Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Orkla-Gaula Karusellen 2010Lagkonkurranse OG-KarusellenDataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 26. mai 2010

Klasse: A/B 5.5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Håkon Skogstad

Gaula OK

45:19

+0:00

2.

Anderas Sølberg

Leik IL

45:23

+0:04

3.

Audun Bakk

Melhus

48:39

+3:20

4.

Torleif Syrstad

Leik IL

49:37

+4:18

5.

Jon Røstum

Gaula OK

50:00

+4:41

6.

Ole Hartvik Skogstad

Gaula OK

50:34

+5:15

7.

Brage Keiserås

Leik IL

53:57

+8:38

8.

Anders Solstad

Orkanger IF

58:25

+13:06

9.

Runar Krognes

Leik IL

59:45

+14:26

10.

Kristian Fossmo

Leik IL

1:12:40

+27:21

11.

Arild Karlsen

Melhus

1:25:33

+40:14

Klasse: A/B 4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

Leik IL

38:59

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

Gaula OK

40:43

+1:44

3.

Ola Inge Keiserås

Leik IL

40:44

+1:45

4.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

44:02

+5:03

5.

John Henry Hammer

Børsa IL

44:45

+5:46

6.

Konrad Undsgård

Leik IL

46:02

+7:03

7.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

47:28

+8:29

8.

Ola Skorstad

Orkanger IF

54:13

+15:14

9.

Ole Hjulstad

Melhus

55:26

+16:27

10.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

1:01:28

+22:29

11.

Eivind Opedal

Melhus

1:01:45

+22:46

12.

Eivind Bakk

Melhus

1:04:02

+25:03

13.

Øystein By

Børsa IL

1:09:11

+30:12

DSQ

Svein Olav Åmot

Leik IL

52:59

34

Klasse: A/B 4 Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

TERJE Krokstad

Krokstadøra IL

49:24

+0:00

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Leik IL

33:25

+0:00

2.

Tone Almås

Leik Il

35:27

+2:02

3.

Ingebrigt Eid

Leik IL

36:51

+3:26

4.

Ola Grendal

Orkanger IF

37:02

+3:37

5.

Arne Gaustad

Børsa IL

37:58

+4:33

6.

Ådne K. Berg

Leik IL

38:45

+5:20

7.

Mette Moa

Orkanger IF

39:25

+6:00

8.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

43:01

+9:36

9.

Brita Gabrielsen

Børsa IL

43:18

+9:53

10.

Elfrid By

Orkanger IF

43:34

+10:09

11.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

50:34

+17:09

12.

Kristin Løhre Sølberg

Leik IL

58:54

+25:29

DSQ

Hege Melhuus

Melhus

38:32

63 65 156 157

Klasse: B3TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gisle Berg

Leik IL

33:53

+0:00

2.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

46:49

+12:56

3.

Jan Hage

Leik IL

47:11

+13:18

Klasse: B2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Johan Sjetne

Børsa IL

22:35

+0:00

2.

Kjell Sølberg

Leik IL

27:49

+5:14

3.

Ola Neraunet

Orkanger IF

28:13

+5:38

4.

Ingrid Opedal

Melhus

29:56

+7:21

5.

Heidi Flå

Orkanger IF

35:06

+12:31

6.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

35:55

+13:20

Klasse: B2TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

34:08

+0:00

2.

Magni Skogstad

Gaula OK

37:01

+2:53

3.

Marcel Lanckmans

Gaula OK

49:51

+15:43

4.

Dag A. Lund

Børsa IL

1:21:34

+47:26

Klasse: B2 Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Tore Slørdal Røvik

Krokstadøra IL

19:47

+0:00

2.

Svein Joar Røvik (2)

Krokstadøra IL

26:11

+6:24

3.

Wenche Snildalsli (TO)

Krokstadøra IL

26:38

+6:51

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Undsgård

Leik IL

21:55

+0:00

2.

Sivert Bellingmo

Gaula OK

23:40

+1:45

3.

Mari Sundet

Leik IL

30:14

+8:19

4.

Jostein Glesåsen

Gaula OK

30:19

+8:24

5.

John Åmot

Leik IL

39:22

+17:27

6.

Oddveig Lien

Orkanger IF

45:54

+23:59

7.

Thor Isdahl

Orkanger IF

47:26

+25:31

8.

Esten Melhuus

Melhus

48:36

+26:41

9.

Anne Marie By

Børsa IL

1:00:01

+38:06

Klasse: C2 Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Joar Røvik

Krokstadøra IL

18:55

+0:00

2.

Wenche Snildalsli

Krokstadøra IL

19:00

+0:05

Klasse: C2 TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Hjulstad

Melhus

25:20

+0:00

Klasse: N 1.5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Våga Fløttum

Børsa IL

17:25

+0:00

2.

Even Undsgård

Leik IL

21:28

+4:03

Klasse: N 1,5 Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karstein Røvik

Krokstadøra IL

17:21

+0:00

2.

Jakob S. Røvik

Krokstadøra IL

20:37

+3:16


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 juni 2016, 20:47:09

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

71

Antall startet:

71