Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018ABIK Romerike 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P6 Ekerud 22. mai 2018

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

34:46

+0:00

2.

Eva Beate Andresen

NILU

40:46

+6:00

3.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

46:04

+11:18

4.

Aina Grymyr

Haugerud

1:13:33

+38:47

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

50:23

+0:00

2.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

54:03

+3:40

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

40:52

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

57:40

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:00:40

+3:00

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:15:33

+17:53

4.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:26:46

+29:06

DSQ

Nora Ursin

Bærum kom.

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

52:34

+0:00

Klasse: D-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Simonsen

Privat

54:39

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Holter

Larvik OK

1:18:15

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

Oslo Kommune BIL

43:42

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

45:27

+0:00

2.

Yngvar Christiansen

Storebrand Forsikring

51:12

+5:45

3.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:01:11

+15:44

4.

Johan Haavardtun

Schenker

1:07:22

+21:55

5.

Bjørne Syversten

PRIVAT

1:07:26

+21:59

6.

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

1:32:56

+47:29

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

33:05

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

41:55

+8:50

3.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

56:22

+23:17

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

37:31

+0:00

2.

Kjell Markset

KolL

39:21

+1:50

3.

Knut Anders Løken

Fossum IF

40:33

+3:02

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

42:20

+4:49

5.

Tore Sannes

Geodata AS

43:49

+6:18

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

46:33

+9:02

7.

Tore Ringerike

DNB

52:05

+14:34

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

27:27

+0:00

2.

Johan T Jensen

UD

30:05

+2:38

3.

Reidar Kierulf

RKP

39:01

+11:34

4.

Per Nermo

COWI BIL

41:56

+14:29

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Evan Pettersson

NVE

37:34

+0:00

2.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

37:36

+0:02

3.

Johan Storsveen

OPIL

38:45

+1:11

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

43:51

+6:17

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

50:07

+12:33

6.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

51:06

+13:32

7.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

51:32

+13:58

8.

Einar Skåre

Brevpost

54:31

+16:57

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

39:06

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

40:53

+1:47

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

42:09

+3:03

4.

Arne Øfsthus

Fugro

44:26

+5:20

5.

Arne H Reistad

Thales BIL

46:35

+7:29

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

51:17

+12:11

7.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

51:57

+12:51

8.

Sigfred Fagervik

Thales

53:22

+14:16

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:10:13

+31:07

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annar Brustad

FOBIL

41:43

+0:00

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

42:41

+0:58

3.

Kjell Teigland

PRIVAT

59:21

+17:38

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:02:49

+21:06

5.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:08:33

+26:50

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

OK ØST

52:51

+0:00

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Aasen

DYNEA

49:38

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

52:16

+2:38

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Brox

OL Totentroll

43:24

+0:00

2.

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

1:16:20

+32:56

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

55:39

+0:00

2.

Torbjørn Vadder

ABB bil

1:13:43

+18:04

3.

Alexander Urnes

FFI BIL

1:16:08

+20:29

4.

Anders Liaøy

Caverion

1:42:58

+47:19


Sist oppdatert:

13 august 2018, 07:29:32

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

67

Antall startet:

67