Startliste eksport iofxml 3.0

OG karusellen 2018

Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Arr.poengLøp5
1Oskar AndrenIL Leik300510010010097100
2Ola KeiseråsIL Leik292597959510095
3Audun BakkMelhus IL2725878510082
4Jonas UnsgårdIL Leik2533819082
5Runar KrognesIL Leik24458172808375
6Gisle BergIL Leik200468507557
6Anders EstenstadIL Leik20056567685064
8Ådne BergIL Leik1943686264
9Jon RøstumGaula OL16228181
10Erik SundstrømLeik15827979
11Eirik G. SundstrømIL Leik14627472
12Ingebrigt EidIL Leik12725077
13Tore KanestrømBørsa-Orkanger12026060
14Asle Heide VaskinnMelhus IL92192
15Torleif SyrstadLeik59159
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Arr.poengLøp5
1Atle PedersenMelhus IL300410010099100
2Stein Ivar FossMelhus IL295597931008398
3Svein UnsgårdIL Leik29159297929599
4John Henry HammerBørsa-Orkanger274494819189
5Stefan PreisigMelhus IL272486948492
6Jan HageIL Leik25958580759282
7Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL25458082847588
8Anders SolstadBørsa-Orkanger25057982767689
9Brage KeiseråsIL Leik2002100100
10Nils Kristian MoeKlæbu IL94194
11Jesse SmithKlæbu IL86186
12Gaute FinstadMelhus IL78178
13Ole Gunnar SølbergLeik IL75175
14Gerd BjørsethKrokstadøra73173
15Oskar StorlerMelhus IL52152
Klasse: RØD GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Arr.poengLøp5
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Arr.poengLøp5
1Line SølbergIL Leik29941008999100
2Svein Olav ÅmotIL Leik298599999710094
3Tone AlmåsIL Leik296596100959997
4Kristoffer LerliMelhus IL28459383879992
5Hege S MelhuusMelhus IL2823959196
6Rolf WærnesBørsa-Orkanger271497928269
7Hallgeir ØianOL Gaula269585841007879
8John LerliMelhus IL25958781868677
9Oddbjørn SyrstadIL Leik258591768384
10Morten BlækkanBørsa-Orkanger2393837977
11Mai Iren AlmåsIL Leik2373827877
12Ragnar IngdalBørsa-Orkanger2363758675
13Eivind BakkMelhus IL2103687468
14Ole BlækkanLeik206474686461
15Ove Bjørnar GrøtteIL Leik1883746450
16Eivind NæveIL Leik18229290
17Pauline Røstum BellingmoGaula OL16428282
18Ole HjulstadMelhus IL13726671
19Reidun SælandMelhus IL13528550
20Sigmund FredriksenIL Leik13126764
21Jan Petter OpedalMelhus IL11826850
22Stein HosethMelhus IL10725057
23Jan Egil TillereggenKlæbu IL85185
24Hans Boye SkogstadOL Gaula84184
25Nils Ottar SvaenKlæbu IL50150
25Halvard KjønnliBørsa-Orkanger50250
25Halvard KjønliBørsa-Orkanger50150
25Halvard KjølliBørsa-Orkanger50150
Klasse: GRØNN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Arr.poengLøp5
1Ørjan SæterMelhus IL10025050
1Oskar StorlerMelhus IL10025050
1Ole Jonny EidIL Leik10025050
1Gunleiv SælandMelhus IL10025050
5Ole Gunnar SølbergLeik50150
5Michael OlsenMelhus IL50150
5Martin AuneMelhus IL50150
5Magne FossanMelhus IL50150
5Kay Ove BjerkenåsIL Leik50150
5John Olav NæveIL Leik50150
5Joakim Qvenild SolbergMelhus IL50150
5Erik TofteMelhus IL50150
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Arr.poengLøp5
1Joar Arvid KrognesIL Leik2975100929710093
2Kåre OnsøyenMelhus IL295597100989477
3Øivind ØsteggenBørsa-Orkanger294596981005096
3Anne Kari StubsjøenIL Leik294498979993
5Mette MoaBørsa-Orkanger28738998100
6Martin MelhuusMelhus IL28159496918386
7Arne GaustadBørsa-Orkanger2793949194
8Asbjørn BjerkenåsIL Leik27658794919175
9Trine SunnsetMelhus IL27158886809093
10Ola GrendalBørsa-Orkanger2613908586
11Kjell SølbergIL Leik258450779388
12Ingrid OpedalMelhus IL240474867975
12Inger H BakkenIL Leik2403836889
14Heidi FlåBørsa-Orkanger2393837482
15Anna Marie HammerBørsa-Orkanger17928396
16Kristin LerliMelhus IL178450507652
17Klara StorlerMelhus IL17328885
18Marcel LanckmansOL Gaula1523525050
19Ivar SkjærvoldOL Gaula13025080
20Elfrid ByBørsa-Orkanger94194
21Ann Karin EvjenBørsa-Orkanger93193
22Eivind BakkMelhus IL91191
23Ingrid RønningMelhus IL90190
24Kristin AntonsenLeik89189
25Hilde BellingmoOL Gaula82182
26Inger H. BakkenLeik65165
Klasse: HVIT TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Arr.poengLøp5
1Kristin SølbergIL Leik10025050
2Trine AasMelhus IL50150
2Oskar StorlerMelhus IL50150
2Martin AuneMelhus IL50150
2Knut HageMelhus IL50150
2Klara StorlerMelhus IL50150
2Erik TofteMelhus IL50150
2Audun KleivenMelhus IL50150
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Arr.poengLøp5
1Johannes LerliMelhus IL300510010010010099
2Ola NerauneBørsa-Orkanger27455090968188
3Åse HøgsteggenIL Leik24858980797660
4Jostein GlesåenOL Gaula2414817387
5Kari Moa SolstadBørsa-Orkanger IF2333758177
6Arne GrønsetBørsa-Orkanger22956970685790
7Ingrid ØianGaula2043507480
7Hanna ØianOL Gaula2044507975
9Sigurd SchrøderMelhus IL1973635084
10Sigurd RønningMelhus IL18229884
11Johannes HalvorsrudMelhus IL17255750615450
12Ådne SundetLeik1001100
13Kai AmundsenMelhus IL84184
14Sara ØianGaula79179
15Jan Håvard Skogan OlsenOL Gaula74174
16Jonathan HovdalKlæbu IL70170
17Helene HovdalKlæbu IL69169
17Dag Ivar HovdalKlæbu IL69169
19Randi SchrøderMelhus IL63163
20Åshild Rian OplandBørsa-Orkanger58158
20Johannes Rian OplandBørsa-Orkanger58158
22Vårin Wold FinstadMelhus IL50150
22Rina Marie RuudBørsa-Orkanger50150
22Oddveig Johanne LienBørsa-Orkanger50150
22Knut HageMelhus IL50150
22Hannah OnsøyenMelhus IL50150
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Arr.poengLøp5
1Henriette BakkenIL Leik150450505050
2Torild HageMelhus IL50150
2Rita Berg HammerBørsa-Orkanger50150
2Reidun SælandMelhus IL50150
2Peter Prytz JensenMelhus IL50150
2Oddbjørn TingstadMelhus IL50150
2Kjersti BøKlæbu IL50150
2Joakim Qvenild SolbergMelhus IL50150
2Hilde BellingmoOL Gaula50150
2Eva BrodalOL Gaula50150
2Eivind NæveIL Leik50150
Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Arr.poengLøp5
Katrin NesterovaMelhus IL50150
Martin NesterovMelhus IL50150
Tatjana GregonisMelhus IL50150
Eli MindeIL Leik150450505050
Bjørg KrognesIL Leik150450505050
Ådne SundetLeik10025050
Vårin Wold FinstadMelhus IL10025050
Jon Magnus RuudBørsa-Orkanger50150
Sunniva PresigMelhus IL50150
Helena PresigMelhus IL50150
Johanne AasenIL Leik50150
Jenny RønningMelhus IL10025050
Johan Kristian BernhardtMelhus IL50150
Gustav BernhardtMelhus IL50150
Arve SundetLeik10025050
Yosef SilizuIL Leik50150
Aksel Minde SætreIL Leik50150
Isak Minde SætreIL Leik50150
Mari KanestrømBørsa-Orkanger50150
Brage KanestrømBørsa-Orkanger50150
Luca Bjerkenås OfstadIL Leik50150
Leah GyllandMelhus IL10035050
Sunniva PreisigMelhus IL10025050
Amalie GyllandMelhus IL1503505050
Helena PreisigMelhus IL50150
Perle ØverlandMelhus IL50150
Øyvind BromstadMelhus IL50150
Lukas BremsethMelhus IL50150
Vårin Vold FinstadMelhus IL50150
Birk HanssenMelhus IL50150
Lykke JørgensenIL Leik50150
Eli FallanIL Leik50150
Hans Petter AalbergMelhus IL10025050
Karoline GevingåsMelhus IL10025050
Åse OnsøyenMelhus IL50150
Edvard OnsøyenMelhus IL50150
Heidi JohansenMelhus IL50150
Øyvind OnsøyenMelhus IL50150
Ida WoldMelhus IL10025050
Birk HansenMelhus IL10025050
Arne Magnus MelhuusMelhus IL50150
Martin Melhuus jr.Melhus IL50150
Nils MelhuusMelhus IL50150
Sigurd LunderengMelhus IL50150
Trine AasMelhus IL50150
Stine NæveIL Leik10025050
Sigurd SchrøderMelhus IL50150
Anders Rian OplandBørsa-Orkanger50150
Arild OplandBørsa-Orkanger50150
Klasse: NY TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Arr.poengLøp5
Camilla NessetMelhus IL50150
Klasse: BLÅ GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Arr.poengLøp5


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.