Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2018OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 2 18 31. mai 2018

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Opseth

Nydalens SK

41:19

+0:00

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SIlje Andresen Skotte

Fossum IF

34:47

+0:00

2.

Josefine Rygh

Nydalens Skiklub

37:45

+2:58

3.

Anna Rygh

HEMING Orientering

40:06

+5:19

4.

Astrid Reusch

HEMING Orientering

40:51

+6:04

5.

Thea Steine-Eriksen

HEMING Orientering

45:07

+10:20

6.

Caroline Slungaard

HEMING Orientering

58:22

+23:35

DSQ

Hanne Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

58:50

135 50 116 137 114

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

39:14

+0:00

2.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

44:37

+5:23

3.

Heidi Sebjørnsen

Fossum IF

45:13

+5:59

4.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

45:31

+6:17

DSQ

Gunde Tumelionis

Fossum IF

43:07

125 134 124 121

Klasse: D15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Jendal

Fossum IF

53:30

+0:00

2.

ELLA Berstad

HEMING Orientering

1:20:54

+27:24

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Kristine Lima

OPIL

51:27

+0:00

2.

Martha Kalvigskogan

Nydalens SK

1:01:21

+9:54

3.

Oda Fyrholmen

Bodø omegn il

1:06:12

+14:45

4.

Emilie Westin

Nydalens SK

1:08:44

+17:17

DSQ

Pia Skyttersæter Iversen

HEMING/NJÅRD

1:05:17

110 109 114

DSQ

Synnøve Austefjord

PRIVAT

1:06:19

51 62 74 52 113 109 114 121

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atanaska bedeleva

Nydalen

52:33

+0:00

2.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

58:14

+5:41

DSQ

LivPaltiel

Folkehelseinstituttet

48:35

74 52 113 110 109 114 121 139 108

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brita Sauar

Koll IL

55:36

+0:00

2.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

1:08:34

+12:58

3.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

1:19:46

+24:10

4.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

1:20:46

+25:10

DSQ

Hanne Marte Østvold

HEMING Orientering

1:04:45

74 52 113 110 109 114 121 139

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

53:28

+0:00

2.

Trude Fixdal

Koll IL

1:05:06

+11:38

3.

Anne Dahl

Nydalen

1:52:17

+58:49

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

TYRVING

43:10

+0:00

2.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

45:30

+2:20

3.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

52:29

+9:19

Korrigert navn og klubb. Dette er nå korrigert for...

4.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

1:07:26

+24:16

5.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:09:01

+25:51

6.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:11:18

+28:08

7.

Aina Grymyr

Haugerud

1:43:50

+1:00:40

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

Nydalens SK

41:46

+0:00

2.

Eva Reistad

Thales BIL

1:23:51

+42:05

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:20:47

+0:00

DSQ

Eilen Arctander Vik

IL Koll

1:20:58

110 109 123 114

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

53:54

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

59:48

+5:54

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:08:39

+14:45

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Astri Rogstad

GE Healthcare

24:06

130 51 52 113 110 109

DSQ

Unni Drage

Aker Solutions

1:21:59

52 113 110 109 123 114 139

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Innselset

KjELSÅS

29:18

+0:00

2.

Balder Westrum Karlsen

KjELSÅS

31:43

+2:25

3.

Albert Olsen

KjELSÅS

34:11

+4:53

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

36:32

+0:00

2.

Karl Rygh

Koll IL

40:40

+4:08

3.

Aksel Sanchis

PRIVAT

44:55

+8:23

4.

Henrik Westtrum Karlsen

KjELSÅS

1:07:10

+30:38

5.

Bror Sveen

KjELSÅS

1:07:48

+31:16

Klasse: H15-16(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fritjof Reuch

HEMING Orientering

35:49

+0:00

62 74 121

2.

Birk F. Sætnan

Fossum IF

38:02

+2:13

62 74 121

3.

Paul Johan Slungaard

HEMING Orientering

1:21:20

+45:31

62 74 121

DSQ

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

1:31:09

130 62 74 52 121

Klasse: H17-34A(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik PAulsen

PRIVAT

1:05:39

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Skjønnsfjell

Nordreisa

46:48

+0:00

2.

Filip Engebretsen

PRIVAT

1:18:54

+32:06

3.

SIgurd Helle Oppedal

Betomest

1:23:17

+36:29

4.

Håkon Sælen

Skanska aktiv

1:32:05

+45:17

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Rygh

Nydalens SK

44:51

+0:00

2.

Gard Lindseth

Nydalen SK

46:26

+1:35

3.

Ola Nakken

AHUS BIL

59:07

+14:16

4.

Jan Erlend Innselset

KjELSÅS

1:04:01

+19:10

5.

Lars Husberg

Cardo BIL

1:09:57

+25:06

6.

Odd Marius Aakervik

PRIVAT

1:52:10

+1:07:19

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Ludvigsen

Koll IL

44:53

+0:00

2.

Peder Natvig

NORGES BANK

48:49

+3:56

3.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

55:46

+10:53

4.

Halvar Koren

OK MOSS

57:05

+12:12

5.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

59:28

+14:35

6.

Atle Pedersen

Reload

1:00:19

+15:26

7.

Christian Reusch

HEMING Orientering

1:04:06

+19:13

8.

Tor Kristian Tallaksen

Bydøy Badminton Klubb

1:18:38

+33:45

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

42:54

+0:00

2.

Gløer Winsvold

SEntrum OK

47:41

+4:47

3.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

49:57

+7:03

4.

Guttorm Egge

OSI Orientering

50:18

+7:24

5.

Reidar Selmer

Poltiets IL

52:00

+9:06

6.

Harald Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

56:18

+13:24

7.

Johan Haavardtun

Schenker

56:54

+14:00

8.

Tom Slungaard

HEMING Orientering

57:05

+14:11

9.

Stein H. Hagen

Fossum IF

1:00:46

+17:52

10.

Einar Thorstensen

Kamp Vestheim

1:01:13

+18:19

11.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:07:09

+24:15

12.

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

1:09:35

+26:41

13.

Jon Sletvold

KjELSÅS

1:14:31

+31:37

14.

Uno Hanslien

BILPOST

1:24:44

+41:50

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

38:16

+0:00

2.

Espen Holm

Standard Norge / Overoppen

40:04

+1:48

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

45:07

+6:51

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

46:07

+7:51

5.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

49:11

+10:55

6.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

53:12

+14:56

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

37:21

+0:00

2.

Kjell Markset

IL Koll

41:55

+4:34

3.

Are Eriksen

OSI

47:42

+10:21

4.

Gunnar Halden

Nydalens Skiklub

49:16

+11:55

5.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

49:45

+12:24

6.

Ivar Refsland

UIO

50:41

+13:20

7.

Tormod Øvergaard 

Istone

51:58

+14:37

8.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

53:31

+16:10

9.

HASSe Bergstrøm

HB Consult

58:01

+20:40

10.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:02:11

+24:50

11.

Richard Blom

FBI

1:02:12

+24:51

12.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:02:30

+25:09

13.

Tore Ringerike

DNB

1:02:32

+25:11

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Kårvåg IL

46:30

109 114 121 139 108

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

34:36

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

45:43

+11:07

3.

Reidar Kierulf

RKP

46:49

+12:13

4.

Per Nermo

COWI BIL

50:48

+16:12

5.

Mogens Monsen

PRIVAT

51:46

+17:10

6.

Tom Edvardsen

IL Koll

1:17:50

+43:14

7.

Alfred Fidje

Fidji Ski og Orientering

1:38:23

+1:03:47

DSQ

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:11:32

123 114 139

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

41:25

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nittedal

42:46

+1:21

3.

Einar Skåre

Brevpost

45:37

+4:12

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

54:48

+13:23

5.

Tor Lea

Nydalens SK

55:13

+13:48

6.

Per Haugen

NEDERMAN

56:37

+15:12

7.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

56:57

+15:32

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:01:48

+20:23

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:03:50

+22:25

DSQ

Roar Gudding

Vet BIL

32:16

110 109 123 114 139 108

DSQ

Kaare Solhjell

Privat

1:18:48

109 123 114 139

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

54:20

+0:00

2.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

55:25

+1:05

3.

Jon C. Fougner

Fugro

57:06

+2:46

4.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:10:38

+16:18

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:11:53

+17:33

6.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

1:19:19

+24:59

7.

Arne Reistad

Thales BIL

1:22:49

+28:29

8.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:30:54

+36:34

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

43:59

52 113 110 109 123 114 139

DSQ

Knut Hangeraas

GeoForm

2:19:26

110 109 123 114 139

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

52:25

+0:00

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

59:47

+7:22

3.

Per Meiland

DNB

1:12:45

+20:20

4.

Tor Drage

Aker Solutions

1:16:04

+23:39

5.

Per Gjermo

Asker SK

1:52:02

+59:37

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

2:39:03

+1:46:38

DSQ

JOHAN TEISEN

KOLBotn & Skimt OL

2:18:42

109 123 114

Klasse: NÅ(ÅPEN)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frøy Hagelid

Nydalens SK

30:34

+0:00

2.

Inger Vik

KjELSÅS

39:22

+8:48

3.

Mari Rygh

Nydalens SK

41:26

+10:52

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Frossdal

OSI Orientering

49:10

+0:00

2.

Anne Østvold

HEMING Orientering

49:11

+0:01

3.

Einar Østvold

HEMING Orientering

49:17

+0:07

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

38:33

+0:00

2.

Kristian Næss

Nydalen Skiklubb

39:17

+0:44

3.

Kristine Sandvik

Klubbløs

45:20

+6:47

4.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

49:42

+11:09

5.

Fredrik Ravlo

Thommessen

54:56

+16:23

6.

Anette Ravlo

Nordea

55:04

+16:31

7.

Harald Aulie

Koll IL

56:46

+18:13

8.

Torbjørn Dalløkken

Tynset

1:08:25

+29:52

9.

KJERSTI VIKER

DNB

1:15:00

+36:27

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

47:47

+0:00

2.

Live Østvold

HEMING Orientering

52:24

+4:37

3.

Ivar Skauge

HEMING Orientering

56:56

+9:09

4.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

1:06:49

+19:02

5.

Odd Fidje

Fidji Ski og Orientering

1:41:31

+53:44

DSQ

Maren Edvardsen

IL Koll

46:00

52 113 110 109 123 114 139

DSQ

Kari Lien Johnsen

MULTICONSULT BIL

1:14:47

52

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

MORTEN Nilstad Pettersen

TYRVING

38:53

+0:00

2.

Håkon Jendal

Fossum IF

47:43

+8:50

3.

Dagrun Melkild

HEMING/NJÅRD

51:41

+12:48

4.

Anne Danielsen

Nydalens SK

1:02:27

+23:34

5.

Runa Skyttersæter

HEMING Orientering

1:04:49

+25:56

6.

Øyvind Fidje

PRIVAT

1:22:26

+43:33

7.

Trond Sandvik

PRIVAT

1:30:19

+51:26

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

53:37

+0:00

2.

Bjørn Grinde

OSI

55:14

+1:37

3.

Erik Holter

Ferder seilforening

1:10:24

+16:47

DSQ

Tabias Espedal

Nydalens SK

53:37

110


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2018, 07:17:01

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

182

Antall startet:

182