

27:38

+8:13

5:01

korriger

4.

Eirik Knudsen Gåseidnes

Oppegård IL

29:28

+10:03

5:21

korriger

5.

Oskar Onstad

Privat

31:18

+11:53

5:41

korriger

Klasse: NR M 35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Billy Aas

SkiLøperne - Kråkstad IL

20:01

+0:00

3:38

korriger

2.

Kjell-Arne Besseberg

Drøbak-Frogn IL

21:51

+1:50

3:58

korriger

3.

Kjetil Østerås

Privat

22:33

+2:32

4:06

korriger

4.

Petter Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

24:04

+4:03

4:22

korriger

5.

Christian Bakken

Drøbak-Frogn IL

24:33

+4:32

4:27

korriger

6.

Stian Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

25:46

+5:45

4:41

korriger

Klasse: NR M 50-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Theo Meuwissen

Privat

26:49

+0:00

4:52

korriger

Klasse: SR G/J 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erika Sofie Arvidsson-Andresen

Ås IL

4:38

9:16

korriger

Mie Josefine Barkvoll

Privat

9:04

18:08

korriger

Anna Gundersen Bauge

Privat

4:52

9:44

korriger

Jørgen Bjerva

Ås IL

3:59

7:58

korriger

Mathias Borge Thoresen

Ås IL

4:58

9:56

korriger

Henrik Nessa Brean

Privat

2:57

5:54

korriger

Jørgen Nessa Brean

Privat

3:02

6:04

korriger

Isak Dyrdal Gulbjørnrud

Privat

3:36

7:12

korriger

Ulrik Herstad Elvenes

Privat

5:09

10:18

korriger

Bo August Fossheim Solberg

Skimt

4:54

9:48

korriger

Hennie Fossheim Solberg

Skimt

2:56

5:52

korriger

Johannes Gaustad

Ås IL

3:40

7:20

korriger

Viktor Glette

Ås IL

3:28

6:56

korriger

Erle Helgesen-Etnestad

Privat

4:20

8:40

korriger

Marie Hjelmstad

Privat

4:21

8:42

korriger

Elise Holth Lauglo

Ski IL Friidrett

4:11

8:22

korriger

Lars Rødseth Myklevoll

Privat

3:41

7:22

korriger

Mathias Paulsbo

Privat

4:43

9:26

korriger

Leah Rosenfeld

Ås IL

3:40

7:20

korriger

Karsten Myklevoll Rødseth

Privat

6:00

12:00

korriger

Elias Sørby Steine

Privat

3:09

6:18

korriger

Ea Marie Stenersrød

Fagerstrand IL

4:03

8:06

korriger

Martine Østerås

Røa IL

4:24

8:48

korriger

Christina Paulsbo

Privat

4:08

8:16

korriger

Kornelia Otterstad

Akershus krets

6:49

13:38

korriger

Magnus Aamodt Eikemo

Ås IL

2:49

5:38

korriger

Joanna Fonkalsrud

Privat

5:19

10:38

korriger

Max Berle

Ås IL

4:00

8:00

korriger

Kasper Berle

Ås IL

3:34

7:08

korriger

Leah Olausen

Ås IL

4:45

9:30

korriger

Harald Richter

Privat

4:02

8:04

korriger

Lilja Marie Berg

Privat

3:50

7:40

korriger

Linnea Emilie Berg

Privat

2:57

5:54

korriger

Marie Bugten Pettersen

Ås IL

4:16

8:32

korriger

Vendela Bergerud

Privat

4:36

9:12

korriger

Marcus Coard

Skaubygda IL

4:01

8:02

korriger

Hennie Aschehoug

Privat

4:42

9:24

korriger

Sophie Leonora

Syversen

9:45

19:30

korriger

Runar Skagemo

Knerten Barnehage

5:55

11:50

korriger

Mia Amalie Sørby Testad

Ås IL

3:49

7:38

korriger

Signe Johanne Strømsøyen Gudevang

Privat

4:42

9:24

korriger

Ida Røhr Lilleheier

Privat

5:29

10:58

korriger

Samuel Claessen-Fredriksen

Fagerstrand IL

5:41

11:22

korriger

Per Johannessen

Privat

4:01

8:02

korriger

Ukjent

Ås IL

5:01

10:02

korriger

Isak Tangen

Privat

4:04

8:08

korriger

DNS

Jonas Arvidsson-Andresen

Ås IL

korriger

DNS

Liam Bitariho Sandvik

Ås IL

korriger

DNS

Ane Hjelmstad

Privat

korriger

DNS

Wanda Førre Nardocci

Privat

korriger

DNS

Sondre Østerås

Privat

korriger

DNS

Ida Sofie Buran

Ås IL

korriger

Klasse: SR J 7 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Adrianne H. Røssvoll

Ås IL

6:32

6:32

korriger

Emilie Otterstad

Ås IL

5:41

5:41

korriger

Signe Bruun Lyshaug

Ås IL

6:58

6:58

korriger

Marlene Ekstrøm

Ås IL

6:03

6:03

korriger

Kamilla Walle

Team Walle

5:09

5:09

korriger

Klasse: SR J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oline Gundersen Bauge

Ås IL

5:07

5:07

korriger

Mia Berle

Ås IL

4:59

4:59

korriger

Vera Meuwissen

Privat

4:47

4:47

korriger

Thea Bugten Pettersen

Ås IL

5:04

5:04

korriger

Una Brøste Evensdottir

Ås IL

4:54

4:54

korriger

Mathilde Ascheoug

Privat

6:09

6:09

korriger

Ulla Buran

Ås IL

4:56

4:56

korriger

Klasse: SR J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birgit Mathismoen

Nesbyen IL

5:35

5:35

korriger

Selma Konstance Årvik

Privat

5:45

5:45

korriger

Klasse: SR J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt

3:25

3:25

korriger

Anna Reisæter Overvoll

Ås IL

4:57

4:57

korriger

Klasse: SR J 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

7:01

+0:00

4:40

korriger

2.

Ingvild Herstad Elvenes

Asker Skiklubb

10:12

+3:11

6:48

korriger

DNS

Astrid Skjevdal

Ås IL

korriger

Klasse: SR J 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

8:00

+0:00

5:20

korriger

Klasse: SR G 7 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Holth Lauglo

Ski IL Friidrett

4:27

4:27

korriger

Emil Løken

Ås IL

4:27

4:27

korriger

Ådne Mathismoen

Nesbyen IL

4:43

4:43

korriger

Mario Knut Førre Nardocci

Privat

6:31

6:31

korriger

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

6:21

6:21

korriger

Erlend Stokke

Ås IL

4:55

4:55

korriger

Dyre Stokke

Ås IL

6:17

6:17

korriger

Jonathan Hole Lingmark

Ås IL

4:26

4:26

korriger

DNS

Elias Østerås

Privat

korriger

Klasse: SR G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sander Løken

Ås IL

4:27

4:27

korriger

Mattias Coard

Skaubygda IL

4:49

4:49

korriger

Amund Skagemo

Ås IL Fotball

4:55

4:55

korriger

Jostein Skagemo

Ås IL Fotball

5:30

5:30

korriger

Tobias Steffenrem

Ås IL

4:56

4:56

korriger

Oliver Steffenrem

Ås IL

5:46

5:46

korriger

Klasse: SR G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

3:36

3:36

korriger

Olve Herstad Elvenes

Asker Sk. Friidrett

4:27

4:27

korriger

Vegard Gaustad

Ås IL

6:15

6:15

korriger

Chris Adrian de Brito

Asker Skiklubb

4:41

4:41

korriger

Klasse: SR G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gunnar Bjerva

Ås IL

4:41

4:41

korriger

Eivind Aamodt Eikemo

Ås IL

4:17

4:17

korriger

Torjus Skagemo

Hobøl Motorklubb

6:01

6:01

korriger

Kasper Claesson Fredriksen

Fagerstrand IL

5:04

5:04

korriger

Klasse: SR G 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Kvernen

Drøbak-Frogn IL

7:16

+0:00

4:50

korriger

2.

Sondre H. Røssvoll

Ås IL

7:52

+0:36

5:14

korriger

3.

Birk Lilleheier

Ås IL

8:00

+0:44

5:20

korriger

4.

Eirik Aamodt Eikemo

Ås IL

8:17

+1:01

5:31

korriger

5.

Augusta Leegaard

Privat

9:38

+2:22

6:25

korriger

6.

Eskil Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

9:55

+2:39

6:36

korriger

DNS

Andreas Kure

Ås IL

korriger

Klasse: ÅR TRIM (Uten tid)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Marie Bergem

Kristiansand Løpeklubb

+0:00

0:00

korriger

1.

Harald Lislegård

Tonhovd IL

+0:00

0:00

korriger

1.

Rikke Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

+0:00

0:00

korriger

1.

Stina Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

+0:00

0:00

korriger

1.

Kenneth Løvold Rødseth

Privat

+0:00

0:00

korriger

1.

Katharina Semb

Privat

+0:00

0:00

korriger

1.

Gudrun Rydning

Privat

+0:00

0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2017, 16:17:58

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

207

Antall startet:

186