Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2018OG karusellen langkonkurranse 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 1 23. mai 2018

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Andren

IL Leik

42:24

+0:00

7:51

2.

Ola Keiserås

IL Leik

45:06

+2:42

8:21

3.

Audun Bakk

Melhus IL

53:08

+10:44

9:50

4.

Runar Krognes

IL Leik

58:23

+15:59

10:48

5.

Eirik G. Sundstrøm

IL Leik

1:04:11

+21:47

11:53

6.

Ådne Berg

IL Leik

1:09:44

+27:20

12:54

7.

Anders Estenstad

IL Leik

1:11:46

+29:22

13:17

8.

Tore Kanestrøm

Børsa-Orkanger

1:16:30

+34:06

14:10

9.

Ingebrigt Eid

IL Leik

1:26:56

+44:32

16:05

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

46:57

+0:00

10:55

2.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

49:51

+2:54

11:35

3.

John Henry Hammer

Børsa-Orkanger

52:24

+5:27

12:11

4.

Stefan Preisig

Melhus IL

1:00:12

+13:15

14:00

5.

Jan Hage

IL Leik

1:00:37

+13:40

14:05

6.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:05:20

+18:23

15:11

7.

Anders Solstad

Børsa-Orkanger

1:06:43

+19:46

15:30

8.

Gaute Finstad

Melhus IL

1:07:34

+20:37

15:42

9.

Oskar Storler

Melhus IL

1:32:12

+45:15

21:26

DSQ

Joakim Qvenild Solberg

Melhus IL

1:30:27

97

Klasse: Rød gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:30:15

+0:00

20:59

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

IL Leik

28:18

+0:00

10:28

2.

Svein Olav Åmot

IL Leik

29:03

+0:45

10:45

3.

Rolf Wærnes

Børsa-Orkanger

30:17

+1:59

11:12

4.

Tone Almås

IL Leik

30:35

+2:17

11:19

5.

Hege S Melhuus

Melhus IL

31:16

+2:58

11:34

6.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

32:17

+3:59

11:57

7.

Eivind Næve

IL Leik

33:06

+4:48

12:15

8.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

33:32

+5:14

12:25

9.

John Lerli

Melhus IL

35:46

+7:28

13:14

10.

Hallgeir Øian

OL Gaula

36:36

+8:18

13:33

11.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

37:18

+9:00

13:48

12.

Mai Iren Almås

IL Leik

38:22

+10:04

14:12

13.

Ole Blækkan

IL Leik

43:15

+14:57

16:01

14.

Ove Bjørnar Grøtte

IL Leik

43:19

+15:01

16:02

15.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

46:31

+18:13

17:13

16.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

47:03

+18:45

17:25

17.

Ole Hjulstad

Melhus IL

47:39

+19:21

17:38

18.

Halvard Kjølli

Børsa-Orkanger

1:01:08

+32:50

22:38

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kay Ove Bjerkenås

IL Leik

31:49

+0:00

11:47

2.

John Olav Næve

IL Leik

33:10

+1:21

12:17

3.

Ole Jonny Eid

IL Leik

47:03

+15:14

17:25

4.

Erik Tofte

Melhus IL

1:07:19

+35:30

24:55

5.

Martin Aune

Melhus IL

1:11:08

+39:19

26:20

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

27:49

+0:00

13:14

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

29:07

+1:18

13:51

3.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

29:20

+1:31

13:58

4.

Øivind Østeggen

Børsa-Orkanger

30:05

+2:16

14:19

5.

Martin Melhuus

Melhus IL

31:15

+3:26

14:52

6.

Eivind Bakk

Melhus IL

32:57

+5:08

15:41

7.

Mette Moa

Børsa-Orkanger

34:11

+6:22

16:16

8.

Trine Sunnset

Melhus IL

34:37

+6:48

16:29

9.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

34:59

+7:10

16:39

10.

Inger H Bakken

IL Leik

37:07

+9:18

17:40

11.

Heidi Flå

Børsa-Orkanger

37:16

+9:27

17:44

12.

Ingrid Opedal

Melhus IL

42:19

+14:30

20:09

13.

Kjell Sølberg

IL Leik

1:03:18

+35:29

30:08

14.

Kristin Lerli

Melhus IL

1:09:38

+41:49

33:09

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Aas

Melhus IL

34:09

+0:00

16:15

2.

Audun Kleiven

Melhus IL

50:59

+16:50

24:16

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lerli

Melhus IL

15:29

+0:00

9:40

2.

Sigurd Rønning

Melhus IL

16:08

+0:39

10:05

3.

Åse Høgsteggen

IL Leik

19:02

+3:33

11:53

4.

Kari Moa Solstad

Børsa-Orkanger

23:20

+7:51

14:35

5.

Arne Grønset

Børsa-Orkanger

25:08

+9:39

15:42

6.

Randi Schrøder

Melhus IL

27:01

+11:32

16:53

7.

Sigurd Schrøder

Melhus IL

27:02

+11:33

16:53

8.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

28:48

+13:19

18:00

9.

Rina Marie Ruud

Børsa-Orkanger

32:12

+16:43

20:07

10.

Ola Neraune

Børsa-Orkanger

33:05

+17:36

20:40

11.

Ingrid Øian

OL Gaula

37:03

+21:34

23:09

DSQ

Jostein Glesåen

OL Gaula

25:58

79

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

IL Leik

19:17

+0:00

12:03

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Katrin Nesterova

Melhus IL

12:32

Martin Nesterov

Melhus IL

12:34

Tatjana Gregonis

Melhus IL

12:33

Eli Minde

IL Leik

13:35

Bjørg Krognes

IL Leik

13:42

Ådne Sundet

IL Leik

6:29

Vårin Wold Finstad

Melhus IL

21:44

Jon Magnus Ruud

Børsa-Orkanger

21:15

Sunniva Presig

Melhus IL

20:03

Helena Presig

Melhus IL

20:22

Johanne Aasen

IL Leik

23:14

Jenny Rønning

Melhus IL

17:49

Johan Kristian Bernhardt

Melhus IL

17:10

Gustav Bernhardt

Melhus IL

18:40

Arve Sundet

IL Leik

9:13


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 mai 2018, 21:52:29

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

87

Antall startet:

87