Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Orkla-Gaula Karusellen 2010Lagkonkurranse OG-KarusellenDataeksport
Brikkesys.no

2. OG-Karusell Børsa IL 2. juni 2010

Klasse: A/B 5.5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus

46:26

+0:00

2.

Anderas Sølberg

Leik IL

47:19

+0:53

3.

Johan Riseth Hammer

Børsa IL

48:12

+1:46

4.

Anders Solstad

Orkanger IF

58:25

+11:59

5.

Jon Røstum

Gaula OK

59:26

+13:00

6.

Brage Keiserås

Leik IL

1:03:49

+17:23

7.

Runar Krognes

Leik IL

1:06:03

+19:37

8.

Arild Karlsen

Melhus

1:58:38

+1:12:12

DSQ

Johan Landrø

Børsa IL

1:27:41

158 136 169 170 155 151

Klasse: A/B 4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Henry Hammer

Børsa IL

37:13

+0:00

2.

Svein Olav Åmot

Leik IL

46:09

+8:56

3.

Ola Skorstad

Orkanger IF

47:36

+10:23

4.

Hans Boye Skogstad

Gaula OK

48:46

+11:33

5.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

53:08

+15:55

6.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

57:38

+20:25

7.

Eivind Opedal

Melhus

58:44

+21:31

8.

Erlend Aune

Børsa IL

1:00:20

+23:07

9.

Ola Keiserås

Leik IL

1:01:11

+23:58

10.

Otto Sørtømme

Gaula OK

1:11:00

+33:47

11.

Svein Unsgård

Leik IL

10:00:00

+9:22:47

DSQ

Eivind Bakk

Melhus

55:45

123

DSQ

Jan Petter Oppedal

Melhus

1:12:59

123

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Leik IL

30:29

+0:00

2.

Tone Almås

Leik Il

34:21

+3:52

3.

Hege Melhuus

Melhus

38:05

+7:36

4.

Elfrid By

Orkanger IF

42:03

+11:34

5.

Mette Moa

Orkanger IF

43:28

+12:59

6.

Brita Gabrielsen

Børsa IL

43:30

+13:01

7.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

44:05

+13:36

8.

Ola Grendal

Orkanger IF

44:15

+13:46

9.

Anne Irene Ulfsnes

Børsa IL

44:25

+13:56

10.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

45:12

+14:43

11.

Hilde Bellinmo

Gaula OK

56:21

+25:52

12.

Kristin Løhre Sølberg

Leik IL

58:50

+28:21

13.

Anne Kari Stubsjøen

Leik IL

58:53

+28:24

14.

Ingebrigt Eid

Leik IL

1:08:04

+37:35

15.

Jorun Opedal Uglem

Melhus

1:08:56

+38:27

16.

Marte Løhre

Gaula OK

1:24:24

+53:55

DSQ

Arne Gaustad

Børsa IL

6:38

144 156 122 152 131 124 127 130

Klasse: B3TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gisle Berg

Leik IL

32:39

+0:00

2.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

41:25

+8:46

3.

Jan Hage

Leik IL

44:07

+11:28

4.

Endre Flå

Gaula OK

1:02:23

+29:44

5.

Halstein Løhre

Gaula OK

1:33:23

+1:00:44

Klasse: B2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Johan Sjetne

Børsa IL

17:30

+0:00

2.

Martin Melhuus

Melhus

25:09

+7:39

3.

Ola Neraunet

Orkanger IF

26:41

+9:11

4.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

30:00

+12:30

5.

Einar Keiserås

Leik IL

34:39

+17:09

6.

Arne Grønset

Orkanger IF

38:20

+20:50

7.

Heidi Flå

Orkanger IF

39:40

+22:10

8.

Kristin Antonsen

Leik IL

43:17

+25:47

DSQ

Ingrid Opedal

Melhus

34:43

169

Klasse: B2TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

27:43

+0:00

2.

Jan Helge Dørdal

Børsa IL

28:21

+0:38

3.

Dag A. Lund

Børsa IL

39:31

+11:48

4.

Marcel Lanckmans

Gaula OK

50:59

+23:16

DSQ

Morten Blekkan

Børsa IL

131 133 158 169 170 151 127 130

DSQ

Magni Skogstad

Gaula OK

1:08:55

131 133 158 169 170

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Landrø

Børsa IL

20:37

+0:00

2.

Jonas Undsgård

Leik IL

23:54

+3:17

3.

Sivert Bellingmo

Gaula OK

26:27

+5:50

4.

Line Sølberg

Leik IL

27:08

+6:31

5.

Anne Marie By

Børsa IL

34:23

+13:46

6.

Henny Helbæk

Orkanger IF

35:45

+15:08

7.

Tonje Ulvsløkk Haugen

Børsa IL

37:40

+17:03

8.

Ivar Løberg

Gaula OK

42:57

+22:20

9.

Magnar Fandrem

Orkanger IF

45:42

+25:05

10.

Thor Isdahl

Orkanger IF

46:16

+25:39

11.

Oddveig Lien

Orkanger IF

48:39

+28:02

12.

John Åmot

Leik IL

55:53

+35:16

13.

Knut Flå

Gaula OK

1:16:03

+55:26

DSQ

Jostein Glesåen

Gaula OK

31:29

127

DSQ

Birger Paulsen

Børsa IL

51:24

124 128 155 145 136 170 151

Klasse: N 1.5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Våga Fløttum

Børsa IL

13:01

+0:00

2.

Erlend Våga Fløttum

Børsa IL

13:58

+0:57

3.

Jon Drugli

Børsa IL

17:24

+4:23

4.

Arne Drugli

Børsa IL

17:27

+4:26

5.

Marit By

Børsa IL

19:06

+6:05

6.

Anna Bellingmo

Gaula OK

26:35

+13:34

7.

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

41:34

+28:33

8.

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

41:40

+28:39

9.

Erik W. Bakk

Melhus

52:20

+39:19


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juni 2010, 23:09:59

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

83

Antall startet:

83