Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 14, Våttåsen Melhus 7. august 2018

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Skimmeli Halvorsen

Skoleelev

28:40

+0:00

14:55

2.

Sina Akolk

ARM

36:33

+7:53

19:02

3.

Anton Nomeland

Anton-is

46:13

+17:33

24:04

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Kolstad

Skoleelev

30:30

+0:00

13:55

2.

Gunn Tove Leiren

St Olavs Hospital

33:18

+2:48

15:12

3.

Carthrine King

NTNU

58:36

+28:06

26:45

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Renolen

Wing OK

53:52

+0:00

19:52

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Wennemo

Hallset legesenter

45:49

+0:00

12:07

2.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:00:48

+14:59

16:05

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:02:18

+16:29

16:28

4.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

1:09:20

+23:31

18:20

5.

Ane Bye

Cowi

1:11:07

+25:18

18:48

6.

Eva Tesarova

Microsoft

1:13:43

+27:54

19:30

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

1:13:21

+0:00

19:24

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

1:03:17

+0:00

11:29

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Gro Gården

NTNU

1:02:34

+0:00

23:05

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:00:50

+0:00

16:05

2.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:07:54

+7:04

17:57

3.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

1:09:01

+8:11

18:15

4.

Nelly Maske

Fredig

1:25:04

+24:14

22:30

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

53:30

+0:00

14:09

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:34:23

+40:53

24:58

DSQ

Nina Reitan

Rise

1:47:05

65

Arrangør

Marit Melhuus

Xylem

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

41:02

+0:00

15:08

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Trondheim kommune

51:43

+0:00

13:40

2.

Mona Sæther

Trondheim kommune

58:18

+6:35

15:25

3.

Hilde Forbord

Big Bite

1:02:58

+11:15

16:39

4.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:04:08

+12:25

16:57

5.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:12:19

+20:36

19:07

DSQ

Ingunn Morset

St Olavs Hospital

47:28

101 112 113 114 116 65 175

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:20:59

+0:00

14:41

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

1:15:11

+0:00

27:44

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:01:03

+0:00

16:09

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:10:39

+9:36

18:41

3.

Erika Bugten

Berg hansen

1:26:36

+25:33

22:54

4.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:30:48

+29:45

24:01

DSQ

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:19:10

112

Arrangør

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager Trondheim Kommune

Arrangør

Trine Sunnset

Melhus IL

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

NTNU

54:52

+0:00

20:14

2.

Sissel Horghagen

NTNU

57:52

+3:00

21:21

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:02:16

+7:24

22:58

4.

Berit Grande

Sticos

1:22:21

+27:29

30:23

DSQ

Ingrid Venås

Equinor

54:32

123 124 113 116

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

1:11:08

+0:00

18:49

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Eget

1:16:27

+0:00

28:12

2.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:42:16

+25:49

37:44

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Synnøve Syltevik

Eget

1:00:29

+0:00

22:19

2.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

1:06:18

+5:49

24:27

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:16:34

+16:05

28:15

4.

Maria Sand

Trondheim Kommune

1:20:46

+20:17

29:48

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:11:20

+0:00

26:19

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

1:55:47

+0:00

42:43

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Morset

Wing OK

39:13

+0:00

10:00

2.

Sivert Eliassen

Siemens

1:11:07

+31:54

18:08

3.

Sebastian Blasius

ARM

1:13:36

+34:23

18:46

4.

ChristIan Grøvdal

ARM

1:14:33

+35:20

19:01

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

Powel

43:05

+0:00

7:49

2.

Ove Baardsgaard

Trollelg

49:44

+6:39

9:01

3.

Ola Keiserås

Eget

50:41

+7:36

9:11

4.

Sjur Messel Nafstad

Powel

59:45

+16:40

10:50

5.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:05:35

+22:30

11:54

6.

Helge Venås Flægstad

Entro

1:16:56

+33:51

13:57

7.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:37:34

+54:29

17:42

8.

Marius Jensen

SIemens

1:50:51

+1:07:46

20:07

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

44:02

+0:00

11:13

2.

Erling Aune

Sparebank 1 SMN

1:02:16

+18:14

15:53

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:13:58

+0:00

13:25

2.

Eirik Lockertsen

Eget

1:18:18

+4:20

14:12

3.

Børge Leiren

Heimdal VGS

1:24:37

+10:39

15:21

4.

Jonas Waefler

Powel

1:28:06

+14:08

15:59

5.

Anthony Bossard

Microchip

1:36:47

+22:49

17:33

6.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:50:47

+36:49

20:06

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

55:58

+0:00

14:16

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:07:42

+11:44

17:16

3.

Arild Henriksen

Contix

1:08:09

+12:11

17:23

4.

Odin Damås

Skanska Aktiv

1:28:18

+32:20

22:31

DSQ

Terje Aunvik

Telenor

45:37

103 104 109 110 111 112

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Norkart

48:08

+0:00

8:44

2.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

51:18

+3:10

9:18

3.

Sigurd Bjørke

Eget

55:47

+7:39

10:07

4.

Lars Martin Hafstad

Politiet

1:00:45

+12:37

11:01

5.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

1:03:53

+15:45

11:35

6.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

1:11:11

+23:03

12:55

7.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:18:19

+30:11

14:12

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

58:10

+0:00

14:50

2.

Kurt Amundsen

Avinor

58:50

+0:40

15:00

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

59:24

+1:14

15:09

4.

Morten Løberg

OK Fjell

1:07:48

+9:38

17:17

DSQ

Per Steinar Moen

Papir og Duun

1:26:52

104 109 110 111 112 114 120 126 175

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

SINTEF

50:15

+0:00

9:07

2.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

55:43

+5:28

10:06

3.

Pål Kittilsen

Equinor

56:33

+6:18

10:15

4.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

59:52

+9:37

10:51

5.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

1:00:12

+9:57

10:55

6.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:01:11

+10:56

11:06

7.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:07:55

+17:40

12:19

8.

Jørgen Longva

Norconsult

1:09:33

+19:18

12:37

9.

Truls Ryum

NTNU

1:11:09

+20:54

12:54

10.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:31:17

+41:02

16:34

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

49:57

+0:00

12:44

2.

Øystein Wiggen

Lindorff

50:47

+0:50

12:57

3.

Øystein Grøvlen

Oracle

58:31

+8:34

14:55

4.

Geir Paulsen

Siemens

58:50

+8:53

15:00

5.

Erling Bye

BDO AS

1:00:20

+10:23

15:23

6.

Arild Heggeset

SINTEF

1:01:48

+11:51

15:45

7.

Bobo Nordahl

NGU

1:02:42

+12:45

15:59

8.

Bjørn Munch

Oracle

1:11:20

+21:23

18:11

9.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:13:15

+23:18

18:41

10.

Geir Willumsen

A C Møller

1:14:42

+24:45

19:03

11.

Mike Long

NTNU

1:17:26

+27:29

19:45

12.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:22:40

+32:43

21:05

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

1:00:13

+0:00

10:55

2.

Jon Røstum

Powel

1:00:19

+0:06

10:56

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:00:37

+0:24

11:00

4.

Stein Ivar Foss

SIT

1:02:06

+1:53

11:16

5.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:03:53

+3:40

11:35

6.

Bård Smestad

Asolvi

1:05:30

+5:17

11:53

7.

Agnar Renolen

eMap

1:08:22

+8:09

12:24

8.

Terje Berg

Statkraft

1:26:04

+25:51

15:37

Arrangør

Atle Pedersen

SINTEF Energi

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

1:05:37

+0:00

24:12

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

52:02

+0:00

13:16

2.

Helge Løseth

Equinor BIL

54:12

+2:10

13:49

3.

Atle Haugan

Equinor

58:26

+6:24

14:54

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:02:15

+10:13

15:52

5.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

1:02:22

+10:20

15:54

6.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

1:07:17

+15:15

17:09

7.

Petter Mikalsen

Telenor

1:16:43

+24:41

19:34

8.

Tore Fornes

Eget

1:21:32

+29:30

20:47

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

56:18

+0:00

10:13

2.

Sturla Sæther

Equinor BIL

59:04

+2:46

10:43

3.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:08:01

+11:43

12:20

4.

Bernt Rognes

Powel

1:11:26

+15:08

12:57

5.

Dag Stenersen

Sintef

1:11:46

+15:28

13:01

6.

Håvard Eidnes

Uninett

1:14:47

+18:29

13:34

7.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:18:30

+22:12

14:14

8.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:19:35

+23:17

14:26

9.

Geir Arnesen

Eget

1:30:08

+33:50

16:21

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

53:51

+0:00

13:44

2.

Stein Erik Aagaard

NIna

55:24

+1:33

14:07

3.

Erik Horghagen

BDO AS

57:52

+4:01

14:45

4.

Øystein Hoffart

Jsta

1:00:14

+6:23

15:21

5.

Olav Kvittem

Uninett

1:03:49

+9:58

16:16

6.

Morten Skoglund

NVE

1:04:17

+10:26

16:23

7.

Even Hofstad

DnB Sport

1:09:23

+15:32

17:41

8.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:13:05

+19:14

18:38

9.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:44:22

+50:31

26:37

DSQ

Eirik Vefsnmo

Bouvet

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:14:36

+0:00

13:32

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:17:42

+3:06

14:06

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lauglo

NTNU

1:50:24

+0:00

40:44

DSQ

Reinold Ellingsen

NTNU

1:24:41

116

Arrangør

Audun Kleiven

Melhus IL

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

52:13

+0:00

13:48

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

55:36

+3:23

14:42

3.

Trond Damås

Skanska Aktiv

58:07

+5:54

15:22

4.

Tore Heggem

HiNT

58:43

+6:30

15:32

5.

Knut Lillealtern

Eget

59:46

+7:33

15:48

6.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:03:41

+11:28

16:50

7.

Reidar Ottem

MTG

1:09:25

+17:12

18:21

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:13:45

+21:32

19:30

9.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:15:11

+22:58

19:53

10.

Asbjørn Rønning

Eget

1:35:59

+43:46

25:23

DSQ

John Sirum

Rambøll

Arrangør

Eivind Bakk

Melhus IL

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:09:35

+0:00

25:40

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

56:33

+0:00

14:57

2.

Asbjørn Heggem

Eget

58:49

+2:16

15:33

3.

Terje Hansen

Politiet

1:00:50

+4:17

16:05

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:03:12

+6:39

16:43

5.

Frode Stensrud

Eget

1:04:59

+8:26

17:11

6.

Halvor Flatberg

NTNU

1:05:35

+9:02

17:21

7.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:11:43

+15:10

18:58

8.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:13:20

+16:47

19:24

9.

Bjørn Brenne

Trondheim kommune

1:16:39

+20:06

20:16

10.

Leif Røhjell

Siemens

1:17:33

+21:00

20:30

11.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:21:13

+24:40

21:29

12.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:21:32

+24:59

21:34

13.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:23:06

+26:33

21:59

14.

Torgeir Iversen

Evry

1:29:51

+33:18

23:46

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

58:51

113

Arrangør

Martin Melhuus

Veritas

Arrangør

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:31:00

+0:00

16:30

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:42:23

+11:23

18:34

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Bjørgum

Eget

1:01:29

+0:00

22:41

2.

Bjørn Norberg

Veritas

1:02:21

+0:52

23:00

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

59:21

+0:00

15:42

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:03:23

+4:02

16:46

3.

Per Løvås

Vegvesenet

1:05:43

+6:22

17:23

4.

Knut Erik Østengen

Thales

1:10:45

+11:24

18:43

5.

Eigil Sørli

Q-Free

1:12:03

+12:42

19:03

6.

Tore Brurok

Eget

1:12:46

+13:25

19:15

7.

Leif Engen

Eget

1:14:16

+14:55

19:38

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:18:55

+19:34

20:52

9.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:35:22

+36:01

25:13

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:38:42

+0:00

17:54

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:43:44

+5:02

18:49

3.

Magnus Landstad

NTNU

2:01:52

+23:10

22:07

4.

Robert Strøm

Eget

2:12:43

+34:01

24:05

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:07:02

+0:00

24:44

2.

Oddvar Opland

Trollelg

1:23:22

+16:20

30:45

3.

Edmund Olsen

NTNU

1:32:11

+25:09

34:00

Arrangør

Ivar Keiserås

Melhus IL

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Eget

1:05:25

+0:00

17:18

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:22:46

+17:21

21:53

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:22:49

+17:24

21:54

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:14:01

+0:00

27:18

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Sletten

Statens vegvesen

47:50

+0:00

17:39

2.

Malin Leiren

Student

58:02

+10:12

21:24

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

48:15

+0:00

12:18

2.

Pauline Røstum

Gaula

51:53

+3:38

13:14

3.

Hedi Falck

Tyrving

1:07:33

+19:18

17:13

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Stenvik

Gjest

1:01:14

+0:00

11:06

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

1:07:33

+6:19

12:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 august 2018, 13:08:17

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

217

Antall startet:

217