Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Orkla-Gaula Karusellen 2010Lagkonkurranse OG-KarusellenDataeksport
Brikkesys.no

3.OG-Karusell Leik IL 16. juni 2010

Klasse: A/B 5.5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik

23:51

+0:00

korriger

2.

Brage Keiserås

Leik

32:41

+8:50

korriger

3.

Morten Rikstaddal

Leik

32:42

+8:51

korriger

4.

Runar Krognes

Leik

34:28

+10:37

korriger

5.

Anders Solstad

Orkanger IF

35:36

+11:45

korriger

6.

Gisle K. Berg

Leik

38:07

+14:16

korriger

7.

Arild Wærnes

Orkanger IF

38:34

+14:43

korriger

8.

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

39:31

+15:40

korriger

9.

Johan Landrø

Børsa IL

39:50

+15:59

korriger

10.

Tor Håkon Skogstad

Gaula OK

41:14

+17:23

korriger

11.

Kjell Rune L. Halvorsrud

Melhus

42:23

+18:32

korriger

12.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

44:52

+21:01

korriger

13.

Børge Jønland

Leik

46:11

+22:20

korriger

14.

Martin Uglem

Melhus

49:48

+25:57

korriger

15.

Kristian Fossmo

Leik

50:30

+26:39

korriger

16.

Arild Karlsen

Melhus

54:44

+30:53

korriger

Klasse: A/B 4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

Leik

23:53

+0:00

korriger

2.

Ola Keiserås

Leik

24:19

+0:26

korriger

3.

Konrad Unsgård

Leik

24:51

+0:58

korriger

4.

John Henry Hammer

Børsa IL

26:16

+2:23

korriger

5.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

26:45

+2:52

korriger

6.

Hans Boye Skogstad

Gaula OK

28:34

+4:41

korriger

7.

Ola Skorstad

Orkanger IF

29:17

+5:24

korriger

8.

Lorents Landrø

Børsa IL

32:40

+8:47

korriger

9.

Sturla Estenstad

Leik

32:46

+8:53

korriger

10.

Øystein By

Børsa IL

34:48

+10:55

korriger

11.

Ole Hjulstad

Melhus

46:44

+22:51

korriger

DSQ

Eivind Bakk

Melhus

33:54

korriger

94

DSQ

Otto Sørtømme

Gaula OK

55:03

korriger

88 97

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Leik

15:31

+0:00

korriger

2.

Tone Almås

Leik

18:25

+2:54

korriger

3.

Ådne K. Berg

Leik

20:52

+5:21

korriger

4.

Anne Kari Stubsjøen

Leik

22:20

+6:49

korriger

5.

Ola Grendal

Orkanger IF

22:25

+6:54

korriger

6.

Randi Wærnes

Orkanger IF

22:29

+6:58

korriger

7.

Mette Moa

Orkanger IF

22:48

+7:17

korriger

8.

Kristine Unsgård

Leik

22:57

+7:26

korriger

9.

Ingebrigt Eid

Leik

24:02

+8:31

korriger

10.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

24:41

+9:10

korriger

11.

Trine Sunnset

Melhus

26:03

+10:32

korriger

12.

Elfrid By

Orkanger IF

26:30

+10:59

korriger

13.

Kåre Onsøyen

Melhus

27:48

+12:17

korriger

14.

Halstein Løhre

Gaula OK

28:40

+13:09

korriger

15.

Kristin Løhre Sølberg

Leik

32:17

+16:46

korriger

16.

Jorun Opedal Uglem

Melhus

32:33

+17:02

korriger

17.

Hege Melhuus

Melhus

32:34

+17:03

korriger

18.

Asbjørn Bjerkenås

Leik

34:55

+19:24

korriger

19.

Inger H. Bakken

Leik

38:50

+23:19

korriger

20.

Ivar Skjærvold

Gaula OK

45:46

+30:15

korriger

DSQ

Ola Hjulstad

Melhus

34:54

korriger

90

DSQ

Anna Marie Hammer

Børsa IL

36:04

korriger

90

Klasse: B2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Keiserås

Leik

19:56

+0:00

korriger

2.

Kjell Sølberg

Leik

20:10

+0:14

korriger

3.

Martin Melhuus

Melhus

20:32

+0:36

korriger

4.

Heidi Flå

Orkanger IF

21:22

+1:26

korriger

5.

Arnt Johan Sjetne

Børsa IL

22:59

+3:03

korriger

6.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

26:58

+7:02

korriger

7.

Oddveig Lien

Orkanger IF

30:11

+10:15

korriger

DSQ

Ola Neraunet

Orkanger IF

20:37

korriger

90

DSQ

Kristin Antonsen

Leik

29:09

korriger

81

Klasse: B2TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Helge Dørdal

Børsa IL

22:13

+0:00

korriger

2.

Marcel Lanckmans

Gaula OK

35:32

+13:19

korriger

3.

Dag A. Lund

Børsa IL

36:16

+14:03

korriger

4.

Gunn Mari K. Berg

Leik

58:54

+36:41

korriger

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Sundet

Leik

10:01

+0:00

korriger

2.

Line Sølberg

Leik

10:30

+0:29

korriger

3.

Kristin Våga Fløttum

Børsa IL

14:36

+4:35

korriger

4.

Randi Landrø

Børsa IL

15:04

+5:03

korriger

5.

Thor Isdahl

Orkanger IF

15:31

+5:30

korriger

6.

Jostein Glesåen

Gaula OK

16:23

+6:22

korriger

96

7.

John Åmot

Leik

17:14

+7:13

korriger

8.

Beathe Helmersen

Børsa IL

20:45

+10:44

korriger

9.

Jorunn Hammer

Børsa IL

20:53

+10:52

korriger

10.

Magnar Fandrem

Orkanger IF

21:42

+11:41

korriger

11.

Esten Melhuus

Melhus

22:01

+12:00

korriger

12.

Knut Flå

Gaula OK

23:32

+13:31

korriger

13.

Ole K. Lien

Leik

25:09

+15:08

korriger

14.

Inger Flå

Gaula OK

27:02

+17:01

korriger

Innsendt korrigert klubb

Klasse: N 1.5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Unsgård

Leik

11:11

+0:00

korriger

2.

Kristin Åsen

Melhus

20:37

+9:26

korriger

3.

Ingrid Våga Fløttum

Børsa IL

22:05

+10:54

korriger

4.

Irene Karlsen

Melhus

24:51

+13:40

korriger

5.

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

31:24

+20:13

korriger

6.

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

31:25

+20:14

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 juni 2010, 15:13:09

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

84

Antall startet:

84