Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2018OG karusellen langkonkurranse 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 2 6. juni 2018

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Andren

IL Leik

35:41

+0:00

6:46

2.

Ola Keiserås

IL Leik

39:14

+3:33

7:26

3.

Runar Krognes

IL Leik

55:22

+19:41

10:30

4.

Eirik G. Sundstrøm

IL Leik

55:38

+19:57

10:33

5.

Gisle Berg

IL Leik

58:45

+23:04

11:08

6.

Anders Estenstad

IL Leik

59:31

+23:50

11:17

7.

Ådne Berg

IL Leik

1:03:08

+27:27

11:58

8.

Tore Kanestrøm

Børsa-Orkanger

1:04:18

+28:37

12:12

DSQ

Audun Bakk

Melhus IL

45:49

31

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

36:20

+0:00

9:10

2.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

41:09

+4:49

10:23

3.

Svein Unsgård

Leik IL

42:05

+5:45

10:37

4.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

49:25

+13:05

12:28

5.

Anders Solstad

Børsa-Orkanger

49:42

+13:22

12:33

6.

John Henry Hammer

Børsa-Orkanger

50:30

+14:10

12:45

7.

Jan Hage

IL Leik

50:43

+14:23

12:48

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

27:37

+0:00

9:31

2.

Svein Olav Åmot

IL Leik

28:20

+0:43

9:46

3.

Rolf Wærnes

Børsa-Orkanger

31:59

+4:22

11:01

4.

Hege S Melhuus

Melhus IL

32:23

+4:46

11:10

5.

Hallgeir Øian

OL Gaula

36:16

+8:39

12:30

6.

Morten Blækkan

Børsa-Orkanger

36:52

+9:15

12:42

7.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

37:17

+9:40

12:51

8.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

37:25

+9:48

12:54

9.

John Lerli

Melhus IL

37:58

+10:21

13:05

10.

Mai Iren Almås

IL Leik

39:41

+12:04

13:41

11.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

40:40

+13:03

14:01

12.

Ragnar Ingdal

Børsa-Orkanger

41:24

+13:47

14:16

13.

Ole Hjulstad

Melhus IL

43:27

+15:50

14:58

14.

Ole Blækkan

IL Leik

45:15

+17:38

15:36

15.

Eivind Bakk

Melhus IL

45:16

+17:39

15:36

16.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

47:27

+19:50

16:21

DSQ

Halvard Kjønnli

Børsa-Orkanger

36:31

36 45 152 47 151 48 32 41

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

22:11

+0:00

10:21

2.

Mette Moa

Børsa-Orkanger

23:07

+0:56

10:48

2.

Øivind Østeggen

Børsa-Orkanger

23:07

+0:56

10:48

4.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

23:28

+1:17

10:57

5.

Martin Melhuus

Melhus IL

23:55

+1:44

11:10

6.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

24:43

+2:32

11:32

7.

Arne Gaustad

Børsa-Orkanger

25:05

+2:54

11:43

8.

Ann Karin Evjen

Børsa-Orkanger

25:17

+3:06

11:48

9.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

25:48

+3:37

12:03

10.

Ola Grendal

Børsa-Orkanger

26:34

+4:23

12:24

11.

Klara Storler

Melhus IL

27:25

+5:14

12:48

12.

Trine Sunnset

Melhus IL

28:21

+6:10

13:14

13.

Anna Marie Hammer

Børsa-Orkanger

29:48

+7:37

13:55

14.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

30:07

+7:56

14:04

15.

Inger H Bakken

IL Leik

36:12

+14:01

16:54

16.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

43:33

+21:22

20:21

17.

Kristin Lerli

Melhus IL

57:29

+35:18

26:51

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lerli

Melhus IL

18:51

+0:00

8:56

2.

Jostein Glesåen

OL Gaula

26:01

+7:10

12:19

3.

Kari Moa Solstad

Børsa-Orkanger

26:07

+7:16

12:22

4.

Åse Høgsteggen

IL Leik

26:22

+7:31

12:29

5.

Jan Håvard Skogan Olsen

OL Gaula

28:50

+9:59

13:39

5.

Ingrid Øian

OL Gaula

28:50

+9:59

13:39

7.

Arne Grønset

Børsa-Orkanger

30:08

+11:17

14:16

8.

Hanna Øian

OL Gaula

37:58

+19:07

17:59

9.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

38:30

+19:39

18:14

10.

Sigurd Schrøder

Melhus IL

57:24

+38:33

27:12

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Yosef Silizu

IL Leik

14:10

8:14

Aksel Minde Sætre

IL Leik

25:51

15:01

Isak Minde Sætre

IL Leik

25:40

14:55

Eli Minde

IL Leik

25:40

14:55

Bjørg Krognes

IL Leik

25:56

15:04

Mari Kanestrøm

Børsa-Orkanger

33:04

19:13

Brage Kanestrøm

Børsa-Orkanger

35:39

20:43

Leah Gylland

Melhus IL

32:03

18:38

Sunniva Preisig

Melhus IL

46:54

27:16

Amalie Gylland

Melhus IL

46:56

27:17

DSQ

Jonas Ler

IL Leik

59:43

166 163 164 167 41

DSQ

Luca Bjerkenås Ofstad

IL Leik

59:11

166 163 164 167 41

Klasse: Grønn Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ørjan Sæter

Melhus IL

34:55

+0:00

12:02

2.

Joakim Qvenild Solberg

Melhus IL

37:58

+3:03

13:05

3.

Oskar Storler

Melhus IL

45:48

+10:53

15:47

4.

Ole Jonny Eid

IL Leik

47:23

+12:28

16:20

Klasse: Hvit Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Tofte

Melhus IL

20:48

+0:00

9:43

2.

Martin Aune

Melhus IL

36:24

+15:36

17:00

3.

Knut Hage

Melhus IL

38:02

+17:14

17:46

Klasse: Gul Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Sæland

Melhus IL

15:56

+0:00

7:33

2.

Henriette Bakken

IL Leik

25:32

+9:36

12:06

3.

Oddbjørn Tingstad

Melhus IL

57:53

+41:57

27:25

Klasse: Ny Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Nesset

Melhus IL

47:27

27:35


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2018, 21:32:28

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

83

Antall startet:

83