Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2018OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 1 18 24. mai 2018

Arrangøren har på grunn av feil kode på postbeskrivelsen (kode 122 istedenfor kode 80 på post 2) valgt å kutte dette strekket i den lengste løypa. Strekktidene viser imidlertid total tid anvendt inklusiv dette strekket.

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henni Kristensen

HEMING Orientering

16:45

+0:00

2.

Solveig Hveem

IL Koll

28:07

+11:22

3.

Selja Boldingh Debernard

Kjelsås IL

36:12

+19:27

4.

Oda Husby

IL Koll

42:28

+25:43

5.

Maya Sturmair

SIV

45:26

+28:41

109 112

DSQ

Invild Olsen

IL Koll

15:15

77 81 106 107 108 109 112

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

18:18

+0:00

2.

Anna Elisabeth Rygh

HEMING Orientering

24:57

+6:39

3.

Josefine Rygh

Nydalens Skiklub

25:01

+6:43

4.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

41:32

+23:14

109 112

5.

Synne Fjellheim

IL Koll

53:51

+35:33

109 112

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Skauge

HEMING Orientering

47:24

+0:00

2.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

48:18

+0:54

3.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

53:07

+5:43

4.

Tiril Steine Eriksen

HEMING Orientering

1:12:49

+25:25

5.

Hanne Østvold

HEMING Orientering

1:20:29

+33:05

Klasse: D15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Jendal

Fossum IF

54:59

+0:00

2.

ELLA Berstad

HEMING Orientering

1:04:52

+9:53

3.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

1:06:22

+11:23

DSQ

Live Østvold

HEMING Orientering

48:08

42 48 110

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

53:57

+0:00

DSQ

Atanaska

Nydalen

58:31

151

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Schei

Viking Fotballklubb

45:10

+0:00

2.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

1:08:09

+22:59

3.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

1:13:36

+28:26

4.

Hanne Marte Østvold

HEMING Orientering

1:13:48

+28:38

5.

Birgitte Blindheim

OUS

1:16:48

+31:38

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

53:09

+0:00

2.

Anne Dahl

Nydalen

1:09:46

+16:37

3.

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:15:04

+21:55

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

50:02

+0:00

Korrigert navn og klubb. Dette er nå korrigert for...

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

51:06

+1:04

3.

Aina Grymyr

Haugerud

1:19:08

+29:06

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

44:59

+0:00

2.

Ellen Turter

Nydalens SK

50:17

+5:18

3.

Eva Reistad

Thales BIL

1:15:17

+30:18

DSQ

Lise Hugdahl

COOP

24:18

42 31 44 33 124 48 151 83

DSQ

Kjersti Viger

DND

2:28:12

40

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS

1:02:58

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:06:15

+3:17

3.

Eilen Arctander Vik

IL Koll

1:28:42

+25:44

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

40:43

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:00:57

+20:14

3.

SIdsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:05:50

+25:07

4.

Nora Ursin

Bærum kom.

1:10:06

+29:23

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

47:19

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:00:01

+12:42

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:44:26

+57:07

Klasse: D80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Fixdal

HEMING Orientering

1:21:55

+0:00

31 44 33 124

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Gjevanor

Fossum IF

14:31

+0:00

2.

Martin Amlie Brenna

HEMING Orientering

16:46

+2:15

3.

Hans Wilhelm Thommesen

HEMING Orientering

16:48

+2:17

4.

Trygve Myrhvold

Fossum IF

25:45

+11:14

4.

Håvard Ihler

KLubbløs

25:45

+11:14

6.

Erik Innselset

KjELSÅS

28:03

+13:32

109 112

7.

Oscar Riis

IL Koll

35:55

+21:24

109 112

8.

Balder Westrum Karlsen

KjELSÅS

35:57

+21:26

106 109 112

9.

Bror Birkeland Sveen

Kjelsås IL

36:12

+21:41

106 109 112

10.

Sigurd Husby

IL Koll

41:57

+27:26

DSQ

Amund Backer

IL Koll

16:51

75 77 110 79 106 107 108 109 112

DSQ

August Leopolder

IL Koll

17:56

108 109

DSQ

Even Asplin

Nydalens Skiklub

44:51

77 110 79 106 109 112

DSQ

Olaus Elvestuen

IL Koll

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Løvholt

Bækkelagets Spkl.

28:24

+0:00

2.

Henrik Westtrum Karlsen

KjELSÅS

37:04

+8:40

3.

Alfred Teig

Nydalen Skiklubb

50:09

+21:45

4.

Johan Stokka Beek

HEMING Orientering

50:39

+22:15

5.

Christian Borchsenius

HEMING Orientering

1:25:04

+56:40

DSQ

Rafi Rütter

IL Koll

44:51

109 112

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridtjof Reusch

HEMING Orientering

35:08

+0:00

2.

Oliver Nilsen

Fossum IF

44:21

+9:13

3.

Einar Østvold

HEMING Orientering

1:20:30

+45:22

Klasse: H17-34A(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Bjergaard

Nydalens SK

33:33

+0:00

2.

Mads Nordbrøden

Halden SK

33:37

+0:04

3.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

49:11

+15:38

4.

Erik PAulsen

PRIVAT

50:41

+17:08

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Stordal

Asker SK

41:04

+0:00

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

42:18

+1:14

3.

Filip Engebretsen

PRIVAT

1:12:31

+31:27

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Lindset

Nydalens Skiklub

34:27

+0:00

2.

Finn Rygh

Nydalens SK

35:02

+0:35

3.

Lars Karelius Noer

NRK

40:51

+6:24

4.

Jan Erlend Innselset

KjELSÅS

52:13

+17:46

5.

Atle Pedersen

Reload

58:25

+23:58

DSQ

Ola Nakken

AHUS BIL

44:01

83

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

Nydalens SK /

31:49

+0:00

2.

Peder Natvig

NORGES BANK

41:03

+9:14

3.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

41:47

+9:58

4.

Ståle Heitmann

Fossum IF

43:01

+11:12

5.

Christian Reusch

HEMING Orientering

51:48

+19:59

6.

Erik Sauar

IL Koll

52:00

+20:11

7.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

54:13

+22:24

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

HEMING Orientering

33:26

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

35:37

+2:11

3.

Knut Erling Øen

HEMING Orientering

41:50

+8:24

4.

Tore Myhrvold

Fossum IF

42:17

+8:51

5.

Guttorm Egge

OSI Orientering

42:19

+8:53

6.

Odd Arne Lian

IL Koll

42:37

+9:11

7.

Arne Torgersen

Forsvarsdepartementet

43:44

+10:18

8.

Anders Flågen

Heming Orientering

46:47

+13:21

9.

Nils Bergan

Nydalens SK

46:54

+13:28

10.

Terje Urfjell

IL Imås

48:33

+15:07

11.

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

49:57

+16:31

12.

Helge Stenerud

IFS BIL

50:27

+17:01

13.

Terje Næss

Atkims

56:00

+22:34

14.

Uno Hanslien

BILPOST

56:19

+22:53

15.

Frode Johansen

Statoil Oslo BIL

57:21

+23:55

16.

Frithjof Jebsen

HKustein

1:03:00

+29:34

DSQ

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

2:00:00

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

38:16

+0:00

2.

Eivind Hoff

TYRVING

40:17

+2:01

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

45:58

+7:42

4.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

52:08

+13:52

5.

Knud Bjørne-Larsen

Riksteatret

52:50

+14:34

6.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

57:28

+19:12

7.

Helge Vatn

Equinor BIL

58:50

+20:34

8.

Truls Angell

LILLOMARKA

1:22:55

+44:39

DSQ

Andreas Erichsen

Erichsen&Horgen

1:03:54

42

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

IL Koll

43:32

+0:00

2.

Gunnar Halden

Nydalens Skiklub

47:37

+4:05

3.

Knut Anders Løken

Fossum IF

50:29

+6:57

4.

Are Eriksen

OSI

52:22

+8:50

5.

Richard Blom

FBI

52:23

+8:51

6.

Kjetil Berge

Vestre Aker

53:30

+9:58

7.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

58:36

+15:04

8.

Tore Ringerike

DNB

1:02:36

+19:04

9.

Stig Hultgreen Karlsen

Kårvåg IL

1:32:16

+48:44

DSQ

Tom Pettersen

KPP/Runners

53:56

DSQ

Pål Therkelsen

Privat

1:08:56

101 31 48

DSQ

Ivar Refsland

UIO

2:00:00

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

29:07

+0:00

2.

Tom Edvardsen

IL Koll

45:21

+16:14

3.

Per Nermo

COWI BIL

52:14

+23:07

4.

Reidar Kierulf

RKP

54:13

+25:06

5.

Mogens Monsen

PRIVAT

54:37

+25:30

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Evan Pettersson

NVE

37:51

+0:00

2.

Johan Storsveen

OPIL

45:43

+7:52

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

48:37

+10:46

4.

Trond Wettergreen

Andvord

50:56

+13:05

5.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

51:33

+13:42

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:05:36

+27:45

7.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

1:06:01

+28:10

8.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

1:12:00

+34:09

9.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:25:26

+47:35

DSQ

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

45:51

40

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

43:13

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

43:24

+0:11

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

47:28

+4:15

4.

Jon C. Fougner

Fugro

48:24

+5:11

5.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

52:49

+9:36

6.

Karl A Langerød

Louisenberg BIL

1:02:04

+18:51

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:03:05

+19:52

8.

Arne Reistad

Thales BIL

1:07:45

+24:32

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:20:10

+36:57

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

49:29

+0:00

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

54:32

+5:03

3.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

1:04:32

+15:03

4.

Annar Brustad

FOBIL

1:05:26

+15:57

5.

Kjell Teigland

Østmarka OK

1:16:34

+27:05

6.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

1:17:25

+27:56

7.

Per Gjermo

Asker SK

1:33:41

+44:12

DSQ

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:01:17

48 40 151 83

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:22:58

44 33 124 48 40 151 83

Klasse: NÅ(ÅPEN)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Salvesen

IL Koll

19:46

+0:00

2.

Mari Rygh

Nydalens SK

20:02

+0:16

3.

Helle Boldingh Debernard

Nydalen Skiklubb

35:59

+16:13

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger JOhanne Rygh

HEMING Orientering

24:59

+0:00

2.

Johannes Aarre

IL Koll

34:39

+9:40

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synnøve Sandberg

Nydalen Skiklubb

35:46

+0:00

2.

Kristian Næss

Nydalen Skiklubb

36:54

+1:08

3.

Geir Evensen

Pah Sport

39:17

+3:31

4.

Hilde Aas

NVE

39:19

+3:33

4.

Per Sandberg

Nydalens Skiklub

39:19

+3:33

6.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

39:27

+3:41

7.

Maiken Korsager

Asker SK

39:53

+4:07

8.

Per Fosser

Indre Østfold

45:06

+9:20

9.

Hans Aarre

IL Koll

46:45

+10:59

10.

Paul Hinsch

MIC

46:47

+11:01

11.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

52:00

+16:14

12.

Ivar Skauge

HEMING Orientering

52:34

+16:48

13.

Kristine Sandvik

Klubbløs

1:06:49

+31:03

14.

Bente Sæther

DNB

1:17:52

+42:06

15.

Berit Nybø

DNB

1:18:02

+42:16

16.

Gro Ellegaard

Sogeti

1:27:25

+51:39

17.

Kristin Mortensen

IL Koll

1:33:33

+57:47

DSQ

Gro Ellegaard

Sogeti

1:24:50

83

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

34:19

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

38:19

+4:00

3.

Hannah Øen

HEMING Orientering

52:59

+18:40

4.

Jonas Hicken

IL Koll

53:25

+19:06

5.

Johannes Salvesen Lunde

IL Koll

53:49

+19:30

6.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

57:13

+22:54

7.

Maren Edvardsen

IL Koll

1:03:58

+29:39

8.

Kidus Abiy

IL Koll

1:06:57

+32:38

DSQ

Amund Medhus

IL Koll

1:04:41

42 31 44 33 124 48 40 151

DSQ

Merete Bugge

STami

1:06:15

31 44 33 124

DSQ

Martin Christoffer Borg

IL Koll

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Jendal

Fossum IF

48:26

+0:00

2.

Olav Hasaas

Fossum IF

49:51

+1:25

3.

Anne Danielsen

Nydalens SK

50:25

+1:59

4.

Mats Ringerike

Oppsal IF

53:31

+5:05

5.

Jon Solsrud

Nydalens Skiklub

53:47

+5:21

6.

Runa Skyttersæter

HEMING Orientering

1:01:24

+12:58

7.

Charlotte Olsen

Nydalens SK

1:04:25

+15:59

8.

Jarle Nilsen

Siemens

1:08:27

+20:01

9.

Roger Østvold

HEMING Orientering

1:20:51

+32:25

10.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

1:23:11

+34:45

DSQ

Jacob Dybwad

WSP

1:18:57

42 48 110 151

DSQ

Peter Blom

SiNTEF BIL

1:24:58

151

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

46:14

+0:00

2.

Henrik Reusch

HEMING Orientering

48:58

+2:44

3.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

50:52

+4:38

4.

Bjørn Grinde

OSI

54:17

+8:03

5.

Hallvard Fjær

LILLOMARKA

56:51

+10:37

6.

Erik Holter

Ferder seilforening

59:00

+12:46

7.

August Øen

HEMING Orientering

1:05:11

+18:57

8.

Einar Thorstensen

Kamp Vestheim

1:05:42

+19:28


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2018, 14:15:01

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

217

Antall startet:

217