Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018ABIK Romerike 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P14 Tokerud Skole 18. juni 2018

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Elin Cathrine Hagen

Halden SKiklubb

59:09

100

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

KOLL

57:39

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:06:33

+8:54

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Beate Andresen

NILU

55:03

+0:00

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

56:02

+0:59

3.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:07:00

+11:57

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kjersti Viker

DNB

1:33:22

59

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Eriksen

Folkehelseinstituttet

58:10

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:05:00

+6:50

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:18:02

+19:52

4.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:24:40

+26:30

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

58:09

+0:00

DSQ

Anne-Britt Nilsen

OSLO MET

35:12

59 64 249 100

DSQ

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:06:29

59 64 249 100

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

1:04:54

+0:00

2.

Christian Fossen

Cardo BIL

1:26:38

+21:44

3.

Erik Paulsen

Cardo BIL

1:28:22

+23:28

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Kristian Tallaksen

Bygdø Badminton

1:12:16

+0:00

2.

Frode Lillevold

FFI

1:21:28

+9:12

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

46:50

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

55:23

+8:33

3.

Johan Haavardtun

Schenker

1:00:23

+13:33

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

1:05:01

+0:00

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

38:04

+0:00

2.

Einar Jensen

Statens kartverk

43:23

+5:19

3.

Gunnar Halden

DSB

44:07

+6:03

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

48:34

+10:30

5.

Tormod Øvergaard 

iStone

51:34

+13:30

6.

Kjetil Berge

DNB

53:06

+15:02

7.

Paal W Hanssen

BDO

55:12

+17:08

8.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

58:14

+20:10

9.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:08:06

+30:02

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

35:41

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

40:21

+4:40

3.

Reidar Kierulf

RKP

45:00

+9:19

4.

Per Nermo

COWI BIL

45:16

+9:35

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Skåre

Brevpost

39:37

+0:00

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

40:08

+0:31

3.

Knut Karlsen

Omega AS

42:56

+3:19

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

43:37

+4:00

5.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

46:46

+7:09

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

48:40

+9:03

7.

Roar Gudding

VET BIL

48:57

+9:20

8.

Per Haugen

NEDERMAN

50:42

+11:05

9.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:05:33

+25:56

10.

Johan Storsveen

OPIL

1:14:17

+34:40

11.

Torstein Østen

Maestro

1:43:30

+1:03:53

DSQ

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:15:51

59 64 249

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

42:52

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

49:26

+6:34

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:01:12

+18:20

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:14:42

+31:50

5.

Arne Øfsthus

Fugro

1:16:14

+33:22

6.

Hans Randen

PRIVAT

1:18:11

+35:19

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:23:58

+41:06

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal

1:01:09

169 59 64 249

DSQ

Stinar Ruud

KONNERUD

1:06:43

59

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

51:19

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

56:43

+5:24

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:06:11

+14:52

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:11:08

+19:49

DSQ

Johan Theisen

KOlbotn

58:02

59 64 249 100

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

OK ØST

41:00

+0:00

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

52:59

+0:00

2.

Gudrun Bugge

PRIVAT

1:28:19

+35:20

3.

Merete Bugge

Stami

1:29:03

+36:04

DSQ

Anette Ravlo

NORdea

1:31:54

38

Brutt

Uno Hanslien

Bilpost

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nilsen

SIemens

1:17:36

+0:00

DSQ

Helge Revhaug

PRIVAT

1:19:10

100

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

54:51

+0:00

2.

Brita Sauar

Statoil Oslo Bil

1:26:53

+32:02


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 august 2018, 07:30:48

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

72

Antall startet:

72