Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport

Diplomutskrift

Brikkesys.no

Årungen rundt 24. september 2017

Klasse: ÅR J 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Lilleheier

Ås IL

52:03

+0:00

4:57

Vis diplom

Klasse: ÅR K 21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ingrid Eltorn

Privat

DNS

Eldbjørg Moxnes

Oslostudentenes IK

Klasse: ÅR K 35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Kristine Høstmælingen

Privat

43:40

+0:00

4:09

Vis diplom

2.

Margrethe Førre Nardocci

Skiløperne

45:23

+1:43

4:19

Vis diplom

3.

Rubi Størset

Nittedal Triathlonklubb

47:59

+4:19

4:34

Vis diplom

4.

Berit Herstad

Privat

53:21

+9:41

5:04

Vis diplom

5.

Anne Kallum

Driv Idrettslag - Friidrett

1:00:32

+16:52

5:45

Vis diplom

6.

Andrea Johnson-Sekkelsten

Privat

1:03:34

+19:54

6:03

Vis diplom

DNS

Tone Pedersen

Privat

Klasse: ÅR K 50-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Knoph

Ås IL

54:43

+0:00

5:12

Vis diplom

2.

Kjersti Gram Andersen

Privat

57:57

+3:14

5:31

Vis diplom

DNS

Marianne Engen

Akershus krets

DNS

Tone Ferderley

Privat

Klasse: ÅR G 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karsten Ladstein

Sportsmanden

46:27

+0:00

4:25

Vis diplom

Brutt

Daniel Rosenfeld

Ås IL

Klasse: ÅR G 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

39:27

+0:00

3:45

Vis diplom

Klasse: ÅR M 17-20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Dybdahl

Privat

39:03

+0:00

3:43

Vis diplom

2.

Thorbjørn Onsaker

Privat

44:01

+4:58

4:11

Vis diplom

Klasse: ÅR M 21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Gjessing

Privat

38:03

+0:00

3:37

Vis diplom

2.

Magnus Spanthus

Privat

40:33

+2:30

3:51

Vis diplom

3.

Eirik Helmen

NMBUI 4 LIFE YO

45:23

+7:20

4:19

Vis diplom

4.

Ole Løseth Elvetun

Privat

46:10

+8:07

4:23

Vis diplom

5.

Joshua Larabee

Ås IL

50:32

+12:29

4:48

Vis diplom

6.

Paul Brown

The One

50:51

+12:48

4:50

Vis diplom

7.

Cato Solheim

Privat

53:53

+15:50

5:07

Vis diplom

8.

Øyvind Kvæstad

Team Grønvold

1:01:32

+23:29

5:51

Vis diplom

DNS

Christopher Conradi

Spis havregrøten din

DNS

Dennis Venøy

Spis havregrøten din

Klasse: ÅR M 35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Sandvik

Ås IL

39:13

+0:00

3:44

Vis diplom

2.

Johs Hjelmstad

Bækkelagets SK

39:26

+0:13

3:45

Vis diplom

3.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

39:36

+0:23

3:46

Vis diplom

4.

Henrik Gundersen

Tieto BIL

41:03

+1:50

3:54

Vis diplom

5.

Kashif Mir

SkiLøperne

42:36

+3:23

4:03

Vis diplom

6.

Håvard Eikemo

Ås IL/Follo SK

42:47

+3:34

4:04

Vis diplom

7.

Kenneth Aschehoug

Åsløpere

43:04

+3:51

4:06

Vis diplom

8.

Anders Glette

Ås IL

43:21

+4:08

4:07

Vis diplom

9.

Øyvind Langsrud

Ås IL

44:29

+5:16

4:14

Vis diplom

10.

Odd-Egil Fredriksen

Isfjorden IL

44:38

+5:25

4:15

Vis diplom

11.

Till Halbach

Ås IL

44:50

+5:37

4:16

Vis diplom

12.

Terje Størset

Nittedal Triathlonklubb

44:55

+5:42

4:16

Vis diplom

13.

Per Midthaugen

Privat

45:08

+5:55

4:17

Vis diplom

14.

Sylwester Wiatr

Privat

45:16

+6:03

4:18

Vis diplom

15.

Leif Inge Skagemo

Privat

45:32

+6:19

4:20

Vis diplom

16.

Kenneth Antonsen

Rye Sp.Kl.

46:50

+7:37

4:27

Vis diplom

17.

Jon-Vidar Gaustad

Privat

47:17

+8:04

4:30

Vis diplom

18.

Espen Stenersrød

Oslo International School

48:40

+9:27

4:38

Vis diplom

19.

Solve Sæbø

Privat

49:09

+9:56

4:40

Vis diplom

20.

Ingar Årvik

Privat

49:20

+10:07

4:41

Vis diplom

21.

Robert Banfi

Ås IL

49:54

+10:41

4:45

Vis diplom

22.

Erlend Værdal

Drøbak-Frogn IL

50:18

+11:05

4:47

Vis diplom

23.

Bjørn Erik Walle

Follo SK

53:38

+14:25

5:06

Vis diplom

24.

Espen Jakobsen

Privat

56:04

+16:51

5:20

Vis diplom

25.

Jon Petter Helgesen-Etnestad

Privat

59:34

+20:21

5:40

Vis diplom

26.

Egil Bremnes

Kråkstad IL

59:59

+20:46

5:42

Vis diplom

27.

Lorenzo Nardocci

Privat

1:03:23

+24:10

6:02

Vis diplom

DNS

Kristian Hovde Liland

SkiLøperne

DNS

Hans Petter Overvoll

Team Drøbak Multisport

Klasse: ÅR M 50-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein-Erik Bakke

SK Rye

40:58

+0:00

3:54

Vis diplom

2.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

43:27

+2:29

4:08

Vis diplom

3.

Terje Spanthus

Privat

44:35

+3:37

4:14

Vis diplom

4.

Tormod Seljegard

Skimt

51:29

+10:31

4:54

Vis diplom

5.

Trym Bergtatt

Driv Idrettslag - Friidrett

59:39

+18:41

5:40

Vis diplom

Klasse: ÅR M 60-69 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ketil Stølen

SINTEF

58:29

+0:00

5:34

Vis diplom

DNS

Finn Kirkemo

Privat

Klasse: NR J 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

24:19

+0:00

4:25

Vis diplom

2.

Linnea Holten

Drøbak-Frogn IL

26:25

+2:06

4:48

Vis diplom

3.

Mathilde Leegaard

Privat

36:42

+12:23

6:40

Vis diplom

DNS

Hanna Oulie

Drøbak-Frogn IL

Klasse: NR J 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

26:09

+0:00

4:45

Vis diplom

DNS

Emilie Agathe Besseberg

Drøbak-Frogn IL

Klasse: NR K 21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Andreassen Moe

Team Moe

25:23

+0:00

4:36

Vis diplom

2.

Mia Høiseth

Akershus krets

30:55

+5:32

5:37

Vis diplom

3.

Silje Nes

Ås IL

31:52

+6:29

5:47

Vis diplom

Klasse: NR K 35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruby So

Sportsmanden

28:52

+0:00

5:14

Vis diplom

2.

Marianne J Myrbraaten

Skimilajoggerne

29:08

+0:16

5:17

Vis diplom

3.

Mervi Bremnes

Kråkstad IL

30:13

+1:21

5:29

Vis diplom

4.

Else-Marit Gaustad

Privat

30:58

+2:06

5:37

Vis diplom

5.

Ingunn Berget

Ås IL

31:03

+2:11

5:38

Vis diplom

Klasse: NR G 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Hymer

Ås IL

20:56

+0:00

3:48

Vis diplom

2.

Håkon Heir

Ås IL

21:14

+0:18

3:51

Vis diplom

3.

Henrik C. Besseberg

Drøbak-Frogn IL

21:16

+0:20

3:52

Vis diplom

4.

Bruno Førre Nardocci

Privat

36:28

+15:32

6:37

Vis diplom

Klasse: NR G 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

31:49

+0:00

5:47

Vis diplom

Klasse: NR G 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Aarstad

Ås IL

20:41

+0:00

3:45

Vis diplom

Klasse: NR M 17-20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marcus Nordstrand

Ås IL

20:33

+0:00

3:44

Vis diplom

Klasse: NR M 21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Fiane Pedersen

Team Fiane

19:25

+0:00

3:31

Vis diplom

2.

Guttorm Mathismoen

Nesbyen IL

24:03

+4:38

4:22

Vis diplom

3.

Marius Honnemyr

Iveland IL

27:38

+8:13

5:01

Vis diplom

4.

Eirik Knudsen Gåseidnes

Oppegård IL

29:28

+10:03

5:21

Vis diplom

5.

Oskar Onstad

Privat

31:18

+11:53

5:41

Vis diplom

Klasse: NR M 35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Billy Aas

SkiLøperne - Kråkstad IL

20:01

+0:00

3:38

Vis diplom

2.

Kjell-Arne Besseberg

Drøbak-Frogn IL

21:51

+1:50

3:58

Vis diplom

3.

Kjetil Østerås

Privat

22:33

+2:32

4:06

Vis diplom

4.

Petter Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

24:04

+4:03

4:22

Vis diplom

5.

Christian Bakken

Drøbak-Frogn IL

24:33

+4:32

4:27

Vis diplom

6.

Stian Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

25:46

+5:45

4:41

Vis diplom

Klasse: NR M 50-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Theo Meuwissen

Privat

26:49

+0:00

4:52

Vis diplom

Klasse: SR G/J 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erika Sofie Arvidsson-Andresen

Ås IL

4:38

9:16

Vis diplom

Mie Josefine Barkvoll

Privat

9:04

18:08

Vis diplom

Anna Gundersen Bauge

Privat

4:52

9:44

Vis diplom

Jørgen Bjerva

Ås IL

3:59

7:58

Vis diplom

Mathias Borge Thoresen

Ås IL

4:58

9:56

Vis diplom

Henrik Nessa Brean

Privat

2:57

5:54

Vis diplom

Jørgen Nessa Brean

Privat

3:02

6:04

Vis diplom

Isak Dyrdal Gulbjørnrud

Privat

3:36

7:12

Vis diplom

Ulrik Herstad Elvenes

Privat

5:09

10:18

Vis diplom

Bo August Fossheim Solberg

Skimt

4:54

9:48

Vis diplom

Hennie Fossheim Solberg

Skimt

2:56

5:52

Vis diplom

Johannes Gaustad

Ås IL

3:40

7:20

Vis diplom

Viktor Glette

Ås IL

3:28

6:56

Vis diplom

Erle Helgesen-Etnestad

Privat

4:20

8:40

Vis diplom

Marie Hjelmstad

Privat

4:21

8:42

Vis diplom

Elise Holth Lauglo

Ski IL Friidrett

4:11

8:22

Vis diplom

Lars Rødseth Myklevoll

Privat

3:41

7:22

Vis diplom

Mathias Paulsbo

Privat

4:43

9:26

Vis diplom

Leah Rosenfeld

Ås IL

3:40

7:20

Vis diplom

Karsten Myklevoll Rødseth

Privat

6:00

12:00

Vis diplom

Elias Sørby Steine

Privat

3:09

6:18

Vis diplom

Ea Marie Stenersrød

Fagerstrand IL

4:03

8:06

Vis diplom

Martine Østerås

Røa IL

4:24

8:48

Vis diplom

Christina Paulsbo

Privat

4:08

8:16

Vis diplom

Kornelia Otterstad

Akershus krets

6:49

13:38

Vis diplom

Magnus Aamodt Eikemo

Ås IL

2:49

5:38

Vis diplom

Joanna Fonkalsrud

Privat

5:19

10:38

Vis diplom

Max Berle

Ås IL

4:00

8:00

Vis diplom

Kasper Berle

Ås IL

3:34

7:08

Vis diplom

Leah Olausen

Ås IL

4:45

9:30

Vis diplom

Harald Richter

Privat

4:02

8:04

Vis diplom

Lilja Marie Berg

Privat

3:50

7:40

Vis diplom

Linnea Emilie Berg

Privat

2:57

5:54

Vis diplom

Marie Bugten Pettersen

Ås IL

4:16

8:32

Vis diplom

Vendela Bergerud

Privat

4:36

9:12

Vis diplom

Marcus Coard

Skaubygda IL

4:01

8:02

Vis diplom

Hennie Aschehoug

Privat

4:42

9:24

Vis diplom

Sophie Leonora

Syversen

9:45

19:30

Vis diplom

Runar Skagemo

Knerten Barnehage

5:55

11:50

Vis diplom

Mia Amalie Sørby Testad

Ås IL

3:49

7:38

Vis diplom

Signe Johanne Strømsøyen Gudevang

Privat

4:42

9:24

Vis diplom

Ida Røhr Lilleheier

Privat

5:29

10:58

Vis diplom

Samuel Claessen-Fredriksen

Fagerstrand IL

5:41

11:22

Vis diplom

Per Johannessen

Privat

4:01

8:02

Vis diplom

Ukjent

Ås IL

5:01

10:02

Vis diplom

Isak Tangen

Privat

4:04

8:08

Vis diplom

DNS

Jonas Arvidsson-Andresen

Ås IL

DNS

Liam Bitariho Sandvik

Ås IL

DNS

Ane Hjelmstad

Privat

DNS

Wanda Førre Nardocci

Privat

DNS

Sondre Østerås

Privat

DNS

Ida Sofie Buran

Ås IL

Klasse: SR J 7 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Adrianne H. Røssvoll

Ås IL

6:32

6:32

Vis diplom

Emilie Otterstad

Ås IL

5:41

5:41

Vis diplom

Signe Bruun Lyshaug

Ås IL

6:58

6:58

Vis diplom

Marlene Ekstrøm

Ås IL

6:03

6:03

Vis diplom

Kamilla Walle

Team Walle

5:09

5:09

Vis diplom

Klasse: SR J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oline Gundersen Bauge

Ås IL

5:07

5:07

Vis diplom

Mia Berle

Ås IL

4:59

4:59

Vis diplom

Vera Meuwissen

Privat

4:47

4:47

Vis diplom

Thea Bugten Pettersen

Ås IL

5:04

5:04

Vis diplom

Una Brøste Evensdottir

Ås IL

4:54

4:54

Vis diplom

Mathilde Ascheoug

Privat

6:09

6:09

Vis diplom

Ulla Buran

Ås IL

4:56

4:56

Vis diplom

Klasse: SR J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birgit Mathismoen

Nesbyen IL

5:35

5:35

Vis diplom

Selma Konstance Årvik

Privat

5:45

5:45

Vis diplom

Klasse: SR J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt

3:25

3:25

Vis diplom

Anna Reisæter Overvoll

Ås IL

4:57

4:57

Vis diplom

Klasse: SR J 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

7:01

+0:00

4:40

Vis diplom

2.

Ingvild Herstad Elvenes

Asker Skiklubb

10:12

+3:11

6:48

Vis diplom

DNS

Astrid Skjevdal

Ås IL

Klasse: SR J 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

8:00

+0:00

5:20

Vis diplom

Klasse: SR G 7 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Holth Lauglo

Ski IL Friidrett

4:27

4:27

Vis diplom

Emil Løken

Ås IL

4:27

4:27

Vis diplom

Ådne Mathismoen

Nesbyen IL

4:43

4:43

Vis diplom

Mario Knut Førre Nardocci

Privat

6:31

6:31

Vis diplom

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

6:21

6:21

Vis diplom

Erlend Stokke

Ås IL

4:55

4:55

Vis diplom

Dyre Stokke

Ås IL

6:17

6:17

Vis diplom

Jonathan Hole Lingmark

Ås IL

4:26

4:26

Vis diplom

DNS

Elias Østerås

Privat

Klasse: SR G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sander Løken

Ås IL

4:27

4:27

Vis diplom

Mattias Coard

Skaubygda IL

4:49

4:49

Vis diplom

Amund Skagemo

Ås IL Fotball

4:55

4:55

Vis diplom

Jostein Skagemo

Ås IL Fotball

5:30

5:30

Vis diplom

Tobias Steffenrem

Ås IL

4:56

4:56

Vis diplom

Oliver Steffenrem

Ås IL

5:46

5:46

Vis diplom

Klasse: SR G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

3:36

3:36

Vis diplom

Olve Herstad Elvenes

Asker Sk. Friidrett

4:27

4:27

Vis diplom

Vegard Gaustad

Ås IL

6:15

6:15

Vis diplom

Chris Adrian de Brito

Asker Skiklubb

4:41

4:41

Vis diplom

Klasse: SR G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gunnar Bjerva

Ås IL

4:41

4:41

Vis diplom

Eivind Aamodt Eikemo

Ås IL

4:17

4:17

Vis diplom

Torjus Skagemo

Hobøl Motorklubb

6:01

6:01

Vis diplom

Kasper Claesson Fredriksen

Fagerstrand IL

5:04

5:04

Vis diplom

Klasse: SR G 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Kvernen

Drøbak-Frogn IL

7:16

+0:00

4:50

Vis diplom

2.

Sondre H. Røssvoll

Ås IL

7:52

+0:36

5:14

Vis diplom

3.

Birk Lilleheier

Ås IL

8:00

+0:44

5:20

Vis diplom

4.

Eirik Aamodt Eikemo

Ås IL

8:17

+1:01

5:31

Vis diplom

5.

Augusta Leegaard

Privat

9:38

+2:22

6:25

Vis diplom

6.

Eskil Kristiansen

Drøbak-Frogn IL

9:55

+2:39

6:36

Vis diplom

DNS

Andreas Kure

Ås IL

Klasse: ÅR TRIM (Uten tid)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lislegård

Tonhovd IL

+0:00

0:00

Vis diplom

1.

Tonje Marie Bergem

Kristiansand Løpeklubb

+0:00

0:00

Vis diplom

1.

Gudrun Rydning

Privat

+0:00

0:00

Vis diplom

1.

Rikke Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

+0:00

0:00

Vis diplom

1.

Stina Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

+0:00

0:00

Vis diplom

1.

Kenneth Løvold Rødseth

Privat

+0:00

0:00

Vis diplom

1.

Katharina Semb

Privat

+0:00

0:00

Vis diplom


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2017, 16:17:58

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

207

Antall startet:

186