Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2018OG karusellen langkonkurranse 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OG-Karusell 3 20. juni 2018

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Andren

Leik

51:36

+0:00

2.

Ola Keiserås

Leik

56:44

+5:08

3.

Audun Bakk

Melhus IL

1:06:37

+15:01

4.

Jonas Unsgård

Leik

1:11:06

+19:30

5.

Runar Krognes

Leik

1:12:40

+21:04

6.

Erik Sundstrøm

Leik

1:13:17

+21:41

7.

Anders Estenstad

Leik

1:24:49

+33:13

8.

Torleif Syrstad

Leik

1:34:23

+42:47

9.

Gisle Berg

Leik

1:50:39

+59:03

DSQ

Andreas Sølberg

Leik

7:14

38 90 81 84 91 82 85 112 113 65 92

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skjelderup

Wing OK

1:18:34

+0:00

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

51:51

+0:00

2.

Atle Pedersen

Melhus IL

52:52

+1:01

3.

Svein Unsgård

Leik

55:29

+3:38

4.

Nils Kristian Moe

Klæbu IL

57:38

+5:47

5.

Stefan Preisig

Melhus IL

57:46

+5:55

6.

Jesse Smith

Klæbu IL

1:06:10

+14:19

7.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:08:02

+16:11

8.

Anders Solstad

Børsa-Orkanger IF

1:16:17

+24:26

9.

Jan Hage

Leik

1:17:46

+25:55

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallgeir Øian

Gaula

45:22

+0:00

2.

Svein Olav Åmot

Leik

47:50

+2:28

3.

Hege S Melhuus

Melhus IL

49:14

+3:52

4.

Tone Almås

Leik

49:55

+4:33

5.

Line Sølberg

Leik

55:45

+10:23

6.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

57:04

+11:42

7.

John Lerli

Melhus IL

58:04

+12:42

8.

Oddbjørn Syrstad

Leik

1:01:07

+15:45

9.

Rolf Wærnes

Børsa-Orkanger IF

1:01:50

+16:28

10.

Ole Blækkan

Leik

1:17:54

+32:32

11.

Ove Bjørnar Grøtte

Leik

1:17:55

+32:33

DSQ

Andreas Aagesen

Melhus IL

50:29

35 63 90 88 82 111

DSQ

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

50:31

35 63 90 88 82 111

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

Leik

1:23:29

+0:00

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Østeggen

Børsa-Orkanger IF

33:02

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

34:19

+1:17

3.

Joar Arvid Krognes

Leik

34:44

+1:42

4.

Martin Melhuus

Melhus IL

39:01

+5:59

5.

Asbjørn Bjerkenås

Leik

39:05

+6:03

6.

Arne Gaustad

Børsa-Orkanger IF

39:19

+6:17

7.

Kristin Antonsen

Leik

40:36

+7:34

8.

Ingrid Opedal

Melhus IL

42:04

+9:02

9.

Ola Grendal

Børsa-Orkanger IF

43:08

+10:06

10.

Trine Sunnset

Melhus IL

46:07

+13:05

11.

Kjell Sølberg

Leik

48:00

+14:58

12.

Heidi Flå

Børsa-Orkanger IF

50:13

+17:11

13.

Inger H. Bakken

Leik

56:27

+23:25

14.

Ivar Skjærvold

Gaula

1:09:14

+36:12

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klara Storler

Melhus IL

53:26

+0:00

DSQ

Oskar Storler

Melhus IL

48:10

42 59 33 38 37

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lerli

Melhus IL

33:44

+0:00

2.

Ola Neraune

Børsa-Orkanger IF

40:28

+6:44

3.

Sigurd Schrøder

Melhus IL

44:35

+10:51

4.

Sigurd Rønning

Melhus IL

44:38

+10:54

5.

Kai Amundsen

Melhus IL

44:43

+10:59

6.

Ingrid Øian

Gaula

47:29

+13:45

7.

Sara Øian

Gaula

47:36

+13:52

8.

Hanna Øian

Gaula

47:37

+13:53

9.

Åse Høgsteggen

Leik

47:39

+13:55

10.

Kari Moa Solstad

Børsa-Orkanger IF

49:20

+15:36

11.

Jostein Glesåen

OL Gaula

51:50

+18:06

12.

Jonathan Hovdal

Klæbu IL

54:06

+20:22

13.

Dag Ivar Hovdal

Klæbu IL

54:26

+20:42

14.

Helene Hovdal

Klæbu IL

54:31

+20:47

15.

Arne Grønset

Børsa-Orkanger IF

55:11

+21:27

16.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

59:47

+26:03

17.

Knut Hage

Melhus IL

1:26:54

+53:10

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

Leik

43:30

+0:00

2.

Torild Hage

Melhus IL

1:26:55

+43:25

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eli Minde

Leik

23:30

Bjørg Krognes

Leik

23:38

Ådne Sundet

Leik

13:49

Arve Sundet

Leik

16:42

Sunniva Preisig

Melhus IL

52:44

Helena Preisig

Melhus IL

43:45

Perle Øverland

Melhus IL

43:49

Øyvind Bromstad

Melhus IL

43:53

Jenny Rønning

Melhus IL

45:00

Lukas Bremseth

Melhus IL

38:12

Vårin Vold Finstad

Melhus IL

55:22

Leah Gylland

Melhus IL

55:24

Birk Hanssen

Melhus IL

51:42

Amalie Gylland

Melhus IL

53:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 juni 2018, 22:34:20

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

83

Antall startet:

83