Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018ABIK Romerike 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P13 Østmarksetra 14. juni 2018

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:25:02

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

KOLL

1:11:27

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:32:30

+21:03

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:16:00

+0:00

2.

Aina Grymyr

Haugerud

1:21:56

+5:56

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

57:49

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:14:39

+16:50

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:23:46

+25:57

37

4.

Vera Sjølie

NORGES BANK

2:09:43

+1:11:54

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:22:18

+0:00

37

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:44:28

+22:10

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gard Lindseth

Nydalen SK

1:01:33

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Fleisther

Thales BIL

56:50

+0:00

2.

Pål Dahle

Oppsal IF

1:20:17

+23:27

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

SKD BIL

46:22

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

54:17

+7:55

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

56:27

+10:05

4.

Uno Hanslien

Bilpost

1:33:24

+47:02

DSQ

Bjørn Solbergseter

BILPOST

59:50

158 100

DSQ

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

1:37:50

49

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

55:08

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

1:02:06

+6:58

3.

Per Kaarby

Overtoppen

1:08:38

+13:30

4.

Claus Fritzner

KoNGSBERG

1:38:59

+43:51

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

42:31

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

55:36

+13:05

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

1:12:05

+29:34

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:16:20

+33:49

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

35:48

+0:00

37

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

46:50

+11:02

37

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

50:56

+15:08

4.

Per Nermo

COWI BIL

59:11

+23:23

37

5.

Reidar Kierulf

RKP

1:02:42

+26:54

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

50:58

+0:00

37

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

52:32

+1:34

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

53:33

+2:35

37

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

58:42

+7:44

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

59:36

+8:38

6.

Einar Skåre

Brevpost

1:20:43

+29:45

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:18:16

37 40

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

1:07:15

+0:00

2.

Sturle Hånes

GeoFORM

1:10:12

+2:57

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:13:15

+6:00

4.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:20:27

+13:12

5.

Arne Øfsthus

Fugro

1:22:40

+15:25

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:33:09

+25:54

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:39:35

+32:20

37

DSQ

Jon C. Fougner

FUGRO

52:44

56

DSQ

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

2:02:14

56 64 134 154 158

Arrang

Knut Erik Østengen

Thales BIL

Arrang

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

Arrang

Arne H Reistad

Thales BIL

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

58:26

+0:00

37

2.

Annar Brustad

FOBIL

1:13:16

+14:50

3.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:45:44

+47:18

37

DSQ

Tor Drage 

Aker Solutions

1:19:38

64

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

49:41

+0:00

37

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

56:44

+7:03

3.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:05:18

+15:37

4.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda

1:10:28

+20:47

37

5.

Bjørn Rossow

Thales

1:15:00

+25:19

6.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:19:03

+29:22

DSQ

Merete Bugge

Stami

33 34 37 40 56 64 93 134 154 158 100

DSQ

Harald Aulie

KOLL

35:59

37 56 64 93 134 154 158 100

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Benestad

Grane

53:56

+0:00

2.

Ranveig Aas-Hansen

PRIVAT

55:59

+2:03

3.

Geir Andreas Neset

Bøler skole

1:16:24

+22:28

4.

Simen Fritzner

Nittedal

1:38:28

+44:32

5.

Jørge Fritzner

NIttedal Ol

1:40:16

+46:20

6.

Odd Marius Aakervik

PRIVAT

2:01:57

+1:08:01

DSQ

John Isohuhta

PRIVAT

1:44:02

54 62 64 93 134 157 158

DSQ

Sindre Fritzner

NIttedal OL

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

1:11:27

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 august 2018, 21:02:50

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

73

Antall startet:

73