Startliste eksport iofxml 3.0

Nordmarkskarusellen 2018

Klasse: D10-12(LETT-N)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Selja Boldingh DebernardKjelsås IL35904500103010301030
2Henni KristensenHeming Orientering2060210301030
3Liv OpsethNydalens SK103011030
4Oline KristiansenHeming Orientering8171817
5Else Marie Stangeland BullHeming Orientering7661766
6Maya Nilsen SturmairSIV7381738
7Annika Næss-UlsethHeming Orientering6831683
8Solveig HveemIL Koll6811681
8Karna Sundsby GaarderHeming Orientering6811681
10Oda HusbyIL Koll5001500
10Maya SturmairSIV5001500
12Invild OlsenIL Koll1001100
Klasse: D10-12(C-NIVÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Caroline SlungaardHeming Orientering38835661100610308171030
2Josefine RyghNydalens Skiklub18032826977
3Anna Elisabeth RyghHeming Orientering17152838877
4Thea Steine-EriksenHeming Orientering15082851657
5Astrid ReuschHEMING Orientering14132500913
6Hanne Wærp HaugeNydalens Skiklub123031030100100
7SIlje Andresen SkotteFossum IF103011030
7Hannah BraadlieHeming Orientering103011030
7Alma Rygh HoltenNydalens SK103011030
10Anna RyghHEMING Orientering9341934
11Synne FjellheimIL Koll5001500
Klasse: D13-14(B-NIVÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Julie RødstenHeming Orientering388141011920965985
2Helene KristensenHeming Orientering38544950951999954
3Karen SkaugeHeming Orientering30903103010301030
4Kathinka Zahl HagenFossum IF2060210301030
5Heidi SebjørnsenFossum IF19232934989
6Tiril Steine EriksenHEMING Orientering7321732
7Hanne ØstvoldHEMING Orientering6511651
8Gunde TumelionisFossum IF1001100
Klasse: D15-16(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Ida Marie FlågenHeming Orientering2966390610301030
2ELLA BerstadHEMING Orientering25933930764899
3Helene JendalFossum IF2060210301030
4Live ØstvoldHEMING Orientering1001100
Klasse: D35-44(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Audrun UtskarpenOSI Orientering3959410309669541009
2Liv PaltielFolkehelseinstituttet165926291030
3Britta FismenFossum IF103011030
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK103011030
3Atanaska bedelevaNydalen103011030
6Karen KristoffersenPorsgrunn101911019
7Kristine AmlieRøa7071707
8LivPaltielFolkehelseinstituttet1001100
8AtanaskaNydalen1001100
Klasse: D45-49(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Ann Elin FlågenHeming Orientering360047669039011030
2Marianne ReuschHeming Orientering24503695793962
3Brita SauarKoll IL2060210301030
4Mariann ScheiViking Fotballklubb103011030
4Guro HarstadHEMING Orientering103011030
6Paula BerstadHeming Orientering9391939
7Solveig BerganNydalens SK8841884
8Hanne Marte ØstvoldHEMING Orientering7832683100
9Nina Standal OpsahlGEOFORM7741774
10Birgitte BlindheimOUS6501650
Klasse: D50-54(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Anne DahlNydalen239438645001030
2Trude FixdalKoll IL194129111030
3Maria TorgersenBækkelagets Spkl.15752804771
4Tove StrandMåren103011030
4Torunn Drage RotiFossum IF103011030
4Signe Astrup ArnesenHEMING Orientering103011030
Klasse: D55-59(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet3854410309028921030
2Gisela SundelinPRIVAT367157019411030682999
3Aina GrymyrHaugerud24094719500690500
4Mari Birkeland LeholtMaris Interiørhjelp og Systue240231009674719
5Runa SkyttersæterHeming Orientering2060210301030
6Merete BuggeSTami12962742554
7Kjersti SkantzeTYRVING103011030
8Aleidis LøkenHEMING Orientering9931993
9Anne DanielsenNydalens SK9741974
10Tone Jahren HerudFossum IF7191719
11Toril JørgensenForvarsbygg6831683
12Kirsti HugdalNorsk Hydro6271627
Klasse: D60-64(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Ellen TurterNydalens SK412059611030103010301030
2Eva ReistadThales BIL18703673500697
3Ellen Marie TurterNydalens SK103011030
3Aud GranTYRVING103011030
5Lise HugdahlCOOP9432100843
6Lisa HugdalCOOP9021902
7Toril EineFossum IF7361736
8Kjersti VigerDND1001100
Klasse: D65-69(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Aud I SpjelkavikFBI40846994103010308348021030
2Marit VågsnesOUS BIL30903103010301030
3Eilen Arctander VikIL Koll18543806100948
Klasse: D70-74(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Kjersti ThoStabæk IF39245103010308191030834
2Nora UrsinBærum kom.263436399651030
3Brynhild FanuelsenFossum IF24063772873761
4SIdsel SandelienVegdirektoratets IF173227021030
5Brynil FanuelsenFossum IF103011030
6Nora UlsinBærum kom.101711017
7Nora UrsinBærum komune7181718
Klasse: D75-79(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Anne Lise ØfsthusAsker SK39925886101410309181030
2Unni DrageAker Solutions3101410301001030941
3Astri RogstadGE Healthcare14044500100100704
4Unni Drage Aker Solutions103011030
Klasse: D80-(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
4Eva FixdalHEMING Orientering103011030
Klasse: H10-12(LETT-N)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Erik InnselsetKjELSÅS2594353410301030
2Balder Westrum KarlsenKjELSÅS250435009791025
3Jørgen SolheimHeming Orientering194629161030
4Bror Birkeland SveenKjelsås IL152525001025
5Magnus GjevanorFossum IF103011030
5Johan Stokka BeekHEMING Orientering103011030
7Martin Amlie BrennaHEMING Orientering9431943
8Hans Wilhelm ThommesenHEMING Orientering9311931
9Albert OlsenKjELSÅS9271927
10Alexander og Julie KolderupHeming Orientering8371837
11Trygve MyrhvoldFossum IF6131613
11Håvard IhlerKLubbløs6131613
13Sigurd HusbyIL Koll5001500
13Oscar RiisIL Koll5001500
15Olaus ElvestuenIL Koll1001100
15Even AsplinNydalens Skiklub1001100
15August LeopolderIL Koll1001100
15Amund BackerIL Koll1001100
Klasse: H10-12(C-NIVÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Henrik Westtrum KarlsenKjELSÅS23433867581895
2Jørgen SolheimHeming Orientering11992500699
3Balder Westrum KarlsenKjelsås IL103011030
3Balder Westrum KarlsenKjELSÅS103011030
3Ask Felland SætnanFossum IF103011030
3Andreas AspelundNydalens SK103011030
3Aksel LøvholtBækkelagets Spkl.103011030
8Henrik WestrumKJELSÅS9951995
9Karl RyghKoll IL9631963
10Aksel SanchisPRIVAT8951895
11Henrik Westrum KarlsenKjelsås IL8401840
11Bror Birkeland SveenKjelsås IL8401840
13Martin TandbergFOssum IF7721772
14Alfred TeigNydalen Skiklubb6271627
15Johan Stokka BeekHEMING Orientering6081608
16Bror SveenKjELSÅS5721572
17Christian BorchseniusHEMING Orientering5001500
18Rafi RütterIL Koll1001100
Klasse: H13-14(B-NIVÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1SIgurd Størmer AntonsenNydalen Skiklubb103011030
1Mathias LinløkkenØstmarka OK103011030
1Martin TandbergFossum IF103011030
1Fridtjof ReuschHEMING Orientering103011030
1Anders Næss-UlsethHeming Orientering103011030
6Oliver NilsenFossum IF8891889
7Einar ØstvoldHEMING Orientering5001500
Klasse: H17-34A(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Erik PAulsenPRIVAT177527451030
2Anders BjergaardNydalens SK 103011030
3Mads NordbrødenHalden SK101911019
4Ferdinand FremmingHEMING Orientering7771777
Klasse: H17-34(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Georg BuggeAAS-JAKOBSEN199121005986
2Filip EngebretsenPRIVAT18043627677500
3Erik StordalAsker SK169521030665
4Jarl Magnus BergeSøgne Sogndalen OK103011030
4Eirik Kamstrup HovindNydalens SK103011030
4Daniel SkjønnsfjellNordreisa103011030
4Audun WeltzienTYRVING103011030
4Andreas G PoldenGneist Orientering103011030
9SIndre NordagenOppsal Orientering9441944
10Jarl Magnus BergeSøgne og Sogndalen OK9371937
11Geir MoholdtBUL Tromsø9111911
12Truls HestengenOppsal Orientering8421842
13Frank SandbergFlyfemkamp7531753
14Erik PaulsenPRIVAT7011701
15Eudun JørgensenØstmarka OK6311631
16Glenn MüllerFlyfemkamp6231623
17SIgurd Helle OppedalBetomest6201620
18Audun JørgensenØstmarka OK5281528
19Håkon SælenSkanska aktiv5161516
20Pål NyludHaugerud5001500
20Joackim EideFlyfemkamp5001500
Klasse: H35-44(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Finn RyghNydalens SK408641012103010301014
2Jan Erlend InnselsetKjELSÅS21303742786602
3Lars Karelius NoerNRK18672917950
4Johan SvedbergHEMING Orientering17952919876
5Finn Joakim RygeFDIL16842939745
6Hans Petter DaleVestre Aker16243624500500
7Øystein PettersenNydalens SK103011030
7Per Øyvind SteneNydalen Skiklubb103011030
7Inge LindsetNydalens Skiklub103011030
10Gard LindsethNydalen SK100211002
11Inge LindsethNydalens SK9711971
12Gard LindsethNydalens SK9551955
13Ola NakkenAHUS BIL9512100851
14Michel DähnnNydalens SK / 9081908
15Niklas NormanIL GeoForm8251825
16Skage GrønbergHeming Orientering8081808
17Lars HusbergCardo BIL7201720
18Atle PedersenReload6521652
19Odd Marius AakervikPRIVAT5001500
Klasse: H45-49(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Bjørn HaugeNydalens SK 277238538891030
2Lars GrandeFBI275439257991030
3Knut Jostein SætnanFossum IF186828381030
4Peder NatvigNORGES BANK18512875976
5Atle PedersenReload17922828964
6Christian ReuschHEMING Orientering14722686786
7Ståle HeitmannFossum IF14432824619
8Olav EideBækkelagets SK103011030
8Jan Tore LudvigsenKoll IL103011030
8Christian VogelsangNydalens SK / 103011030
11Asbjørn HålandEGP9631963
12Steinar EastwoodLillomarka OL8961896
13Audun BjerknesMåren OK8661866
14Halvar KorenOK MOSS8641864
15Jo BraadlieHeming Orientering8481848
16Frode LillevoldFFI7991799
17Lasse NederhoedTeddyTV7901790
18Håkon AmundsenDVASK7411741
19Erik SauarIL Koll6831683
20Fredrik SaugestadNydalens SK6481648
21Tor Kristian TallaksenBydøy Badminton Klubb6241624
Klasse: H50-54(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Svein NygårdNORGES BANK4044598710309971030980
2Guttorm EggeOSI Orientering36415867914866900960
3Johan HaavardtunSchenker36345837842932918942
4Nils Petter FremmingHeming Orientering30683103010301008
5Jan Tore HenriksenNORGES BANK303941009289811030
6Trond MøretrøKolbotn & Skimt OL29565753689500848666
7Tom SlungaardHEMING Orientering26573835903919
8Uno HanslienBilpost25795658512577744600
9Helge StenerudIFS BIL24043746823835
10Anders FlågenHeming Orientering22953800717778
11Gunnar RustadFFI18092928881
12Stein H. HagenFossum IF180327921011
13Tor HaugsetSchlumberger/Heming17832874909
14Odd Arne LianIL Koll17722863909
15Reidar SelmerPoltiets IL17222894828
16Arne TorgersenForsvarsdepartementet16952846849
17Jon SletvoldKjELSÅS13522632720
18Bjørn SolbergseterBILPOST103011030
19Kristian KorvaldN1B ok9881988
20Gløer WinsvoldSEntrum OK9641964
21Asbjørn AarvikStatoil Oslo BIL9611961
22Christian KorvaldN1B OK9491949
23Jon FixdalKoll IL9121912
24Knut Erling ØenHEMING Orientering8841884
25Eskil DahlenTelenor8781878
26Tore MyhrvoldFossum IF8681868
27Jon Ivar JuvikLILLOMARKA8581858
28Eirik DaleLavinor BIL8541854
29Harald Eide-FredriksenHEMING Orientering8441844
30Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI8281828
31Anders FlågenHeming/Njård OL8241824
32Dag WangLILLOMARKA8131813
33Nils BerganNydalens SK7991799
34Einar ThorstensenKamp Vestheim7871787
35Kjetil EspedalNydalens SK7751775
36Terje UrfjellIL Imås7741774
37Harald IweIL Geoform7471747
38Terje NæssAtkims6631663
39Frode JohansenStatoil Oslo BIL6421642
40Frithjof JebsenHKustein5581558
41Peter NylundHaugerud IF5001500
42Timothy RichardsonPRIVAT1001100
Klasse: H55-59(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN374349099208841030
2Bjørn SolbergseterBILPOST30903103010301030
3Tore FagervoldBane NOR BIL25153819857839
4Truls AngellLILLOMARKA20093500697812
5Per KaarbyOvertoppen IL192521030895
6Per Morten LefdalMetier OEC17603805855100
7Martin GranlySiemens103011030
8Egil Wikstrand IversenHeming Orientering101011010
9Arne GrevskottFrol100711007
10Rune TeiglandØstmarka OK9981998
11Espen HolmStandard Norge / Overoppen9961996
12Eivind HoffTYRVING9941994
13Per Arne RøstadsandNydalens Skiklub9601960
14Hans Henrik FremmingHEMING Orientering9281928
15Bjørn Are CarlssonFossum IF9261926
16Richard Zeiner-GundersenFossum IF8971897
17Håkon GjentoftOslo Kommune8311831
18Knud Bjørne-LarsenRiksteatret8101810
19Hans Henrik FlemmingHeming Orientering8071807
20Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere7491749
21Helge VatnEquinor BIL7311731
22Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering7301730
23Andreas ErichsenErichsen&Horgen1001100
Klasse: H60-64(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Terje Wiig MathisenOpen iT4120510301030103010301030
2Kjell MarksetIL Koll3907510309599021016100
3Are EriksenOSI36035899871872869961
4Knut Anders LøkenFossum IF34535930668759896868
5Richard BlomFBI31584898667822771
6Pål Woldstad HanssenBDO BIL30954784715758838
7Gunnar HaldenNydalens Skiklub27643973840951
8Ivar RefslandUIO26414100822812907
9Bård NatvigUniversitetet i Oslo BIL25153897797821
10Tormod Øvergaard Istone25114804100828779
11Richard Zeiner-GundersenFossum IF17982887911
12Tom PettersenKPP/Runners17203100915705
13Tore RingerikeDNB14442781663
14Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL11923500100592
15Pål TherkelsenPrivat112021001020
16Ove MartinsenLeithe&Christiansen9861986
17Richard Zeiner GunnersenAkeR Brygge Orientering9171917
18Kjetil BergeVestre Aker8861886
19Rune HultgreenGEOFORM8592759100
20Per SchancheAsker SK8551855
21Hasse BergstrømeHB Consult8431843
22Are EriksenOslostudentenes IK8351835
23Karl Aasmund ErøySamtalen AS8341834
24Vidar ElvekrokEiker OL8271827
25Tormod ØvergaardVestre Akers SK7901790
26Ivar RefslandUniversitetet Oslo7431743
27Pål W HanssenBDO7371737
28HASSe BergstrømHB Consult7231723
29Hasse BergstrømeIL Tyrving6851685
30Stein MyhreOslo Sporveiers BIL6631663
31Rune HultgreenOppsal Orientering6481648
32Dag HauglandOslo Kommune5641564
Klasse: H65-69(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Vidar BerteigIL GeoForm4120510301030103010301030
2Per NermoCOWI BIL30935613766874810643
3Reidar KierulfRKP28684569833703763
4Tom EdvardsenIL Koll26505741500566547796
5Egil HusethKamp Vestheim188928591030
6Mogens MonsenPRIVAT13142562752
7Per MagnusFolkehelseinstituttet9231923
8Per MagnusFHI8721872
9Egil HusethKamp/Vestheim IF8431843
10Arnfinn LøvliKJELSÅS7731773
11Tore LjungrenNydalens SK5301530
12Torbjørn BreistrandNYDALEN5001500
12Alfred FidjeFidji Ski og Orientering5001500
14Thorbjørn BreistrandNydalens Skiklub1001100
14Pål BenjaminsenKamp Vestheim1001100
Klasse: H70-74(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Kjell StenstadvollHydro Oslo3776410308728441030
2Einar SkåreBrevpost37324959886940947
3Bjørn SpjelkavikTYRVING33286819812780100729917
4Johan StorsveenOPIL25973916894787
5Knut Tore SolheimFUGRO23213729864728
6Per HaugenNEDERMAN23143816749749
7Knut KarlsenOmega AS2060210301030
8Lars-Evan PetterssonNVE194321030913
9Bjørn SandelienVegdirektoratets IF19103100838972
10Øyvin A. BrøymerIntertrade Shipping17682868900
11Tor SandbySkattedirektoratet15983500517581
12Hans Viggo SæbøKJELSÅS13972549848
13Knut MøgedalAker Solutions13872633754
14Eldar BørsumBækkelagets Spkl.103011030
15John Thomas PetersenNittedal100411004
16Jon FærdenKolbotn & Skimt OL9961996
17Øyvind SteneAsker SK9781978
18Hasse BergstrømeHB Consult9521952
19Kaare SolhjellPrivat8672100767
20Kjell RøkkeReinertsen BIL8621862
21Tor LeaNydalens SK8331833
22Trond WettergreenAndvord8271827
23Einar SkåreBrevpost/Nittedal7831783
24Jon FanavollKamp Vestheim6281628
25Roar GuddingVet BIL6002100500
Klasse: H75-79(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Knut Erik ØstengenThales BIL409051018983103010301012
2Øystein MadsenGE Healthcare392361030680822908993992
3SIgfred FagervikThales BIL3894688978410301011964827
4Jon C. FougnerFugro384669401005947954936879
5Bjørn GunnerødAsker Skiklubb35476961851898785837824
6Eyvind AasGEOFORM35015770873939867822
7Arne ØfsthusFugro32064747816833810
8Arne ReistadThales BIL28784716753620789
9Klaus EngenInnovasjon Norge273438448601030
10Knut HangeraasGeoForm18254100500670555
11Karl A LangerødLouisenberg BIL14402782658
12Per Eric StåhlbrandOUS14374573100100664
13Erling TidemannLommedalens IL103011030
14Tor OmmundsenVeritas100811008
15Sigurd HaugerudIL Geoform10002500500
16Kåre KnudsenIL GeoForm9451945
17Ole HansethPRIVAT9411941
18Terje ThrondsenNittedal1001100
18Kjell LøvoldHeming Orientering1001100
Klasse: H80-(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Arne Chr ScheieØstmarka OK357048581030897785
2Tor DrageAker Solutions352041030774972744
3Bjørn EgnerHEMING Orientering294939699501030
4Kjell H. EriksenNorges Bank23545100500854500500
5Per OngstadPRIVAT2060210301030
6Annar BrustadFOBIL16822839843
7Kjell TeiglandØstmarka OK16742726948
8Kjell LøvoldHEMING Orientering13762718658
9Per GjermoAsker SK10532553500
10Svein KvalheimÅrstad IL103011030
11Sturle HånesGeoFORM101411014
12Tor Drage Aker Solutions9881988
13Tor HenriksenÅRVOLL IL8671867
14Per MeilandDNB8161816
15Ronald InglingstadOppsal IF2002100100
16Johan TheisenKLP FORSIKRING1001100
16JOHAN TEISENKOLBotn & Skimt OL1001100
Klasse: NÅ(ÅPEN)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Frøy HagelidNydalens SK193821030908
2Mari RyghNydalens SK184521013832
3Ullern SpeiderULLErn Speidergruppe103011030
3Sigve Nygård FagervoldAsker SK103011030
3Hilde SalvesenIL Koll103011030
6Inger VikKjELSÅS8761876
7Helle Boldingh DebernardNydalen Skiklubb6001600
Klasse: CÅ(C-NIVÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Inger Johanne RyghHeming Orientering198021030950
2Stine FrossdalOSI Orientering103011030
2Selma Tørudbakken JendalFossum IF103011030
2Jan IlsethHamar OK103011030
2Helene KristensenHeming Orientering103011030
6Anne ØstvoldHEMING Orientering102011020
7Einar ØstvoldHEMING Orientering100911009
8Julie RødstenHeming Orientering9821982
9Johannes AarreIL Koll8271827
10Siri SpjelkavikMeteorologen6641664
11Terje ThrondsenNittedal5001500
12Stina SkavlanN1B ok1001100
12Inger VikKjELSÅS1001100
12Inge UglandKjELSÅS1001100
Klasse: BÅ(B-NIVÅ)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Kristian NæssNydalen Skiklubb30443100410101030
2Kristine SandvikKlubbløs23243566922836
3Erlend Peder KvamN1B ok2035210301005
4Cecilie Wærp HaugeNydalens SK201421030984
5Harald AulieKoll IL17532764989
6Anette RavloNordea16952786909
7Fredrik RavloThommessen16502788862
8Torbjørn DalløkkenTynset IL162626131013
9Synnøve SandbergNydalen Skiklubb103011030
9Sigrid BørvePrivat103011030
9Peter NylundHaugerud IF103011030
12Stina SkavlanN1B ok100511005
13Christa KorvaldN1B ok9901990
14Geir EvensenPah Sport9611961
15KChrista Barlin KorvaldN1B ok9601960
16Per SandbergNydalens Skiklub9501950
16Hilde AasNVE9501950
18Aleidis LøkenHEMING Orientering9491949
19Maiken KorsagerAsker SK9421942
20Henrik Kiste HålandPRIVAT9261926
21Stine SjoFlyfemkamp9201920
22Per FosserIndre Østfold8701870
23Eira Skaarer WiklundNydalens SK8551855
24Paul HinschMIC8461846
24Hans AarreIL Koll8461846
26Tone Jahren HerudFossum IF7731773
27Ivar SkaugeHEMING Orientering7651765
28Ingrid WangNydalen Skiklubb6341634
29Merete BuggeSTami5761576
30Siri SpjelkavikMeteorologen5661566
31KJERSTI VIKERDNB5271527
32Kristin MortensenIL Koll5001500
32Gro EllegaardSogeti5001500
32Berit NybøDNB5001500
32Bente SætherDNB5001500
Klasse: ÅK(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Kjetil JacobsenHamar o-klubb37124962967911872
2Roar SigurdsenRingnes BIL lag 230903103010301030
3Ivar SkaugeHeming Orientering194429141030
4Maren EdvardsenIL Koll17514568100100983
5Kristin SletnerRøyken O-lag14672666801
6Per OngstadPRIVAT10962996100
7Roar SigurdsønnRingnes103011030
7Maiken KorsagerAsker SK103011030
9Nils Olav SolheimAker Solutions100011000
10Live ØstvoldHEMING Orientering9721972
11Ida AamodtNydalens Skiklub9161916
12Kjetil JacobsenHamar OK8851885
13Hannah ØenHEMING Orientering7381738
14Jonas HickenIL Koll7221722
15Johannes Salvesen LundeIL Koll7161716
16Kidus AbiyIL Koll5251525
17Odd FidjeFidji Ski og Orientering5001500
18Merete BuggeSTami1001100
18Martin Christoffer BorgIL Koll1001100
18Kari Lien JohnsenMULTICONSULT BIL1001100
18Fritjof ReuchHeming Orientering1001100
18Amund MedhusIL Koll1001100
Klasse: ÅM(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Paul SolheimPRIVAT40854995103010301030
2Jarle NilsenSiemens21643793701670
3Olav HasaasFossum IF200421005999
4Håkon JendalFossum IF193621030906
5Anne DanielsenNydalens SK16872990697
6Torstein SchjelleArmada16052746859
6Knut Bjarne SætreBærum Kommune16052846759
8Karsten BorgeAIMIT AS16002777823
9Runa SkyttersæterHEMING Orientering15332866667
10Jo Ulltveit-MoeKoll IL13932893500
11Arne KongsnesKongsnes media12252512713
12MORTEN Nilstad PettersenTYRVING103011030
12Christian ReuschHeming Orientering103011030
14Bjørn HallanLommedalens IL9951995
15Roar SigurdsenRingnes BIL lag 29681968
16Mats RingerikeOppsal IF9481948
17Lars HusbergCardo BIL9471947
18Jon SolsrudNydalens Skiklub9451945
19Filip EngebretsenPrivat9441944
20Ivar SkaugeHeming Orientering9292100829
21Fredrik HøyerFossum IF8781878
22Espen ErdalDNV BIL8771877
23Roger BirkelandTelenor BIL8741874
24Tor JacobsenKPP/Runners8631863
25Dagrun MelkildHEMING/NJÅRD8451845
26Charlotte OlsenNydalens SK8351835
27Hans Kristian AlvebergPrivat8302730100
28Bent KvermeFossum IF8071807
29Peter NylundHaugerud IF7721772
30Raphael NetoPrival7001700
31Roger ØstvoldHEMING Orientering6651665
32Magnus LandstadFreidig, SPK6411641
33Christian FossenPrivat6241624
34Dag LangsethRingnes6091609
35Sidsel Graff-IversenFossum IF6071607
36Øyvind FidjePRIVAT5001500
36Trond SandvikPRIVAT5001500
38Peter BlomSiNTEF BIL1001100
38Jacob DybwadWSP1001100
Klasse: ÅL(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Bjørn GrindeOSI39784913100510301030
2Erik HolterFerder seilforening17152862853
3Ole Jakob FrankrigNydalens SK103011030
3Magnus Eide FredriksenHeming Orientering103011030
3Kristan ØstermannHEMING Orientering103011030
3Harald IweIL Geoform103011030
7Kristian KorvaldN1B ok100311003
8Henrik ReuschHEMING Orientering9901990
9Øystein ØstermannHEMING Orientering9601960
10Ferdinand FremmingHeming Orientering9411941
11SondreZahlFossum IF9301930
12Jon Gunnar HenriksenRudsbygd9241924
13Hallvard FjærLILLOMARKA8851885
14Per OsenVestre Akers SK8581858
15Alain FerberFBI8081808
16August ØenHEMING Orientering7951795
17Frode JohansenStatoil7891789
17Einar ThorstensenKamp Vestheim7891789
19Rune HultgreenGEOFORM6261626
20Jarle NilsenSiemens6251625
21Tabias EspedalNydalens SK1001100
Klasse: D17-34(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Marit Gran AndreassenHEMING/NJÅRD103011030
1Maren HaverstadCOWI BIL103011030
1Charlotte SanchisPRIVAT103011030
1Berit Kristine LimaOPIL103011030
5Ingrid HasaasFossum IF9581958
6Martha KalvigskoganNydalens SK9241924
7Oda FyrholmenBodø omegn il8671867
8Emilie WestinNydalens SK8321832
9Synnøve AustefjordPRIVAT1001100
9Pia Skyttersæter IversenHEMING/NJÅRD1001100
9Kjersti OftenCOWI BIL1001100
Klasse: H15-16(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Birk F. SætnanFossum IF201929891030
2Paul Johan SlungaardHEMING Orientering153025001030
3Gustav Andresen SkotteFossum IF110021001000
4Fritjof ReuchHEMING Orientering103011030
Klasse: D15-16(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Live ØstvoldHeming Orientering1001100
Klasse: D17-34A(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Ingrid UrsethVingelen103011030


Antall tellende løp: 4

Poengregel: