Startliste eksport iofxml 3.0

Orkla-Gaula Karusellen 2010

Klasse: A/B 5.5
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 6
1Audun BakkMelhus374131113
1Andreas SølbergLeik373131311
3Brage KeiseråsLeik33571169
3Anders SolstadOrkanger IF33591077
5Jon RøstumGaula OK17389
6Arild WærnesOrkanger IF14295
7Kjell Rune L. HalvorsrudMelhus133616
8Anderas SølbergLeik IL11211
9Stein Vidar ThunKlæbu IL10110
9Ola RøstumGaula OK10110
9Johan Riseth HammerBørsa IL10110
12Jan Peder HegdalOrkanger IF9218
13Steffen HallsteinsenKlæbu IL818
13Martin UglemMelhus8244
13Johan LandrøBørsa IL828
16Tor Håkon SkogstadGaula OK727
16Arild KarlsenMelhus7361
18Ragnar IngdalBørsa IL515
19Runar KrognesLeik451111
20Morten RikstaddalLeik111
20Kristian FossmoLeik121
20Gisle K. BergLeik111
20Børge JønlandLeik111
Klasse: A/B 4
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 6
1John Henry HammerBørsa IL44513101110
2Svein Olav ÅmotLeik IL345111391
3Ola KeiseråsLeik284511111
4Rolf WærnesOrkanger IF2757947
5Ola SkorstadOrkanger IF2441077
6Svein UnsgårdLeik IL2341139
7Hans Boye SkogstadGaula OK17398
8Ragnar IngdalBørsa IL14386
9Per Harald SkogstadOL Gaula13113
9Ole HjulstadMelhus13358
11Ola RøstumGaula OK10110
11Jan Petter OppedalMelhus10355
13Randi WærnesOrkanger IF818
14Lorents LandrøBørsa IL616
14Eivind OpedalMelhus626
14Eivind BakkMelhus646
17Otto SørtømmeGaula OK424
17Håvard BrodalGaula OK414
19Håvar BrodalGaula OK313
20Øystein ByBørsa IL2311
21Sturla EstenstadLeik111
21Konrad UnsgårdLeik111
21Erlend AuneBørsa IL111
Klasse: B3
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 6
1Geir Inge KeiseråsLeik52513131313
2Tone AlmåsLeik245111111
3Trine SunnsetMelhus203866
3Ola GrendalOrkanger IF2041109
5Randi WærnesOrkanger IF192910
5Hege MelhuusMelhus1941018
7Jørgen IndegårdOrkanger IF1851197
8Kåre OnsøyenMelhus IL15278
9Ingebrigt EidLeik14511111
10Ådne K. BergLeik1341111
11Mette MoaOrkanger IF1158111
11Hilde BellinmoGaula OK113515
11Elfrid ByOrkanger IF115911
14Ivar SkjærvoldGaula OK10255
14Arne GaustadBørsa IL10310
16Pauline Røstum BellignmoGaula OK717
16Brita GabrielsenBørsa IL727
18Halstein LøhreGaula OK616
18Anne Irene UlfsnesBørsa IL616
20Jorun Opedal UglemMelhus5341
21Kristin Løhre SølbergLeik451111
21Asbjørn BjerkenåsLeik451111
23Marte LøhreGaula OK313
24Anne Kari StubsjøenLeik2211
25Ola HjulstadMelhus121
25Kristine UnsgårdLeik111
25Inger H. BakkenLeik111
Klasse: B3TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 6
1Ole Gunnar SølbergLeik IL34111
2Jan HageLeik IL2311
2Gisle K. BergLeik2211
4Ola SkorstadOrkanger IF111
4Halstein LøhreGaula OK111
4Gisle BergLeik IL121
4Endre FlåGaula OK111
Klasse: B2
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 6
1Kjell SølbergLeik354111311
2Ann Karin EvjenOrkanger IF3359798
3Einar KeiseråsLeik32381311
4Martin MelhuusMelhus30311109
5Arnt Johan SjetneBørsa IL2851387
6Heidi FlåOrkanger IF2551987
7Reidar SolemGaula OK2021010
8Ingrid OpedalMelhus13313
9Ola NeraunetOrkanger IF10310
10Kristin AntonsenLeik727
11Åse HøgsteggenLeik616
12Ola NerauneOrkanger IF111
12Oddveig LienOrkanger IF111
12Arne GrønsetOrkanger IF111
Klasse: B2TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 6
1Dag A. LundBørsa IL451111
2Marcel LanckmansGaula OL34111
2Jan Helge DørdalBørsa IL33111
2Anna Marie HammerBørsa IL34111
5Morten BlekkanBørsa IL121
5Gunn Mari K. BergLeik111
Klasse: C2
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 6
1Line SølbergLeik4349111310
2Jostein GlesåenGaula OK2747119
3Randi LandrøBørsa IL222139
4Jonas UndsgårdLeik IL2131110
5Sivert BellingmoGaula OL183108
6Magnar FandremOrkanger IF163565
6Esten MelhuusMelhus163511
8Ivar LøbergGaula OK15269
9Anne Mari ByBørsa IL14286
10Mari SundetLeik13213
10Jens MelhuusMelhus13113
12Kristin Våga FløttumBørsa IL10110
13Thor IsdahlOrkanger IF9318
14Anne Marie ByBørsa IL828
15Tor IsdalOrkanger IF717
15John ÅmotLeik751114
15Henny HelbækOrkanger IF717
18Knut FlåGaula OK5214
19Oddveig LienOrkanger IF2311
20Tonje Ulvsløkk HaugenBørsa IL111
20Ole K. LienLeik111
20Jorunn HammerBørsa IL111
20Inger FlåLeik111
20Beathe HelmersenBørsa IL111
Klasse: C2 TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 6
Klasse: N 1,5 GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 6
Klasse: A/B 5.5 GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 6
1Petter HallerbyNTNUI13113
1Jon RøstumGaula OK13113
3Bjørn BrenneTrollelg OL11111
4Harald LaugloTrollelg OL10110


Antall tellende løp: Alle

Poengregel:
POENGBEREGNING I LAGKAMPEN Alle løpere som fullfører ei løype får minst ett poeng. 2 løpere fra hvert lag er med å kjempe om ekstra lagspoeng i alle løyper unntatt 1.5 km N. Er det 7 tellende lag vil løypeseier gi 15 poeng, 2.plass 13 poeng , 3.plass 12 osv. Deles plassen av minst to løpere vil alle med lik tid få poeng lik den beste plasseringa. Eks. er det plassdeling av 2.plassen vil løpere med samme tid få 13 poeng. Løpere som ikke løper påkrevd løype og løpere i 1,5 km N får 1 poeng for fullført løp. I stafetten får alle fullførte løpere 5 poeng som teller i lagkampen, både i stafetten og i idividuell fellesstart samme dag.