Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P16/ABIK R8 - Isdammen 7. august 2018

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stene Dana

Nydalens Skiklubb

47:37

+0:00

2.

Kristin Berg

Fossum IF

1:06:18

+18:41

DSQ

Sigrid Melander Vie

Fossum IF

1:24:43

103

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:01:19

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

49:06

+0:00

2.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

50:39

+1:33

3.

Aina Grymyr

Haugerud

1:11:08

+22:02

DSQ

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

58:55

117

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

40:33

+0:00

2.

Kari Elisabeth Natvig

NIttedal FysInst

43:26

+2:53

3.

Elle Melbye

Elle BIL

47:49

+7:16

DSQ

Eva Helen Reistad

Thales BIL

22:49

112 115 116 117 249

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:00:57

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:08:14

+0:00

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMMUNE

1:20:28

+12:14

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

53:59

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

1:19:46

+25:47

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunvor Høydal

Fossum IF

45:45

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:13:51

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Michelsen

ICE

42:47

+0:00

2.

Kristian Bernhard Nilsen

Fossum IF

47:59

+5:12

3.

Per Iver Nordset

Jernbanepersonalet

1:04:18

+21:31

4.

Oddvin Aune

NRK BIL

1:06:03

+23:16

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

45:34

+0:00

2.

Frode Strisland

Fossum IF

49:08

+3:34

3.

Atle Pedersen

Reload

51:29

+5:55

4.

Eskil Åsmul

Wordfeud League of Honour

55:23

+9:49

5.

Frode Lillevold

FFI

1:00:56

+15:22

6.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:12:31

+26:57

7.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:13:47

+28:13

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

40:51

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:52

+3:01

3.

Johan Haavardtun

Schenker

48:07

+7:16

4.

Gunnar Rustad

FFI BIL

49:49

+8:58

5.

Carl Erik Wasberg

FFI BIL

50:08

+9:17

6.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

55:16

+14:25

7.

Helge Stenerud

IFS BIL

56:33

+15:42

8.

Stein Mella

Praxair

57:22

+16:31

9.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

NGI

1:06:16

+25:25

10.

Uno Hanslien

Bilpost

1:09:30

+28:39

11.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:18:36

+37:45

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Granly

SIemens

43:45

+0:00

2.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

47:38

+3:53

3.

Per Kaarby

Overtoppen

50:14

+6:29

4.

Morten Kongsberg

TYRVING

54:06

+10:21

5.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

54:57

+11:12

6.

Claus Fritzner

Kongsberg

1:01:26

+17:41

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Statens kartverk

40:33

+0:00

2.

Tore Sannes

Geodata AS

41:40

+1:07

3.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

46:53

+6:20

4.

Gunnar Halden

DSB

47:05

+6:32

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

49:26

+8:53

6.

Kjetil Berge

DNB

49:31

+8:58

7.

Tormod Øvergaard 

iStone

51:13

+10:40

8.

Tom Pettersen

KPP/Runners

53:28

+12:55

9.

Helge Bjaaland

HEMING Orientering

57:15

+16:42

DSQ

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

58:23

110

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:13

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

36:59

+8:46

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

40:45

+12:32

4.

Per Nermo

COWI BIL

43:10

+14:57

5.

Mogens Monsen

PRIVAT

45:39

+17:26

6.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

49:44

+21:31

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal

33:37

+0:00

2.

Knut Karlsen

Omega AS

36:47

+3:10

3.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

38:28

+4:51

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

39:34

+5:57

5.

Lars Evan Petterson

NVE

41:39

+8:02

6.

Einar Skåre

Brevpost

41:52

+8:15

7.

Trond Wettergreen

Andvord

42:08

+8:31

8.

Roar Gudding

VET BIL

48:12

+14:35

9.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

56:09

+22:32

10.

Kaare Solhjell

Privat

1:01:34

+27:57

11.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:11:41

+38:04

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:10:33

115 117 249

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

42:56

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

44:14

+1:18

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

46:02

+3:06

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

46:51

+3:55

5.

Arne Øfsthus

Fugro

51:01

+8:05

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

53:27

+10:31

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

54:54

+11:58

8.

Terje Throndsen

Nittedal

56:23

+13:27

9.

Hans Randen

PRIVAT

59:02

+16:06

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMMUNE

1:02:50

+19:54

11.

Arne H Reistad

Thales BIL

1:04:59

+22:03

12.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:34:59

+52:03

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Henriksen

Årvoll

56:17

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:03:21

+7:04

3.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:04:15

+7:58

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:14:54

+18:37

5.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:31:08

+34:51

DSQ

Tor Drage

Aker Solutions

54:20

117

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Hultgreen

GEOFORM

37:03

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

39:59

+2:56

3.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

42:52

+5:49

4.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

52:55

+15:52

5.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

59:21

+22:18

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Smith-Meyer

DNV GL

47:39

+0:00

2.

Kjersti Hov

Fossum IF

50:39

+3:00

3.

Odd Marius Aakervik

PRIVAT

1:31:30

+43:51

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kihldahl

AHS

54:24

+0:00

2.

Alain Ferber

FBI

1:05:49

+11:25

3.

Pål Tore Svendsen

Norsk Hydro

1:10:28

+16:04

4.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:13:00

+18:36

5.

Øystein Nytrø

NTNU BIL

1:19:21

+24:57

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

OK ØST

1:04:37

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2018, 07:09:39

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

107

Antall startet:

107